Poprvé nevěrná 1.díl

Ahoj jsem Alena je mi 24 let . mám přítele chodíme spolu 4 roky a 2 roky spolu bydlíme . Je to první kluk se kterym jsem spala . Minulý týden jsem mu poprvý zahnula .

Nějak nám to doma poslední dobou neklape . Přítel je poslední dobou strašně žárlivej . Všude mě hlídá . Pořád mě poučuje . Je to už nesnesitelný . A to až do tedka neměl ale opravdu vůbec žádnej důvod .

Minulý pátek jsme měli od práce takovou firemní oslavu v restauraci …. alkohol … Po dlouhý době jsem měla dobrou náladu . Dobře jsem se bavila . A když pak oslava v restauraci končila  tak se mi domů teda vůbec nechtělo . Tam se ted spíš jen hádáme . A dva chlapy od nás z práce jestli s nima prej ještě třeba nechci zajít k jednomu z nich domů na víno . Byla s nima legrace , oba tak okolo 40 ti , jeden rozvedenej druhej ženatej . Zkrátka dobře jsem se bavila a domů se mi nechtělo tak jsem šla . Mě ale vážně vůbec nenapadlo že by k něčemu mohlo dojít !

Dojeli jsme všichni tři taxíkem k tomu rozvedenýmu domů a tam jsme pak dál popíjeli . Ale po chvíli oni že prej by jsme si třeba mohli zahrát karty . A pak že prej třeba o fanty . Já vím jsem blbka , pubertální hra , neměla jsem to s nima vůbec začínat hrát .

Zkraje jsem vyhrávala a jeden byl už jen v trenkách a druhej ve slipech a košili když já jsem prohrála poprvý a měla jsem si sundat tričko a bejt tam v podprdě . Děsně jsem se styděla ! Ještě ke všemu jsem měla takovou jako fakt dost průsvitnou podprsenku  ! Ale byla jsem připitá no a nakonec mě ukecali a tričko jsem sundala .

Jenže pak jsem opět prohrála já . Ponožky ty mi jako fant neuznali . Podprsenku jsem tam opravdu sundavat nechtěla . Začala jsem spíš přemýšlet jak to nějak radši ukončit , bylo mi jasný že jde do tuhýho . Ale oni prostě že jsem prohrála tak že at dám fant . No nakonec jsem ze sebe vsedě na židli stáhla dolů rifle . A pak prohrál ten rozvedenej co měl na sobě ale už jen trenky ……

Jo byla jsem ráda že jsem neprohrála já ale on . On si ale úplně v klídku stoupnul a úplně v klídku si přede mnou ty trenky sundal !! To mě fakt zaskočilo ! Nechtěla jsem tam po něm nějak jako blbě čumět , no dobře tak časem mi to trošku nedalo a občas jsem se nenápadně koukla to jo ….

Hustá situace co ? Já tam v prádle , jeden kolega v košili a ve slipech a druhej naprosto nahej . Ani to pak nešlo se nějak na něj nepodívat . Došlo totiž víno takže on nahatej šel do kuchyně pro další . Takže se tam promenádoval úplně bezprostředně svlečenej .

Potom když to víno přinesl tak si stoupnul k tomu stolu jak jsme ty karty hráli tak blbě že stál hned vedle mě . Tak to už jsem měla výhled teda opravdu dokonalej ….. Snažil se otevírat tu flašku , ale spíš mi pořád čuměl na prsa / no velikost podprsenky mám 75 C / , takže za chvilinku bylo vidět jak mu vněm cuká a jak mu tvrdne ……..

Pokračování již brzy

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Těším se na pokračování, miluju tyhle autentické příběhy od žen, líbí se mi pozorovat, jak přemýšlíte a co se vám u toho honí hlavou 🙂 Klidně popisuj své pocity, je to fajn.
    Měla jsi výčitky, že tvůj přítel sedí doma a ty zlobíš? Nebo jsi na něj ani nepomyslela a dobře ses bavila?

  2. Teda Alenko Ty jses ale teda asi pekna potvurka ! To jsi byla vazne tak naivni ze sis myslela ze si tam dva 40 catnici chteji s Tebou v tom byte po oslave povidat ? No uz se tesim na pokracovani Ty mala rajdo …..

  3. Ano taky me zajima Jak to dopadlo . Doufam ze ji ons dali pekne za vyucenou !

  4. Tak kdy bude pokračování Alenko ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *