Moje žena je čubka 1.díl

Toho dne jsem měl přijet ve 2 v noci pro ženu, která dělala barmanku v hospodě a ten den tam byla jakási oslava. Řekl jsem si, že pojedu dřív a chvilku tam posedím, než zavře. Dorazil jsem před půlnocí. Auto zaparkoval na parkovišti u obchodu asi 100m od hospody, protože zde parkoviště nebylo a šel dovnitř. Když jsem přišel ke dveřím, tak bylo zamčeno, ale viděl jsem, že se uvnitř svítí, chtěl jsem zabouchat na dveře, když jsem uslyšel divné zvuky. Popošel jsem k oknu a všiml si, že jsou zatažené závěsy. U čtvrtého okna jsem si všiml, že závěs není dotažený a nakoukl jsem dovnitř. To co jsem uviděl mě šokovalo.

Moje žena ležela nahá na stole s roztaženýma nohama a zrovna ji šukal jeden chlápek, další čtyři měla kolem sebe a střídavě je kouřila a honila. Bylo vidět, že si to užívá. Nevěděl jsem co mám dělat, byl jsem naštvaný ale zároveň mě to šíleně vzrušilo. Za chvíli se chlápek mezi jejíma nohama vzepjal a mě bylo jasný, že zrovna stříká svoje semeno do její kundy. Po chvilce ho vytáhl a na jeho místě ho vystřídal další. Takhle to šlo celou hodinu. Bylo vidět, jak má celý obličej od semene. Pak si chlapi posedali a žena oddychovala na stole.

Otočil jsem se a rychle šel do auta a kus odjel. Vzal jsem telefon a zavolal ji. „Ahoj miláčku, tak už jsem na cestě, za chvilku jsem u tebe“ řekl jsem ji. Bylo znát, že ji to zaskočilo, měl jsem přijet až za hodinu, ale řekla „ano, děkuju, už na tebe čekám.“ Otočil jsem se a jel zpět, zaparkoval a pomalu šel k hospodě. Když jsem přišel ke dveřím, bylo už otevřeno. Vešel jsem dovnitř a nikdo už tu nebyl. Okna byla otevřená ale i přesto tu byla pořád cítit vůně po mrdačce. Přišel jsem k baru a žena akorát vyšla z pokojíku, který měla jako šatnu. V očích měla pohled vyplašeného dítěte.

„Tak co, jak to šlo“ zeptal jsem se, přistoupil jsem k ní a chtěl ji políbit, snažila se nenápadně uhnout, ale chytl jsem ji hlavu a vlepil ji francouzáka, byla pořád cítit ocasama. „Ale, šlo to, jen jsem šíleně utahaná, byl tu hrozný frmol. Už se těším do sprchy a do postele“ odvětila. Všiml jsem si, že pod stolem, na kterém ji mrdali, je ještě louže jejích šťáv. „Uklidím tu zítra, dnes už nemůžu, tak pojedeme“ řekla.

Cestou domů ani nepromluvila. Když jsme přijeli domů, tak chtěla odejít hned do sprchy, já ji ale chytil, a začal se s ní líbat, snažila se mě odstrčit, ale chytl jsem ji a řekl ji že na ní mám strašnou chuť, svlékl ji šaty. „Jsem hrozně unavená, a potřebuju sprchu, nech to prosím na zítra“ rukama nenápadně zakryla kalhotky a odešla do koupelny. Jak se zavřeli dveře, tak jsem za ní šel. Akorát si vysvlékala kalhotky a měla tak na mě vystrčenou prdelku. Viděl jsem její červenou nateklou pičku a špinavé šmouhy kolem anální dírky, z toho jak ji protahovali do obou, kalhotky byly celé flekaté a zašpiněné. Lekla se ale jak měla kalhotky u kotníků, tak nestihla nic, než jsem k ní přišel. Přejel jsem ji rukou po kundě, která byla úplně mazlavá a horká. „Co se ti stalo?“ zeptal jsem se. Ona nevěděla co říct a začala přemýšlet co my odpovědět. „Tys s někým šukala, že jo“ dodal jsem jakoby naštvaným tónem „ že ji máš tak opuchlou a co ty kalhotky, máš je celé zadělané.

Začala vzlykat, „miláčku promiň, nevím co se se mnou stalo, jeden známý byl v nějakém splínu a když ostatní odešli, tak jsme si chvíli povídali a pak se to stalo. Už se to nikdy nestane.“ Řekla a rozplakala se. „ Tak podívej holčičko, začal jsem z ostra, nekecej mi takové bludy, viděl jsem všechno, jak si tam mrdala s pěti najednou“ a řekl jsem ji co vše jsem viděl. To už neustála, klesla na zem, sedla si a jen mlčela. „Tak co s tím chceš dělat, jak ti můžu dál věřit“ povídám. „Nevím, opravdu to bylo poprvé, nikdy to už neudělám, chceš se se mnou rozvést?“ zeptala se a koukala při tom stále do země. „Jo, a kvůli tomu, že ty si chceš vymrdávat, tak to odnesou naše děti, viď“ povídám. „Tak co se mnou chceš udělat“ ptala se.

„Podívej, 1. nikdy se to nesmí dotknout dětí,
2. vždycky a to myslím opravdu, vždycky, když budeš chtít šukat jinde, tak o tom budu vědět, minimálně mě pošleš sms než začneš a potom když skončíš,
3. po šukání s jinýma vždycky přijedeš neosprchovaná hned domů a
4. když budu chtít já abys s někým šukala, tak to splníš. Jasný?“

Dívala se na mě a jako by nevěřila co právě slyšela. „To myslíš vážně?“ zeptala se. „Jasně, a ted se ohni, chci ti vyšukat tu tvojí vystříkanou kundu ještě než půjdeš do sprchy“ povídám. Skočila mi kolem krku a zajela mi jazykem do pusy a hned na to klekla na všechny čtyři a rukama si roztáhla půlky. Celou dobu mi ocas stál, hned jsem jí zajel do kundy až nadoraz, měla ji celou uslintanou, do ucha jsem ji zašeptal, že je celá cítit od těch čuráků, co dneska vykouřila a co ji potom postříkali. Oči mi padli na kalhotky, vzal jsem je a dal ji je očichat a pak olízat. Když je začala olizovat, tak jsem do ní začal stříkat svoje semeno. Takhle začaly naše pozdější radovánky, které si dnes užíváme celkem pravidelně, ale o tom zase příště.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *