Nevěrná Pavlína 2.díl

Nevím jestli všechno, co mi povídala byla pravda, ale tím, že to ráno s někým spala, že mi byla moje Pavlínka nevěrná, jsem si byl jistý. Možná na ni nekřičel MRDEJ, ale věděl jsem, že právě tak to má ráda. To jsem já prostě nedokázal. Snad proto, že jsem byl mladší a ani ne z poloviny tak zkušený jako ona, nebo proto, že jsem jí miloval, tak moc, že jsem jí odpustil i to, že mi byla často nevěrná a nebo jen nejsem dostatečně dominantní, abych dokázal na svoji Pavlínku v posteli křičet sprostá slova. Možná proto vyhledávala při svých nočních tazích po barech takové chlapy, kteří byli dominantní a chovali se k ní tak, jak jsem to já nedokázal. Možná proto mi občas byla nevěrná, protože jí to chybělo.

Tenkrát vedle ní, když usnula, jsem se vystříkal jako nikdy před tím, bůhví proč, ale nejvíc mě vzrušovalo to, že mě odmítla pustit dovnitř, jako by mi naznačovala, že jednou pořádně jí to stačilo. Nechala mě se stojícím čurákem a prostě si usnula. Jako by neviděla touhu v mých očích, jako by necítila, jak se chvěju. Rozdráždila mě a pak chladně odmítla, jako by o nic nešlo. Celý následující týden bylo mezi námi podivné napětí. Během normálního rozhovoru jsem myslel na to, že mi byla nevěrná. Pociťoval jsem jakousi palčivou bolest, ale kdykoliv jsme souložili bylo to vášnivé jako nikdy předtím. Šeptal jsem jí pří tom do ucha, že je moje nevěrná kurvička a ona jen vzdychla, otočila hlavu, jakoby byla příliš opilá a nevěděla, co se s ní děje, možná myslela na toho, co mi s ním byla nevěrná.

Několik měsíců se nic nedělo, ale pak jsem vycítil nějakou změnu v jejím chování. Začal jsem jí kontrolovat kabelku, esemesky, dokonce i spodní prádlo. Nic co by nasvědčovalo tomu, že se s někým schází a je nevěrná. Byla opatrná. No a pak jedno nedělní ráno, dejá-vu. Usnul jsem kolem deváté ráno, při čekání na ni.

Probudil jsem se kolem čtvté odpoledne a stále nic. Někdy večer jsem dostal esemesku, že domů nepřijde a tuhle noc bude spát u kamarádky. Odepsal jsem obratem, nic. Několikrát vytočil její číslo, žádná odpověď.

V pondělí večer jsem se stavil u ní v práci, kde jsem zaregistroval několik významných pohledů. Napadlo mě který z číšníků jí asi šukal V restauraci nebyla, zavolala ráno, že jí je špatně a vzala si volno. Se sevřeným žaludkem jsem jel domů, bylo mi jasné, že mi zase zahnula, že celou tu dobu je mi s ním nevěrná, jenom jsem na to nepřišel. V ložnici byly stažené rolety. Ležela v posteli a měla na sobě pyžamo, což mi bylo hned divné, protože jinak spala vždycky nahá.

-NECHCEŠ MI NĚCO VYSVĚTLIT?- Řekl jsem po chvíli mlčení.
-A CO ASI? VŽDYŤ TO STEJNĚ VÍŠ A NEBO BY SI RÁD DETAILY? PROTOŽE JÁ TEĎ ZROVNA NEMÁM CHUŤ TI POPISOVAT JAK MI TO DĚLÁ-
Vůbec se netvářila omluvně, ale naopak byla v útočné náladě. Hned jsem pochopil, že se mezi námi něco změnilo. Bylo jasné, že si od této chvíle bude dělat, co bude chtít. Když jsem jí o něco později její nevěru chtěl zazlívat, okamžitě mě prokoukla

Začala vyprávět až teprve, když už jsem se vzdal naděje. Z klubu chtěla jít rovnou domů, ale kamarádka jí přemluvila ať jde s ní. Potkala nějakého známého, kterého dlouho neviděla, ale jelikož byl s kamarádem nechtěla je k sobě domů zvát oba. Ten druhý navíc nebyl Pavlíně ani nijak zvlášť sympatický povídali si, ptal se i na mě, jak dlouho jsme spolu a pak ráno na to začala mít chuť, nechtěla s ním šukat, jen si to udělat. Ale on jí začal tahat za prsa.

Přerušil jsem jí a chtěl aby mi to vysvětlila. Nikdy před tím nezmínila, že by jí to vzrušovalo.
-TAKHLE NE, TY MĚ JE VŽDYCKY JEN HLADÍŠ, MUSÍ TO TROCHU BOLET..-
Vysvětlila mi, a rozepla si košili aby mi to ukázala. Vzal jsem jí obě bradavky mezi prsty a odtáhl jí je od těla kam až to šlo. Muselo to pekelně bolet. Chtěl jsem vědět jestli to dělal takhle. Kroutil jsem jí bradavky mezi prsty, tahal za ně jako za nějaká vemena, ale podle všeho jí to přesně takhle vzrušovalo, něco co jsem nedokázal poznat za dva roky uhádl on za dvě hodiny. Začala přivírat oči a vzdychat, určitě taky pěkně vlhnout. Nechápal jsem to, ale vzrušovalo mě to.

Přiznala, že si jí to s ním moc líbilo a že mi s ním byla nevěrná, ale taky mi řekla, že se po tom pohádali a ona se pěkně naštvala, to proto ani nešla do práce. On se do ní totiž udělal a přitom mu říkala, že si musí dávat pozor.
-ŘEKL MI, ŽE JE MU TO JEDNO, ŽE DĚVKY ŠUKÁ ZÁSADNĚ BEZ GUMY A STŘÍKÁ KDY CHCE A KAM CHCE A ŽE SI MÁM NA TO NĚCO VZÍT, KDYŽ NEBERU ANTINU, DEBIL JEDEN-

Proto nešla do práce, musela jít k doktorce Další zrada, napadlo mě. Nejen, že mi byla nevěrná, ale ještě jak? Antikoncepci nikdy nepoužívala a spolu jsme vždycky souložili jen s kondomem, nikdy jsem si nedovolil strkat ho do ní bez nasazeného kondomu, nepustila by mě dovnitř. Ale od někoho cizího se nechá vymrdat bez?
-BYLA JSEM OPILÁ. PŘÍŠTĚ SE TO NESTANE-

-TY PLÁNUJEŠ NĚJAKÉ POKRAČOVÁNÍ!?-
-TAK JSEM TO NEMYSLELA, TY SE NA MĚ ZLOBÍŠ?..-
Spali jsme spolu teď málo a většinou to nestálo za nic. Z té představy bylo moje sebevědomí na nule. Byl jsem přesvědčený, že někoho má, že je mi každou chvíli nevěrná, že jich má možná více, zkrátka jsem začal podezřívat úplně každého včetně kamarádů.

Ta představa mě deptala, ale taky bohužel neskutečně vzrušovala, jenže jelikož mi vše tajila mohl jsem se jen domýšlet a to už mi k vzrušení nestačilo. Pak se ale stalo něco, co to změnilo.
Při jednom prohledávání kabelky, jsem našel anikoncepci. Nebylo pochyb, užívala jí už asi několik týdnů, možná měsíců a mně nic neřekla, nezdálo se jí důležité mě o tom informovat. A kvůli mně to rozhodně nebylo jelikož stále trvala na tom, abychom používali kondom. Ten večer jsem na ní udeřil. Vůbec nezapírala, že je mi zase nevěrná. Hned mi také klidným hlasem, jako by o nic nešlo sdělila, že ho nemiluje, ale že je moc dobrý v posteli
-NE TO NENÍ ON, S TÍM UŽ SE MOC NEVÍDÁM-
Vysvětlila mi. Je to ten jeho kamarád.

Když jsem se jí ptal proč mi to tom, že užívá antikoncepci nic neřekla, odpověděla, že si to Martin nepřál, že jí chce jen pro sebe. Prý mu vadí, že spolu vůbec souložíme. I když je to s kondomem. Vypoulil jsem na ní oči.
-A CO SI MYSLÍŠ TY?- Zeptal jsem se jí a srdce mi zase bušilo, měl jsem ho až v krku.
-NOOOO… VADILO BY TI TO? JÁ BYCH TI ZA ODMĚNU VŠECHNO VYPRÁVĚLA..-
Neměl jsem slov. Vlastně bylo jedno, co řeknu, ona tím rozhodla a můj tvrdý penis, po kterém letmo přejela rukou a ušklíbla se to potvrdil.

Od té doby jsme spolu přestali souložit docela. Náš sex teď vypadal tak, že jsem si ho honil do kondomu a u toho jsem jí většinou jen líbal prsa, zatímco ona mi popisovala jak to dělá s někým jiným nebo mě jen říkala věty jako tyto:
-TY NESMÍŠ DOVNITŘ. TO NENÍ KUNDIČKA PRO TEBE. TY SI MŮŽEŠ JEN HONIT, ALE KDYŽ BUDEŠ HODNÝ, TAK MĚ BUDEŠ MOCT VYLÍZAT. ALE JEN MOŽNÁ. KDYŽ TI TO DOVOLÍ MARTIN.

Martin, jak se ukázalo uměl sice šukat mnohem líp než já, ale ani jeho tancování nebavilo. Ve čtvrtek tedy přišla Pavlína s tím, že tu Martin v noci z pátku na sobotu přespí. Rozbušilo se mi srdce, jak mi to suše oznámila, že mi bude nevěrná a ještě si přivede svého milence k nám domů. Těšil jsem se, že konečně uvidím, jak moji Pavlínku šuká jiný chlap, že uvidím její nevěru v přímém přenosu.

Hned mě, ale zchladila tím, že mě tu nechce a abych si něco domluvil. Bylo mi jasné, že z toho nic mít nebudu a nic neuvidím, jak jsem se na pár vteřin domníval. Přespal jsem tedy u kamaráda (spal jsem asi tak dvě hodiny..) a když jsem po desáté dopoledne dorazil s obavami co najdu domů, Pavlína se rozvalovala v posteli.

Napadlo mě, že možná odešel jen před pár minutami. Čekal jsem chlad a odmítání, ale hned si mě přitáhla a vtiskla mi francouzáka. Pak ze sebe odhodila deku a já viděl, že je celá červená a spocená. Sehl jsem se abych jí políbil a hned jsem na ní ucítil cizí, mužský pach potu a její jazyk chutnal docela jinak.

-POJĎ SEM, TY MŮJ PAROHÁČKU- Přitáhla mi hlavu za vlasy a pošeptala do ucha, zatímco si mojí ruku dávala do klína:
-PROTOŽE JSI BYL HODNÝ A POSLUŠNĚ JSI VYPADNUL, TAK MI TU PRO TEBE NĚCO NECHAL..-

Měla jí neuvěřitelně mokrou. Posadil jsem se abych si sundal kalhoty, ale ona v tu chvíli pokrčila kolena, to rozhodlo. Místo toho jsem se na ní vrhnul, jako zvíře a začal jí divoce lízat. Dříve si jí holila do hladka, ale jemu se to podle všeho nelíbilo a tak se jí teď lepily její krítké chloupky šťávami, stékaly jí až na zadek, i prostěradlo pod ní bylo mokré.

Venku svítilo slunce a já klečel mezi nohama svojí nevěrné lásky, cítil a chutnal JEHO semeno a viděl jak má kundu celou nateklou a zarudlou. Spokojeně se usmívala, držela mě za vlasy a prudkými pohyby ruky určovala, jak ji mám lízat. Sál jsem z ní všechnu tu šťávu. Bylo mi jako bych lízal kundu kurvy po celonoční šichtě. Nikdy v životě jsem nebyl tak vzrušený, mezi nohama jsem měl bouli k prasknutí, ona se mi smála a ptala se, jak se mi to líbí, jak mi to chutná a že jsem její poslušný paroháček a tak to od teď  bude pořád.
Nakonec se posadila na můj obličej, představoval jsem si, jak do ní celou noc zajíždělo jeho velké, tvrdé péro a jak mi do mojí Pavlínky, kterou já nesmím šukat ani s gumou několikrát nastříkal.

Pak mi rozepla napnutý poklopec, jenom dvakrát s ním zacvičila a už jsem stříkal až někam za postel. Při tom se hlasitě smála a nakonec mi poručila, abych to po sobě všechno uklidil, jinak příště stříkat nebudu.

Tohle všechno posunulo náš vztah na novou úroveň, už jsem nepátral po tom, jestli a s kým je mi nevěrná, věděl jsem to. Soustředil jsem se raději na to, aby měla maximální pohodlí a komfort pro své zálety a ona mi zase se svými milenci nechávala drobné dárky. Miluji svou Pavlínku a i když je to nevěrná mrcha, nevyměnil bych ji za nic na světě. Čím víc je mi nevěrná, tím víc ji miluju. Asi ji požádám o ruku. Martinovi by to nevadilo. Rád prý bude šukat vdanou paní i o svatební noci.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Takovou holku bych chtěl mít doma!!! Vzrušující příběh, to je realita? Jste spolu ještě_?

  2. dobre ona, takova neverna mrcha. Hezky si te vycvicila, ma doma parohace co se o ni stara a muze mu byt neverna s kym chce. Neverne holky takove parohace jako jsi ty urcite pritahuji, odpustil bys ji cokoliv? Co kdyby byla neverna s tvym kamaradem a vsichni by to vedeli? Stydel by ses?

  3. Moc pěkná povídka, tohle by se mi taky líbilo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *