Nevěrná manželka na dovolené

nevěrnáAsi před třema rokama jsme s mojí nádhernou manželkou vyrazili na pozdní dovolenou do řecka. Bylo září a v chatičkovém komplexu již začínalo být spíše obsazeno staršími návštěvníky.
Z počátku jsme byli trochu zklamaní, že konec sezóny se nezadržitelně přiblížil a jsme obklopeni spíše staršíma generacema. Dovolenou jsme si i tak užívali, ale bylo cítit i z manželky, že by si i ona tohle léto ráda ještě trochu užila nějakou párty včetně alkoholu a všemu co k ní patří.

Asi pátého dne jsme se zúčastnili představení místních animátorů, která byla velice povedená a už během představení jsme si dopřávali bohatý přísun alkoholu. Po skončení představení jsme již byli velice v náladě a mě začala opět hlodat myšlenka čeho všeho je moje žena schopna. Vím, že v sexu je otevřená téměř všemu, ale důkaz jsme nikdy neměl a nějaká témata o nevěře nepřicházela ani v úvahu.

Protože svou ženušku ale už celkem znám, bylo mi jasné, že tento okamžik je dobrá šance to zjistit-dobrá zábava, alkohol a vypracovaní pohlední animátoři. Vím už jak na ni a začal jsme ji hecovat.
Nejprve jsme se všichni přesunuli do baru na pláži kde jsem hned objednával panáky a zval z hecu i místní holky za účelem hecu mé ženy.
Její reakce na sebe nenechala dlouho čekat a už jsem viděl jak tancuje sexy tanec na parketě. Bylo vidět jak většina návštěvníků ji sleduje, její krásné pevné dvojky a sukýnku lehce pod sexy vyzývavý zadeček. Já se hned na baru seznamil s jedním z animátorů, kterému se má žena velice líbila a libovali jsme se si pohledu na její sexy křivky.
Po chvili k nám ženuška přišla a po seznámení s animátorem jsem objednal daší alkohol. Po poznámce animátora, že je krásná a má hezký zadeček už byla velice povolná a v té nejlepší náladě. Její pohled hned sliboval, že bychom mohli náš sexuální život posunout. Hned jsem toho využil a zkusi ji ať odejde a sundá si kalhotky. Čekal jsem co ona na to a překvapilo mě, že do sebe kopla panáka a odešla s úsměvem za roh. Během chvíle se vrátila a svoje kalhotky mi před ním vrazila do ruky. Mi jsme se s animátorem na sebe jen usmáli a já ji pohladil po zadečku. Hned mě vzrušilo, že pod krátkou sukýnkou nemá nic a jen málo chybí k tomu aby nabídla pohled na svou krásnou oholenou mušličku s malinkou čárkou.

Animátor mě pohledem vyzval zda by ji také mohl pohladit a po ujištění, že může vše co bude chtít ona toho v mžiku využil. Řeknu, že i přes ten alkohol to byl neuvěřitelný pohled jak ji sahal na zadek a ona se mu ještě nastavovala. V tu chvíli nebylo poznat čí je to vlastně žena 🙂

Jak to tak bývá, tak nám obsluha v nejlepšim oznámila, že bude zavírat s čím jsme se nechtěli ani jeden z nás spokojit. Objednal jsem poslední pití a animátor navrhl, že má na pokoji flašku vína a můžeme jít k němu. Má žena se na mě trochu ustrašeně podívala a já věděl, že jestli tohle vyjde, stane se to po čem toužím. Nenechal jsem na sobě nic znát a řekl, že je sranda a mohli bychom se ještě napít, ale věděl jasně o co jde. Má žena se trochu uklidnila, že mám jakoby situaci pod kontrolou, protože ona už dávno neměla.
Cestou si užívala naší pozornosti a dělalo jí to velice dobře. Každý jsme ji chytili z jedné strany, trochu jsem ji předklonil, vytáhl sukýnku a vyzval nového kamaráda aby ji plácnul na holou. Ten mohl nechat oči na krásném holém zadečku. Pohladil ho, poplácal a trochu ji zajel rukou i na pipinku. Maželka hned vyskočila a začali jsme se všichni smát.

Hned jak jsme přišli k němu jsme si nalili vino, přiťukli si (všem bylo jasné na co) a odebrali se na balkón si zakouřit. Žena se ke mě přivinula a říká kam až to chci nechat dojít. Jakoby s nadhledem ji povídám, že to neřeším, jsme mladí a zábava musí být. Po ujištění, že ji miluju do sebe kopla sklenici vína a odešla do sprchy.

My jsme zatím dokouřili a ujasnili si, že je to jen na ni co všechno bude a nebude. Po chvilce přišla jen v ručníku a sedla si na postel, já ji hned začal líbat a položil jsem ji. Odhrnul ručník a ukázal její nádherná prsa, která jsem ihned začal laskat. Má žena začala krásně sténat a v tom přiskočil náš nový známý a hladil ji a líbal na nohách. Bylo vidět jak si to užívá a trochu nohy rozevřela, odhodil ručník roztáhl jo nohy pořádně od sebe a hned se ji přitiskl pusou na její roztouženou kundičku. Ta vyjekla a asi po pěti vteřinách začala vzdychat. Já si sundal kalhoty a dal ji před obličej můj naběhlý penis. Na nic nečekala a začala ho kouřit. Bylo neuvěřitelné sledovat jak mě kouří a druhý jí líže zběsile nadrženou mokrou píču a ona mu vychází vstříc. Po chvíli přidal i jeden a pak dva prsty a začal ji s nima šukat. To už má nevěrná žena byla zbavena všech zábran a vzdychala jako správná nadržená čubka.
Navrhnul jsem ať si pozice vyměníme. Trochu jsem ji prolíznul a hned jsem ji tam vrazil čůráka a začal ji mrdat, ona zatím vyndala z kalhot našeho nového kamaráda jeho klacka a hned udiveně koukala jak velkého ho má(tak 22/6). Ani chviličku nečekala a hned si ho nacpala do pusiny. Málem jsem se udělal když jsem viděl jak mu saje a kouří tu jeho obří kládu, rukou masíruje koule já ji šoustám její naběhlou, mokrou a nadrženou píču.

Cítil jsem, že to moc dlouho nevydržím a řekl, že si musím odpočinout. Šel jsem na balkón a snad si toho ani nevšimli. Přavrátil ji na 69 a ona hahoře se mu přitiskla kundičkou na obličej. Křičela u toho jak kdyby to bylo poprvé a přitom mu hulila jeho obří péro jako zkušená coura. Vše jsem sledoval z balkónu a honil svůj klacek. Během chviličky se prohnula, on ji plácnul silou dvakrát přes zadek, přitiskl na sebe a ještě zintenzivnil lízání. Začala křičet a klepat sebou, sála ho, svírala nehtama jeho stehna a náherně se za křiku a hekání udělala. V tom to ale nevydržel ani on a začal sebou škubat. Snad jako by mu chtěla vrátit tu právě prožitou rozkoš ještě víc a hlouběji kouřila a lítazala kulky. Plácal po zadečku až ho měla rudej, cukal sebou a funěl a s výkřikem ji začal plnit pusinu mé nevěrné ženy svým spermatem, nepřestávala kouřit a většinu i spolykala, to co vyteklo okolo slízala z koulí a chlupů na břiše.

Zdálo se, že to bude konec, ale to nechtěla ani má žena ani on. Pomalým olizováním, sáním a vzdychánim mu ho opět přivedla do pozoru, zvedla se a nasedla na něj pomalu jako na koníčka. Začali se líbat a ochutnávat svoje šťávy a když ho tam měla celého začali nezřízeně šoustat.

Žena křičela, že musela vzbudit všechny lidi okolo a on si ji bral jakou poslední couru. Scéna jako z porna byla, když ona na zádech prohnutá křičí s nohama do praku a on mezi nohama ji drtí svým obřím penisem její rudou mokrou malinkou pičku. Najednou vytřeští oči, začne lapat po dechu a s obrovským křikem a povzbuzováním šukej mě se s výstřikem na něj udělá jako nikdy předtím. Náš známý to nevydrži a nastříká ji druhou dávku semene přímo do kundičky, ta mu vycházi vstříc a vůbec neřeší, že nemá kondom.

Moje nevěrná manželka vyčerpaně padne na postel, ještě se třese, začne ho líbat a děkuje mu za nejlepší orgasmus co kdy zažila. Její pička je úplně rudá, mokrá, roztažená a začíná z ní vytékat sperma- neskutečný pohled.

Leží spolu na posteli, oddychují, mazlí se a líbají. Ona ho položí na záda a olizuje mu krk, líže bradavky, břicho a pomalu ho líbá až k jeho nástroji. Toho povadlého nejprve celého jazykem očistí a opět ho vezme do pusinky. Celou dobu to sleduju z balkónu a teď mám krásnej výhled na manželčinu vyšpulenou prdelku kde svítí její mokrá a rozmrdaná nevěrná kundička a ona se pohupuje v rytmu kouření našeho nového známého. Už to nevydržím a jdu dovnitř. Hned jak vejdu si stoupám za ní, pohladím jí po pičce a strčim jí svůj penis do úplně horké a promaštěné kundičky. Ta se jen otočí, pousměje a říká, že jsem přišel o její nejlepší sex v životě. To si ale říkám pro sebe: nevíš, že jsem to všechno viděl a teď teprve ještě zažiješ ty moje nadržená nevěrná děvko.

Pokračování příště

Bookmark the permalink.

4 Comments

  1. Moc se mi to líbí. Trochu mi chybí popis tvé manželky pro představu, jak vypadá, jaké má vlasy, kolik vám je a tak. Pokud budeš psát druhý díl, určitě to prosím napiš, moc by mi to pomohlo abych si to představil. Můžeš popsat i jeho. Četlo se to moc dobře, je to vzrušující a těším se na další díl, pokračuj prosím.

  2. Moc hezky napsáno, vzrušující! Určitě brzy pokračuj.

  3. Taky jsem zlobila na dovolene. Kdysi. Dovolena k tomu svadi.

  4. A nechceš o tom napsat trochu více Jani?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *