Kadeřnice Lenka – 5.díl

Hned za dva dny dostávám SMS.

„V sobotu je Jirka pryč, přijeď, půjde li to.“

A tak v pátek odvážím choť ke tchýni na celý víkend a sám se připravuji k Lence. Jirka, jako trenér žákovského fotbalového mužstva odjíždí brzy ráno do Brna a vrátí se až pozdě v noci. Budeme mít, doufám, celý den pro sebe.

Ráno dávám sprchu, snídám a odjíždím vozem za milenkou. Když dojíždím, má vrata otevřená a čeká mě. Zajíždím do dvora a vrata se za mnou zavírají. Jsem uklizen před zraky nenechavých lidí. Je to moje holka, myslí na vše.

Jdu do domu. Otvírá mi a hned za dveřmi mne tlačí do kouta, líbá mně a jednou rukou projíždí můj klín.

„Ještě tě v sobě cítím, a nemůžu se dočkat, až mi to uděláš, poběž rychle. Táhne mě za vestu dovnitř a svléká mě co nejrychleji. Sundávám z ni župan a tisknu se k ni. Jen látka mých slipů brání v proniknutí penisu do vagíny. Obratně ho rukou vyvléká nohavičkou, vyskakuje a obemyká nohama mé boky. Rukou si ho zavádí dovnitř a jedním dosednutím ho schovává mezi pysky až úplně na dno kundičky.

„Ách, to mi chybělo. Měla jsem tam tolik volného místa. Teď jsi ve mně a já tě nepustím. Budu si ho tam hýčkat co nejdéle, dokud mi nevydá všechno, co pro mě má.“

Šeptá mi do ucha a s citem si potichoučku s ptákem uvnitř naplňuje svou touhu. Visí na mě jako klíště. Svírá mě nohama a kundičkou mě hladí po celém penisu uvnitř ni. Vlhne čím dál víc a než dojdu s ní v náručí do pokoje, je v křeči a divoce se mi nabízí k penetraci. Uprostřed pokoje ji opravdu naplňuji. Stříkám ji do rozpálené kundy celou zásobu sperma. Dorážím k ní v rytmu výstřiků, zatím co ona skučí, jako háravá fena.  Pak jen vsává semeno do sebe a uklidňuje se.

Stojím, nohy se mi klepou a užívám si uvolnění po ejakulaci. Stále ji držím za kozy, i když ze mne slézá a s také třesoucíma se nohama se staví na zem. Líbá mne a rukou kontroluje, kam vytéká semeno z jejího nitra. Vidí, že stéká po stehnech, a tak mi ještě chvilku věnuje, než odejde do koupelny. Vášnivě mě líbá a šeptá:

„Ještě jsem s tebou neskončila, zase tam mám nějak volno, budeš mě muset vyplnit. Odpočiň si.“

A teprve nyní odchází do koupelny. Vrací se záhy, čistá a voňavá. Kontroluji to olíznutím vymydlené kundičky a nasátím její lotosové vůně zevnitř. Oblékáme se, i když je to jen na chvilku. Jak řekla. Usazujeme se na sedací soupravě, která byla svědkem nejednoho mého proniknutí do jejích útrob i hrdla, a odpočíváme s kávou. Netrvá ani deset minut a Leni mi několikrát, jako by náhodou odhaluje poprsí v rozevřeném županu a natahuje nohy směrem ke mně, jako by říkala „tady ji mám.“ Nevěnuji tomu pozornost, ještě potřebuji kousek odpočinku. To ji ale nebrání to na mě zkoušet. Vydrží jen půl hodiny a přestává ji to bavit. Vstává a přesunuje se do ložnice, kde na mě čeká.

Musím jít, ale bude to na ni. Musí se snažit. „Ta, co si ho nepostaví, ta si ho nezaslouží,“ se říká. Teď si ho musí zasloužit.

Uléhém vedle ní a ona ví, co má dělat.  Roztahuje mi nohy a rukama i ústy buduje stavbu na písku. Začíná od základů. Masíruje mi kořen penisu z obou stran a prsty ho zaškrcuje, a tím v něm zadržuje krev, potřebnou k erekci. A daří se ji to. Honí mi ho divoce až do doby, kdy nevadne a stojí. Lenička mu nedopřává času. Vyplňuje s ním svou prázdnou kundu a stálým pohybem ho v sobě udržuje v kondici. Zase je vlhká a ještě vlhne. Její vlhko a teplo se mi rozlévá po břiše a já jsem znovu vzrušený, stejně jako ona.  Obzvláště, když z ptáka sklouzne a pohltí ho ústy. Slintá ho a masíruje, znovu pohlcuje a kouří. V momentě jsem připraven. Ona to ví. Čeká a s prvním výstřelem zasunuje hloub. Pak už jen polyká a polyká. Spermatu není mnoho, ale stačí ji. Já končím, ona začíná. Pomáhám ji prsty a kundička ji znovu teče.  Dělám ji to dvěma prsty, dokud se nepoloží vedle mne a neoddychuje.  Potom odpočíváme oba.

Probouzím se odpoledne, Lenka spinká vedle mne a na první pohled je opět vzrušená. Stojí ji bradavky. Zkouším je rty, a jsou tvrdé, jako čokoláda. Nechám ji spát, máme dost času. Znovu usínám.

Budí mne příjemný pocit v rozkroku. Pod pokrývkou mi Lenička ocumlává žalud svou teplou pusinkou. Jezdí po něm jazykem a v jedné ruce mi zahřívá i koule, a druhou si projíždí broskvičkou. Asi bude chtít něco podniknout. Čekám, o co půjde.

Jakmile zjistila, že už nespím, vykoukla z pod přikrývky, políbila mě a pozvala mne k pozdnímu obědu.

„Nemůžeme se milovat a nejíst, to bys mi dlouho nevydržel, a já tě potřebuji.“

Něco malého pojíme a při kávě poslouchám o jejím vztahu se sportovcem. Muž s velkým egem a celkem malým nástrojem se ukájel masturbací a díváním se na svlečenou ženu. Jen někdy byl schopen Lenku uspokojit, a to jen velmi zřídka.  Zdůrazňuji, že s ním i přes to vydržela téměř pět let. Pokývala hlavou a pravila, že některé věci se někdy velmi těžce napravují.

Přes stůl ji podávám ruku a klidním ji. Obcházím k ni, beru ji do náruče a nesu do postele. Jsme stále nazí a tak hned po jejím položení do ní vnikám náhle a tvrdě. Zanaříkala bolestí, ale neuhnula ani o píď. Vsála penis do sebe a doznívající bolestí k němu začíná přirážet.

„To jsi udělal, protože jsme mluvili o něm?“

„Nevím, myslím si, že ne. Ale vztek mám. Ten celý čas jsem mohl být s tebou a dokazovat ti, že jsi krásná a žádoucí a podobné věci. Tys je zavrhla způsobem, jenž mi ublížil. Ale už je to za mnou. Nechci se k tomu vracet. Jen bych potřeboval nějakou jistotu, že mi to neuděláš znovu.“

„To ti mohu slíbit. Už nechci nikoho jiného. Ani Jiří už mě nemá. Jenom ty.“

Znovu rozhýbává svou pánev a vracíme se k milování. Jsem stále v ni a kundička je stále teplá a vlhká. Píchám do ní penisem ve volném rytmu a ona mi stejně odpovídá svou pánví. Trvá to několik minut a znovu do ní prcám zbylé semeno. Píchám semenem kluzkou kundu a čekám, zda se ji to povede, jako mně. Povede, ale jen velmi povrchně a krátce.  Ještě ji tedy několik minut prstím a tím ji trochu zatlačuji špatnou náladu do pozadí.

V obou nás zůstává nějaká pachuť z posledního rozhovoru, ale již se s tím nedá nic dělat.

Já jsem rád, že ji mám u sebe, a nestěžuji si. Do příště se to určitě srovná. A bude li mně chtít, já své kadeřnice píchám rád.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *