Nevěrná manželka na dovolené 2.díl

nevěrná

V minulém díle se stalo….. Už to nevydržím a jdu dovnitř. Hned jak vejdu si stoupám za ní, pohladím jí po pičce a strčim jí svůj penis do úplně horké a promaštěné kundičky. Ta se jen otočí, pousměje a říká, že jsem přišel o její nejlepší sex v životě. To si ale říkám pro sebe: nevíš, že jsem to všechno viděl a teď teprve ještě zažiješ ty moje nadržená nevěrná děvko.

Šukám jí a ona mi kouřením krásně vychází vstříc. Ještě párkrát ji plácnu přes zadek a už jí stříkám svoji dávku do kundičky. Ona ještě chviličku kouří péro Andreasovi- jméno našeho nového kamaráda) a odchází úplně vyčerpaná dát si sprchu.
Mi se s Andreasem na sebe podíváme a jen se smějeme tomu jak špatně se jí jde :-).
Andeas je urostlý, asi 190cm, modrooký blondýn a je mu asi 28. Má žena je asi 170cm vysoká krásná blondýnka, 28 let s krásným zadečkem a pevnýma trojkama. Mě je 33.

Po vykoupání a obléknutí se loučíme se a jdeme spát.

Druhý den máme hroznou kocovinu a o předešlé noci nepadne ani slovo.
Jdeme na pláž, koupeme se a opalujeme.
Je vidět, že Andreas se jistě pochlubil svým kolegům, protože celý den nás pozorují a usmívají se.
Odpoledne se nám udělá líp a ženu napadne to zkusit přepít dalším alkoholem. A funguje to!:-)
Má už lepší náladu a rozmluví se i o tom jak to bylo včera ujetý a směje se, dokonce ale dodává, že se jí to líbilo.

Začíná se stmívat a manželka mi povídá, že by se šla najíst, osprchovat, převléknout a šla by se dnes už v klidu (usměje se) podívat večer na dnešní animátorské představení.
Po jídle si dáváme skleničku za skleničkou alkoholu a povídáme si zcela otevřeně už o noci, co jsme zažili. Celé to bylo obrovsky vzrušující když mi popisovala co prožila a jak si to užila.

Přesouváme se na začínající představení a opět se velice bavíme. Andreas patří k nejlepším hercům a je velice zábavný- žena na něm může jen oči nechat. Celkem mě to rozhodilo, ale řekl jsem si, že stejně si to už včera rozdali a užili jsme si všichni, tak jsem raději šel pro další pití a začal pomýšlet na další prošukanou noc.

Po skončení k nám přichází Andreas a zve nás ještě se svými dvěma kamarády na panáka. Je to super parta a po seznámení se dobře bavíme. Má žena říká, že si musí odskočit a odchází. Asi po minutě mi přijde sms od mé ženy, jestli bych chtěl ještě mít dneska z ní nadrženou kurvičku. Já se uplně orosím a po vydýchání jí hecuji, že to po druhé nedá a že stejně víc jak dva nezvládne. Celkem ihned odepisuje: co za to?
Já: dvojku za každýho a dvojku když si vezme krátkou sukýnku, podvazky průhlednou halenku bez podprsenky a podpatky.
Ona:ok, objednej panáky, za chvilku jsem tam. 🙂

Mě se rozbušilo srdce a objednal jsem mě, Andreasovi a jeho dvěma kolegům (třeba Markusovi a Paulusovi) panáky a další drinky. Andreas mi nabízí zda dnes nezkusíme přibrat do party i Markuse a Pauluse, jsou prý ochotni se ale klidně jen dívat. Já se směju a říkám, že to můžeme klidně zkusit.

Jsme už celkem opilí a v tom přichází má ženuška. Přesně oblečená jak jsem chtěl a šeptá mi do ucha: tak co spokojenej? Je nádherně namalovaná a moc jí to sluší. Já říkám: já jo a ty? Ona se usměje, objednává další pití a další kolo panáků. Je vidět, jak si užívá úžasu našich kamarádů a ještě se jim vystavuje.

Velice dobře se bavíme, hraje super hudba a opilost stoupá. Má žena je už opět značně opilá a nadrženost stoupá. A nejen u ní. Markus se k ní už chová jak kdyby mu patřila a i ti dva si jí začinají přivlastňovat. Manželka se nechává plácat po zadečku, osahávat, sahat pod kátkou sukýnku, která nezakrývá snad ani jen půlku zadečku, když v tom začne pršet a zábava pod širým nebem končí.

Pak říká Markus: nepůjdeme ke mě na pokoj, mám ještě dost alkoholu a může být opět sranda. Všichni se zvedáme a odcházíme. Žena je neuvěřitelně nádherná a krásně nadržená…
Přicházíme na pokoj, sedáme si ke stolu a žena na postel, doplníme alkohol a díváme se na ní jak je krásná a neuveřitelně sexy.
Říkám jí: že nám neukážeš prsa..

Ona se směje a ukazuje nám svoje krásný trojky se stojícíma bradavkama, Andreas je hned olízne a pomačká si je. Žena se mu hned nabídne a vzdychne. On jde ke stolu a říká jí: ať nám ukáže striptýz za panáka. Ta to do sebe kopne a už nám ukazuje svůj našpulený zadeček, Paulus se osmělí a hned ji hrubě plácne, chytí a pořádně zmáčkne, Markus je odvážnější a projede ji přes kalhotky po prcince, chytí je a vytáhne. Kalhotky se jí zaříznou do kundičky a krásně vzdychá. Za okamžik jdou dolu a mi se kocháme tím nádherným pohledem, má jí už úplně mokrou, každej jí trochu projedem, sundáme sukýnku a Markus si jí dává obkročmo na židli na sebe, líže jí bradavky a ona se kroutí jako kdyby šukali.

Po chvíli to nevydrží a sjíždí na koníčka k zemi a hlavou k Markusovinýmu poklopci, vyndá mu jeho kládu a ihned mizí v její pusině. Paulus si klekne za ní a začíná jí lízat. Andreas se jí cpe také k pusince pro pokouření, ta neváhá a kouří oba. Paulus vyndavá svoje naběhlé péro a zasouvá do ženušky, ta jen vzdychá a krásně si to užívá. Dělají si s ní co chtějí a ona jim ještě děkuje a krásně drží. šukají ji na stole, na židli, gauči, balkóně i posteli asi hodinu.

Líbilo se mi když ji Andeas zběsilým šukáním na židli krásně udělal asi nejdelší orgasmus, že vřískala na celé kolo asi pět minut. Ještě jí u toho dvěma prsty prstil zadeček Markus. Paulus to nevydržel a stříká svoje sperma do pusy, trochu spolyká a zbytek si rozetře na prsa, krásně ho olíže a opět postaví.
Nebo když se jí při šukání na pejska udělá Andreas na vyšpulenou prdelku a trochu povadlého ji ho tam šoupne, úplně vytřeští oči a zkouší vydržet tu bolest, vzrušení je větší a pomalu mu vychází vstříc, Andrease to tak překvapí, že jí hned po pár přírazech druhou dávku pošle přímo dovnitř. Manželka se pod mohutnýma přírazama úplně prohne a prožije další obrovskej orgasmus při kterém se skoro udusí Markusovým čůrákem.

Hned si jí pokládá na stůl a šuká jí chvíli píču a chvíli prdelku. Do zadečku se za křiku jeho i mé ženy také vycáká. Posadí si ji na kraj stolu, vrazí jí dva prsty do kundy a agrasevním prstěním ji udělá dneska první mokrej orgasmus. Po hlasitém vystříkání jí ho tam ještě oslintaného od mrdky vrazí a pomalu projíždí.

pokračování příště

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Opět bomba 🙂 těším se na další díl

  2. Super bude ladsi dil?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *