Neřestná čtveřice 08 (Pacient) – 2. část

2. část – rehabilitace

Hlasité klepnutí telefonního sluchátka v předsíni ukončilo hovor. Eva přešla do pokoje a Tomášovi oznámila: „Asi za 20 minut nás vyzvedne Petra. Tebe hodíme na to rehábko a my se zatím zaskočíme do obchoďáku mrknout na nějaké hadříky. Co ty na to?“

„No nevím, mám to jen na dvě hodiny, tak snad potom venku neumrznu, než vy dvě to tam prošmejdíte,“ dobíral si jejich vášeň pro nakupování.

„Tak si sedneš do bufíku a dáš si zatím jedno, než tě vyzvedneme.“

„To by šlo,“ souhlasil spokojeně. „Snad se moc neožeru, než pro mě přijedete,“ dodal jízlivě, za což si vysloužil zlý pohled manželky.

 

Auto zastavilo před honosnou vilou s cedulí ReMaCen – soukromé rehabilitační a masážní centrum.

„Hele, jak ses dostal na tuhle nóbl adresu?“ podivila se Petra.

„Na kontrole mi doktor jen řekl, že tu mám objednané termíny, ale netušil jsem, co je to za kliniku,“ divil se i zaskočený Tomáš.

Vysoukal se z auta a s pomocí hole se pomalu šoural ke vchodu. Eva mu ještě poslala pusu a potom odjely k nově otevřenému oděvnímu centru. Zaparkovaly, svlékly zimní kabáty a uložily je do kufru auta. Natěšeně vyrazily na průzkum mezi stojany a regály. Probíraly se všemi možnými druhy oblečení od halenek přes kalhoty, sukně, plavky až po spodní prádlo.

„Evi, nenápadně se ohlídni. Ten ometák nás už pěknou dobu sleduje.“

„Kterej?“

„Kolik jich tu asi vidíš? Ten ušatej mlaďas.“

„Ale vypadá roztomile,“ zachichotala se Eva.

„Prej roztomile,“ ucedila Petra a obrátila oči v sloup: „Takovej nagelovanej šampónek.“

„Co tak ho trošku vytrestat za to, že šmíruje?“ navrhla Eva.

Petra zkoumavě pohlédla na usmívající se zrzku, potom na mladíka a hned se rozhodla: „Proč ne, vem nějaký hadříky a jdeme do kabinky.“

Každá cestou pobrala pár kousků oblečení a pomalu se ploužily ke kabince. Evě jakoby náhodou upadl jeden svetřík. Ohnula se pro něj, čímž dala mladíkovi na odiv zadek ve vypasovaných džínách. Sebrání jí samozřejmě trvalo o něco déle, než bylo třeba. Když se narovnala, tak ještě zatřásla hlavou a rukou si svůdně upravila zrzavou hřívu. Společně zapluly dovnitř kóje a zatáhly závěs. Petra malou škvírkou sledovala mladíka.

„Teda moc místa tu nemají,“ zhodnotila kabinku Eva a začala si svlékat rifle. Rozepnula zip a stáhla je ke kolenům.

„Už je tu,“ šeptla Petra.

Zrovna když si sedící Eva zouvala botu, tak Petra prudce odhrnula závěs. Lapila kluka za ruku, vtáhla ho k nim a hned zase zatáhla.

„Co tady šmíruješ, úchyle!“ vyjela na něj zhurta.

Chudák ani nemohl promluvit, jen vytřeštěně těkal pohledem od rozčertěné Petry k napůl svlečené Evě. „Já nešmíruju,“ vysoukal ze sebe konečně.

„Nekecej, celou dobu se okolo plížíš a očumuješ nás,“ pokračovala Petra v hartusení.

„No když já musím. Prosím vás pusťte mě ven,“ žadonil zoufale, ale odstrčit Petru si netroufnul.

„Co musíš?“ ozvala se Eva a postavila se těsně k němu. Rukou mu přejela po rozkroku a sevřela spodek kalhot s natěsnaným náčiním.

„To sis měl rozmyslet dřív chlapečku,“ přidala se černovláska.

„Ale já tu dělám,“ sípal zajatec z toho, jak mu vyschlo v krku. „Musím hlídat, jestli někdo nekrade.“

„Ahá, tak to nás pořádně zkontroluješ,“ prohlásila Eva.

„Já tohle nemůžu,“ koktal zoufale celý rudý ve tváři.

„Proč nemůžeš? Ty jsi na chlapečky, šampóne?“ natlačila se na něj Petra kozama.

„Nejsem, ale my nesmíme k zákaznicím do kabinky,“ protestoval chabě a ohryzek mu poskakoval vzrušením, když viděl, jak si Eva stahuje kalhotky. Nedokázal odtrhnout zrak z odhaleného zrzavého bobra.

„Tak si právě vybíráš pauzu na svačinu,“ opáčila Petra nekompromisně.

Hbitě mu rozepnula kalhoty. Sotva mu je stáhla, tak jeho ztopořený úd vyskočil do pozoru. Eva spokojeně mlaskla a otočila se zády. Předklonila se a nasliněnými prsty si několikrát projela kundičku. Petra mezitím pohonila naběhlý klacek a nasměrovala mladíka správným směrem. Teď už neprotestoval a nevzpouzel se osudu, který mu ty dvě sudičky nachystaly.

Rukama se nesměle zachytil štíhlých boků a nadšeně přirážel. Petra mu nejdřív osahávala zadek a po chvíli sjela mezi nohy, aby sevřela v dlani jeho pytel. Eva opřená rukama o zrcadlo v něm pozorně sledovala dění za sebou. Došlo na výměnu dam. Petra vykasala šaty a jednou nohou se opřela o sedátko. Mladík zahučel do její černě díry až po koule. Hlavu natlačil do narvaného výstřihu a stále energicky houpal boky.

„Až to na tebe přijde, tak dej vědět,“ nakázala mu Petra.

Jen pokýval zabořenou hlavou na souhlas a pokračoval v bušení. Netrvalo dlouho a udýchaný opustil Petřin klín. Celý zpocený se opřel zády o stěnu kabinky. Chtěl uchopit ptáka do ruky, ale to mu ty dvě nedovolily. Každá z jedné strany se přisála na kluzký ocas a předvedly mu dokonalou souhru při hře na příčnou flétnu. U špičky žaludu se vždy políbily a potom klouzaly ke kořeni. Po celou cestu zároveň olizovaly jazýčky tvrdý klacek. To několikrát zopakovaly a z děla vyletěl první výstřel. Rozcákl se po zrcadle a spermie stékaly dolů. Další stříkance si nenasytné pusinky podělily mezi sebe.

Zatímco ženy se věnovaly líbání a olizování mrdky, tak mladík bleskově natáhl kalhoty a proklouzl ven. Ještě se nestihly ani upravit, když se z venku ozval křik. Petra vyhlédla a spatřila nějakou starou ženskou, jak peskuje jejich ušounka. Ten jen schlíple stál a poslouchal výtky.

„Haló, haló, mladá paní,“ snažila se Petra upoutat pozornost vzteklé babice.

Mladík i babizna konečně vzhlédli ke kabince. On se pomalu začal hroutit hrůzou a ona přešla k Petře.

„Nezlobte se, že vám vpadám do výcviku zaměstnance,“ lísala se medovým hlasem: „Ale ten mladý muž nám velice ochotně pomohl.“

„S čím vám ten nekňuba mohl pomoci?“ ucedila jedovatě mladíkova nadřízená.

„Bylo tu pohozené nějaké spodní prádlo a na zrcadle bylo nějaké svinstvo. Víte co asi myslím,“ šeptala pohoršeně a zamrkala spiklenecky na matrónu.

Eva se v kabince dusila smíchem a tiskla si svetřík na pusu, aby nevyprskla smíchy nahlas.

„Chlapi jsou děsný prasata,“ otřásla se odporem babizna a ani neřešila, kam mladík odklidil zmíněné prádlo nebo čím utřel zrcadlo.

„Ještě jednou mu prosím poděkujte,“ požádala Petra. „Je to pracovitý a ochotný muž.

Poněkud rozhozená šéfka se otočila a odváděla si mlaďase pryč. Petra mu za jejími zády ještě stihla poslat polibek.

„Ty bys prodala eunuchovi balík šprcek,“ chechtala se Eva. „Prý nějaký svinstvo na zrcadle. Přitom se ti ještě spermie mrskají mezi zuby.“

A to jsi neviděla ten její zhnusený ksicht, když jí došlo, co tam asi teklo,“ přidala se Petra.

Papírovými kapesníky očistili následky mrdkostřiku a v klidu si odzkoušely několik kousků oblečení. Evě se nakonec zalíbila jedna blůzka. Zaplatila u pokladny a přešly do dalšího odchodu.

 

Kulhající Tomáš dopajdal ke dveřím, kde si přečetl, že ordinační doba je do dvanácti hodin a potom mají pauzu na oběd. Zkontroloval hodinky, aby se ujistil, že jde načas. Bylo za pět minut deset. Vstoupil do dveří a ocitl se v recepční místnosti. Mladá slečna ho uvítala a telefonem někomu oznámila jeho přítomnost. Po chvíli přišla sestra, převzala od něj papíry a požádala ho, aby jí následoval. Prošli chodbou, zabočili do jedné místnosti, kde ho vyzvala, aby se svlékl a lehl na lehátko.

„Protože jste u nás poprvé, tak vám řeknu, co bude náplní příštích dvou hodin,“ rozpovídala se sestra. Zatímco mu procvičovala operované koleno, tak ho poinformovala, že po cvičení půjde do lázně, na elektroterapii a nakonec na klasickou masáž.

„Do lázně? Ale já nemám plavky,“ vyděsil se Tomáš, že si nepřečetl papíry s doporučením pořádně.

„Nemusíte. Je to rašelinová koupel a poležíte si v ní nahý. Pokud byste se styděl, tak se otočím,“ dodala se smíchem.

Byla to rázná žena ve věku mezi čtyřiceti až padesáti roky. Taková co z ní netrčí kosti a žebra, ale je pěkně zaoblená na správných místech a přitom stále dobře vypadá. Odbarvené blond vlasy měla upravené do drdolu. Napěchovaný dekolt se houpal, když Tomášovi nelítostně, ale profesionálně procvičovala nohu až na hranici bolesti. Krátké šaty zdravotnické uniformy každou chvíli odhalovaly statná stehna. Asi po půl hodině ho poslala osprchovat a posadit do vířivky.

Vězel až po krk v bublající hnědé vodě a sestra pobíhala okolo. Tu zkontrolovala teplotu vody, pak zase ukládala osušky nebo připravovala další část léčebných postupů. Podle toho, co zrovna dělala, se Tomáš tedy mohl potěšit pohledem do výstřihu nebo na skoro vykukující zadek. A že bylo na co koukat. Po chvíli radši zavřel oči, a když ani to nepomáhalo, tak si ve vodě bolestivě stiskl poraněné koleno. Nadcházející trapas se mu povedlo zažehnat na poslední chvíli. Sestra ho vyhnala pod sprchu. Opláchnutý a zabalený v osušce se posadil do křesla a potom mu na nohu přichytila sondy s kablíky. Stimulace nebyla bolestivá, takže se dalo v pohodě přečkat různé brnění nebo cukání ve svalech.

„Teď si lehněte támhle na lehátko na břicho. Přes zadek si položte nachystaný ručník, hned se vám budu věnovat,“ instruovala ho.

Začala mu masírovat záda a při tom stále povídala nebo se vyptávala. Přesunula se k masírování nohou. Postupovala od prstů přes lýtka až na stehna. Rozbouřené představy společně s jemnými dotyky způsobili, že Tomáš prohrál svůj vnitřní boj s erekcí. Zrovna v tom nejhorším okamžiku.

„Můžete se otočit,“ vyzvala ho sestra.

„No to asi nepůjde,“ zaprotestoval Tomáš.

„Pročpak? Záda máte v pořádku, tak šup,“ poháněla ho.

Tomáš se pomalu rezignovaně začal otáčet: „Omlouvám se, je mi to trapný,“ soukal ze sebe přiškrceným hlasem.

„Ajaj, to jako kvůli mně?“ zeptala se viditelně potěšená jeho erekcí. „Tak to na tom ještě nejsem tak zle, když bouřím hormony mladým pánům,“ dodala a nevědomky si pohybem paží porovnala prsa.

„Jste krásná ženská v nejlepších letech,“ polichotil jí Tomáš a rovnal si ručník přes trčící péro.

„No jo, ale sama.“ Smutně sklopila hlavu a opřela se o masážní stůl. „A vy máte snubák, tak nejspíš nejste k mání.“

„Budeme pokračovat s masáží nebo ho mám sundat?“ optal se nečekaně.

Zvedla hlavu a udiveně se na něho podívala: „Vy byste do toho šel?“

Mlčky přikývnul a čekal na její rozhodnutí. „Jak se jmenujete?“ zeptal se, aby jí trošku uklidnil.

„Věra, jako moje dcera,“ řekla trošku nelogicky.

„Já jsem Tom, ale to asi víte z těch lejster.“

„Já vím, kdo jste, ale vy nejspíš netušíte, kdo jsem já,“ povzdychla si.

„Vy mě znáte? Odkud? Určitě bych si vás pamatoval,“ ujišťoval ji překvapeně.

Chvíli mlčela a potom to z ní naráz vyjelo: „Vy jste ten chlap, co zachránil mojí dceru před těma hajzlama a kvůli tomu jste skončil v nemocnici,“ objasnila šokovanému Tomášovi situaci. „Já jsem vám zajistila několik hodin u nás na klinice, jako odměnu nebo poděkování. Jen jsem pořád nevěděla, jak vám to přiznat.“

Aniž by čekala na další reakci, tak Tomášovi stáhla ručník a chopila se jeho ocasu. Toužebně sledovala, jak zpod stahované předkožky vykoukl tmavý žalud.

„Doufám, že tě to moc nestálo, ale děkuju za starost,“ konečně se trochu vzpamatoval Tomáš a přešel do tykání.

„Neboj se. Je to jako pro rodinné příslušníky,“ přijala tykání a dál honila tvrdý klacek. „Chtěla jsem se nějak odvděčit a místo toho si tu začínám užívat já,“ předla jako kočka.

„Nemůžu říct, že bych si to neužíval, ale nevleze sem někdo?“

„Na dveřích je koule a všichni brzo vypadnou na oběd,“ uklidnila ho a vstala z lůžka.

Rozepnula si bílou uniformu a zůstala stát jen v podprsence a kalhotkách. Náhle, jako kdyby ztratila odvahu, si stydlivě přikryla rukou rozkrok. Tomáš si jí přitáhl k sobě, objal rukama a zápolil se sponkou na podprsence. Srdce jí bušilo jak splašené a zrychleně dýchala.

„Nestyď se. Jsi nádherná,“ ševelil jí přitom do ucha.

Konečně ta mrška spona povolila a svlečená podprsenka odhalila velké kozy, které se bez její opory rozvalily do stran. Tomáš se lačně přisál na vztyčenou bradavku a Věra opět uchopila jeho péro. Poklesla do podřepu a olízla kapku prýštící z otvůrku žaludu. Zakroužila jazykem dokola a potom žalud polkla do pusy. Jazykem ze spodu dráždila uzdičku a kývala hlavou dopředu a dozadu. Tomáš jí něžně hladil po vlasech a relaxoval. Věra svým pohledem našla Tomášův obličej a sledovala, jak se mu ve tváři objevil spokojený výraz.

Po chvíli se postavila a položila Tomáše na záda. Stáhla si kalhotky a na svalnatý mužský hrudník nanesla masážní olej. Rukama ho rovnoměrně rozetřela a namazala Tomášovi i nohy. Potom se pružně vyhoupla k němu a celým tělem si na něho lehla. Díky oleji po sobě jejich těla hladce klouzala. Velké měkké kozy se třely o pevnou hruď a hladová ústa se vášnivě spojila v dlouhém polibku. Tvrdý ohon zůstal sevřený mezi jejich těly a pohyb Věřina břicha ho dráždivě hladil. Lehce se klouzala krátkými pohyby do všech stran.

Věra se zvedla a posadila na jeho boky. Tvrdý ocas si porovnala mezi pysky a opět po něm dráždivě klouzala svými pohyby, aniž by si ho zasunula. Nakonec se usadila mezi Tomášovy lýtka. Zapřela se o ruce za svými zády a několikrát přejela chodidly po jeho lesknoucím se břiše. Ležel a s nadzdviženou hlavou sledoval její činnost. Obemkla stojící péro namazanými prsty a stahovala předkožku. Střídala to s hlazením údu mezi chodidly nebo ho přimáčkla na břicho a klouzala po něm.

Jak měla roztažené a pokrčené nohy, tak vystavovala Tomášovým lačným pohledům svojí kundu. Tmavý drn na podbřišku kontrastoval s do hladka vyholenými pysky. Růžové závojíčky plandaly okolo tuhého poštěváčku jako kápě a její rozevřená dírka pulsovala jako kapří huba na suchu.

Věra se otočila a v pokleku na čtyřech znovu sevřela mastné péro chodidly a pokračovala v jeho honění. Vyšpulené půlky se vábivě vlnily a z vystrčené studánky začínala vytékat vláha. Visící ňadra se pod ní houpala a Tomáš jim nastavil do cesty pokrčením nohou své prsty. Zduřelé bradavky tak brnkaly o jeho palce. Vydrážděný Tomáš jí chytil za stehna a začal si jí přitahovat. Jak byla mastná, tak mu to klouzalo, ale přesto pomalu couvala, až se nasunula rozkrokem k jeho obličeji. Žíznivě olizoval vláhu z její lasturky, zatímco ona se mazlila s jeho ocasem. Tomáš několikrát projel prstem hluboko do horkého nitra. Potom polaskal pysky a přisál se ústy na klitoris. Otřásající se zadek ho ujistil, že je na správné cestě a má pokračovat. Netrvalo dlouho a Věra vytuhla v orgastickém záchvatu.

Po odeznění se posunula k trčícímu kolíku a konečně se na něj napíchla. Masitá zadnice se rozpohybovala v divokém přirážení. Věra plná živočišné energie se zdála neúnavná. Než se nabažila poskakování, tak se dvakrát udělala. Nakonec se znavená a udýchaná svezla z lůžka. Mlsně olízla lesklý žalud a sevřela ho mezi velké kozy. Dlaněmi je tiskla k sobě a dohonila Tomáše k výstřiku. Spokojeně si roztírala jeho mrdku po prsou a na břiše, kam ta nadílka stékala.

„Tak tuhle masážní emulzi jsem si už dost dlouho neužila,“ vrněla při tom nadšeně. „Bylo to s tebou báječný, moc ti děkuju.“ Úsměv jí prozářil tvář a i vějířky vrásek okolo očí působily veseleji.

„Byla to nádherná masáž. Takovou jsem nikdy nezažil,“ oplácel chválu Tomáš.

Vlepila mu letmý polibek na ústa, ještě jednou se sklonila a políbila i ochablý ohon. „Tak, a teď fofrem do sprchy, než se vrátí ostatní z oběda,“ popohnala ho.

 

„Heleme se, kdo to přichází,“ přivítala Eva manžela, když dokulhal do bufetu. „Kdepak si se zdržel? Že by nějaká náročná terapie?

„Čekáme tu už skoro hodinu, to jsme mohly ještě projít nějaký butik,“ vyčetla mu Petra.

„No jo no, omlouvám se, že jsem se zdržel, ale až vám budu vyprávět, koho jsem potkal a co jsem zažil, tak mi nebudete věřit,“ snažil se je udobřit Tomáš.

„Že ty jsi nám byl nevěrný?“ smála se Eva. „Tak abys věděl, my jsme si taky užily trošičku zábavy. Viď Peťulo.“

„Jo, spíš zábavy než šukání. Ale lepší vrabec v hrsti, než holub na střeše,“ zafilozofovala dobře naladěná Petra.

„Měl malýho jo?“ škádlil jí Tomáš.

„No to zrovna ne, ale bylo málo času. Třeba někdy jindy,“ odpověděla mu.

„Třeba zase příště,“ zabručel si do pivní pěny Tomáš při vzpomínce na velký lesklý zadek živočišné Věry.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *