Nevěrná manželka na dovolené

nevěrnáAsi před třema rokama jsme s mojí nádhernou manželkou vyrazili na pozdní dovolenou do řecka. Bylo září a v chatičkovém komplexu již začínalo být spíše obsazeno staršími návštěvníky.
Z počátku jsme byli trochu zklamaní, že konec sezóny se nezadržitelně přiblížil a jsme obklopeni spíše staršíma generacema. Dovolenou jsme si i tak užívali, ale bylo cítit i z manželky, že by si i ona tohle léto ráda ještě trochu užila nějakou párty včetně alkoholu a všemu co k ní patří.

Asi pátého dne jsme se zúčastnili představení místních animátorů, která byla velice povedená a už během představení jsme si dopřávali bohatý přísun alkoholu. Po skončení představení jsme již byli velice v náladě a mě začala opět hlodat myšlenka čeho všeho je moje žena schopna. Vím, že v sexu je otevřená téměř všemu, ale důkaz jsme nikdy neměl a nějaká témata o nevěře nepřicházela ani v úvahu.

Protože svou ženušku ale už celkem znám, bylo mi jasné, že tento okamžik je dobrá šance to zjistit-dobrá zábava, alkohol a vypracovaní pohlední animátoři. Vím už jak na ni a začal jsme ji hecovat.
Nejprve jsme se všichni přesunuli do baru na pláži kde jsem hned objednával panáky a zval z hecu i místní holky za účelem hecu mé ženy.
Její reakce na sebe nenechala dlouho čekat a už jsem viděl jak tancuje sexy tanec na parketě. Bylo vidět jak většina návštěvníků ji sleduje, její krásné pevné dvojky a sukýnku lehce pod sexy vyzývavý zadeček. Já se hned na baru seznamil s jedním z animátorů, kterému se má žena velice líbila a libovali jsme se si pohledu na její sexy křivky.
Po chvili k nám ženuška přišla a po seznámení s animátorem jsem objednal daší alkohol. Po poznámce animátora, že je krásná a má hezký zadeček už byla velice povolná a v té nejlepší náladě. Její pohled hned sliboval, že bychom mohli náš sexuální život posunout. Hned jsem toho využil a zkusi ji ať odejde a sundá si kalhotky. Čekal jsem co ona na to a překvapilo mě, že do sebe kopla panáka a odešla s úsměvem za roh. Během chvíle se vrátila a svoje kalhotky mi před ním vrazila do ruky. Mi jsme se s animátorem na sebe jen usmáli a já ji pohladil po zadečku. Hned mě vzrušilo, že pod krátkou sukýnkou nemá nic a jen málo chybí k tomu aby nabídla pohled na svou krásnou oholenou mušličku s malinkou čárkou.

Animátor mě pohledem vyzval zda by ji také mohl pohladit a po ujištění, že může vše co bude chtít ona toho v mžiku využil. Řeknu, že i přes ten alkohol to byl neuvěřitelný pohled jak ji sahal na zadek a ona se mu ještě nastavovala. V tu chvíli nebylo poznat čí je to vlastně žena 🙂

Jak to tak bývá, tak nám obsluha v nejlepšim oznámila, že bude zavírat s čím jsme se nechtěli ani jeden z nás spokojit. Objednal jsem poslední pití a animátor navrhl, že má na pokoji flašku vína a můžeme jít k němu. Má žena se na mě trochu ustrašeně podívala a já věděl, že jestli tohle vyjde, stane se to po čem toužím. Nenechal jsem na sobě nic znát a řekl, že je sranda a mohli bychom se ještě napít, ale věděl jasně o co jde. Má žena se trochu uklidnila, že mám jakoby situaci pod kontrolou, protože ona už dávno neměla.
Cestou si užívala naší pozornosti a dělalo jí to velice dobře. Každý jsme ji chytili z jedné strany, trochu jsem ji předklonil, vytáhl sukýnku a vyzval nového kamaráda aby ji plácnul na holou. Ten mohl nechat oči na krásném holém zadečku. Pohladil ho, poplácal a trochu ji zajel rukou i na pipinku. Maželka hned vyskočila a začali jsme se všichni smát.

Hned jak jsme přišli k němu jsme si nalili vino, přiťukli si (všem bylo jasné na co) a odebrali se na balkón si zakouřit. Žena se ke mě přivinula a říká kam až to chci nechat dojít. Jakoby s nadhledem ji povídám, že to neřeším, jsme mladí a zábava musí být. Po ujištění, že ji miluju do sebe kopla sklenici vína a odešla do sprchy.

My jsme zatím dokouřili a ujasnili si, že je to jen na ni co všechno bude a nebude. Po chvilce přišla jen v ručníku a sedla si na postel, já ji hned začal líbat a položil jsem ji. Odhrnul ručník a ukázal její nádherná prsa, která jsem ihned začal laskat. Má žena začala krásně sténat a v tom přiskočil náš nový známý a hladil ji a líbal na nohách. Bylo vidět jak si to užívá a trochu nohy rozevřela, odhodil ručník roztáhl jo nohy pořádně od sebe a hned se ji přitiskl pusou na její roztouženou kundičku. Ta vyjekla a asi po pěti vteřinách začala vzdychat. Já si sundal kalhoty a dal ji před obličej můj naběhlý penis. Na nic nečekala a začala ho kouřit. Bylo neuvěřitelné sledovat jak mě kouří a druhý jí líže zběsile nadrženou mokrou píču a ona mu vychází vstříc. Po chvíli přidal i jeden a pak dva prsty a začal ji s nima šukat. To už má nevěrná žena byla zbavena všech zábran a vzdychala jako správná nadržená čubka.
Navrhnul jsem ať si pozice vyměníme. Trochu jsem ji prolíznul a hned jsem ji tam vrazil čůráka a začal ji mrdat, ona zatím vyndala z kalhot našeho nového kamaráda jeho klacka a hned udiveně koukala jak velkého ho má(tak 22/6). Ani chviličku nečekala a hned si ho nacpala do pusiny. Málem jsem se udělal když jsem viděl jak mu saje a kouří tu jeho obří kládu, rukou masíruje koule já ji šoustám její naběhlou, mokrou a nadrženou píču.

Cítil jsem, že to moc dlouho nevydržím a řekl, že si musím odpočinout. Šel jsem na balkón a snad si toho ani nevšimli. Přavrátil ji na 69 a ona hahoře se mu přitiskla kundičkou na obličej. Křičela u toho jak kdyby to bylo poprvé a přitom mu hulila jeho obří péro jako zkušená coura. Vše jsem sledoval z balkónu a honil svůj klacek. Během chviličky se prohnula, on ji plácnul silou dvakrát přes zadek, přitiskl na sebe a ještě zintenzivnil lízání. Začala křičet a klepat sebou, sála ho, svírala nehtama jeho stehna a náherně se za křiku a hekání udělala. V tom to ale nevydržel ani on a začal sebou škubat. Snad jako by mu chtěla vrátit tu právě prožitou rozkoš ještě víc a hlouběji kouřila a lítazala kulky. Plácal po zadečku až ho měla rudej, cukal sebou a funěl a s výkřikem ji začal plnit pusinu mé nevěrné ženy svým spermatem, nepřestávala kouřit a většinu i spolykala, to co vyteklo okolo slízala z koulí a chlupů na břiše.

Zdálo se, že to bude konec, ale to nechtěla ani má žena ani on. Pomalým olizováním, sáním a vzdychánim mu ho opět přivedla do pozoru, zvedla se a nasedla na něj pomalu jako na koníčka. Začali se líbat a ochutnávat svoje šťávy a když ho tam měla celého začali nezřízeně šoustat.

Žena křičela, že musela vzbudit všechny lidi okolo a on si ji bral jakou poslední couru. Scéna jako z porna byla, když ona na zádech prohnutá křičí s nohama do praku a on mezi nohama ji drtí svým obřím penisem její rudou mokrou malinkou pičku. Najednou vytřeští oči, začne lapat po dechu a s obrovským křikem a povzbuzováním šukej mě se s výstřikem na něj udělá jako nikdy předtím. Náš známý to nevydrži a nastříká ji druhou dávku semene přímo do kundičky, ta mu vycházi vstříc a vůbec neřeší, že nemá kondom.

Moje nevěrná manželka vyčerpaně padne na postel, ještě se třese, začne ho líbat a děkuje mu za nejlepší orgasmus co kdy zažila. Její pička je úplně rudá, mokrá, roztažená a začíná z ní vytékat sperma- neskutečný pohled.

Leží spolu na posteli, oddychují, mazlí se a líbají. Ona ho položí na záda a olizuje mu krk, líže bradavky, břicho a pomalu ho líbá až k jeho nástroji. Toho povadlého nejprve celého jazykem očistí a opět ho vezme do pusinky. Celou dobu to sleduju z balkónu a teď mám krásnej výhled na manželčinu vyšpulenou prdelku kde svítí její mokrá a rozmrdaná nevěrná kundička a ona se pohupuje v rytmu kouření našeho nového známého. Už to nevydržím a jdu dovnitř. Hned jak vejdu si stoupám za ní, pohladím jí po pičce a strčim jí svůj penis do úplně horké a promaštěné kundičky. Ta se jen otočí, pousměje a říká, že jsem přišel o její nejlepší sex v životě. To si ale říkám pro sebe: nevíš, že jsem to všechno viděl a teď teprve ještě zažiješ ty moje nadržená nevěrná děvko.

Pokračování příště

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Moc se mi to líbí. Trochu mi chybí popis tvé manželky pro představu, jak vypadá, jaké má vlasy, kolik vám je a tak. Pokud budeš psát druhý díl, určitě to prosím napiš, moc by mi to pomohlo abych si to představil. Můžeš popsat i jeho. Četlo se to moc dobře, je to vzrušující a těším se na další díl, pokračuj prosím.

  2. Moc hezky napsáno, vzrušující! Určitě brzy pokračuj.

  3. Taky jsem zlobila na dovolene. Kdysi. Dovolena k tomu svadi.

  4. A nechceš o tom napsat trochu více Jani?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *