Noční úlet

Toto se stalo před několika lety. Já s mým tehdy ještě přítelem jsme vyrazili na místní diskotéku. Bylo to už koncem prázdnin, takže bylo relativně prázdno a mi trávili více času na baru a povídali si co plánujeme po ukončení školy. Oba už jsme měli před sebou poslední rok. Jen pro pořádek já jsem Alena a tehdy bylo krásných 19 let a přítel Pavel byl starší bylo mu skoro 21. Před Pavlem jsem už stihla mít dva kluky a s oběma jsem sexuálně žila. Pavel byl co jsem v sexu poznala průměr. Nejlepší byl můj první a nejhorší zatím ten druhý.

 

Noc krásně utíkala a mě bylo krásně jak nikdy. Už jsem se těšila až vyrazíme k domovu. Měla jsem dost upito což v mém případě značí, že jsem i notně nadržená a potřebuji nutně orgasmus. Pavel to moc dobře věděl a naléval do mě panáčky, tak abych byla povolná, ale ne moc opilá. To by mohlo vše překazit. Už jsme se chystali k odchodu, když k nám přišel jeden kluk. No kluk byl to cikán. Normálně by jsme se s ním asi ani nebavily, ale on nevypadal jako klasický cikán. Tenhle kluk vypadal moc pěkně. Byl krásně udělaný a jeho oblečení zářilo stejně, tak jako jeho bílé zuby. “Můžu vás pozvat na panáka?” Pavel se moc netvářil, ale měl ještě chuť na jednoho než půjdeme, ale měli jsme zaplaceno. Tohle bylo pro něj rychlé řešení. “Jednoho, ale pak odcházíme.” Odvětil, tak nakonec Pavel. No znáte chlapy  místo jednoho panáku jich bylo asi pět. Pavel už byl totálně našrot a mě čekalo místo krásné mrdačky tahání jeho bezvládného těla.

 

“Hele už vás nebudu rušit asi máte nějaké plány.” Řekl najednou cikán a já chytla Pavla pod křídly a chystala se ho naštvaná dotáhnout domů. “Nechceš s ním pomoc?” Vrátil se po chvilce pozorování cikán. Vím, že se nám představil, ale já jsem na jména úplně blbá, takže jsem ho samozřejmě zapomněla. Ovšem jeho pomoc jsem jen souhlasně odkývala, protože bych asi jinak vypustila cestou duši. Cikán ho chytl z druhé strany a mohli jsme vyrazit. Pavel moc nespolupracoval a několikrát nás povalil na zem. Nedalo se jinak a vždy jsme se s cikánem na zemi smáli jak puberťáci. Při posledním pádu nás Pavel povalil do pangejtu u silnice. Pavel padl vedle nás a cikán se ocitl přímo na mě. Koukali jsme jeden druhému do očí a jeho dost pošilhávala na má prsa. Ani nevím proč jsem mu dovolila, aby mě začal líbat. Dokonce můj jazyk se podvolil jeho a během okamžiku polibek přešel v líbání. Jak na mě ležel celou vahou, tak jsem cítila dost zřetelně, že se mu celá situace moc zamlouvá.

 

Zapoměla jsem úplně na Pavla, který ležel vedle nás. Naše líbání bylo stále vášnivější a jeho rozkrok byl stále tvrdší. Já cítila známí šimrání v podbřišku. Bože jak já chtěla orgasmus. Jeho ruce začali šmátrat po mém těle. Ani jsem mu nebránila, když začal jednou rukou zajíždět pod mé kalhoty. Dokonce rovnou zajel pod kalhotky a já ucítila jeho prsty na svém pahorku. “Bože!” Hekla jsem nahlas. “Hmm, že ty jsi si na mě myslela už delší dobu? Jsi krásně mokrá.” Měl pravdu, že jsem mokrá, ale už ne o tom, že bych toužila po něm. Má touha byla původně po Pavlovo tělu, ale celá tato situace vše měnila. Pavel ležel vedle nás v limbu a já byla nadržená jak nikdy. “Co říkáš zašukáme si?” Žadonil cikán a dál prsty plenil mou svatyni. To a jeho polibky dostali mé vzrušení za únosnou hranici. Musela jsem to mít. Koukla jsem vedle na Pavla. Byl úplně mimo a sladce oddechoval. Ten dnes nebude schopen ničeho. Ale na sobě mám chlapa, který je připravený a tvrdý. “Tak dobře.” Zaznělo z mích úst vzrušeně. “Já si to myslel.” Usmál se a ve tmě zazářili jeho zuby.

 

Jeho ruka vyjela hbitě z rozkroku a už mi rozepínal zip. Kalhoty letěli směrem k Pavlovi a na druhou stranu odhodil mé kalhotky. Pak se vrhnul na mou blůzku. Neměl nervy na pomalé rozepínání knoflíků. Jeho ruka zajela za výstřih a jedním škubnutím urval všechny knoflíky. Rozlétli se všude kolem nás a na cikána vyskočili moje čtyřky. Tehdy jsem ještě podprsenku nenosila. “To jsou cecky.” Ohodnotil a hned si jednu vzal do parády pusou. Druhou láskyplně laskal rukou. Vzrušení a touha neustále rostla. “Tak co chceš ho tam?” Zeptal se a rychle z poklopce vytáhl svůj naběhlý úd. Nezmohla jsem se slov a jen si olízla rty. Úplně mi z toho, že před sebou vidím cikánské péro vyschlo. Ne, že by to byl nějaké extra macek. Od oka bych řekla 18 čísel, ale byl krasně tmavý a splýval s okolní tmou. Bože já se snad dokonce těšila až ho do mě nacpe.

 

Začal mi roztahovat nohy, aby se mezi ně mohl dostat. “A co kondom?” Vyštěkla jsem než by to zašlo moc daleko. “Ty nic nebereš?” Ptal se udiveně. “Ne neberu, ale používám pesar.” Prášky jsem nemohla, ale moje mamka vždy chtěla ať používám aspoň pesar. Moc dobře znala kluky, že často nechtějí kondom. “A máš ho tam teď?” Zvláštní jeden z mála co ví o co se jedná. “Ano, ale bojím se nemo…” Nedovolil mi doříci mé obavy. “Neboj jsem zdraví.” Řekl a jeho žalud už byl dávno uvnitř mě. “Achh.” Zaznělo zasténání z mích úst, když jeho péro zajelo až po jeho kořen do mě. Naše těla se dokonale propojila a já si vychutnávala slast plnosti. “Já věděl, že budeš úžasná mrdna.” Oznámil mi. “Od začátku jsem si tě vyhlídl a chtěl omrdat. A ten tvůj mi v tom nemohl zabránit.” Povídal a začal nejprve zlehka přirážet. “Moc dobře jsem na tobě viděl, že se těšíš domů až budeš mrdat. A i to zklamání, když jsem ti ho pěkně ožral.” Parchant měl to od začátku připravené. Ale to vše bylo už zapomenuto. Teď už šlo jen o můj orgasmus co byl na krajíčku. “Ano už budu.” Informovala jsem ho, aby snad v nejlepší nepřestal. “Ještě ne. Chci tě překvapit a ještě jsem tě ani neochutnal!” Jeho péro ze mě s mlasknutím vyjelo a už se přemisťoval jeho hlavou mezi stehna.

 

Jazykem začal lízat poštěvák a několik prstů zabořil hluboko do mě. Nemusel mě už ani lízat dlouho. Od mrdání jsem byla natolik načatá, že jsem se udělala takřka hned. Rukama jsem si jeho hlavu držela na tom nejlepším místě a jeho prsty ve mě krásně bloudily. Orgasmus jsem měla silný. Stahovala jsem se kolem jeho prstů, když vyjížděl trochu to i zabolelo, ale byla to příjemná bolest. “Tak a teď zas já!” Zahlásil a co nejrychleji do mě vrazil stále tvrdý ocas. Začal do mě bušit jak o život. Mívám často jen jeden orgasmus. Ovšem jeho nasazené tempo se nedalo vydržet. Udělala jsem se opět. Tentokrát na jeho péru. krásně jsem mu ho svírala a on si užíval tu slast úzké kundičky. “Jo udělej se na mě bílá kurvičko. To miluji.” Křičel až se vedle spící Pavel málem probudil. Naštěstí jen něco zamumlal a otočil se do jiné polohy. Cikán to vůbec neřešil a pokračoval v mrdání. Mé srdce bušilo na plné obrátky. Dva orgasmy s cizím chlapem a ještě k tomu možnost, že se Pavel probudí.

 

“Chci si tě vzít zezadu. Pěkně jako fenu v říji.” Rozkázal a já ho poslušně jako skutečná fena poslechla. Klekla jsem si a on se za mě pěkně připravil. Chvilku žaludem jen dráždil mé naběhlé pysky, ale nakonec zatoužil být opět hluboko. Jeho ruce sevřeli mé boky a jeho žalud si našel to správné umístění. Pak už jen zabral rukama a nabodl si mě. Opět to trochu zabolelo, ale on byl tak neúprosný. Mrdal mě jak nikdy nikdo. “Už budu cákat.” Cítila jsem jak se ve mě krásně zvětšil a začal i zrychleně pulzovat. “Vystříkám ti tu bílou kundu!” Opět křičel nebrajíc ohled na Pavla vedle. “Chceš to cítit?” Zeptal se. Pesar jsem si naštěstí zaváděla, než jsme vyšli, takže jsem podlehla touze. “Ano chci to cítit…” Péro mu při těch slovech opět zaškubalo. “Tak tady to máš.” Pleskl mě po zadku a zajel pěkně hluboko co to jen šlo. Záškuby už byly pěkně pravidelné a mě bylo jasné, že už to bude. Ucítila jsem jak do mě začalo tryskat jeho semeno. Bylo to tak opojné cítit cizího může v sobě, že jsem se opět udělala.

 

Zůstal ve mě a oba jsme vydýchávali prožité chvíle. “Ten tvůj má kliku, že má takovou mrdnu.” Konstatoval a konečně vyklouzl. Po stehnech začalo téct jeho semeno. Nebyla jsem schopná vstát, ale slyšela jsem jak si cikán zapíná zip u kalhot. Ohnul se pro moje kalhotky a nasál jejich vůni. “To si vezmu nevadí?” Chtěl mít asi důkaz, že se to opravdu stalo. Začal se škrabat zpět na silnici. “A tohle bude asi tvoje.” Začal se smát a něco hodil směrem ke mě. Ve tmě jsem musela chvilku mžourat než jsem poznala co to je. “Ty debile!” Vykřikla jsem nepříčetně. Předemnou ležel můj pesar. Musel ho vytáhnout jak mě dělal pusou. Jenže cikán už byl dávno vidět jen v dálce.

 

Pavla jsem ten večer musela dovléct domů sama. Druhý den vůbec o ničem nevěděl, takže náš vztah mohl krásně pokračovat jakoby nic. Ovšem vše se neobešlo bez následků. Má menstruace vynechala a já tušila problém. Gynekolog potvrdil těhotenství. Pavel byl šťastný jak nikdy a ihned naplánoval, že se vezmeme. Já byla celé těhotenství nešťastná, že po narození dítěte mě Pavel opustí. Přišel porod a já umírala strachy. Pavel mě držel za ruku. Miminko ze mě vypadlo a Pavel začal plakat. Bože a je konec. Jenže on plakal dojetím. Měl syna Pavlíka. To, že je tmavší mu sice došlo, ale miloval mě i prcka. Já věděla a on tušil, že dítě není jeho, ale nikdy jsme o tom nemluvily. Jsme šťastný a stále zamilovaný.    

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Vzrušující povídka, je to moje tajná představa, ale moje přítelkyně o tom nemá ani tušení. Často chodíme na disko a motají se kolem mladí snědí kluci, už si s jedním byla i zatancovat. Já se vždycky vytratím na wc a pak se pomalu vracím a pozoruji, co dělají.

 2. Opět pěkná povídka Dr25. Škoda, že jsi takovou dobu nepsal.

 3. Povídka docela vzrušující, jen mi tam poněkud vadily některé hrubé gramatické chyby. Tento portál by asi potřeboval korektora.

  P.S.
  Už jsem se dočkal i reakce od čtenářů:
  „Vole, tady je to vo mrdání a né vo nějaký blbý gramatyce!“

  • Přesně tak. Jestli proto, aby se ti postavil, potřebuješ spisovnou češtinu, masturbuj si nad učebnicí jazyka českého, určitě už máš slepenou půlku stránek 🙂 Nám ostatním prosím nekaž zábavu svými výlevy o gramatYce, ve škole jsme si jich užili jistě dost 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *