Nevěrná stopařova coura

Bylo to na začátku léta, ten den si pamatuji jako by to bylo dneska. Vůbec by mě do té doby nenapadlo, že bych svému muži někdy mohla být nevěrná. Bylo krásně a já jsem se vracela od rodičů, kde jsem odvezla naše dvě děti na prázdniny. S manželem jsme byli pohádaní, to se nám teď stávalo celkem často a tak jsem se domů vlastně ani moc netěšila. Měla jsem před sebou ještě kus cesty a proto i když stopaře zásadně neberu, přepadla mě touha udělat něco spontánního. A tak když jsem zahlédla toho mladého, ale urostlého klučinu s báglem, co na mě mával na krajnici, kde stál v bermudách, tričku a kšiltovce, dupla jsem na brzdy.

Byl moc hezký. Vypadal tak na dvacet, pětadvacet, vysoký, sportovní postavy. Těšila jsem se, že mi cesta rychleji uteče, protože beztak sršel energií, prostě mladý zajda.

AHOJ, jsem Radek, potřebuju do Hradce, svezete mě kousek?
Pokynula jsem mu hlavou, neváhal ani vteřinu a bágl si hodil na zadní sedačky a už se soukal na sedadlo spolujezdce. Radek sršel vtipem, byl ukecaný a celou cestu jsme si povídali a smáli se. Pár kilometrů před cílem mě náhle poprosil, jestli bych mu zastavila, že se potřebuje vyčůrat.

Právě jsme míjeli les, takže jsem zastavila na konci. Sjela jsem z cesty na lesní cestičku a zaparkovala auto. Radek vyskočil a odběhl kousek, aby vykonal svou potřebu a já jsem vystoupila a zapálila si cigaretu.

Konečně jsem měla příležitost si toho zajíčka pořádně prohlédnout. On si mě totiž zálibně prohlížel celou cestu. Sice jsem 35letá mamina dvou dětí, ale myslím si, že jsem pořád ještě kočka. Mám vysportovanou postavu, protože se ráda hýbu, dlouhé hnědé vlasy skoro do pasu, dlouhé nohy, čtyřky prsa a jak říkává můj manžel, ten nejvíc sexy zadek na světě. Celou cestu jsem cítila jeho pohled ve svém výstřihu a na stehnech, takže mi bylo jasné, že se mu líbím.

Potahovala jsem z cigarety a kochala se tím pohledem na jeho svalnaté, mladé tělo, když mě náhle přerušil Radkův hlas.

Spěcháš domů?
Vlastně ani ne, proč? Překvapilo mě jeho tykání. Byl minimálně o patnáct let mladší a i když jsem mu sama tykala, celou cestu mi vykal a choval se docela pokorně, bylo na něm znát, že si uvědomuje náš věkový rozdíl, že nejsem jeho vrstevnice, nějaká pubertální mladá žabka.

S chutí bych ulevil i svým koulím a když na tebe koukám, jak mě tady pozoruješ, taky by sis dala říct, co?

Jeho posměšný tón a ta naprostá drzost s jakou mi to vpálil přímo do očí mě úplně odzbrojily. Skoro jsem se zakuckala, jak jsem v šoku prudce vdechla dým z cigarety. Zůstala jsem stát jako opařená a nevěděla, co říct. Možná jsem i trochu zrudla, protože se Radek začal smát a pohladil mě po tváři.

Měl pravdu. Po těch zbytečných hádkách doma a dlouhé sexuální abstinenci, kdy jsem neměla na manžela vůbec chuť jsem potřebovala pořádně vyšukat. Měla jsem navíc týden po menstruaci, takže jsem byla nebývale vzrušená a cítila jsem, jak mi začínají tvrdnout bradavky.

Neměla jsem podprsenku, takže se na mém tričku rýsovaly dva tvrdé hroty a Radek si toho samozřejmě všiml. Copak to tady máme? Panička je nadržená? A rukama chytil moje prsa. Když je pevně stiskl a pak začal mnout tvrdé bradavky mezi prsty, mé tělo mě přestalo definitivně poslouchat a já vlivem vlhnoucí kundy začínala ztrácet zábrany. Chvěly se mi kolena a já věděla, že Petrovi nasadím parohy a pomstím se mu za to, jak mě poslední měsíc zanedbával. Věděla jsem, že ho nechám sobecky ukojit můj chtíč, že budu svému manželovi nevěrná s tím mladým, nadrženým a neuvěřitelně drzým klukem co mi právě osahává moje velké kozy.

To už jsem stála otočená obličejem k autu a cítila jeho nedočkavé ruce, jak mi stahují sukni, kalhotky a jak si mě celou hladí, osahává mi zadek, sjíždí přes boky až na kozy a zase je tvrdě tiskne a osahává. Zezadu jsem přitom cítila jeho tvrdého čuráka jak roste, když se mi přitiskl rozkrokem k zadku. Rukou jsem sjela dozadu a nahmatala tu obrovskou bouli, které jsem předtím nevěnovala pozornost. Otočila jsem se, klekla jsem si na zem a stáhla mu bermudy. Vyskočil z nich na mě minimálně 20cm dlouhý a pořádně tlustý klacek, který se zhoupl těsně před mým obličejem a jeho dokonalá erekce v mžiku odhalila krásný a velký žalud.

Na co čekáš? Pokuř mi ho děvko! Vyzval mě Radek a já byla úplně v transu z toho, jak se náhle změnil, jak se mnou mluví a jak se chová. Byla jsem neuvěřitelně vzrušená z toho, jak mi ten mladý hajzlík rozkazuje a okamžitě jsem ho poslechla a začala se věnovat tomu jeho krasavci. Chňapla jsem ho u kořene a nasoukala si ho celého do pusy, abych ho naslinila a olízala. Radek tiše zasténal a spokojeně pokynul hlavou, že to dělám dobře. Nahmatal si rukama auto a opřel se zadkem o blatník. Já jsem se zatím zkušeně věnovala jeho pýše a sténání, s jakým přijímal moji péči mi dodávalo odvahu, kouřila jsem mu ho jako nějaká šlapka, klečící v trávě u lesa, úplně nahá. Chytil mě za vlasy a začal si udávat tempo.
Jo, ty děvko. Takhle mi to dělej. Tak se mi to líbí. Hodná. Chtěla bys vymrdat kundu, ty děvko?

ANO. Zamumlala jsem s jeho tvrdým pérem zaraženým hluboko v krku a nepřestávala jsem mu ho kouřit. Zatáhl mě za vlasy a podíval se mi do očí. Ukaž jak moc to chceš, ty děvko!
A zase si mě přitáhl k sobě, takže jsem měla jeho tvrdé péro až v krku. Mírně mi přirážel na mandle a rukama kterýma mě držel za vlasy si přitahoval mojí hlavu a mrdal mi krk. Bylo vidět že je hodně nadržený a během pár chvil začal přerývaně dýchat a funět, cítila jsem, jak se jeho obří žalud ještě více nafukuje. Chytil mě oběma rukama pevně za hlavu a když náhle strnul a jenom si mě přidržel, ucítila jsem gejzír jeho teplého semene, jak obšplíchlo můj krk zevnitř.

Něco jsem spolykala, něco vykašlala, zbytek mi tekl po krku, po prsou až na břicho.

Myslela jsem, že mě tím krasavcem opícháš. Pronesla jsem zklamaně. A Radek mě chytil za ruku, přitáhl k sobě a sáhl mi mezi nohy.
Jsi nadržená kurva, že? A strčil mi úplně mokré prsty od mých vlastních kundích šťáv rovnou do pusy. Měl pravdu. Třásla jsem se vzrušením a potřebovala jsem cítit jeho tvrdé péro hluboko v sobě. Nemohla jsem myslet na nic jiného. Potřebovala jsem opřít a vymrdat jako děvku. Místo toho si ulevil jenom on a vystříkal mi krk. To bylo málo, to mě neuspokojovalo. Byla jsem zprzněná, ale stále nadržená.

Obleč se a jedeme ke mně! Vyštěkl, natáhl si bermudy a už si sedal do auta.
Celou cestu si semnou hrál, divím se, že jsme se nevybourali. Sahal mi na prsa, na kundu, strkal mi mezi nohy prsty a dělal mi to s nima. Svíjela jsem se za volantem, vrtěla se a prosila ho, aby nepřestával, ale on se jenom smál a vždycky když jsem cítila, že mnou za chvíli projede vlna orgasmu, tak toho nechal a dal mi své prsty olízat s tím, že jsem nadržená děvka a mám se soustředit na jízdu, že na orgasmus ještě nemám nárok.

Když jsme zastavili na sídlišti pod jeho domem, měla jsem úplně mokrou sedačku a kundu celou ulepenou. Utřela jsem si ji kalhotkami, vyběhla jsem z auta a za pár sekund už mě tlačil do výtahu. Cestou nahoru mě přimáčkl na zeď, chytil majetnicky za krk a vášnivě mě líbal nejen na rty, ale i na šíji, uších a v dekoltu. Při tom mi zase strkal prsty do mojí hladké, horké a nadržené kundy.

Jsi vdaná?
Jo, jsem.

Takže nevěrná, nadržená kurva?… To se mi líbí. Jak se ten tvůj paroháč jmenuje?
Petr.

Výtah cinknul a Radek otvíral dveře svého bytu. Když mě tlačil do ložnice, myslela jsem na manžela. Myslela jsem na to, jak mu nasadím parohy, jak jsem nevěrná nadržená kurva, jako to řekl Radek.

Chvilku jsem se i styděla ale pak jsem ucítila, jak mi tlačí žalud na kundu. Povalil mě na zem, klečela jsem na všechny čtyři a už jsem cítila, jak si jeho tvrdé péro razí cestu mezi moje stydké pysky, jak mi rozevírá moji těsnou kundu, jak mě totálně vyplňuje a jak mě začíná tvrdě mrdat. Divoce, tvrdě, rázně, tak, jako jsem to vždycky potřebovala a můj manžel mi to nedokázal dát. Hekám a on si mě pevně drží a odhodlaně mě šoustá jako děvku, jako svoji hračku. Jsem jeho hadrová panenka, se kterou si dělá co chce. Cítím se úplně v jeho moci, pokořená a tak krásně nadržená. Nechápu, kde se to v něm bere. Jak se mu to povedlo, že mě tady má na koberci a na všech čtyřech mě píchá jako nějakou couru a já mu poslušně držím. Připravuje mě to o rozum a tak vykřikuju jenom ANO, ANO, DĚLEJ, PROSÍM.

Špulím na něho prdelku a přirážím proti jeho rozkroku. Cítím, jak mi jeho nalité koule pleskají o zadek a jeho tvrdé přírazy mě přivádějí nezadržitelně k vrcholu. Chvěju se, křičím a zarývám nehty do koberce. Připadám si tak bezmocná a slabá a obdivuji jeho výdrž. V doznívajícím orgasmu slyším jeho dominantní hlas.
Lehni si na postel, ty nevěrná kurvo!

Poslouchám ho na slovo a už si mě zase bere. Tvrdě mi roztáhl stehna od sebe a zase mi strkal tu svoji kládu do mojí čerstvě vymrdané kundičky, kterou před chvílí zmítal orgasmus. Začal prudce přirážet a jazykem a rty sál a laskal moje tvrdé a velké bradavky. Obdivoval moje kozy, ale přitom nepřestával nasazeným tempem tvrdě útočit na mou dělohu.
Pozorovala jsem jeho tělo, jak se mu napínají svaly při tom, jak mně obdělává a jak to krásně mlaská, když jeho kopí mizí ve mně a zase se objevuje, aby ho do mě mohl znova prudce vrazit. Jak jeho koule pleskají o moji čerstvě vyholenou kundičku a jak z toho všeho teču jako už dlouho ne.

Nechala jsem se unášet rozkoší a dala ruce za hlavu, abych se cítila ještě více v jeho moci a vnímala jenom jeho ruku, která mě drží pod krkem. Nedokázala jsem se nijak bránit a ani jsem si v tu chvíli neuvědomovala, že nemá kondom. To jak mě šoustal mě úplně připravovalo o rozum. Napadlo mě to až ve chvíli, kdy začal zrychlovat tempo svých přírazů a začal hluboce oddychovat. V tu chvíli jsem si uvědomila, co se nezvratně blíží a že jeho úžasnému péru něco chybí. Nedokázala jsem ale vydat ani hlásku, protože právě v tu chvíli zesílil jeho stisk pod mým krkem a já jen bezmocně lapala po dechu, když to do mě začal sázet. Zmítala jsem se a cukala, ale to ho ještě více rozdráždilo, takže ještě párkrát prudce přirazil pánví proti mému vzdoru, pak křečovitě strnul a mnou projel další orgasmus přesně v tu samou chvíli, kdy gejzír jeho semene začal plnit moji ovulující kundu.

Když se svalil na bok a já zalapala po dechu, abych do plic natáhla svěží vzduch, bylo už pozdě, bylo po všem a moje kunda byla plná jeho horkého semene. Ležela jsem na zádech a přemýšlela co se to právě stalo a jestli si tohle všechno můj manžel zaslouží, jestli už to není moc. Snažila jsem si tu svoji nevěru nějak obhajovat, ale z přemýšlení mě vyrušil Radek.

Pojď, jdeme do sprchy. Jeho hlas zněl jinak. Už byl zase milý a veselý, jako v tom autě. Chytil mě za ruku a odvedl si mě do sprchy. Po cestě mě plácl po zadku a ve sprše mi umyl záda a hladil mě ve vlasech.
Musím domů, špitla jsem, když jsem se utírala.
Paroháč čeká?
Manžel.
Takže paroháč?
No dobře, ano, paroháč čeká, je dost hodin, bude se asi zajímat, kde jsem tak dlouho byla.
Tak mu zavolej, že už jedeš domů.

Vytáhla jsem z kabelky mobil a vytočila číslo mého manžela.
No konečně že voláš. Volal jsem ti aspoň 20x, kde jsi? Proč nezvedáš telefon….? Zasypal mě výčitkami a nadávkami můj choť, vlastně paroháč 🙂 To oslovení se mi začínalo líbit a musela jsem se ovládat, abych mu tak neřekla do telefonu. Ty jeden paroháči 🙂

Stála jsem opřená o stůl a vysvětlovala jsem, co se stalo, že jsem špatně zaparkovala a tak mi vypustili kolo a musela jsem shánět někoho kdo mi s tím pomůže a …

Ucítila jsem Radkovy ruce na mých zádech, jak mě hladí a laská, pak mi rukama začal hladit prsa, bříško a sjížděl níže, na stehna a tak. Začala jsem trochu koktat a zněla jsem v telefonu dost nejistě, tak jsem nechala mluvit manžela, telefon položila na stolek, otočila se a začala Radka líbat. Pak jsem se opřela o stůl a vzala do ruky telefon. Radek přistoupil ke mně a rukou mi ji projel, aby zjistil, že jsem zase úplně mokrá…

D – Ě – V – K – O ! Nevyslovil jedinou hlásku, přesto jsem mu dokonale odezírala ze rtů to špinavé slovo, kterým mě počastoval a ze kterého jsem dneska tak vlhla.

Zase jsem něco vysvětlovala manželovi na druhé straně „drátu“ když jsem ucítila Radkovy rty jak se přisály k mému klínu a když mi začal vnikat jazykem dovnitř, přestala jsem mluvit a snažila jsem se nevydávat žádné zvuky, aby manžel neslyšel, že jsem mu nevěrná v přímém přenosu.

Měla jsem takovou chuť začít nahlas sténat, ale nemohla jsem. Svíjela jsem se a prohýbala se v zádech, vystrkovala pánev proti Radkovo jazyku a vydávala ze sebe jenom hlásky a citoslovce na vtíravé manželovy dotazy.

Když mi prásknul s telefonem, bylo to pro mě jako vysvobození a já si mohla konečně od plic zakřičet. Ale né vztekem, ale rozkoší. Právě ve chvíli, kdy Radek začal jazykem kmitat po mém poštěváčku a moji roztouženou kundu plnily jeho tři prsty. Vykřičela jsem to na celý byt a krásně jsem se uvolnila. Mrdal mi ji rukou, lízal ji a pod jeho osuškou mu zase trčela jeho zkamenělá pýcha, kterou si mě tak dokonale přivlastňoval.

Vymrdej mě, PROSÍM….. UDĚLEJ MI TO… PROSÍM… VRAŽ HO TAM!!! HONEM

Sténala jsem a vykřikovala na Radka jako nějaká malá děvka. Nemohla jsem uvěřit tomu, co dělám, že tady prosím toho mladého arogantního zmetka, aby mi šoustal moji nevěrnou, vdanou kundu. Ten se jenom usmíval a vůbec mě neposlouchal, jenom přidal další prsty do mého zadečku. Když jsem ucítila ten tlak na posledním otvoru, který mi ještě nezprznil, okamžitě se mé tělo propnulo a mravenčení až v konečcích prstů oznámilo nástup třetího orgasmu. Toho si Radek všiml a strčil mi do pusy svůj palec, který jsem semkla svými rty a jemně se do něj zakousla, abych nekřičela na celý dům. Pár rychlými tahy dokončil co začal, pak vytáhl ze zásuvky ve stole černý fix a pod pupík mi naškrábal jakési číslo.

Až mi budeš chtít zopakovat tu větu co jsi říkala před chvílí, zavolej mi. A teď se sbal a padej za paroháčem, nemám na tebe celý den. Svršky posbíral do ruky, vrazil mi je do náruče a skoro mě vyrazil ze dveří.
Když jsem sjížděla dolů výtahem, cítila jsem se poníženě, ale moje bolavá kunda mi posílala do celého těla takovou rozkoš, že už jsem v hlavě spřádala plány jak to udělat, abych mohla svému zajíčkovi zavolat co nejdříve.

Ale o tom zase třeba někdy jindy.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Hezky napsané, pokračuj dál

  2. Moc hezke. Bude v dalsim pokracovat v nevere? Bude dalsi dil?

  3. Vzrusujici jak se zmenil a jak se k ni choval a ona si to uzivala. Nektere maji proste tu neveru v krvi

  4. Je to zajimave ale na muj vkus zbytecne moc hrube

  5. zajickovacoura

    Tak nevím, chcete pokračování, nebo stačilo?

  6. Pěkný, určitě další díl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *