Nevěrná přítelkyně a moje fantazie

Dobrý den, jsem zde nový, takový mladší přirustek, mám 21 let a jsem z Prahy. Vždy jsem četl jen povídky a přemýšlel jestli nějakou nevymyslím, protože si myslím, že mám bůjnou fantazii, takže jdu na to a uvidíme co z toho vznikne, budu to psát z fleku, takže jestli povídka nebude stát za to nejspíš toho nechám.

Je sobota večer a já jsem u svý přitelkyně doma, představte si blondýnku, modrý oči a 3jky pevný prsa která vypadá hrozně nevinně.

Jsme v obyváku a dáváme si vínečko a povídáme si co se nám přihodilo v týdnu, co budeme dělat další týden. Pomalu popíjíme a na mě zase přichází moje divoká nálada a fantaziruji o tom, jak by to asi vypadalo, kdyby jsi tu moji blondýnku někdo dal a já se koukal. Moje slečna veděla, že mám trošku takový myšlenky, ale nechtěla o tom ani moc slyšet.

Ten večer se trošku víc přiopila a já jsem to nevydržel jako vždy a hned sem si ji odnesl do ložnice a hodil na postel. Začal jsem ji pěkne líbat na krku, prsou a hrát si s ní, ale moc dlouho sem to nevydržel a hned jsem si ji otočil, chytl za vlasy a začal si ji dávat zezadu co nejtvrději. Po postupném přirážení a jak sem uviděl jak byla víc mimo jsem si ji přitáhl za vlasy blíž a hezky se ji zeptal “neměla bys chuť spíš na jiný pořadný péro který by tě ojíždelo?“ Řekla podezíravě “už zase“? ale potom dodala “tobě by se to fakt líbilo viď, jak by si mě dával nějaký jiný“ a jen dál vzdychala z toho jak jsem si ji bral. A já jen odpověděl “ano, hrožne by mě to rajcovalo“.

Ona jen hned dodala“ a co by se ti líbilo? To jak by měl větší péro a mrdal by mě zezadu jako kurvičku a ja nemohla z toho, že ikdyž mám doma svýho, tak přiřážím na jinýho a jen mi u toho šileně poskakují ty moje pevný prsa a já řvu z toho jak si mě dáva tvrdě. To by jsi chtěl?

Nebo radši to jak by jsi přišel domů a uviděl jak klečím u nějakýho kluka a mlaská mi v puse to jeho péro a ja chci víc a víc, todle by se ti líbilo?“ A já jen při představách na to jak kouří jinýho, sem totalně vybuchl a začal stříkat. Ona se jen na mě šibalsky podívala a zasmála se. Rano sme se probudili, zase normalní, s fajn náladou, udělali si jídlo a šli na procházku apod :).

 

Takhle to bylo celých pár tydnů. Divoký sex, povinnosti, škola apod. Jednu sobotu mi řekla ať přijedu ráno, já řekl, že dobře a očekával jsem klasickou tulící sobotu. Najednou jsem přisel ke dveřím jejího bytu a uviděl, že jsou pootevřené, řekl jsem si, že mě vlastně čéká, tak jen pootevřela dveře at nemusí chodit otvírat.

No ale po chvilce sem uslyšel hekání směrem z ložnice, podíval sem se teda přes chodbu na dveře od ložnice a co sem neuviděl. Viděl sem jak má přimáčklé ty svoje pevný prsa na skleněných dveřích a jak jen řve z toho jak nejspíš dostávala do těla od nějakýho týpka.

Byl sem totálně naštvaný, že co se to děje, ale neměl sem odvahu tam vkročit, tak sem se zahleděl na ty její parádní prsa jak jsou primáčklé na dveřích, to byl panebože pohled!

Začal sem být z celé te situace nadržený a tak sem jen poslouchal, najednou jsem uslyšel jak mu povídá at ji zmrdá ještě tvrdějí, že to chce pořádně tím jeho velkým pérem a ať ji vůbec nešetří, že si zaslouží za to jak je zlobivá, zmrdat tvrdě.

Takhle jsem si jen užíval ten pohled jak moje holka s prsama na dveřích dostává zezadu, od nějakýho kluka s větším pérem, který ji mrdá jako kurvičku. Po tom co jí nejspíš bral pořádně zezadu až po koule, tahal ji za vlasy a plácal přes ten její zadek, najednou přestalo přírážení a ja jen uslyšel jak mu řekla, že mu ho chce ješte ke konci pořádně vykouřit, že takový dlouhý péro ještě neměla.

Jen sem si představil co asi musí mít, když já sám mám 19cm, totalně jsem byl mimo a když jsem uslyšel jak ji mlaská v puse to jeho péro, tak sem vystřikl z toho jak jsem si ho od začatku jenom mačkal. Slyšel sem jak jen ten kluk řve z toho, jak ho pořádně kouří a jak musí být mimo, nejspíš ji chytl za ty její krasný vlasy a začal ji prirážet až do krku a pořádně ji šukal pusinku.

Po chvilce sem uslyšel jak začal řvát,hekat a říkat že uz to nevydrží, takže se nejspíš udělal a já zazmatkoval a rychle se schoval do jejího pokoje. Uslyšel sem jak mu řekla, že se musí zase někdy stavit jak bude sama doma. Uslyšel jsem ke konci jak odešel a zavřel dveře, najednou se otevřely dveře do jejího pokoje a vstoupila ona, nahatá s paradníma prsama a jen řekla “čekala jsem že tu budeš“ usmála se na mě a ja jen viděl jak ma postříkaný ty její paradní prsa.

Prištoupila ke mně políbila mě a zašeptala do ouška “ Tak co, libílo se ti jak mě pořádně vymrdal můj kamarád a já nemohla z toho jeho velkýho péra? Nebo to jak jsem mu ho pořádně vykouřila, až mi postřikal prsa?“ a koukla na me a usmála se zase šibalsky a ja se jen na nic nezmohl a řekl sem “Ano, moc…“ A potom sem ji za to večer pořádně potrestal….

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Rychlé a svižné, dobrý. Pokračuj dal určitě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *