Deníček půvabné mrchy – tajná nahrávka mrdání 22 díl.

Přestal si nosit hodinky? Dívám se Richardovi na ruku a vzpomínám kolikrát jsem ji držela ve svých dlaních a slyšela takové to tiché tik ťak , které šlo slyšet jedině v intimní blízkosti.

Richard: kdepak jen jsem si ještě nestihl sehnat baterku…tobě jsem ji sehnal , ale na sebe nějak nemyslím.

Já: a jooo, myslíš tu baterii do vibračního vajíčka….no jo………ta už je odzkoušená…:-)

Richard: ano , přesně tu mám na mysli….povídej , jaký to bylo?

Já:kde teď jsi?

Richard: v Praze na obědě….

Já: no čekala jsem , že to bude více intenzivní…..vlastně jsem si to vajíčko asi po 5 minutách vyjmula, jasně že z totálně promáčený kundičky, ale nějak mě to moc nenadchlo, spíš naopak nějak mě z toho rozbolela jizva a děloha….asi nic pro mě……

Richard: a používala jsi to dobře?

Já: jasně že jo…..jen asi nejsem zrovna typ na jemné vibrování, asi prostě potřebuji tvrdý mrdání a né nějaké pošimrávání vibracemi :-))))

Richard: ty jedna mrcho, víš co to se mnou dělá, když to teď čtu?

Já: no předpokládám že se uculuješ a že ti pěkně tvrdě stojí?

Richard: jsem neskutečně nadrženej…. a chci tě….a jo, usmívám se….vlastně se tak nějak tikavě rozkoukávám jestli to na mě někdo nepozná, co s tebou zrovna probírám…nemůžu se postavit, neskutečně mi stojí…

Já: takhle byste vy chlapi měli bejt nepřetržitě….v tomhle stavu…vysmátí a nadržení, protože tak Vám to sluší prostě nejvíc…..

Richard: kdy tě uvidím?

Já: chce se mi říci , včera bylo pozdě, ale teď vážně nevím jak to vyjde.

Richard: tak se mi tam opatruj princezničko a já tě třeba někdy zase překvapím.

Já: dobře, tak až se uvidíme tak tě sem vezmu do hodinářství a pro změnu koupím baterku já tobě.

Richard: dobře platí 🙂

Je to druhý den co nějak nejsem schopna se s mužem pro něco nadchnout, no jo……můj muž nějak propadl máji a chce neustále dělat lásku a já? Tak nějak mám pocit že se mě to netýká, že nechci něco dělat s úsměvem jen proto že je město plný adolescentů, kteří se muckaj kde to jen jde. Možná kdyby mě nechal vyhladovět měla bych sama potřebu přijít ale neustále na sobě cítit ten jeho chtíč………nechci si připadat jak matrace.Todle mi vlastně nikdy moc nešlo.

Předešlý večer to vypadalo že si mě muž v posteli spletl s hadí ženou, nepřipadám si nějak neohebná ale nohy za hlavu asi fakt nedám :-)))))) už hodně let se nestalo , že bychom se sexem radši přestali …ale včera se to prostě stalo.Není třeba z toho dělat nějaký závěry , prostě asi nebyla ta správná chuť.

Je 1:30 ráno, když mě probudil syn, venku řádila bouřka a netrvalo dlouho a přišla i dcera, ležím s nimi v posteli a koukám do stropu…vnímám jak se každej z jedné stany přitulili, ta jejich drobná tělíčka a teplo, to jak začínají znovu usínat…….jsou to moje zlatíčka, asi za 20 minut jdu zjistit kde je můj muž, proč není v noci v posteli.

Scházím ze schodů jen v noční košilce a županu po schodech, kde v záblescích občasných blesků vidím siluetu jeho těla na gauči, na stole notebook na uších sluchátka,, je jen tak volně položenej, přikrytej dekou a spokojeně spí. Když mu beru sluchátka z uší kouknu na pc na co se díval, abych mu ten film zastavila, ale k mému úžasu tam žádnej film nejede ale nějakej audio záznam….najíždím šipkou na tlačítko STOP, když v tom mě napadne si ta sluchátka dát na uši. Bože co to je?Podlomila se mi kolena .To jsem , to jsem přeci já a Richard. To je , to je naše poslední schůzka, na hotelu, co to sakra….co to sakra je?Dívám se překvapeně na soubor, který ukazuje délku přes 4 hodiny muž je někde za polovinou, nejde mi do hlavy co to sakra je a kde se ta nahrávka vzala, to byly v pokoji štěnice? Nebo to nahrával Richard?

Nechápu to. Jdu si pro vodu, usedám do křesla, nechápavě koukám na spícího muže a beru sluchátka na uši……

Pojď ke mně princezničko…tak moc jsem se na tenhle okamžik těšil……..slyším šumění, líbání…..pak něco jako…na co čekáš vraž ho do mě…a ty přírazy…..to jak tělo bouchá při sexu o tělo toho druhého….bože je to tak zvrácené ale tak neskutečně vzrušující, slyšet to jak to s ním dělám……….zavírám oči a znovu se dostávám do pokoje, znovu jsem se vrátila v čase, jsou to tři týdny kdy jsme byli spolu. Bylo to hodně dopředu naplánované , ale o to lepší podmínky jsme k tomu setkání měli a i více času než obvykle.

Je něco málo po desáté dopoledne když mi přichází muž říci, že mě Richard čeká pod okny ať už jdu a nenechám ho dlouze čekat….Jsme oba velice vzrušení a těšíme se na to co nám tenhle opět nevšední den přinese.

Muž tady kolem mě od brzkého rána pobíhal s mobilem v ruce, zasílal Richardovi fotky jak se chystám, jak se chystám pro něj. jak vylézám ze sprchy s mokrou hlavou, jak se krémuji, jak vybírám ten správný lak atd…..celé ráno jsem ho měla věrně za zadkem :-))) ale pro něj jako pro kandaulistu to jsou asi ty pravé a nepopsatelně silné okamžiky vzrušení při vědomí , že se před ním chystám pro někoho jiného. A ikdyž mě sem tam trochu štvalo že jsem ho měla furt všude za zadkem nechtěla jsem mu to pokazit.

On byl ten , který mi otevřel dveře, nachystal boty a do ruky dal kabelku, se synem v náručí mi mával a ujišťoval že bude vše ok.

Beru za kliku už tolik známého auta a přeci je to zase něčím vyjímečné, nakoukávám do interiéru a vidím Richarda ve slunečních brejlích, vysmátého od ucha k uchu v ruce mobil a vidím že něco mačká……

Richard: ahoj krásko, objímá mě a líbá….jen jsem tvému muži zrovna napsal že to oblečení vybral prostě špičkově…….​

Já: jen kývu hlavou…..

Richard: v kolik jedeš pro dceru do školky?

Já:no hele nejpozději v 15:30 musím od tud vyjet, zajedu ji vyzvednout, pobudu s nimi než usnou a pak budu zase celá jen tvá, takže pak budeš mít nějaký třeba čtyři hodiny na odpočinek..nevadí to ?

Richard: kdepak takhle je to dokonalý…takže teď máme takových 5 hodin pro sebe? Hmmm to pro začátek není vůbec špatný :-))))

a startuje motor.

Vcházíme do obchodního centra a Richard trochu neví co se bude dít, vedu ho do jednoho obchodu a tam ho stavím do oddělení spodního prádla a říkám: tak vybírej…..budu v kabince číslo 4…a odcházím.

Sedím na stoličce svlečená jen do spodního prádla když v tom…..v tom mi podává krásný saténový černý župánek, podprsenku a body…….chce mi asistovat ale vyhnala jsem ho……velikost trefil na výbornou……….teď je čas si ho sem pozvat abychom mohli mému muži poslat pár žhavých fotek…a něco si nafotit i do zásoby…je to tak dráždivé bejt před ním téměř nahá, když on je zcela oblečen, je to rajcovní pocit zkoušet si věci co mi nosí a v čem by mě chtěl vidět, o čem je přesvědčen že by mi slušelo…nejvíce vzrušující je když mě chytá třeba za kozy aby udělal supr fotku a já ho chytám provokativně za stojatýho čůráka, to je jasný ukazatel toho že je to správný kus spodního prádla…..něco neskutečnýho mít toho jeho macka v ruce……ikdyž jen přes kalhoty….stačí to abych ji měla krásně mokrou……jen si říkám nesmím tomu propadnout. nechci tady rychlovku, neviděla jsem ho nějakou dobu, chci si ho hezky užít…nejde mi jen o živočišný mrdání.

Když v dalším obchodě zkouším fakt sexy rudé body, je nám oběma jasné v čem mě dnes večer uvidí ……tak tohle bereme, jen jsem se na sebe podívali a s úsměvem oba udělali takový to pomyslný kývnutí hlavou………

toho líbání a doteků bylo přes den mnoho, nemohli jsme se sebe nabažit, manžílek ten si chrochtal blahem, protože jsme ho zásobili dostatečným množstvím fotek a dost s ním i komunikovali, takže ten byl vlastně celé dopoledne a kousek odpoledne přesně v obraze kde jsme a co děláme………….

Bylo něco po 19 hodině když mě Richard opět vyzvedával a jeli jsme rovnou na hotel, těšila jsem se na společnou sprchu ale byla mi dopřána samostatná,….já si vzala do sprchy kameru a manželovi natáčela jak se pro Richarda strojím do nového body…….a to co jsme celý den odkládali se rázem stalo skutečností…rázem, jsem ho cítila v sobě, teď když slyším v uších tu nahrávku to jak ho do mě vráží, to jak sténám ….to jak mu říkám vraž mi ho tam……bože, jsem zpět v pokoji….a cítím ho v sobě, cítím to jeho horký tělo jak se mě dotýká jak se mnou hýbe, jak se ten jeho macatej velkej čůrák do mě dere. Znovu cítím naše polibky, to jak mu zajíždím nehty do zadku a pomáhám mu přirážet…….a to jak sténáme mě totálně vzrušilo. A najednou je konec?

Sedím ve tmě na křesle v obýváku vedle spícího muže s totálně mokrou kundou a sluchátky na uších kde jsem zrovna slyšela jak jsem píchala s Richardem……chci se udělat…..co ted? Dívám se na manžela a říkám si probudím ho a ojedu se o něj…..a nebo? A roztahuji nohy od sebe………koukám na pc a snažím se odhadnout jak dlouhý ten záznam byl, jak dlouho to mrdání v mých uších asi znělo? Posouvám to o 15 minut dopředu……to jsem se hodně spletla..posouvám to o 10 minut dopředu……..kdepak……našla jsem to , našla jsem ten záznam….měl jen…..to snad nebudu ani psát……..necelý dvě minuty….bože, koukám na to a říkám si co? To jsme mrdali jen necelé dvě minuty? A dávám hlasitost na maximum………slyším ho, slyším jak mi říká, bože to body ti moc sluší, pojď sem ke mně ať si tě prohlédnu………jsem myšlenkami zase zpět u něj, vidím ho jak vycházím ze sprchy , jak leží v posteli jen v trenýrkách a jak říká ať jdu k němu, vnínám to jak mi vlhne jen z toho že jsem si na něj sedla, měl ho polotvrdýho a jeho ruce mě okamžitě objaly a začal mě vášnivě líbat……cítím to jak mu tvrdne a jak mě začíná přes spodní prádlo zase tlačit na kundičku, jak vlhnu a to jak se mi snaží odepnout ty tři cvočky………už jsem jeho doteky zažila ale i přesto je to pokaždé něčím nové a neskutečně rajcovní. to když mi poprvé vjede prstem dovnitř a nebo když mi začně kundu nejdříve něžně lízat……..nejde to si to při těch vzpomínkách nedělat…sedím v křesle s nohami od sebe a zajíždím si prsty dovnitř, jsem totálně mokrá a jen slyším jak mu říkám vraž mi ho tam., při tom se mi vybavilo, že jsem mu ho v ten okamžik honila, byl tak tvrdej, a mírně pulsoval……….bože, potřebovala jsem ho mít okamžitě v sobě……..vnímám naše hlasy nepřestávám si to dělat………jsem tak mokrá, tak znovu vzrušená z toho co jsem s ním prožila že když slyším jak přiráží, jak zrychluje a jak spolu sténáme,projíždí mnou orgasmus…..poslouchám ještě asi dalších 10 minut,když v tom někde v blízkosti uhodí neskutečně silnej blesk. Muž je rázem vzhůru a kouká na mě co tu dělám , zachovala jsem chladnou hlavu z uší sundala sluchátka a vyběhla za dětmi do ložnice, ty naštěstí tvrdě spaly. Když jsem se vracela do obyváku a kuchyně abych vypla zásuvky, všimla jsem si jak muž sedí a pozoruje mě….Je mlčky a vím že přemýšlí, vidím to na něm, ten jeho zadumaný pohled……..

Manžel :pojď ke mně….

Já:dobře…

Manžel: chceš mi něco říct?

Já:a nechceš mi něco říci spíše ty?

Manžel: no asi bych ti měl něco vysvětlit ale nevím jak to vezmeš…

Já:přemýšlíš jak vezmu to že ti z uší sundávám uprostřed noci sluchátka kde slyším sebe a Richarda šukat?

Manžel: vlastně ano.

Já: jak je to možné? To ti nahrál Richard?

Manžel: ne, vlastně Ty.

Já: co ? To asi těžko .jak bych mohla.

Manžel: podával jsem ti kabelku a do té ti dal diktafon.

Já: co? A proč si mi to neřekl?že to chceš nahrát?

Manžel: bál jsem se ,že se mi vysměješ, že je to totálně trhlé.

Já: aha…….a tak se teď ty vysmíváš nám?

Manžel: myslíš jako tomu výkonu?že tě Richard dokázal mrdat jen necelé dvě minuty?taky si tomu nevěřila?

Já: myslím že je to celkem jedno…ale ano nevěřila jsem tomu, že je to tak krátký záznam.

Manžel: máš dvouminutového milence….to je něco kurva špatně nemyslíš? Jsem tvůj manžel tolik let a píchám tě několik desítek minut……………to jsem si myslel že je to větší kanec.

JÁ: hele lásko, on je větší kanec, jen ten den byl celej den o neskutečným vzrušení, dyť mu neustále postával a ukapával…..je jasný že z prvního čísla toho moc nebude….kdybychom měli prostor pro druhý….bylo by to určitě lepší…jen jsem musela domů…dyť víš……

Manžel. No vím ale taky jsem věřil že tě pořádně projel, že tě tím čůrákem kurva pořádně promrdal……todle mě jako fakt pobavilo….

Já: hele tak víš co…….když tě tohle tak pobavilo…tak já si domluvím další brzkou schůzku a diktafon si vemu znovu do kabelky a to budeš čumět jakej kanec dokáže bejt……..nevím co tu dobu co mě bude mrdat budeš zatím dělat, když budeš mít sluchátka na uších, aby to ta tvoje pumpička vůbec vydržela…..

Manžel: mrcho jedna…ty chceš jeho čůráka, že? Je to pro tebe výzva ,že? Nenechat zahambit milence a dokázat svýmu manželovi jak tě dokáže pořádně protáhnout, že jo,? Vsadím se, že ti už těď kurevsky vlhne z tý představy že by přijel, je to tak?

JÁ: to si piš , že je. Chci ať přijede a chci s ním promrdat klidně celej den,a tobě udělám takovej záznam, že o něj budeš škemrat a pak si rvát vlasy tím co uslyšíš….

Manžel: myslíš?

Já: nemyslím, ale vím…..víš že to co řeknu udělám…..dívám se na manžela a vidím jak se mu topoří čůrák……….tak říkám: víš že tě miluji…..tak si říkám jak jsi na tom v pondělí? Myslím že by to mohl bejt ideální den pro návštěvu Richarda.

Manžel: nezmohl se na jediné slovo, jeho totálně tvrdý čůrák vlastně odpověděl za něj :-)))

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Skusil bych nejaky pripravek na zvyseni sexualni vykonosti 😀 jako dve minuty sou fakt hodne malo. To jsem vydrzel kdyz mi bylo 17
    Jinak povidka vzrusujicimyslim ze s manzelem sis to pak uzila lepe jak s milencem?

  2. Ja bych to tak tragicky nevidel. Asi byl moc vzruseny. To se stava. Horsi je, ze ji poslal domu nadrzenou. Jazyk a prsty snad predcasnym zmeknutim netrpi 🙂

  3. Vzrušující jako vždy. Je úterý tak si říkám jestli se richard včera pořádně předvedl? Kolik minut měla nahrávka tentokrát? Pochlub se 🙂

  4. Nejak to utichlo. Tipuji, ze po tom „vykonu“ se do dalsiho sukani holka zrovna dvakrat nepohrne a zacne si vazit toho co ma doma. Jo to je takova ta ironie. Holka si najde sukalistu a misto toho ji otevre oci ze sukalistu ma doma a mela by byt rada za to co ma. Zensky nevi co chteji, ale nedaji pokoj dokud to nedostanou 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *