Výlet do Tater 4.díl

Lucka musela být určitě dost omámená, protože si s Monikou v klidu přiťukla a docela v klidu i když trochu zastřeným hlasem odpovídala na Moničiny dotazy, týkající se převážně sexu. Monika její otevřenosti využívala a ptala se jí na čím dál tím intimnější věci, bez ohledu na to, že ležím hned vedle nich na posteli. Monika se tak během několika minut dozvěděla, že Lucka do dneška spala opravdu jenom se mnou a že o panenství se připravila sama půjčeným robertkem od kamarádky jen pár dní, před naším prvním milováním. Když se Monika zeptala, zda se jí to s Jirkou líbilo, tak Lucka okamžitě bez zaváhání odpověděla, že má opravdu velkého ptáka, který jí úplně celou  vyplnil a že nic podobného ve svém životě ještě nezažila.

Zvrat přišel, když se jí Monika zeptala jestli se nebojí, že bude těhotná, když se nechala od Jirky vystříkat a přeci říkala, že nic nebere. Lucka jako by chvilku přemýšlela a pak se otočila na mě.

„On přeci měl kondom, že jo… že měl kondom? To bych mu nedovolila.“ Nevěděl jsem co na to říct, jako by si nepamatovala co se nakonec dělo. Monika jí pohladila po vlasech a hned se jí zeptala co si všechno pamatuje. Ale Lucka neodpověděla a stále přemýšlela, zda se do ní Jirka opravdu udělal. Přestala nás úplně vnímat a po chvilce rozevřela své stehýnka a prstem si před námi projela svojí mušličku a pak si ten prst prohlížela, pak opět zjela rukou do svého rozkroku, a prsty roztáhla svojí kundičku a koukala se, zda neuvidí nějaké zbytky spermatu, které by jí ty Moničina slova potvrdila. Ale nic, asi si nepamatovala, že jsem jí já sám očistil od možných důkazů.

„Lucko ty potvoro, nedělej že si nic nepamatuješ? Honzovi se to líbilo a nevadí mu to, tak nám tady nehraj divadlo. Že jo…že se ti to líbilo Honzo?“ Přitvrdila Monika, protože mé ženě nevěřila dočasnou amnézii.

„Bylo to neuvěřitelné, to všechno co se tu dělo.“ Popravdě jsem odpověděl na Moničin dotaz a čekal, jak zareaguje Lucka.

„Když já se tak strašně stydím, nevím proč jsem mu to dovolila, ale nedokázala jsem říct ne a nechala jsem ho to udělat. Promiň mi Honzo, to sem nechtěla, opravdu ne….“ Nakonec se Lucka přiznala, že si to pamatuje a rozbrečela se. Hned jsem jí obejmul a utěšoval jsem jí, že se vlastně nic nestalo. A Monika se hned přidala.

„Nic si z toho nedělej,  já jsem už na potratu byla dvakrát, protože jsem otce nedovedla určit.“ Řekla nám Monika, jako by šlo o něco úplně normálního.

„Ty si byla na potratu? Jak to, že si nevěděla, kdo  ti to udělal? A Jirka to ví?“ Zeptala se Lucka, jen co si utřela slzu.

„Jasně, že to ví. Byl pokaždé u toho. Vlastně stejně jako dneska Honza.“

„To vy jako takhle normálně s cizíma lidma tohlencto, jako s náma…?“ Zase se zeptala Lucka.

„Já i Jirka milujeme sex, a tak chodíme na takové akce, kde každý s každým…chceme si užívat dokud můžeme.“

„To jako myslíš swingers párty?“ Opovážil jsem se zeptat.

„Přesně to myslím.“

„A s kolika chlapama jsi teda spala, že si nevěděla, kdo tě vlastně oplodnil?“ Zajímala se zase Lucka.

„No poprvé určitě byli čtyři a Jirka.“ Hned odpověděla Monika.

„To si jako spala se čtyřma vlastně s pěti chlapama najednou?“

„Najednou ne, se na mě postupně střídali.“ Smějíc se odpověděla Monika.

„To bych nemohla.“ Poznamenala Lucka

„Lucko to víš že bys mohla, na začátku to je zvláštní to jo, ale pak jak to už znáš, tak už si to užíváš.“

„A po druhé jich bylo kolik?“ Opět jsem se zeptal já.

„No když jsem otěhotněla podruhý, tak tam byl jen Jirka a jeho kamarád z vejšky. To už jsem na potrat nechtěla, ale Jirka byl proti….. se bál možné ostudy.“ Řekla jako by nic Monika s lehkým úsměvem na rtech.

„Proč se bál ostudy?“ Zareagovala Lucka

„No protože ten jeho kamarád byl z Konga.“

„To si mrdala s černochem!?“ Nahlas vykřikla Lucka a čekala na Moničinu odpověď.

„Jednou jsem se svěřila Jirkovi, že bych to chtěla zkusit s černochem, no a on mě to k našemu výročí splnil.“

„To kecáš, to bys neudělala.“ Stále Lucka nemohla uvěřit, že by Monika toho byla schopná. Monika, ale měla důkaz. Vzala svůj mobil a po několika tazích se z mobilu nesl zvuk vzdychání.

„Tak co už mě věříš?“ A podala svůj mobil Lucce. Ta s otevřenými ústy sledovala děj na displeji.

„Ty vole to si děláš prdel, ona to fakt dělala s černochem a jaký má péro….vidíš to Honzo?“

Společně s Luckou jsme sdíleli pohled na malý displej mobilu a koukali na ono video, no vlastně na amatérské porno s Monikou v hlavních rolí.

„Na co to koukáte?“ Vyrušil nás ve sledování Jirka, který právě přišel z koupelny a Lucka chtěla mobil schovat, ale nemělo to cenu, protože stále byl slyšet zvuk, vzdychajících lidí.

„To nemusíš, Jirka to natáčel.“ Smějíc se řekla Monika Lucce a hned svému muži řekla co nám pustila za video.

„Jak se vlastně jmenoval? Sem mu říkala Pepa, ale bylo to nějak od J.“ Zeptala se Jirky, aby jí připomněl jméno onoho černocha.

„Joseph Kabila a je z Konga, jeho fotr je tam u nich velký zvíře.“

„No jo Joseph sem už zapomněla. Péro měl velký, ale na mého Jirku neměl“ Lucka si přiblížila mobil, aby se zblízka koukla jako by si ho chtěla pořádně proměřit.

„Kdo se jde vysprchovat?“ Zeptal se nás Jirka stojíc vedle nás v hotelovém županu. Lucka hned vstala a zcela nahá se rozešla směr koupelna.

„Počkej já jdu s tebou, že ti to nebude vadit?…. Luci….. ti umeju záda“ Vyskočila Monika a skoro běžela za Luckou, která neprotestovala.

 

Jirka mlčky vzal skleničky a nalil do nich  Borovičku. Podal mě jí a zároveň si přiťukli.

„Ta tvoje je docela šikovná, jen je škoda, že je taková stydlivá.“ Hodil do sebe toho panáka a dodal.

„ Ale, když se napije, tak je to dračice“

„Jen alkoholem to nebude, to ten joint.“ Řekl jsem svůj názor a dopil jsem zbytek ze své sklenky.

„To tomu asi taky pomohlo, ale určitě se jí to líbilo a podle všeho i tobě. Že mám pravdu Honzo? Že se ti líbilo koukat na mě jak ti mrdám manželku, že mám pravdu?“ Neodpověděl jsem protože jsem se k tomu nechtěl přiznat, že měl pravdu. Protože jsem ještě sám nevěděl proč se mě to líbilo, a chtěl bych to svést na alkohol, ale kdybych v hloubi duši přeci nechtěl, tak by se mnou snad ani ten alkohol nepohnul což se nestalo a já na vše přistoupil. Teda jen jsem se koukal.

Jirka z lahve dolil Borovičku a prázdnou láhev položil na stůl.

„Dojdu pro další, zatím pohlídej holky, aby nezlobily.“ Řekl mě Jirka a jenom v županu odešel z našeho pokoje.

Seděl jsem sám v pokoji a slyšel jsem z koupelny sprchu a slyšel jsem i tiché sténání, ale to nešlo z koupelny, ale slyšel jsem jej hned vedle mě. Ohlídl jsem se a hned jsem spatřil Moničin mobil, který tam položila Lucka a na kterém se stále přehrávalo to video s černým Pepou. Vzal sem telefon a hned mě napadlo najít video s mojí Luckou, ale smazat jsem ho v plánu neměl. K mému překvapení jsem v galerii našel mnoho jiných erotických fotek a videí, která si Monika  s Jirkou pro svojí potěchu fotili a natáčeli. Označil jsem celou složku a dal jsem exportovat. Potvrdil jsem svůj mobil a zadal heslo a už se začala data přesouvat do mého přístroje. Chvilku jsem se koukal jak postupně vzrůstají procenta a byl dost nervózní zda se to stihne zkopírovat.

Naštěstí jsem stále slyšel téct vodu a Jirku musím pustit dovnitř já, protože na dveřích zvenčí je koule. Asi po pěti minutách zbývalo ještě přes padesát procent, ale už jsem neslyšel vodu a tak jsem mobily položil na noční stolek a dělal jako by nic.

„Můžeš se jít vysprchovat miláčku.“ Ode dveří mě řekla má žena, obléknutá v hotelovém županu. Vstal jsem a šel jsem do koupelny, kde se ještě utírala zcela nahá Monika. Prvně jsem jí viděl na živo nahou, a hned jsem si všiml několika tetovaní co měla na těle. Měla krásné tělíčko a já na ni koukal jak nějakej nadrženej puberťák.

„No Honzo, to se dělá, koukat takhle na nahatou bezbrannou ženu, když vedle tebe stojí tvoje manželka?“

Zastyděl jsem se, a sklonil jsem hlavu. Monika si vzala župan a když šla okolo mě, tak mě plácla po mém nahém zadku a hned za sebou zavřela dveře od koupelny. Vlezl jsem hned do dosti velké sprchy, opřel jsem hlavu a ruce o zeď  a nechal jsem na sebe téct vodu a snažil jsem se na nic nemyslet. Cítil jsem se ale pořád dosti zvláštně, jako bych byl lehčí, nebo jako bych se nadnášel. Prostě takový zvláštní pocit lehkosti a větší citlivosti. Ani nevím jak dlouho jsem na sebe nechal jen padat vodu, ale když jsem konečně vylezl ze sprchy a šel již na pokoj, tak tam nikdo nebyl. Nechápal jsem kam zmizeli, ale Moničin mobil ležel vedle mého na nočním stolku, kam jsem ho sám položil a na stole byla nějaká plátěná taška z které vyčuhovala ještě neotevřená láhev Borovičky. Vzal jsem svůj mobil a chtěl jsem zavolat Lucce, kde jsou. Na displeji na mě svítilo okénko s informací, že přenos dat byl úspěšný a já měl radost, že se mě to povedlo tajně přetáhnout a že se na to budu moc doma kouknout. Hlavou mě projela myšlenka, že jsem asi opravdu trochu zvláštní a že asi budu voayer, když mě vzrušuje na někoho koukat, ale je to ještě voayerství, když se koukám na svojí vlastní manželku souložící s cizím chlapem a mě se to líbí. Ale  více mě vrtalo hlavou, kam šly ti tři. Navolil jsem vytáčení a začal volat Lucce, ale zvonění se začalo ozývat z Moničiny kabelky, která byla položená na šatní skříňce. Sedl jsem si na postel a přemýšlel, kde by mohli být. Vymáčkl jsem volání a v tu chvíli se otevřeli balkónové dveře a z nich vyšla Lucka a šla si pro svůj mobil.

„Ahoj zlatíčko, už si se vysprchoval? My jsme na balkóně.“ Řekla mě Lucka, když si mě všimla a už se koukala. kdo jí to volal.

„To jsem byl já, jsem vás hledal.“

„Tys měl o mě strach, to je sladký……pojď k nám.“ A Lucka opět odešla na balkón a já jak poslušný pejsek, šel hned za ní.

„Přišel si pozdě, no možná ještě jedno malé potáhnutí tam ještě bude.“ Sdělil mě smějící se Jirka a podával mě zbytek jointa. A měl pravdu a já si naposled potáhnul a už byl konec.

„Jdeme to dohrát“ Ohlásila Monika a táhnula Lucku za ruku do pokoje.

„Kdo byl autorem toho posledního úkolu?“ Zeptal se nás Jirka a já se jim přiznal, že jsem to napsal já.

„No je vidět, že se toho nebojíš….tak kam jste to dali?“ Pochválil mě Jirka a poplácal mě po zádech. Monika vyndala schovanou hru z pod postele a hned začala míchat zbývající lístky. Když byla spokojená se zamícháním, položila krabičku na postel a pobídla mě, abych tahal. Rači jsem si na to sednul a už jsem svíral složený papírek v ruce a chystal jsem se jej přečíst.

„Nejdříve hoď kostkou!“ Dost nahlas zakřičela Monika a podávala mě červenou kostku.

„Jednička…to jsem já.“ Prohlásila docela radostně Lucka, jako by něco vyhrála, zato Monika si stěžovala, že má opět smůlu.

„Tak copak nám ukážete?“ Nedočkavě se ptal Jirka a Monika mě onen lísteček, chtěla vzít, ale byla pomalá. Otevřel jsem a viděl jen dvě čísla, rozbalený lístek jsem hodil na postel, aby si jej všichni přečíst.

„69!“ Nahlas vykřikla Monika, když si přečetla co napsáno je na lístku.

„No tak se nám předveďte…..tady máte na kuráž, aby jste se před námi nestyděli.“ A už nám podával skleničky s nalitým alkoholem.

Lucka do sebe doslova hodila obsah sklenky a hned nato ze sebe shodila onen hotelový župánek. Hned jsem si všimnul jedné změny, na Lucčiným tělíčku, její klín byl do hladka vyholen, ani památky po jejím roky upravovaném trojúhelníčku.

„Jsem ti trochu upravila manželku, aby nevypadala jak stará bába.“ Smějíc se mě informovala Monika, když si všimla mého upřeného pohledu do Lucčina klína.

„Tak to nezdržuj a lehni si na postel a ty Lucko si vlez nad něj.“ Organizovala Monika dění v pokoji a já s Luckou jsme jí poslušně poslouchali. Lehl jsem si přesně jak Monika nařídila a má žena již přehazovala svojí nohu přes mé tělo a já měl z blízka krásný výhled na jej čerstvě vyholenou buchtičku. Kochal jsem se několik sekund Lucčinou kundičkou, když sem ucítil doteky na mém údu, který ještě nejevil známky ztopoření a potřeboval péči, kterou mu právě Lucka začala poskytovat. Nazdvihnul jsem hlavu a dnes již podruhé jsem své ženě projel jazykem její puklinku, která ale tentokrát byla čerstvě omytá a opět pevně stáhnutá. Zabral jsem se do orálního uspokojení mé ženy a ona mě to oplácela stejnou službou. Lucka uměla božsky kouřit a na mě to bylo po chvilce znát, můj ohon již byl v maximálním pozoru a podle zvuků, které se nesly pokojem, bylo poznat, že si to oba užíváme. Teda nejen mi, ale i Jirka s Monikou. Monika hladila Lucčin zadeček a sem tam jej i plácnula a po chvilce se přesunula na její kozičky. Tím mě odkryla výhled a já koukal do objektivu kamery, kterou ve své ruce držel Jirka a naše hrátky natáčel.

Přestal jsem s lízáním a chtěl Jirkovi říct, aby to vypnul, ale Lucka potřebovala můj jazyk a aniž jsem stačil něco říct, tak se její klín namáčkl na má ústa. Opět jsem zajel jazykem do manželčiny kundičky, a vrátil se k předchozí činnosti a po chvilce, jsem už na kameru nemyslel a jen se věnoval své ženě.

„Trochu zvolni, hraj si chvilku s jeho koulema….se jinak hned udělá a to by si nechtěla, že mám pravdu?“ Slyšel jsem Moničiny instrukce, na které Lucka neodpověděla slovy, ale činy a její ústa mě přestala kouřit, ale jen oblizovat a lízat můj už docela dost stáhnutý pytlík. Monika jako by věděla, že jsem měl na krajíčku a díky ní jsem svůj výstřik oddálil na neurčito, přeci jen mé koule nebyli, tak citlivé a jejich olizování mě nijak zvlášť nevzrušovalo. To já jsem stále pečlivě vylizoval Lucčiny šťávičky, a zapojil jsem do dráždění i svoje prsty, kterými jsem co nejvíce roztahoval lupínky, abych se dostal co nejhlouběji, ale hlavně, abych měl přímí přístup k poštěváčku. Opět sem zahlédl Jirku, který už byl jen několik decimetrů od Lucčina klína, a v detailu natáčel mé počínání a já vůbec neodporoval, ale naopak jsem se snažil o to víc, aby měl co točit a bylo všechno pěkně vidět.

Po nějaké době jsem si uvědomil, že se mě tam dole nikdo nedotýká, a tak jsem se podíval do svého klína, abych zjistil co se děje. Jako první jsem uviděl Moničiny ruce, které dráždily Lucčiny kozičky. A až po chvilce jsem zahlédl, jak se děvčata dost vášnivě líbají. Koukal jsem jak to obě prožívají a úplně jsem zapomněl věnovat se Lucčině kundičce, když jsem se nabažil onoho pohledu na dívčí mazlení a chtěl se opět věnovat kundičce, tak jsem spatřil Jirkovi prsty, které nahradili můj jazyk a docela drsně dráždili buchtičku mé ženy. Fascinovaně jsem zíral a z blízka koukal na Jirkovi kmitající prsty, zatím co mě na bradu odkáplo několik kapek rozkoše vytékající z hlubin drážděné studánky mé ženy.

Nehybně jsem ležel a chvilku jsem koukal nahoru na Jirkovi prsty a pak zase dolů na líbající se děvčata. Moje péro bylo přes to všechno erotično zvadlé a leželo nehybně na mých koulích, přeci jen jsem ani ne před hodinkou stříkal a má potence, už nebyla taková jako za mlada a bez pomoci se mě podruhé za tak krátkou dobu čurák sám od sebe nepostaví. Sem tam jej jedna či druhá na chvilku uchopila, ale jen jako by si jej prohlídla a zase jej pustila. Dokonce jsem zahlédl jak jej uchopila do své ruky Monika a docela silně ho zmáčkla, ale pak ho zase pustila a hned na to něco pošeptala Lucce do ucha, obě koukli do mého rozkroku, aby se následně něčemu obě zachichotali. Hned jsem věděl, že to bylo na mojí adresu, a že to asi nebylo nic pozitivního, ale přešel jsem to, protože jsem přes to všechno chtěl v dané hře pokračovat, teda spíš sem se chtěl koukat na Jirkovi prsty, které už nedráždily, ale prstily Lucčinu kundičku a na líbající se holky.

Z mého zírání na prstěnou kundu, mě vyrušily doteky na mém údu. Po dlouhé době se mu někdo začal opět věnovat a tím někým byla má žena. Důvod jejího zajmu byl způsoben odchodem Moniky, která vstala z postele a odešla někam za mé zorné pole a tak Lucka vrátila  svojí pozornost do mého rozkroku. Zatím co ona se měla kam vrátit, tak já mohl jen koukat, protože mojí práci dělal někdo jiný a neměl jsem odvahu zvednout hlavu a začít opět s lízáním, když jí někdo jiný prstí a tak jsem zůstal ležet a koukal jsem se.

„Honzo!!… nečum a pořádně ty svý kurvě roztáhni kundu…no tak dělej!!!….chci si jí natočit pořádně roztaženou.“ Dost nahlas na mě křiknul Jirka a já jsem hned udělal co po mě chtěl a vůbec jsem nepřemýšlel, zda to mám udělat či ne, prostě jsem to hned udělal.

„To je nádhera, to je krásná kundička….že jo Honzo?  Že má tvá ženuška krásnou kundu? Že se ti taky líbí?“ Komentoval a zároveň se mě ptal Jirka a já se zhluboka nadechl a polkl horkou slinu.

„Má jí nádhernou.“ Odpověděl jsem mu popravdě a snad i hrdě.

„Tak si lízni a ochutnej jí.“ Pobízel mě Jirka a já to rád učinil.

„Chutná?“ Tentokrát se mě zeptala Monika, která se objevila vedle mě. Já jí, ale neodpověděl a jen sem pokračoval v lízání vydrážděné broskvičky.

„To by stačilo, teď zase já.“ Dost rázně řekl Jirka, zatím co kameru podal Monice a hned nato uchopil Lucčin zadeček a roztáhl její půlky dost od sebe. Kundička se krásně otevřela a já koukal opět na krásně roztáhlé vlhké pysky. Ale dlouho jsem se nekochal, protože do mého výhledu se dostala Jirkova hlava a pak jsem viděl jak si jeho jazyk, klestí cestu mezi pysky. Lucka asi netušila, kdo jí právě uspokojuje její mušličku a stále se věnovala mému údu, který se konečně dostával do plně ztopořeného stavu.

„To je žrádlo, takovou kundu jsem ještě nikdy nelízal…tu mít doma, tak od ní neodtrhnu hubu.“ Lebedil si Jirka  za stálého orálního uspokojování, kundičky mé ženy a já na to koukal a ani nevím proč, ale záviděl jsem mu, že jí může lízat a to lízal kundu mojí ženy.

„Kdo by tušil, že na dovolený potkáme takovej páreček….a to se mě sem vůbec nechtělo a teď tu lížu dokonalou kundu.“ Stále v přestávkách v lízání povídal Jirka. Lucka mě už víc honila než kouřila, protože to prostě nestačila udýchat a pokaždé, když jí Jirka lízal, tak dost nahlas sténala a vystrkovala do výšky svůj zadeček, aby se Jirkovi ještě lépe nastavila.

„Koukej na ní jak to ta děvka chce. …. Že to už chceš? Že mám pravdu Lucko?“ Ptala se Monika Lucky, ale ta jen sténala a nesrozumitelně mumlala. Tak se Monika obrátila na mě.

„Honzo?….Miláčku může ti jí Jirka zase opíchat? Prosím, že může…sme na dovolený a na dovolený se může všechno, že mám pravdu….že jo Honzo.“ Její prosba mě dost překvapila, její přímočarost a že se na to ptala přímo mě, a přitom se ptala za svého manžela a já měl rozhodnout za mojí ženu.

„No tak Honzo může? Koukni jak teče, ta do ty svý kundy potřebuje pořádný péro a to má tady jen můj Jirka, no tak jim to nekaž.“ Nedočkavě se mě opět ptala Monika, čekajíc na mojí odpověď.

„Ale, musí mít kondom.“ Skoro šeptem jsem odpověděl, protože jsem se za svojí odpověď styděl. Dal jsem jí svůj souhlas i když s podmínkou použít kondom, ale dal jsem souhlas, aby jí ošukal. Monika se ke mě více nahnula a dala mě pusu na tvář.

„To je hodnej manžílek, dopřeje své ženušce pořádný péro….tak pěkně roztáhni té své kurvičce kundičku…“ A já hned roztáhl mé Lucce půlky od sebe a netrpělivě jsem koukal na rozevřenou kundičku, do které by měl za chvilku vniknout Jirkův penis. Ale nejdříve se na její kundičce objevili Jirkovi prsty, které nabírali vlhkost, kterou si asi promazával své péro, aby mu to lépe klouzalo. Stále jsem držel roztažené půlky, když se do mého zorného pole dostalo ono péro, které  si Jirka pomalu honil. Ještě více jsem roztáhl půlky od sebe a koukal jsem se na pomalu blížící se lesklý žalud. Jirka si své péro pevně držel ve své ruce, která jej směřovala přesně na ono místo. Koukal jsem jak se pysky rozestupují a žalud pomalu mizí v puklince a postupně mizí uvnitř mé ženy.

Zhluboka a nepravidelně jsem dýchal a koukal nevěříc co se mě odehrává dvacet centimetrů před očima. Připadal jsem si jako bych se koukal na detailní záběry v pornu, ale tohle byla kunda mé ženy a to péro, která do ní vstupovalo patřilo chlapci, kterému jsem to já sám povolil.

Jirka narazil na svojí ruku, která stále pevně držela jeho mohutné péro. trochu povytáhnul svůj nástroj a ruku dal pryč a hned na to docela prudce zarazil snad deset centimetrů do vnitř a zase rychle ven a opět zprudka dovnitř a zase o něco hloub. Koukal jsem jak se postupně dostává hloub a při každém nárazu jsem slyšel Lucčiny vzdechy.

Koukal jsem se na zajíždějící se úd, a až teď jsem si uvědomil, že Jirka na svém čurákovi nemá kondom. Vyvalil jsem oči a chtěl jsem říct, že nemá ochranu, ale jak jsem se nadechoval, abych mohl zakřičet, aby přestal, že to jsme si takhle nedohodli, tak na mé ústa dost silně položila svojí dlaň Monika, abych mě umlčela

„Že ti to trvalo, ale teď už je pozdě, tak pěkně lež a buď rád, že se můžeš koukat…..by tě jinak musel Jirka vyhodit za dveře, aby si nám to tady nekazil.“ Pošeptala mě Monika do ucha dost dominantně, jako by to tady dneska všechno řídila, no a já opravdu dostal strach, že by mě mohli vyhodit z pokoje, přeci jen o proti Jirkovi jsem byl střízlík a tak jsem jenom polknul a natočil jsem hlavu na Moniku. Ta okamžitě pochopila, že jsem se jim podřídil a rukou co mě držela ústa mě poplácala po tváři a řekla: „ správně jsi se rozhodl, tak se koukej a drž hubu… rozumíš?“ A já podřízeně přikývl a vrátil svůj pohled na przněnou kundičku mé ženy.

Jirka už do mé ženy zajížděl, až po koule a já koukal a pořád jsem rukama roztahoval půlky od sebe. Lucka mě už nijak nedráždila a jen se držela mých kotníku, dost nahlas vzdychala a dokonce i sama narážela na Jirkovo péro. Jirka vždy po nějaké době plácnul Lucku po jejím vyšpuleným zadečku a stále pochvalně hodnotil Lucčinu kundičku.

„Lízej jí!“ Pobízela mě Monika, ale já nevěděl jak na to, protože mě tam vadil Jirkův čurák. Monika mě opět pobídla, no spíše přikázala, abych začal konečně lízat, nebo že můžu jít.

„Miláčku!……rychle… prosím tě…..lízej mě.“ Z ničeho nic se ozvala prosebně moje Lucka a chtěla po mě to samé co Monika. Nemohl jsem jinak a pomalu jsem zvedal hlavu.

„No tak Honzo, tvá ženuška potřebuje tvůj jazyk, tak si pospěš….přeci si hodnej a poslušnej manžílek…“ Opět zareagovala Monika, když viděla, jak nejistě se k to mu chystám. Zvedl jsem co nejvíce bradu a vystrčil jazyk. Koukal jsem se přímo na Jirkův pytel, který se přibližoval a vzdaloval podle přírazů. Konečně jsem dosáhl cíle a začal jsem kmitat jazykem na poštěváčku. raději jsem zavřel oči, abych nemusel koukat na Jirkův pytel a snažil sem se Lucce přivodit co největší rozkoš. Dost jsem se do toho zabral a několikrát jsem zvedl moc hlavu, takže se Jirkovy koule otíraly o můj nos, ale mě to už bylo jedno. Nakonec mě nevyvedlo ani z míry, když Jirka moc vysunul a netrefil se zpět do kundy, a jeho pták vypadl a mě přejel po tváři a rtech a snad dokonce jsem jej i olíznul, ale po tom všem mě to už bylo jedno. A tak mě nepřekvapilo, ani když se mu to stalo podruhé se stejným výsledkem a pak ještě několikrát, až jsem si myslel, že to dělá určitě záměrně.

Nedokázal jsem určit, jak dlouho jsme provozovali ony orgie, ale poznal jsem blížící se konec, protože podle všech indícijí se Lucce blíží orgasmus. A když jsem otevřel oči a jako první jsem uviděl stáhnutý Jirkův pytel, tak mě bylo jasné, že není jediná komu se to blíží. A pak bylo všechno strašně rychlé.

Lucka hlasitě zasténala a několikrát se dost razantně nabodla na Jirkův nástroj. Do mých úst se nahrnulo velké množství šťáv a následně přirazil až na doraz Jirka a já pozoroval stahující se koule a pulzující úd, který byl hluboko v mé ženě a bylo jasné, že stříká mrdku hluboko do stahující se kundičky mé ženy. Všechno jsem to měl, jak se říká z první řady a z toho všeho, jsem byl asi trochu mimo a jen se koukal na obě spojená pohlaví. Koukal sem jak Jirkuv čurák se ještě sem tam cuknul a následně jak pomalu vyjíždí. Už z kundičky vykukovala část žaludu a já ze spodu viděl jak se Jirkova uzdička pomalu schovává do předkožky, až celý jeho péro vypadlo ven. Lucčina kundička zůstala abnormálně rozevřená a já viděl hluboko dovnitř, ještě nikdy jsem jí neviděl takhle otevřenou.

„Otevři hubu!“ Monika mě opět dominantně přikázala co mám udělat. Hned jsem tušil co bude následovat a co se bude opakovat stejně jako poprvé a já otevřel ústa a čekal.

„Tak nám ukaž, kolik tam toho máš?“ Zeptala se Monika Lucky a pohladila jí po prdélce. Zahlédl jsem jak Lucka zatáhla bříško a pak z její kundičky vytekla první dávka husté bílé tekutiny, která zamířila přesně do mých úst a pak ještě jednou stáhla bříško a vytlačila druhou dávku. V mých ústech jsem cítil známou chuť Jirkova semene smíchaného se šťávami mé ženy.

„Otevři tu hubu pořádně! To si musím natočit….ještě trochu. A teď to spolkni, ale držku nech otevřenou!….No tak dělej!“   Rozkazoval mě tentokrát Jirka zpoza kamery a já ochotně plnil jeho požadavky, jen to polknutí s otevřenou pusou bylo složitější, ale nakonec jsem to k jeho spokojenosti dokázal. Za odměnu, že jsem to všechno udělal, jsem mohl  dočistit rozmrdanou kundu mé manželky.

„Tak pokračujeme ve hře. Kdo napsal tu „69“.“ Zeptal se Jirka, aniž by počkal až přestanu s očistou.

„To jsem napsala já Miláčku.“ Odpověděla mu nadšeně Monika, asi se chtěla konečně také zapojit aktivně do hry. Vstala a už si losovala nový lístek a hned na to hodila kostkou.

„Takže copak nás čeká Honzo?“ A už rozbalovala lísteček s úkolem.

„No ještě, že tak, tvý péro určitě zvládnu, horší by to bylo s mým manžílkem.“  Řekla nám Monika, když si přečetla úkol.

Já si po tom dlouhém ležení na zádech, konečně posadil, zatím co si Lucka prohlížela svojí dnes již podruhé použitou svatyňku, ale vypadala jako by opile a jen se usmívala a vypadala velice spokojeně.

„Se ti úkol Honzo bude určitě líbit, protože se ti splní tvůj sen, jen to nebude Lucka, které to budeš strkat do zadečku, ale tím někým budu já.“ A já opravdu měl radost, protože anál jsem chtěl vždycky aspoň vyzkoušet, ale Lucka nechtěla.

„Tak si ho trochu nahoň, já se jdu do koupelny připravit, abych byla pěkně čistá.“  Informovala mě Monika a odešla do koupelny. A i když vedle mě seděla Lucka a naproti byl Jirka, tak já si ho před oběma začal pomalu honit a po chvilce mě už krásně stál, asi jsem se opravdu moc těšil a nedočkavě jsem koukal na dveře od koupelny.

Netrvalo to dlouho a otevřeli se dveře a Monča šla rovnou k posteli, z nočního stolku vzala onen pásek kondomů a jeden odtrhla.

„Do mého zadečku jedině s kondomem.“ A podala mě onen odtržený kondom. Já neprotestoval a už jsem roztrhl obal a obratně si kondom navlékl, přeci jen praxi jsem za ty roky měl velikou. Monika si lehla na bok a pravou nohu dala vysoko do výšky a krásně na mě vyšpulila prdelku. Jirka Monice podal tubičku s gelem, kterou vyndal ze své tašky a ta si hned promazala svojí dírku a pak vymáčkla trošku i na moje péro. Rukou rozetřela gel po celém kondomu, který obepínal mé péro. A hned poté mě za něj přitáhla k sobě až se můj žalud dotknul zadního otvůrku. Mírně jsem zatlačil, ale napoprvé jsem nedokázal překonat odpor svěrače a tak jsem napodruhé zatlačil víc a povedlo se. Můj žalud vklouzl dovnitř a já pořád tlačil, až jsem byl uvnitř až po své koule. Chvilku jsem počkal, aby si Moničina prdelka zvykla, ale bylo to asi zbytečné, protože se Monika začala hned sama nabodávat na můj klacek a tak jsem začal přirážet.

„Pěkně mě mrdej do prdele ty prase, na nic jiného tví péro není, tak se pěkně snaž.“ Dráždila mě Monika a já jí o to tvrději mrdal, ten její zadek.

„Lucko! Koukni na toho dobytka, jak si to užívá….nechceš si to sním taky zkusit? Uvidíš že se ti to bude líbit, má ho malého přesně na odpaněni dívčího zadku jako je ten tvůj“ Ta myšlenka, že bych mohl odpanit Lucky zadeček, byl pro Moniku tak přitažlivá, že mě najednou odstrčila a už táhla Lucku do koupelny. Lucka odporovala a dokonce se i bránila, ale to už zasáhl Jirka a doslova odnesl Lucku do koupelny.

„No tak nebuď jak malá, se ti to bude líbit. Já ti s tím pomůžu, ale nejdříve musíme připravit dírku, aby byla krásně čistá….Honzo pojď nám pomoc! Když tě to bude moc bolet, tak toho necháme“ Přemlouvala Monika Lucku, aby se jí podvolila a více s nimi spolupracovala. Přišel jsem do koupelny, když už Lucka s Jirkou stáli u sprchy a Monika držela v ruce hadici od sprchy s odštoubovanou koncovkou a štelovala teplotu vody. Jirka podle instrukcí našteloval Lucku dle přání Moniky. Lucka stále nechtěla odpanit zadní dírku, ale Monika jí, dalo by se říct, přemluvila k očistě, že prej aspoň bude Lucka vědět jak na to, když si to někdy rozmyslí a bude to chtít zkusit. A hned začala Lucce krok po kroku vysvětlovat  co a jak má udělat.

Koukal jsem jak jí Monika ukazuje jak si má správně dřepnout a Lucka to po ní opravdu opakovala.

„Neboj se Monika ti jí připraví a ty jí tu prdel ještě dneska protáhneš.“ Potichu mě řekl Jirka, když okolo mě procházel a spiklenecky na mě mrknul. Já se za ním otočil, abych zjistil kam jde, ale Jirka jen na chvilku opustil koupelnu a už se zase vracel, ale s kamerou v ruce.

„ Musíš nastavit vlahou vodu já mám ráda studenější, prostě tak akorát….no a pak tady ten konec hadice přiložíš k dírce a uvolníš se. Pěkně necháš vodu téct do vnitř, až se budeš cítit plná, tak přestaneš a všechno to následně ze sebe vypustíš. A to musíš několikrát opakovat dokud nebudeš krásně čisťounká.“  Říkala a rovnou i na sobě ukazovala Monika co chce po Lucce a nakonec jí podala hadici od sprchy. Lucka si vzala hadici a nejdříve zkusila teplotu a pak pomalu zamířila do svého rozkroku. Monika hladila Lucku po vlasech a stále jí radila a utěšovala.

„Jé!! To je moc horký.“ Vyjekla Lucka, jen co se jí hadice dotkla její kakaové dírky.

„To se ti jenom zdá, voda je akorát….ukaž já ti pomůžu.“  Opět jí ubezpečila Monika, že je vše v pořádku, ale přitom si od Lucky vzala hadici od sprchy a zase měla všechno pod kontrolou ona. Lucka se dle příkazu opřela o stěny sprchy a Monika sama navedla hadici k Lucčinu zadečku, která následně vyjekla a nadzvedla se, aby unikla proudu vody.

„Honzo pojď sem musíš mě toho tvého strašpytla přidržet.“ Křikla na mě a ukazovala mě kam se mám do sprchy postavit a já ochotně všechno plnil, jak si Monča přála. Opřen o stěnu jsem držel Lucku za ramena, aby nemohla ucuknout. Nakonec ještě Monika řekla Lucce, aby víc roztáhla nohy a už zase naváděla hadici na to správné místo.

„Uvolni se Lucko….no vidíš jak to do tebe pěkně teče….ještě trošku…. no vidíš jak si šikovná a teď to nech vytéct.“ Z Lucky vyšel proud vody  a hned po té Monika opět přiložila hadici a celé se to opakovalo.

„Tak ještě jednou…. to bude naposled slibuju.“ A Monika přiložila hadici, ale tentokrát více zatlačila a hadice vklouzla Lucce do dírky. Ta sebou škubla ,ale já jí stále držel  a tak nemohla uhnout.

„No koukej jak jsme tvojí dírku krásně uvolnily, si krásně roztáhlá, to by byla škoda toho nevyužít.“ Konstatovala Monika a vyplanula vodu a podala Lucce ručník, aby se mohla utřít.

„Tak dělejte, jdeme to zkusit!“ Zavolala na nás Monika, a já se hned rozešel za ní, zatím co Lucka stále dřepěla na bobku a utírala se tam dole. Otočil jsem se nabídl jsem jí svojí ruku, abych jí pomohl vstát.

„Zlato prosím, po tom všem, bych to chtěl s tebou zkusit.“ Poprosil jsem svou ženu, protože jsem stále pozoroval její nevoli k análnímu sexu. Lucka vztáhla ke mě svojí ručku a já jí pomohl na nohy a spolu jsme šli do pokoje, kde na nás čekali naši dovolenkoví kamarádi.

„Kde jste tak dlouho? Honzo ty si tady lehni a Lucka si na tebe nasedne, skoro jako na koníčka, jen o dírku vedle.“  Smějíc nám oznamovala následující průběh Monika, zatím co mě Jirka podával tubu s gelem. Lehl jsem si na záda a na čuráka jsem si nanesl silnou vrstvu gelu a začal jsem si ho pomalu honit a čekal co se bude dít dál, protože jsem nechtěl nic zkazit. Naštěstí organizaci měla na starosti Monika, která Lucce radila jak si má na mě nasednout a jak si jej má do sebe zavést.

„Otoč se, pěkně se koukej na nás, tak a teďka si pomalu nasedni….Honzo drž si ho, tak to je správně.“ A Lucka se pomalu přibližovala, až se můj žalud dotknul stáhnuté řiťky. Ještě trochu přitlačila, ale byla stále stáhnutá.

„No tak se uvolni kurvičko, to dáš…. se neboj je jen o něco silnější než ta hadice a ta do tebe vklouzla jedna dvě.  Tak dělej pořádně zatlač, ukaž nám že už si velká holka.“ Povzbuzovala Lucku Monika.

„To nejde, je moc velkej, to mě bude bolet, to prostě nepůjde.“ Oponovala Lucka a nejraději by ze mě slezla, ale její nářky se nelíbili Monice, která jí slovně stále povzbuzovala, že to půjde, že se musí jenom uvolnit a nebude jí to ani bolet. Ale Lucka stále nenašla odvahu více zatlačit. A pak už to přestalo Moniku bavit a v nestřežený moment, kdy Lucka koukala dolu do svého klína jí položila ruce na ramena a  bez jediného slova silně zatlačila.

„Ty mrcho jedna!“ Zařvala nahlas Lucka, ale Moničina zákeřnost splnila co měla a má žena na mě seděla s mým čurákem hluboko ve svém střevu.

„Sem musela, bys to bez pomoci nezvládla.“ Smířlivě pronesla Monika a pohladila Lucku po tváři. Zatím co já jsem uchopil Lucčin zadeček a začal jsem jej nadzvedávat a postupně jsem začal přirážet jako bych souložil do kundičky.

„Tak jaký to je mít čuráka v zadečku?“

„Tohle jsem chtěl vždycky zkusit…je tak krásně úzkej…to se nedá ani popsat…“ Začal jsem říkat své pocity mezi přírazy, i když ona otázka asi směřovala k Lucce.

„Tak co Lucko? Líbí se ti to stejně jako tvému manžílkovi?“

„Je to jiný…zvláštní pocit ho tam mít…ale dá se to….ale normální sex je lepší.“

„To máš pravdu, mít pořádného čuráka v kundě, to prostě ničím nenahradíš.“

„Chtěla bys Lucko zkusit něco perverzního? Určitě se ti to bude líbit, po tom všem co si nám už dneska předvedla, to už bude jen taková třešnička na závěr. Nevím či Lucka souhlasila, ale jestli jo, tak musela udělat nějaký posunek, protože jsem nic neslyšel. Zato jsem uviděl jak Monika něco šeptá Jirkovi, který následně předal kameru Monice a pak se posunul mezi Lucčiny nohy a hned jí začal orálně uspokojovat. Ale u toho dlouho nevydržel a po chvilce se vášnivě líbali a pak jsem ucítil jak se jeho velké péro tlačí do její kundičky. Tlak na mého ptáka se snad zdvojnásobil a nemohl jsem už tak plynule přirážet, až jsem měl Lucku jen na sobě nabodnutou. Ale zato jsem cítil jak o dírku vedle klouže Jirkův velký tvrdý čurák.  Ale ono dráždění a tlak mě taktéž uspokojoval, i když ne tak moc, jak uspokojoval onen čurák Lucku. Stále jsem pevně držel Lucčin zadeček, abych zabránil vyjetí mého údu, pod ráznými Jirkovými přírazy.

„Lucko ty si fakt děvka, děláš ze sebe světici a přitom mrdáš se dvěma najednou, jak profesionálka. Že mám pravdu Honzo, že tvá žena je děvka?“ Zpoza kamery na nás Monika sprostě mluvila a postupně přitvrzovala a asi chtěla, aby jsme jí na její otázky odpovídali.

„Tobě se to líbí ty prase, že mám pravdu? Ty se rád koukáš, když ti můj Jirka šuká tvojí manželku…jen se nám přiznej ty prase.  Ty chceš z její kundy zase lízat jeho mrdku, stejně jako předtím…“ Já jí raději neodpovídal, její otázky na které chtěla souhlasné odpovědi byly perverzní, ale z větší části měla pravdu a podle všeho, mě už měla prokouknutého. Přeci jen jsem za tu dobu jen minimálně odporoval a jen jsem poslušně plnil všechna přání. Když Monika zjistila, že ze mě žádnou odpověď nedostane zaměřila se zase na Lucku.

„Co ty nevěrnice, už se těšíš na Jirkovu mrdku? Pěkně ti to nastříká hluboko do ty tvý nechráněný kundy.“

„Jo!“ Nahlas vykřikla Lucka a podle všeho jsem nebyl jediný, koho svojí odpovědí zaskočila, za celou dobu byla ticho a teď tohle.

„Takže tobě je jedno, že ti třeba Jirka udělá fakana, hlavně když si na dovolený v Tatrách pořádně zamrdáš…..“ ale na to jí už Lucka neodpověděla, protože se doslova zhroutila v návalu rozkoše. Lehla si zády na mojí hruď a přidušeně sténala. Jirka jí hned začal hníst kozičky a zrychlil tempo přírazů. Pokojem se nesly mlaskavé zvuky, stěny a nesrozumitelné slova a citoslovce. Nakonec Jirka zařval jako lev a dnes již potřetí plnil útroby mojí manželky. Měl jsem dokonce pocit, že jsem přes své péro, které bylo stále v Lucčině zadečku, cítil jeho mohutné stříkance, ale to jsem si asi jenom představoval.

„Tak to je dneska potřetí, a pokaždý pěkně hluboko, to by v tom byl čert, aby z toho něco nebylo.“ Prohlásil spokojeně Jirka a konečně ho z Lucky vytáhnul a hned na to vstal z postele a šel rovnou do koupelny. Lucka spokojeně oddechovala a já jsem jí opět chytnul za její zadeček a pěkně tvrdě jsem jí začal opět prznit zadek. Prostě jsem chtěl využít příležitosti a tu její prdel pěkně vystříkat. Naštěstí Lucka neprotestovala a dokonce mě vycházela vstříc mým přírazům a díky tomu se můj výstřik dostavil během několika minut. Prvně jsem plnil její střeva svojí mrdkou, vlastně pro nás oba to bylo poprvé a já tajně doufal, že tomu není naposled a Lucka mě to dovolí i příště. Nakonec se Lucka otočila a začala mě vášnivě líbat a já jí mezi polibky šeptal, jak jí miluju  a že jí za dnešek děkuju.

„Vy dvě hrdličky, to sem ráda, že se vám to líbilo.“ A v mém případě měla pravdu i když jsem byl asi stále pod vlivem alkoholu, ale ten jsem z části během toho všeho určitě vypotit a tak jsem byl schopen vnímat co se dělo, ale u Lucky jsem si nebyl jistý přeci jen pila a měla toho jointa. Přemýšlel jsem co bude ráno, až oba vystřízlivíme, ale mé úvahy přerušil příchod Jirky z koupelny.

„Tak pro dnešek končíme, je pozdě….dohrajeme to zítra.“  Řekl nám všem při oblíkání Jirka a už se chystal na odchod.

„Tak zítra….. nezapomeň jí Honzo ještě pěkně vylízat, aby byla čisťounká.“ Nakonec dodala Monika a hned potom oba odešli. Já se otočil na Lucku a svůj jazyk jsem zabořil do její vystříkané kundičky.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Dobrá práce, piš dál a nečekej moc uznání od místních čtenářů. Umí jen číst, kritizovat, honit, ale aby napsali komentář k dobrému dílu, to je pro ně moc práce. Vím to z vlastní zkušenosti.

 2. Přiznám se že vždycky čekám až někdo něco napíše abych nebyl první a pak zapomenu co jsem chtěl napsat. Často to čtu na mobilu a tam se špatně píše. Ale moc rád bych ti vyjádřil podporu, je to moc vzrušující a brutálně si představuju jak by mohli ti dva povedení kamarádičkové zneužít ty videa co udělaly při mrdání. Nevím jestli bude další díl ale bylo by to super kdyby ty videa použily třeba k tomu aby je donutily se zase sejít a prcat mu jeho manželku. Stejně už jsou oba poslušní a ona neodolá jeho velkému péru. Nebo by se mohla stýkat s tím párečkem sama a potají? To by bylo ještě lepší.

 3. Taky se mi to moc libi. Pokracuj prosim. Nenapadlo me psat komentar ale tak ja budu psat kdyz to dela radost. Chapu ze sis s tim asi dal praci tak ti to pochvalim protoze me to vzrusovalo

 4. Dobrá práce a dobrý příběh. Hlavně nepřestávej, protože rozjeté to máš velmi dobře.

 5. Skvělé, už se těším na další díl!

 6. Děkuji všem za kladné komentáře. Člověka to potěší a má chuť psát další příběhy.

 7. Taky nejsem normálně aktivní a nekomentuji, ale autor si to zaslouží a zlepším se. Vždycky dávám palec, přidám tedy i pochvalu a doufám, že nás brzy rozmazlíš dalším skvělým dílem. Jsi moc dobrý autor, děkuji za každou tvoji povídku

 8. Proste super.Prosim pokracuj jestli budes mit cas.

 9. to je ale kravyna

 10. Suprové, rozhodně další díl to chce. Lucka by pak mohla za dvojici začít chodit na tajno a Jirkovi s Monikou se kompletně podmanit. Honza by mezitím sexu doma dostával stále méně, protoze Jirka s Monikou by ji chtěli jen pro sebe.

 11. Bude petka kamo? Uz se nemuzu dockat

 12. předevčírem jsem dopsal 2. díl Náhodného odhalení a až bude nálada, tak napíšu pokračování. ps.: něco málo už mám napsáno, ale opravdu málo cca jednu stránku.

 13. Fantóm Temelína

  To je strašná uchylárna… Ani jsem to nedočetl. Nehledě na ty hrubky.

  • Lol, běžte vy mentálové s těma hrubkama někam. Tohle je jeden z těch topových příběhů tady. Když vám tak vadí hrubky, tak si běžte číst českou mluvnici, nebo 50 odstínů hoven. A neodrazujte tu jednoho z mála autorů co tady píše pořádný příběhy pravidelně s Dr25 a pár dalšími.

 14. Jo sice jsem to nečetl úplně celý ale je to přesně pro nás sub kandy co se řadí poslušně zapojí jen doufám ze to nebude pokračovat tak ze kurvicku bude mrdat kde kdo a manželek bude jen někde mimo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *