Deníček půvabné mrchy – manželova princeznička – 16.díl

Návrat do reality byl srdcervoucí. Ne nedalo se to vrátit zpět, ani když jsem zavřela oči a přála si na chvíli usnout a probudit se zpět u moře vedle Richarda, nedařilo se mi to. Nechtěla jsem vnímat realitu, nechtěla jsem v ni žít, chtěla jsem si zalést do postele schoulit se do klubíčka a žít tím co jsem prožila. A ikdyž jsem se snažila si znovu vybavit Richardovy doteky a okamžiky kdy mi s ním bylo krásně, nedařilo se mi to. Neskutečně mě to frustrovalo a moje dobrá nálada se začínala propadat do depresí a smutku, ano mohu říci, že jsem truchlila, někde tam hluboko uvnitř jsem vnitřně truchlila po těch chvílích s Richardem a zjistila jsem že nejlépe se pláče ve sprše….protože jen tam jsem byla skutečně sama a kolikrát jsem z ní vylezla spařená jako kuře, takže nikdo nepoznal že jsem si tam potají pobrečela. Snažila jsem se přijít na to proč jsem smutná jestli je to kvůli Richarda, nebo kvůli tomu, že jsem vypadla ze stereotypu , kterej se teď tak neodbytně hlásil znovu ke slovu. Děsila jsem se toho, toho že ho zase uvidím jen na tajňáka a jen třeba na uspěchanou hodinku to mi přeci nemůže stačit. Je to bolest co cítím? Nebo je to jen chtíč……stala se z Richarda má droga? můj klíč k radosti? Vidím ho všude….ve sprše když na mě stékají kapky vody a já si ho vybavuji jak leze z moře a jak se mu třpytí kůže, když si myji vlasy vidím ho v představě jak pohodí hlavou a rukou si projede v mokrých vlasech, vidím ho na posteli, vidím ho na jídelní židli, vylezu ven na slunce a když přimhouřím oči vzpomenu si na jeho siluetu jak ke mě přichází a já se snažím si rukou udělat stín abych ho v tom přímém slunci viděla…abych zachytila jeho dolíčky od úsměvu, jeho vrásky kolem očí když se směje, šahám si na líčko a představuji si že mu vjíždím do jeho strniště kterým mě tolikrát šimral na zádech……………jak z toho ven? tohle nejde…….

Slovo manžel je jasný lék, ten byl má zaručená medicína na vše. Co jsem se s dětmi vrátila je jako vyměněný, najednou má plno času , který chce s námi trávit a taky ho tráví, děti jsou spokojené a šťastné a já radši nepátrám po tom co zapříčinilo tu náhlou změnu. Nějak nechci.Nebo spíš možná radši nechci? Říkám si na jak dlouho? na jak dlouho tahle změna bude? najednou je to milující muž, který mi z ničeho nic doveze lak na nehty, barvu na vlasy…..( ani jsem netušila že ví jakou používám), najednou je schopný mě nechat po obědě spát s dětmi a když se jedno dřív probudí tak mě nebudí , je schopný jim dát svačinu a pohrát si s nimi. Je za tím to že jsem se zmínila o kandaulismu? Nebo je v tom nová milenka , která mi ho dělá spokojenějšího a vyrovnanějšího? Ono se to říká, že když si chceš zachránit vztah pořiď si milenku……jen u mého muže to mělo spíše vždy opačný vliv…….ten obdiv a to jak z nich byl první měsíce v háji a ještě se jimi chlubil našemu vztahu nikdy neprospívalo, ale možná teď něco přehodnotil? nevím jak si to vysvětlit ale i večery najednou tráví se mnou…není to nutně o tom že spolu něco podnikáme, na to vážně nemáme babičky, ale je se mnou doma a třeba grilujeme nebo když si čtu tak si vedle mě přijde sednout třeba s počítačem a sluchátky ať mě neruší…najednou je i ohleduplný….jasně jsou to drobnosti které moc potěší ale já se tak trochu vnitřně chvěji z toho vědomí co tu změnu způsobilo….a bojím se zeptat. Teď po tolika letech to vypadá že mám konečně rodinu takovou jakou jsem si vždy přála a nevím co se stalo, nevím co to způsobilo, manžel je najednou oporou a se zájmem se mnou vše ochotně řeší, já si odvykla za ním po těch letech chodit a něco s ním řešit, ale on s námi dokonce začal jezdit i na kontroly k lékaři s dětmi……..ano mám z toho radost ale na druhou stranu obrovskou obavu, protože kolikrát jsem mu už takhle přiložila nůž na krk a vždy to bylo o té jeho sobeckosti jak vůči dětem tak mě, a teď , teď jde najednou naprosto vše a nemusím ani nic říkat. Když jsme jeden večer seděli na terase a můj muž mi donesl deku a zakryl mi nohy přistihla jsem se že jsem se styděla za to co jsem prováděla s Richardem, proč? protože teď se můj muž jevil jako dokonalý manžel a protějšek, a když mi oznámil že by chtěl naše děti taky vidět jak lumpačí v moři a jestli s ním pojedeme za dva dny tak jsem na něj koukala s otevřenou pusou a říkala si jestli je tohle jen sen?

Jistě že jsme jeli, když máš plnou hlavu milence je nejlepší si od něj dát trochu pauzu a ona rodinná dovolená byla skvělej lék až tedy na to že jsem ho opět viděla všude….ale pozor byl tady můj pozorný muž……můj dokonalý muž, který mě nepřestával překvapovat a já začala pociťovat znovu““ to“ proč jsem se do něj před lety zamilovala., znovu jsem k němu dokázala vzhlížet a začala se večer když jsme usínali se těšit na ráno a na společné chvíle.Byla to nečekaná souhra a rodinná harmonie, najednou to nebyla jen jednostranná snaha,najednou to bylo o domluvě a společném plánování jak spolu strávit čas, najednou to nebyly jen mé děti ale najednou to jsou naše děti….proč ale ta změna? bála jsem se zeptat, odpověď mě moc zajímala ale možná jsem ji nechtěla znát…..ale když jsem se s dcerou vrátila od stánku se zmrzlinou a můj muž přebaloval syna, tak nějak ze mě vyhrklo a dost…..co se to tady sakra děje? když jsem měla 40 tky horečky musela jsem přebalovat, když jsem zvracela musela jsem přebalovat, protože můj muž by se z nakládky v pleně od našeho drobečka asi kantnul a najednou když jsem od něj 200 metrů to není problém? nechápu a zírám na něj co to kurva dělá, teď teprve teď mi proletěly hlavou ty všechny situace kdy jsem potřebovala aby to udělal a nebylo to zrovna z rozmaru že by se mi nechtělo ale prostě vyjimečné situace a nikdy to nešlo a teď to prostě jde? chci okamžitě znát odpověď na to co se tady děje. Najednou jsem vnitřně nasraná na ty okamžiky které se mi nejednou vyrojily z mysli.

Muž: jsem zjistil že to není až taková katastrofa…..proč v tom hledat něco co v tom není.
Já: tohle mi nestačí, ta tvoje přeměna je prostě až moc velká….co se tedy děje? umíráš?
Muž: koupíme si cestou z pláže víno a dáme si ho večer spolu až děti usnou jo….a proberem to.
Já: znovu se ptám….ty umíráš?
Muž: ne, rozhodně neumírám.
Já: tak co se to tady sakra děje.
Muž: jsem si prostě uvědomil za těch 18 dní co jste nebyli doma co ve vás a hlavně v tobě mám a o co bych mohl přijít.
Já: ( ten pohled bych vám přála vidět….stojím nad ním a s otevřenou pusou lapu po dechu….) jak jako mohl přijít.
Muž: probereme to večer. a bere syna do náruče a posranou plenu nese i s ním vyhodit

Sedím vedle dcery v písku a mírně se chvěji…….nevnímám dceru co říká, nevnímám to jak pálí slunce ani to že mi po ruce stéká zmrzlina, myslím jen na to jestli to o mě a Richardovi ví. Srdce mi buší a přemýšlím jak zareaguji jestli to na mě večer vybalí, jestli mě bude konfrontovat, že jsem se nechala vehnat cizímu muži do náruče, jenže jel by s námi na dovolenou? kdo ví jak dlouho to ví, jestli to ví, proč by to v sobě takovou dobu držel? proto že měl sám milenky? omlouvá mě to ? bože mám plnou hlavu myšlenek a do večera daleko, ale pokud nic neví nesmím udělat chybu a chovat se nějak jinak aby ho to třeba netrklo. Fakt by to chlap vydržel, nevybouchnout?

Je devět když děti konečně usly a já čekala trochu netrpělivě v posteli až vyleze muž ze sprchy…….vylezl jen omotaný v ručníku s krémem po opalování v ruce, natáhl se na postel a jestli ho prej namažu……jistě že ano, stříkám mu krém z tuby na záda a pomalu mu jezdím po lopatkách a páteřní rýze,mám sexy muže, vždycky vlastně byl sexy, čekám jestli začne něco říkat ale je tak uvolněný že jen bručí. V hlavě si říkám , kdyby něco věděl jistě by to na mě vybalil už dávno….. když jsem mu namazala záda a paže otočil se a jestli mu namažu i předek a když mu sjíždím na břicho pípá mi mobil, je mi jasné kdo píše, ale dělám jako že to nepotřebuji číst, když v tom mi muž řekne….klidně si to přečti a vyřiď…při čemž se zvedá z postele a jde zpět do koupelny….dávám si polštář z poza hlavy výše za záda a ulehám do polo lehu. natahuji se pro mobil když v tom vyšel z koupelny můj muž, oblečen jen do trenýrek si lehá k mým nohám…….a se slovy, nenech se rušit mi pokládá hlavu na stehno. Jsem trochu vyvedená z míry…to si s Richardem mám psát když mám muže na dosah u sebe………bože, to je neskutečně zvrácené…Co když se mě začne vyptávat kdo to píše? bože nemám to vůbec domyšlené. Muž má položenou hlavu na mém stehně a jemně mě hladí po břiše, když otvírám sms zprávu od Richarda.

Richard: Ahoj princezno tak co už jsi snědá jako mulatka? moc mi chybíš , chtěl bych tě mít vedle sebe.
Já: ahoj taky mi chybíš, jak se máš?
Richard: Mám se opuštěně a nadrženě, chybí mi naše dovádění.

Můj muž ze mě nespustí pohled, snažím se dešifrovat co je to za pohled….rozhodně to není nasranej pohled , nebo vyčítavej…..je vzrušený, cítím jak mi ztopořený čůrák tlačí na lýtko, nesnaží se mi nakukovat kdo píše ani se nevyptává jen mě hladí a je vidět že ho ta situace neskutečně vzrušuje…

Já: mě taky…..co máš na sobě?
Richard: vlastně jen trenýrky a ty?
Já: noční košilku…( a manžela 🙂 chtěla jsem dopsat ale nedopsala) co malá už spí?
Richard: jasně že jo a je mi tu po tobě smutno…….chtěl bych tě mít zase v náručí. Na skype asi nemůžeš viď? tak moc bych si přál tě vidět….
Já: promiň nemůžu.

Můj muž mi začíná sjíždět rukou na konec košilky a hrne ji nahoru.

Richard:asi moc nemůžeš psát viď? nemůžeš mluvit?
Já: nemůžu, ale chci ať si to teď uděláš , ať zavřeš oči a vemeš si ho pěkně do ruky a představíš si jak ti ho beru do pusy, jak se ti špičkou jazyka prvně dotknu žaluda, ať si vybavíš to teplo a vlhko mého jazyka…..

Muž mi začíná jezdit prstem po stydké kosti
Muž: pomilujeme se? mám na tebe chuť.
Dívám se na něj a když pokládám mobil na noční stoleček celkem pobaveně mu koukám do očí a s obočím nahoru mu říkám…..co si to zrovna řekl?řekl že se chci s tebou pomilovat a že mám na tebe chuť…….beru ho za bradu a když se nad něj shýbám abych ho políbila říkám…od kdy se ty miluješ? jsme spolu přes 8 let a tohle sem od tebe ještě neslyšela……..no vidíš tak je asi čas na změny, zajíždí mi rukou pod zadeček a posouvá mi tělo do lehu, roztahuje mi nohy a když si sundává trenýrky vidím jak z nich vykoukl totálně tvrdej a cukající čůrák…….copak se to tady děje……no jsi moje princeznička, která si zaslouží tu největší pozornost a vráží ho do mě…..Princeznička? trochu zvláštní slovo,já přeci nejsem princeznička, ale jsi a jen a jen moje……..(v duchu myslím na to že mi takhle říká jen Richard a to jen vyjímečně, je to jen náhoda?),co teď asi dělá? dělá si to?

Muž: víš co bych si přál, šeptá mi vzrušeně do ucha……přál bych si aby si myslela na někoho jiného, na někoho kdo tě bere, koho kdyby si nebyla se mnou , tak koho by si chtěla, nebo na koho si myslíš…..chci ať myslíš na to že tě teď šuká on a né já, chci ať si představuješ jeho péro a mrdání s ním….a přitom do toho pěkně buší, je Vám asi jasné kde jsem byla myšlenkami…….Richard..myslela jsem na Richarda ale když jsem otevřela oči a viděla svého muže, najednou jsem v jeho tváři neviděla onu jiskru a vzrušení , viděla jsem že se v mé tváři snaží číst, jestli to vážně dělám a snažím se na někoho myslet.
Co je? říkám…. Nic ….chci jít na tebe, on si sedá opírá se zády o pelest postele a když si na něj nasedám, říká…….Richardův pták je asi dost dobrej matroš, všiml jsem si v těch trenclích jak na něj koukáš, a jak vylezl z vody a ty trencle se mu obtiskly , byl krásně vidět…….ten musí být……pššššt. mlč, nechci se o něm bavit, ale no tak lásko , proč ne? je to jen představa, je to přece přitažlivej chlap, bere mě jak se na tebe dívá, neříkej že sis toho nevšimla…….musí bejt solidní samec a při tom mě plácne dlaní přes zadek, tak mrdej ty jedna couro, udělej si to o mě pěkně a vůbec se nešetři a znovu mi plácne přes zadek….tohle je můj muž, takhle ho znám.né nějaký jemný a romantický mazlení a milování……..chytá mě za krk aby si mě přitáhl a do ucha mi šušká, mrdej ty couro , vím že na něj myslíš, vím že to chceš, vím že chceš aby tě mrdal, že si myslíš na tu jeho kládu, že si ho představuješ, když v tom mnou projede orgasmus…..jsem vysílená a je mi celkem šumák jestli to můj muž stihl…jsem hotová.schoulím se do klubíčka a jsem plná pocitů.na jednu stranu uvolněná a ukojená na druhou stranu zmatená.je mi smutno po Richardovi? Jako po člověku? nebo po mrdání s ním? je to těžký když mi ho i při sexu připomíná manžel….vlastně tady s námi je ikdyž není…..Bylo by mi líp kdyby byl Richard někdo jiný koho by muž vůbec neznal a tím pádem bych si na něj mohla myslet jen tehdy kdy bych chtěla já?
Přikrývám se peřinou a můj muž se obrací lehá si mi k nohám…nevím co to znamená a proč to dělá ale jsem moc vysílená na to abych pátrala po tom co to znamená a usínám.

Ráno se budím v pět hodin, nejde mi spát, tak si vařím čaj a na terase koukám na to jak vychází slunce a rázem jsem byla zase na táboře vedle Richarda, jenže v tom jsem se otočila a když sem viděla mého muže jak tam leží a jak se poslední dny a týdny tak moc snaží říkám si že by tyhle okamžiky měly patřit jemu, proto se zvedám a jdu k němu zpět do postele,deru se k němu pod peřinu a když mu vrazím prdelku do klína a on přese mne přehodí ruku v klidu ještě usínám.teď je to tak jak to má být…je to přeci můj manžel………., nebo ne?

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. No prosim,, uz jsem se nemohl dovkat a jiste nejen ja.
  Neni nad to, zacit den krasnou povidkou.
  Zacina se to zajimave vyvijet, mam takovej pocit, ze ti manzel bude sam Richarda vozit. Necham se prekvapit.

  • Naloží ho do auta, přiveze domů, vezme děti a půjde s nimi na hřiště, aby měli ti dva klid na vzájemné sbližování ? 🙂 to je sen každého kandaulisty, ale byla by to opravdu velká náhoda, aby se potkal kandaulista a nevěrná půvabná mrcha. Něco mi tam nesedí. Buď to musel on celou dobu vědět, nebo ona musela tušit, že jemu se to líbí? Nebo se mu to začalo líbit až když zpozoroval, že se s jeho ženou něco děje? Prostě nechápu, když kandaulistů je na světě hrstka, jak by se seznámil právě se záletnou potvůrkou. Nebo je to jinak, že prostě skoro každý kandaulista má doma manželku a každá manželka může někdy zahnout a tady se to stalo? Takže ona vlastně svému kandaulistovi splnila sen? Tam, kde jiný by ji vyrazil, tak jemu se postavil, když to zjistil? To zní dokonale.
   A jinak souhlasím, čekali jsme moc dlouho, prosím, prosím, piš častěji, nemůžu se dočkat dalšího dílu.

   • puvabnamrcha

    nebojte mam napsano v casovem sledu,jen jsem si neosefovala odeslani takze ted tady urcite par dalsich dilu bude po sobe………..zase at se me neprejite 🙂
    myslim ze zrovna v dalsim dile je rozuzleni jak to s tim kandaulismem a vsim okolo u nas je…….

    • Tohoto pribehu se neda nabazit, ten se proziva s tebou. Zive popsano, fantazie pracuje jako kdyz si v osme tride predstavujes jake ma spoluzacka asi kozy?

 2. SUPER!!!SUPER!!!SUPER!!!SUPER!!!SUPER!!! Ale teď vážně – SUPER!!! 😉

 3. Chtel bych takovou manzelku…zboznoval bych ji a nosil bych ji na rukou. Byla by to moje bohyne a ja bych ji dovolil schazet se s jejim nikencem kdykoliv by chtela. Jsi snem kazdeho kandaulisty a tvuj manzel je stastny clovek mel by te hyckat a zboznovat a urcite to i dela a uzivas si jeho pozornost a peci. Jak to vnimas jako manzelka ktera dosud byla neverna a myslela si ze svemu manzelovi ublizujes? Vnimas to jako vyhodu? Jsi stastna ze si muzes dopravat sveho milence a ukajet svuj chtic a zaroven mas doma zazemi a maximalni pozornost od sveho milujiciho manzela?

  • puvabnamrcha

   ja to asi nevnimala jako ze svemu muzi ublizuji, primarne urcite ne, roky jsem zila s tim ze ma milenky a zili jsme spise vedle sebe nez spolu takze tam doslo k jistemu odlouceni a Richard ten proste byl prilezitost pro to citit se zase chtene a zazit v sobe zase ten pocit ze ti nekdo zavola , napise popreje treba dobry rano ne proto ze se vedle tebe probudil ale proto ze chce a ze mu na tobe zalezi.ja od prvniho okamziku nehledala nahradniho otce pro deti ale spise to abych byla pro nekoho zase viditelna a ne samozrejmost.A jak to vnimam ted? ze mam vlastne od manzela zlegalizovaneho milence? no popravde nevim jak to uchopit a trochu s tim vnitrne bojuji, protoze mi Richard vlastne v jistych okolnostech suploval manžela a jeho nefungujici části, které ale u manžela začaly fungovat když šel s kůží na trh….takže…….myslím že další díly ti možná odpoví více…..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *