Monika ze Slovenska IV.

„Přijedu na otočku,“ oznámil jsem Pepovi. „Bude mít Monča čas?“

„No jo, ale asi bude mí krámy,“ dověděl jsem se.

„To je pěkný vopruz.“

„Muže ti udělat v autě rychlovku pusou. Jestli chceš.“

„To víš, že chci. Ale nebude ji to vadit?“

„Co jako?“

„No, že budu jenom já.“

„Co blbneš. Ta je úplně posedlá děláním ti dobře. Od té doby, co ji to děláš, šukáme doma jak králici. Stačí mi večer v posteli zmínit tvé jméno a už celá teče. Ta by pro tebe udělala cokoliv. Jedna kuřba, to je to minimum.“

„Tak jo. Přivezeš mi ji teda?“

„To si piš.“

„A chceš se koukat?“

„Jasně. To je samozřejmé. Snad bych nenechal svoji ženušku, svůj poklad, s cizím chlapem samotnou,“ zasmál se.

 

Zastavili na parkovišti pod obchoďákem. Na velmi nízkém patře. Stál jsem při svém autě a čekal na ně. Monička se vezla vzadu. Jako nějaká grófka. Otevřela své dveře a hlesla: „Ahoj. Pojď rychle ke mně.“

Nasedl jsem.

Tak, jako po každé, i dnes mi okamžitě strčila jazyk do pusy. Dnes mněla jenom tenké tričko a džíny. Hladil jsem ji holá prsa pod tričkem. Podprdu si na sraz se mnou nebrala.

Dolíbali jsme se a ona mi horečně mi začala rozepínat kalhoty. Evidentně mněla instrukce, nač je dnes tady. Ani se mi nestačil pořádně postavit a už ho mněla v puse.

Pepa se na předním sedadle otočil a zcela bezostyšně se koukal, jak mi jeho manželka kouří ptáka. Jako obvykle, i dnes mne to vzrušilo ještě víc.

„Že je nádherný,“ řekla Monika, když ho na chvíli vybrala z pusy. Jemně ho honila a dívala se na svého manžela.

„Jo, celkem urostlý,“ přiznal Pepa. „Tak už nezdržuj a pěkně papej,“ vyzval ji záhy.

A ona poslechla.

 

Naplnil jsem její pusu dávkou, kterou jsem si pro ni schovával od začátku týdne. Bez zaváhaní všechno spolkla. Palcem mi přejela po trubičce šourku, aby vytlačila i poslední kapku. Slízla ji a pak mi ho ještě chvíli kouřila. Mněla naprosto sladké rty. Pepa se usmíval, jako kdyby udělal jeho a ne mne.

 

Seděli jsme vzadu a já ještě oddychoval po té rychlovce. Moničiny prsty se stále pohrávali s mým pérem.

„Tak co, chutnal ti?“ zeptal se Pepa, pořád otočený k nám dozadu.

„Víš, že jo,“ usmála se. „Ty dobře víš, že na broučkovi mi chutná všechno.“

„Já vím, ty bys ho nechala i vychcat se ti do pusy,“ zažertoval.

„Já bych ho nechala cokoliv,“ přiznala. Její ruka pořád jezdila po mém ptákovi.

„Fakticky bys ho nechala čůrat ti do pusy?“ ta myšlenka Pepu evidentně zaujala.

„Vždyť ti říkám, že jo,“ smála se.

„I teď?“

„No jasně,“ podívala se na mne. V očích mněla malé čertíky.

„Tady? V tvém autě?“ zapojil jsem se do debaty.

„Jasně, že ne tady. Nepočůráte mi snad auto. Udělá se to mezi auty. Bude to rychlovka. Stejně tady dole na parkovišti teď nikdo není.“

Podíval jsem se z okna. Parkoviště bylo fakt prázdný. Na tomhle patře bylo jenom pár aut. Na penise jsem cítil Mončino sevření. Po chvilce váhaní řekla: „Tak jo. Dem na to.“ A vystupovala z auta.

Taky jsme s Pepou vystoupili. Můj penis byl pořád vytažený z kalhot. Monika si dřepla a jemně otevřela pusinku. Namířil jsem ptáka a zkoušel čůrat.

„Dělej,“ nemohla se dočkat. Chvíli jsem se přemáhal. Nešlo mi to, když mi na něj dva lidi koukali.

Najednou jsem spustil. Netrefil jsem ji hned do pusy, takž jí to šlo nejdřív na tvář. Otevřela víc pusu. Stříkal jsem, ona polykala, ale nestíhala celkem. Ani jsem netušil, kolik toho mám. Za chvíli byla celá od toho. Triko mněla mokrý a bradavky ji svítili, jak majáky. I rifle mněla na stehnech celé od toho. Ale spolkla toho dost.

Pepa koukal a rukou si šmátral mezi nohama. Když jsem dochcal, vzala mi ho zas do pusy a jednou rukou mi ha začala rychle honit. Znova byl tuhý jak pařez. Také Pepa vytáhl svého ptáka a začal ho honit stejným, rychlým tempem. Monika to spatřila a volnou rukou mu hladila koule.

Za chvíli k ní Pepa přikročil blíž a začal ji ze strany stříkat do vlasů. Ani já to déle nevydržel a vyložil to podruhé do jejich úst. A ona my ho podruhé jemně vyčistila a palcem vytlačila poslední kapku.

Když se zvedla, byla Monika fakt parádně zřízená. Byla celá mokrá od mých chcanek, ve vlasech Pepovo semeno, oční stíny roztečené. Příliš se mi nechtělo s ní líbat v tom stavu, v jaké byla a tak jsem ji dal letmou pusu a rozloučil se.

„Tak ahoj děti. Příští týden jsem zase u vás. Vymyslete zas nějakou pěknou prasárnu.“

„Ty vymysli,“ oznámila Monika. Pomalu jsi roztírala Pepové semeno po krku. „Jak vidíš, já udělám úplně cokoli.“ V očích ji zas zasvítilo. „Pro tebe cokoliv.“

Jak jsem sedal do auta, viděl jsem ještě jak se Monika, celá ušpiněná, otáčí k svému manželovi. Přitáhla ho k sobě. Můj oblíbený párek se, nedbajíc mých chcanek a semena v Moniččiných ústech, začal vášnivě líbat.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Pekne. Som zvedavy ake perverznosti na Moniku chystas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *