První nevěra mojí holky

Skoro první nevěra, protože je otázkou, jestli to vůbec byla nevěra, když ty okolnosti kolem toho byly takové… Ale pojďme si to říct hezky od začátku. S Kristýnkou jsme spolu už asi 5 let, od té doby, co mě v podstatě sbalila na diskotéce. Připadalo mi to až neuvěřitelné, že by dívka jako je ona balila právě mě. Byla totiž opravdu krásná, štíhlá, vysoká brunetka s vlasy skoro do pasu a nádherně tvarovanými ženskými křivkami. Ty její boky, nádherná prsa, postava, to jak chodila a ty její smyslné rty a nevinný pohled, prostě dívka, které všichni muži leží u nohou.

Proto jsem okamžitě drapnul příležitost za pačesy a za pár hodin už jsem se opíjel krásou a ladností jejího těla na zadních sedačkách mého auta. Chlapi… to vám byla nádhera. Jak ona uměla to svoje dokonalé tělo a boky rozvlnit. No, připravila mě hned první večer o rozum, totálně jsem se do ní zbláznil.

Při dalších setkáních se začala pomalu otevírat a vyšlo najevo, že se čerstvě rozešla. To nevěštilo nic dobrého a čeho jsem se obával, to se taky potvrdilo. Prý jsem měl být taková jakási její jednorázovka… Já blbec, říkal jsem si. Ale později k tomu dodala, že ten plán trochu neuhlídala a pustila se na tenký led, protože jsem prý byl její tajná láska už dávno předtím, ale já jsem ji dlouhou dobu přehlížel… No, přehlížel. Spíš by mě nikdy nenapadlo, že by po mě mohla koukat. Ale co už.

V posteli to bylo úžasné a v ostatních věcech jsme si taky rozuměli, užívali jsme si každý den a tak jsem se ani nenadál a už jsme spolu chodili.

Bohužel ten rozchod se na ní dost podepsal a ona se občas chovala jako úplná blbka. Začínalo mi to docela vadit a tak jednou na akci, když jsme se v pátek vyrazili bavit, posilnil jsem se alkoholem a došlo zase na ty její nálady a řeči, tak jsem to nevydržel a hezky od plic jsem ji poslal do háje.

S pocitem dobře odvedené práce jsem šel svůj hrdinský počin pořádně zapít. Ona se šla bavit stejným způsobem a tak jsme se oba ožrali. Za hodinku, možná za dvě vešla do lokálu partička hezounků a chvíli se bavili, koukali po holkách a zvali je na drinky. Já musel na záchod a když jsem se vrátil, už tam Kristýnka nebyla, prý odjela s nimi. Kam jeli, to jsem se dozvěděl až za pár měsíců, ten večer mi to bylo úplně jedno, měl jsem na ni zlost, věnoval jsem se sklence až do časného rána.

Za pár dnů, když jsem si to v hlavě celé přerovnal a začala mi moje princezna chybět. No, přiznám se, že i její úžasné tělo. Měl jsem strašnou chuť se s ní pomiloval a všechno zlé ji odpustit. Toužil jsem po ní a nemohl jsem ji dostat z hlavy. Kudy jsem chodil, tam jsem na ni myslel a i když jsem si to sám dělal, pořád jsem si prohlížel její fotky, tak moc mě vzrušovala a přitahovala. Proto jsem se odhodlal přilézt za ní s prosíkem a místo obávaného vztyčeného prostředníčku mi skočila kolem krku, protože to vnímala prý stejně. Prostě jsme se zase dali dohromady.

Protože mi vrtalo hlavou co se v tu noc stalo a kam zmizela, že by mi byla nevěrná to jsem si nepřipouštěl, prostě mě zajímalo kam jela. A tak jsem se zeptal. Prý nikam, že to byli jenom kamarádi a hodili ji domů. Říkala to sice nějak divně a tou otázkou jsem ji zaskočil, ale nevěnoval jsem tomu pozornost a dál jsme to neřešili. Byl jsem zamilovaný a šťastný, no jak už to bývá, když je člověku nejvíc do smíchu, zákonitě se něco posere.

A taky že jo. Jednoho dne přišla a že mi musí něco říct. Bál jsem se, že je těhotná, ale to by byla asi v tu chvíli dobrá zpráva. Byl jsem celý vzrušnený z toho, že je semnou, no když ze sebe začala sypat co má na srdci, hned mi klesl a tlak v kalhotách se přelil do celého těla. Byl jsem určitě vzteky rudý, když mi vyprávěla, co se té noci stalo. Prý to už nedokáže déle v sobě držet, že mi to musí říct.
Seděl jsem sklíčený, moje srdce vydávalo zvuky praskání, jak mi ho lámala na kusy a ona v doprovodu krokodýlích slz ze sebe soukala větu po větě, co se tehdy stalo.

Prý to byli kamarádi, ale domů se rozhodně nejelo. Odvezli ji někam na chatu, kde se kalilo dál a protože byla totálně na mol, jeden z těch hezounů se o ni postaral a pomáhal ji s ukládáním do postele. No a protože byl opravdu pečlivý, postaral se taky o její neukojený chtíč. Prý byla nasraná a nadržená a potřebovala si to rozdat. A tak mu řekla, aby ji vyšukal. Samozřejmě že neváhal ani vteřinu a byla z toho vášnivá noc, šukali spolu až do vystřízlivění. Ráno ji odvezl domů a pak už jsem ji přerušil a monolog jsem vedl já. Řval jsem na ni jako tur a poslal ji podruhé do prdele. Ještě jsem za ní z okna vyházel věci, které u mě měla, řval jsem že s takovou nevěrnou mrchou žít nebudu, že ze mě dělá paroháče, ze nejsem debil abych se nechal podvádět, že je nevěrná svině a tak. No prostě estráda pro celou ulici.

Ale samozřejmě jak už asi tušíte, zase se mi to rozleželo v palici, navíc ona mi neustále vypisovala, omlouvala se, prosila, slibovala a tak jsem se rozhodl, že jí dám šanci a odpustím. Vždyť přece v ten večer jsem se s ní fakticky rozešel a tak to nebyla nevěra, protože si mohla dělat co chce. No že se hned nechá šoustat to bych teda nečekal, ale už se stalo.

Do téhle chvíle si asi mnoho z vás klepe na čelo, proč to vůbec píšu, že jsem normální žárlivý magor, jakých je spousta a tak. Že je to vlastně nuda a je čas přepnout program. Ale pozor. Co mě trápilo ještě více než nevěra mé přítelkyně byl takový divný pocit, který jsem z toho měl. Přes všechen ten vztek jsem totiž cítil vzrušení. Vzrušení z toho, že mi byla nevěrná, no prostě připadal jsem si jako blázen, ale vždycky když jsem na to myslel, tak se mi postavil.

Když jsem si představoval, jak mě podvádí, musel jsem si ho pak i vyhonit. bylo to zvrácené. Časem úplně zmizel vztek z její nevěry a spíše mi vadilo, že jsem u toho nebyl, že nevím, co se dělo, jak to probíhalo. Byl jsem sám ze sebe zmatený. Začal jsem toužit po podrobnostech z toho večera kdy mi byla nevěrná.

A jak mě to tak vzrušovalo, začal jsem jsem na její nevěru myslet i při sexu s ní. Pozoroval jsem její krásnou, hladce vyholenou a těsnou kundičku, která byla jenom moje a představoval jsem si, jak v ní klouže to cizí, velké, tvrdé péro. Jak do ní poprvé proniká, jak ji roztahuje, jak ji šuká a nakonec se vystříká. Pořád jsem přemýšlel jaký byl. Byl větší, lepší? Měl větší výdrž? Uspokojil moji lásku lépe? Udělala se s ním? Jak se chovala? Vzdychala? Líbilo se jí to více než se mnou? Byl na ni milý, nebo naopak hrubý? Vystříkal se? Kam? Měl kondom? Nebo ho strkal přímo do ní? Byl jsem posedlý tím, abych to zjistil. Byl jsem posedlý tím, že nevím, co se dělo a jak mi nasadila parohy. Nevím, co bylo předtím, co bylo potom. Jestli na ni sahal, hladil její prsa, líbali se? Vzala si jeho tvrdého ptáka do pusy? Kouřila mu ho? Lízal ji její kundu? Držel jí ruce za hlavou a přirážel do ní tvrdě, nebo seděla na něm a byla to ona, kdo určoval tempo a ojížděla se? Líbali se potom spolu vášnivě a přespali vedle sebe, nebo si natáhl kalhoty a odešel pryč? Tolik pochybností, tolik detailů a já se nemohl smířit s tím, že nevím, JAK mi byla nevěrná, že neznám detaily její nevěry.

Připadal jsem si jako úchyl a voajér, ale nedalo mi to spát a bylo mi jasné, že dříve nebo později nevydržím a budu se jí na to muset zeptat. Bylo to ponižující a neuměl jsem si představit, jak to udělám, ale potřeboval jsem ukojit svou zvědavost a svoji zvrácenou touhu, abych dokázal lépe rozvíjet svoje fantazie. Ano, často jsem si to představoval a moje erekce nikdy předtím nebyla tak silná, jako když jsem si představoval jak je mi nevěrná, jak v ní klouže tvrdý čurák toho vetřelce, který mi ji zprznil. Díky kterému už nikdy nebude jenom moje. Věděl jsem, že nebude vůbec nadšená, když to celé zase otevřu a budu se v tom rýpat, ale nedokázal jsem si poručit, byl jsem tím takřka posedlý.

Ten večer začal jako každý jiný. Seděli jsme u telky a mazlili se, no ona mi začala zajíždět rukou do trenýrek a reakce byla téměř okamžitá, hezky se napnuly a ona spokojeně rukou mnula moje tvrdé péro a hladila nalité koule. Když uznala že je dostatečně tvrdý, začala si klekat a stahovat mi trenýrky, aby si ho mohla vzít do pusy. Těsně než otevřela pusu jsem vykřikl : Počkej, Kristýno! Zarazila se, protože při tom jsem ji ještě nikdy nepřerušil. Hned jsem tedy spustil.
Prosím tě. Mám na tebe takovou prosbu. Víš, dlouho mi to vrtá hlavou a vím, že jsem ti slíbil, že se k tomu nebudeme vracet, ale potřebuju to vědět.

Co potřebuješ vědět? Zírala na mě s otevřenou pusou a v ruce stále svírala mého mírně povadlého ptáka.

No jak jsi mi byla nevěrná. Na té chatě. Jak jsi mě podvedla. Potřebuju vědět, jak to probíhalo.

Cože? Opravdu? Chceš to vědět? Usmála se trochu i když v jejím pohledu byl i údiv. Nechápala ještě moje pohnutky, co mě k tomu vedou. Ale pronesla : Fajn, tak se ptej.

Jen co to dořekla, můj pták v její ruce okamžitě začal zase tuhnout. Překvapeně si ho prohlížela a tak jsem začal. Prosím řekni mi, jak se to stalo, jak k tomu došlo.

No, víš, už v té chatě jsme po sobě koukali a flirtovali jsme spolu. Líbil se mi a já jemu. Pak jsem se vytratila ven, na balkón a on šel hned za mnou. Stála jsem opřená o zábradlí a on přistoupil ke mně, zezadu, odhrnul mi vlasy na stranu a začal mě líbat na krku. To mě ost vzrušilo. Byla jsem opilá, nasraná. Navíc, víš, že to mám ráda. jako by mě znal. Prostě jsem mu držela. A on to vycítil a pokračoval. Hned mi zajel rukama pod tričko a začal mě hladit na prsou. Hladil mi je a bral si moje tvrdé bradavky mezi prsty. Byla jsem z toho pěkně vzrušená a stále jsem držela.
Takto? Zeptal jsem se a hned jsem to na ni předvedl.
Ne, silněji. Více je mačkal. Tvrdě. Ty mi je hladíš, on je fakt stisknul. Nebyl ke mě tak pozorný a opatrný jako ty. Snažila se mi asi lichotit, no mě to teda moc nelichotilo, ale můj pták sebou zase cuknul a zvtrdnul ještě více. Toho si zase všimla a usoudila, že mi to asi až tak moc nevadí a tak hned pokračovala a přidala další pikantnosti.

Víš, cítila jsem zřetelně jak mu stojí. Tlačil mě do zadku. Tak jsem natáhla ruku dozadu a přejela mu po péru rukou. Hladila jsem ho přes rifle a tiskla mu ho.

Takže jsi mu držela jako nějaká kurvička a ještě jsi mu sahala na kokota? nestydíš se?! Pronesl jsem trochu rozčíleně, ale spíše jsem to předstíral, protože me to nesmírně vzrušovalo.
Ano, přesně tak. Pronesla s nevinným pohledem a úplně mě tím odzbrojila.
Jestli chceě, tak teď zase budu tvoje kurvička. Zadívala se mi do očí a stiskla vší silou mého totálně tvrdého čuráka.

Dobře, dneska budeš moje malá kurvička a teď mi hezky vyklop, co bylo dál. Kde mi tě přetáhnul? No? Řekni. Snad tě nepřetáhnul a nevymrdal hned na tom balkónu?

Ne, to ne. Pak mi začal sahat do kalhotek a prstama hladit kundičku. Ale šlo mu to špatně, měla jsem je těsné. Ale byla jsem hezky mokrá, tak byl šíleně nadržený a chtěl mě ošukat. Ale přišli kluci, že si jdou zapálit. Tak mě zatáhl nahoru, do pokoje. Když to dořekla, sklopila zrak, protože mi muselo být jasné, že tam se to stalo, že mi tam byla nevěrná, že si ji tam vzal.

Tak dokonce prstil tu moji kurvičku?! Hmm, no hezky. A zase jsi mu držela, že? A nechala ses. A ještě ti z toho tekla kunda. No pěkně.

Postav se a svlíkni se do naha, dělej, sundej si kalhotky! Přikázal jsem ji dost rozhodně a přísně. Ona mě na slovo poslechla a stála přede mnou nahá.
Nohy od sebe! Štěkl jsem na ni a ona zase poslechla, byla úplně krotká a poslušná, to se mi líbilo.
Olízej je ! Dal jsem ji před obličej svoje dva prsty a ona je bez řečí okamžitě vzala mezi své rty a pokorně je začala lízat, hýbala u toho hezky hlavou, jako by kouřila tvrdé péro.

Pak jsem je vyndal a přiložil na okraj její kundičky. Zatlačil jsem a ony krásně vjely dovnitř, bez sebemenšího odporu. Kristýnky kunda byla úplně mokrá, horká a nadržená. Začala slastně vzdychat a přivírat oči.

Tak nadržená jsi byla i tenkrát, když ti sahal na kundu a strkal ti do ní ty svoje prsty?

Nevím, to už si nepamatuju, ale nadržená jsem byla, vždyť víš, že když mě jemně koušeš do krku a pak mi pohladíš bradavky, tak hned teču.

Aha, takže jsi byla nadržená a v ruce jsi měla cizího tvrdého ptáka, no to by mě zajímalo, co se dělo za zavřenými dveřmi, když jste byli sami na tom pokoji?

Vyndal jsem jí z kundy svoje prsty a vrazil jsem jí je mezi rty, aby je olízala. No moc se jí to nelíbilo, ale nedovolila si ani pípnout. Jen se na chvíli zamračila. Tušila, že je na dost tenkém ledě a nemůže si dovolit mě teď naštvat. Kdyby jenom věděla, jak jsem z té její nevěry právě nadržený… Že jsem vzrušený jako nikdy a hltám každé její slovo. Možná mě to trochu píchá u srdce, ale ten můj hněv je spíš předstíraný, aby si nemyslela, že jsem úplný blázen, co tady sedí s tvrdým pérem, když mi vypráví, jak ji nějaký cizí zmetek strkal prsty do její promáčené kundy a pak ji někde na pokoji…. Kdo ví co.

Takže? Jak to bylo dál, Co s tebou dělal v tom pokoji?

No, víš….

Tak co, mám pokračovat? Nebo se vám to nelíbí?

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Líbí, pokračuj.

  2. Opravdu zdařilá povídka! Určitě pokračuj 🙂

  3. Super, pokračuj!

  4. Prosím pokračuj, moc se mi líbí ten styl vyprávění, je to super, představuju si, jak ona se stydí a zároveň ji to vzrušuje když se do toho pokoje, na tu chatu v myšlenkách vrací

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *