Moje nevěrná, zpocená holka

Nevím, kdy mě začala vzrušovat představa vidět svoji holku s jiným. Iva nikdy nenaznačila, že by ji něco takového lákalo. Občas, když se trochu napila, tak mluvila o trojce a že by ji zajímalo, jaké je to mít v sobě dva chlapy zaráz, ale další den na všechno zapomněla. Sám jsem nevěděl, jestli si chci kandaulismus nechat jen jako nemravnou představu, nebo to chci fakt vyzkoušet. Náhoda rozhodla za mě.

Jako spousta podobných příběhů to začalo na Silvestra a svou roli v tom sehrál alkohol. Slavil jsem s partou kámošů a kámošek a svojí holkou v baráku jednoho z nich, lidi postupně odpadávali. Mně se taky už klížily oči, ale zůstával jsem ve společnosti kvůli Ivě. Nakonec jsme v pokoji zůstali jen já, Iva a David, což je spíš kamaráda kamaráda, než přímo můj kamarád. Možná vám to přijde divné ale v tu chvíli se mi v hlavě neozval žádný alarm a bez jakékoliv zlé předtuchy jsem zahlásil: „Dobrou noc!“, zvedl jsem se a odporoučel se nahoru do ložnice. Iva se s Davidem dobře bavila, probírali zbraně, protože on byl policajt a ji takové militantní věci braly, zatímco mě moc ne.

Jak už to tak po chlastu bývá, probudila mě po těžko určitelné době žízeň. Hmátl jsem vedle sebe, kde jsem očekával Ivu, ale místo bylo prázdné. V tu chvíli jsem to ještě pořád neřešil, sucho v puse mělo přednost. Skočil jsem si dolů do kuchyně pro sklenku vody. Ani jsem nerozsvěcel, takže jsem si po hmatu natočil vodu a vyklopil ji do sebe. Až v tu chvíli mě upoutal pruh světlo vycházející přes klíčovou dírku z sklepa. Zpozorněl jsem a nějak mi to začalo dávat dohromady v souvislosti se zmizením Ivy. Přikradl jsem se ke dveřím do sklepa a potichu je otevřel. Kupodivu to šlo, protože kámoš-vlastník domu je kutil a nesnesl by doma skřípající dveře nebo vrzající schody. Věděl jsem, že má dole ve sklepě zařízenou takovou malou posilovnu. Jakkoliv mi to přišlo nepravděpodobné, tak jsem si říkal, třeba si šli zacvičit. Dveře do posilovny byly pootevřené, takže jsem měl dobrý přehled o situaci.

David ležel do pasu nahý na bench pressu a zvedal slušně naloženou činku. Svaly se mu přitom napínaly a tělo se mu lesklo potem. V posilovací místnosti je taky kotel, takže tam rozhodně nebyla zima. Iva ho nadrženě pozorovala a jazykem si přejížděla suché rty. „Pojď, zkus to taky“ houkl na Ivu. „To ne, nejsem na to oblečená,“ namítala Iva v těsném tričku. „To je fakt, tak si to sundej,“ rozhodl David a už jí pomáhal z trička. Iva si, už jen v džínách a červené krajkové podprsence, lehla na lavici a s podstatně odlehčenou činkou začala cvičit. Z hladce oholeného podpaží jí stékaly kapičky potu. „Počkej, takhle mě to furt táhne,“ zanaříkala Iva a s Davidovou pomocí vrátil činku do stojanu. Sedla si na lavici a podle Davidova překvapeného výrazu udělala něco, co ani on nečekal. Sáhla si za záda a rozepla háčky podprsenky.

Lehla si zpátky na lavici a začala cvičit. Košíčky podprsenky jí pomalu sklouzávaly, takže za chvíli jí vykoukla pravá a potom i levá bradavka. Její kozičky už se taky pěkně leskly potem. Zachichotala se a vrátila činku do stojanu. Svůdně se na Davida usmála a sáhla mu přes kalhoty do rozkroku. On jedním pohybem sundal už jen volně položenou podprsenku a začal jí jemně bříšky prstů masírovat prsa a bradavky. Iva z toho celá vrněla. Rozepnula mu poklopec a přes trenky se snažila propracovat k jeho ocasu. Pomohl jí s tím a na světlo se tak vyhouplo jeho péro a kulky. Ona mu je okamžitě začala olizovat a sát, on trochu poklekl a zasunul jí žalud do pusy. Polonahá Iva mu ho kouřila, jednou ručkou si ho přidržovala a druhou rukou si rozepnula zip u kalhot, zasunula si ji pod kalhotky a začala si to sama dělat. Pak se akce chopil David.

Nejdřív se svlíkl úplně do naha a pak obešel lavici a přisedl si k ní. Vyměnili si dlouhý francouzák, při kterém se oba vášnivě objímaly a hladily po zádech. David jí dost drsně hnětl prsa, přestal ji líbat a začal jí lízat kozy, nejdřív celé, pak se soustředil na bradavky. Do bradavek ji i několikrát kousnul, což Ivě vůbec nevadilo, naopak. Začal ji zbavovat zbytků oblečení. Stáhl jí rifle a s tím do půli stehen i černé kalhotky, takže se na vzduchu objevila její lehce ochmýřená kundička. Iva byla hrozně vzrušená, to jsem poznal podle toho, že jsem vůni její kundy ucítil i na těch pár metrů. Ani se neobtěžoval jí ty kalhotky stáhnout úplně a už na ní nalehl a vrazil jí jazyk do pusy. Iva s ním začala divoce šermovat, protože to je její styl líbání.  Zatím do ní nezasunul, ale slyšel jsem takové vlhké zvuky, jak se jejich na šukání připravená přirození o sebe třely. Pak jí David začal znova líbat bradavky a – to jsem do té doby nikdy neviděl a mně by to připadalo nechutné – jí přiměl upažit a střídavě jí lízal obě vyholené podpažní jamky, což se Ivě podle jejího vzdychání dost líbilo.

Nakonec to byla Iva, kdo to nevydržel, stáhl po jeho ocasu a nasměroval žalud ke vchodu do kundičky. David do ní vrazil svůj žilnatý nástroj, Iva hekla a objala ho nohama kolem pasu. Oba proti sobě přirážely jako dobře sehraná dvojice, člověk by skoro řekl, že spolu nešukají poprvé. Mlaskání bylo čím dál hlasitější, takže mi bylo jasné, jak vzrušení oba jsou. Iva začala hekat hrozně nahlas, takže ji on musel umlčet dalším dlouhým francouzákem. Ona si pak vybíjela svoje extatické stavy tím, že ho škrábala nehty po zádech tak, až mu na nich zůstávaly rudé čáry. Pak jí něco zašeptal, slezl z ní a Iva si klekla na čtyři. David do ní vrazil svoje péro zezadu a šukal ji, až jeho stehna plácaly o její půlky. Chytil Ivu za její dlouhé vlasy a přitáhl si ji jako nějakou splašenou klisnu, takže se propnula jako luk a vyšel z ní táhlý vzdech signalizující maximální rozkoš.

David přestal přirážet, skoro z ní vyklouzl, sáhl po svých kalhotách a vytáhl z nich pásek. První rána na bílý zadek. Druhá rána. Třetí. Kůže dopadajícího řemenu nechávala na bílé kůži Ivina zadku červené otisky. Iva se při každém dopadu pásku zatřásla jako při zemětřesení. Protože ji David nemohl v téhle poloze umlčovat polibkem, nacpal jí do pusy její vlastní kalhotky. Jendou rukou pořád týral její pozadí a druhou si hrál s jejím klitorisem. Iva začala rudnou v obličeji a její tělo už vibrovalo soustavně, nejen při výprasku. David, který v ní měl při té exekuci zasunutý jen žalud, do ní na doraz přirazil, Iva se najednou celá zatnula, hrdelně přes svůj vlhký roubík vykřikla a udělala se. Když byl v ní! To se mi s ní nikdy nestalo, takže ten parchant mohl na rozdíl ode mě poznat, jaký je to pocit, když mu orgasmická křeč kundy mojí holky sevře ptáka.

Pak z ní pomalu vyklouzl, Iva si lehla na lavici, vyndala si kalhotky mokré od jejích slin i šťáv z mušličky z pusy a vydýchávala se. David ji zatím jen zamyšleně pozoroval. Když se uklidnila, usmála se na něj, roztáhla nohy a prstem mu pokynula, aby šel k ní. Až teď jsem si mohl prohlídnout jeho penis. Byl delší, tlustší a obřezaný. Iva mu se posadila, zavřela oči a dělala mu to pusou, rukou mu přitom hladila koule. Pak ho strhla na sebe a on do ní znovu vniknul. V kontrastu s předchozí scénou šukali něžně, pomalu a navzájem se přitom hladili, jako by spolu byli někde sami na chatě v horách, zatímco ve skutečnosti mi nasazovali parohy v cizím baráku.

„Kam můžu?“ zeptal se David a mně bylo jasné, že do kundičky ne, protože Iva nebere antikoncepci, takže sice občas šukáme bez gumy, ale musím být opatrný. „Ne do mě, nic neberu,“ upozornila ho. „Do pusy?“ „Ne, to nesnáším,“ odmítla ho kategoricky Iva. „Do zadečku?“ „Ne, to taky,“ zavrhla i tohle. „Tak kam?“ zeptal se mírně zmatený David. Iva se zamyslela tak, jak jen to opilci dokážou, a řekla: „Pojď obkročmo na mě, vyhoním tě na kozy.“ David se trochu krkolomně nastražil do téhle pozice a pak už mlaskavé zvuky prozradily, že se Ivina ručka dala do díla. David začal přerývaně vzdychat. On jí chvíli hladil bradavky, ale pak se soustředil sám na sebe. Po dlouhém Davidově vzdechu jsem pochopil, že se jí udělal na kozy a pak jí to po nich ještě pěkně rozmazal. Vmasíroval jí sperma do kůže, aby bylo dobytí cizího území dokonalé.

Iva se chvíli blaženě usmívala a pak se beze slova začala oblíkat. David pochopil, že jejich noční dobrodružství je u konce a začal se oblíkat taky. Řekl jsem si, že je čas vyklidit pole, protože jsem si tenhle trumf chtěl nechat v rukávu a nechtěl jsem být nachytaný. Odplížil jsem se nahoru do ložnice a čekal, až Iva přijde za mnou. Asi za pět minut opravdu přišla, přitulila se ke mně a usnula. Cítil jsem z její kůže směs jejího a Davidova potu. Usmál jsem se a přemýšlel, jak asi tuhle půjčku zúročím.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Konečně zase příběh klasické nevěry a šmírování, bez zapojování paroháče. Pěkné. Ale byla to teda doba, od poslední podobné tvorby.
    Škoda že se nenechala vystříkat, když přítel nesmí.

  2. Sub40: Souhlasím, že je lepší, když jsou „ponecháni“ manželka (partnerka) spolu s milencem. U nechráněné ženy, chybí k dokonalosti to, aby ji milenec oplodnil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *