Nevěrná teta Andrea

Můj příběh se odehrál asi před dvěma lety,moje teta Andrea je velmi zachovalá a hezky tvarovaná 40.která  u nás hlavně v mém dětství byla  téměř každý den ale i když  občas  figurovala v mých erotických představách tak jsem věděl že vždy byla věrnost pro ni priorita a nedovedl jsem si představit že by mého strýce Vaška někdy mohla podvést a natož tak se mnou.

Mě je nyní 27 let a už od dětsví hraju závodně hokej tak mám sportovní vypracovanou postavu a o holky jsem neměl nikdy nouzi ale právě v době mého příběhu jsem po čtyřletém vztahu který se mi rozpadl  neměl nějakou dobu chuť se vázat,tak jsem si jen tak užíval létal z večírku na večírek a i přes to že jsem byl sám mi v životě nich nechybělo,

Jednoho sobotního večera kdy jsme měli za sebou dlouhou cestu po prohraném zápase jsme se zastavili s klukama na pivku,padla i nějaká štamrplka a já jel kolem deváté hodiny taxikem domů.Žil jsem stále s rodiči a podle světla na dvoře jsem viděl že je u nás ještě nějaká návštěva.zábava byla v plném proudu a kromě tety Andrey z Vaškem a našich u nás byli ještě dva manželské páry tak jsem si chvilku přisedl a popíjel ještě s nima.před půlnocí byli všichni tak rozjetí že se rozhodli se přemístit do vedlejší dědiny na hodovou oldies párty.Já jsem už neměl sílu se nikam přemisťovat a tak jsem řekl že na dvoře vše uklidím a půjdu si lehnout a opravdu jsem se těšil až zavřu oči.Andrea řekla Vaškovi ať jede klidně sám že ona už je také docela unavená a ráno ji čeká práce tak že mi pomůže trochu uklidit a půjde domů.Tak on teda řekl že dobře a my zůstali s Andreou sami ale ani tak jsem pod značnou dávkou alkoholu a únavou neměl nejmenší tušení  jak by to mohlo ještě dopadnout.

za chviličku jsme měli vše uklizeno a tak Andrea navrhla jestli si nedáme na cestu ještě dcl.vína,že si zapálí a půjde domů.tak jsem teda kývl a začali jsme si povídat,jak už to tak bývá stočilo se téma na vztahy,na sex a při pohledu na její pevné čtyřky jsem začal mít hříšné myšlenky až mi začalo cukat v kalhotách a věděl jsem že mám možná jedinečnou příležitost ale neodvážil jsem si nic zkusit,přece jen to byla moje teta a nevěděl jsem co by se v rodině dělo kdyby odmítla a někomu to řekla.

pak ale uprostřed věty mě umlčela pusou na rty,pak jsme se na sebe podívali a začali se líbat vášnivě,hladili jsme se úplně všude,asi po pěti minutách jak jsme se odtrhli jsem navrhl jestli se nepřemístíme ke mě do pokoje,ona řekla že by jsme neměli ale to už jsem ji tahl za ruku a jen se za námi zavřeli dveře už jsme byli oba dva vyslečení a mě péro vzrušním stálo jak kdybych měl mít sex poprvé,Andrea na nic nečekala jen co mi pochválila jak mám krásného ptáka si ho zasunula až po kořen do pusy,cítil jsem že bych se brzy udělal tak jsem ho vytáhl a vrazil do její krásné mokré kundičky,Andrea po chvíli vzdychala tak že jsem se bál že probudíme sousedy,ani mě netrvalo dlouho a postříkal jsem ji ty krásné čtyřky,dlouho jsme si ale nevydechli zopakovali jsme si to ještě dvakrát a šukali by jsme asi až do rána kdyby neměla strach že už by se mohl Vašek vrátit domů a co by si pomyslel ,kdyby ještě nebyla doma.Domluvili jsme se že to bude naše tajemství a že až bude příležitost si to můžem zopakovat,ale i když  se po sobě na rodinných oslavách mlsně díváme jsme zatím naši vášnivou noc nikdy nezopakovali.

Bookmark the permalink.

4 Comments

  1. A nezkousel jsi ji kontaktovat? Treba pres mobil? Jestli si to zopakujete? Libilo se ti to s ni? Jak se citis kdyz se sejdete s rodinou a ona se na tebe diva? Uhybas ocima? Stydis se? Nebo by sis ji zase nekam odvedl a tam..?

    • nějaké zprávy proběhli ale pak jsme je raději utli,bavíme se normálně přece jen už jsou to dva roky ale kdyby se naskytla příležitost že by jsme spolu někde zůstali sami určitě by to dobře dopadlo

  2. Jaké to bylo? Já bych s ní šukal zase. Až s ní budeš, sáhni ji na kozy a do kalhotek a dej jí najevo, že to bylo poprvé, ale ne naposledy. Perverzní tetička. A se strýčkem si pak otevři láhev a polemizuj nad tím, jak jsou tyy ženské dneska nevěrné. A nechej si vyprávět o tom, jak by ho ta jeho nikdy nepodvedla 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *