Deníček půvabné mrchy – rychlovka je nej 8.díl

Je neděle ráno, půl osmé a já se budím sama v posteli…..cože? kde jsou moji malí mazlíci, vcházím potichu do pokojíčku a ještě spí. Scházím po schodech do kuchyně, okrajuji zázvor na čerstvý čaj když v tom slyším za dveřmi divný zvuk….to je přeci Adélka…..otvírám dveře a na schodě sedí Adélka s Richardem, pusy od cukru moučky jak si tam pochutnávaj na koblížcích…..udiveně na ně koukám, co u nás dělaj.

Adélka: jeeee ahoj teto, dáš si s námi koblížek? dovezli jsme vám snídani, ale nebrala si tatínkovi telefon.
Já:jééé to jste moc hodní, dám si ráda, jak dlouho tady jste?
Adélka: jen chviličku , ještě jsem nedojedla ani koblížek.
Richard: ahoj teto
Já: ahoj, tak pojďte dál, děti ještě spí ale budou určitě každou chvíli vstávat.

zvedají se a vchází k nám do domu, Adélka jde tak nějak automaticky na terásku, uvelebuje se v obrovským křesle a Richard jde za mnou a rukou mi nadzvedává noční košilku a chytá mě za zadek. Až teď jsem si uvědomila , že jsem ještě v noční košilce….jeeeeva v hambatý noční košilce, žádná košilka po kolena ale lehká skoro průsvitná na tenká ramínka a končící kousek pod zadečkem..

Richard: hmm hned bych si tě dal
Já: jo? zgustnul by sis na mě jako na tom koblížku?
Richard: noooo tebe bych si více vychutnal
Já: hm, taková raní dávka sexu je lepší než kafe…
Richard: děsně tě chci.
Já: tak počkej

Donesla jsem Adélce na terasu tablet a pustila ji pohádku, a když jsem po schodech kráčela nahoru abych zkontrolovala prcky zda ještě spí,viděla jsem jak ze mě Richard nemohl spustit oči, seděl u barového vyvýšeného pultíku a téměř mě hypnotizoval, věděla jsem , že mi v té košilce když jdu do schodů je vidět skoro vše, jen jsem se na něj uculila a nespustila jsem z něj pohled……..koukám škvírkou a ještě spí…..
Jdu zpět ke schodům a na Richarda jen siknu a ukazuji mu ať jde ke mě. Kýve hlavou a jen Adélce řekl , že se jde na chvíli se mnou podívat na něco na pc, ta ho ani moc nevnímala…..

Byl u mne v mžiku, beru ho mlčky za ruku a vedu ho do koupelny. Tiše zamykám a mlčky se na sebe asi tři vteřiny díváme, bez jediného slova jsme se na sebe vrhli, zase cítím tu jeho vůni, to teplo jeho kůže, jeho dech, a jeho doteky, tolik mi to chybělo, sundávám mu rychlým pohybem teplákové kraťásky a cítím v ruce to tvrdý péro, jsem mrcha, jsem ta největší mrcha, co drží ve svém domě penis cizího muže, a můj paroháč si zatím někde vychrapává po flámu….no a co? sedám si na pračku, roztahuji nohy a když se ke mě Richard přitiskl věděla jsem , že to bude rychlá tvrdá jízda….chvíli ale doopravdy jen chviličku mi jezdil naběhnutým žaludem po kundičce….tak moc jsem se těšila až ho v sobě ucítím, že jsem mu pleskla přes ruku, chytila ho za ptáka a navedla si ho tam, …to mu vykouzlilo úsměv na rtech……jsem dostal přes ruku?jen sem šeptla jo…..a vyšla mu pánví naproti…….proniká do mě a já nevím jestli je to vzrušením z té situace nebo nadržeností ale mám co dělat ať jsem potichu, chce se mi vzdychat a mluvit na něj, jen to krásně pleská, dívám se na něj jak mu hrají svaly na rukou , jakou má šíji a jak neskutečně úžasný má péro , kterým mě teď pěkně rozmrdává, je to mazec, sedět si doma na pračce a takhle si užívat, chytám ho za zadek a nehty mu zajíždím do půlek, má je tak vymakané, když v tom se mi roztřepou nohy,…ne nemůžu takhle nemůžu…..stoupám si na zem otáčím se a špulím na něj zadeček……hned pochopil co bude,vrazil ho do mě tak tvrdě, že mě musel hned chytit za boky ať se neuhodím o pračku do kyčelních kostí, rukami se opírám o pračku a ikdyž mě to tvrdý mrdání trochu bolí je to neskutečně dráždivé a já jsem tak mokrá že nám to krásně čvachtá, přirážím a zatím co mě chytá za krk a nepolevuje v mrdání si druhou rukou sjíždím k naběhnutému poštěváčku, je tak mokrý a ty jeho pleskající koule mi dávaj pěkně zabrat,sjíždí mi jazykem po páteřní rýze a já cítím husí kůži po celém těle…..ještě tři šťouchy a projel mnou i Richardem orgasmus. Cítím jak mi na záda láduje horkou mrdku,jak mi to v pulsujících intervalech přistává na zádech…celá akce trvala asi 4, nebo 5 minut ale stála za to, když docákal, otočil mě, objal a políbil,kdyby neslyšel vrznoucí dveře vím že by mě z objetí nepustil ještě nějakou chvíli……osprchuj se….zajdu se tam podívat….. oplachuje si čůráka v umyvadle a sleduje mě jak vcházím do sprchovacího koutu…….když si oblékl zpět kraťasy, otevřel mi dveře ze sprchovacího koutu, políbil mě vzal houbu tiše mě otočil a smyl mi ze zad svou mrdku, jen se na mě usmál, teď už na sobě nemáš žádnej důkaz , podal mi houbu do ruky a tiše se šibalským úsměvem odešel.

Když jsem vylezla ze sprchy a šla do ložnice se obléci, viděla jsem že už na terásce s Richardem a Adélkou sedí i má rozespalá dcera, která do sebe zrovna láduje koblížek, syn ještě spal, oblékla jsem se a šla za nimi dolů……dcera natěšená, hned jak je to supr, že je Adélka se strejdou u nás a že co dnes společně podniknem…..

Richard: že neví jestli dnes náhodou nemáme v plánu něco s tatínkem
na čež dcera hned pohotově odpověděla: taťka spí až do oběda , on s náma nejezdí….ani chudáček nevěděla , že tatínek není doma, že se v noci rozhodl odjet s kamarády do města a přespat u jednoho z nich
Já: tatínek tu není, pojedeme pro něj asi až odpoledne, nebo spíš k večeru, takže protože není moc počasí na koupání ale neprší tak co kdybychom dnes vzali strejdu a Adélku na hledání pokladu, co myslíte?
Richard s Adélkou: co je hledání pokladu?
Dcera:no přeci podle mapy v telefonu jdeš lesem a hledáš poklad co tam schovali jiní lidé.
Richard na mě nechápavě kouká….
Já: geokesching….chodíme hledat geokeshky.
Richard: na mě nevěřícně kouká…ty chodíš s dětmi hledat kesky?
Já: jasně že jo…je to supr výlet, navíc v lese….
v tom začaly cácorky vřískat , že to bude supr, že moc chcou…..
Richard: tak jo tak půjdem……

než jsem nám sbalila věci, Richard si v poklidu na terase popíjel kafe, krmil mi syna v jídelní židličce a holky navlékaly společně korálky, aby mohly do do krabičky jestli ji tedy najdou dát nějakej dárek pro další dětičky, které půjdou hledat stejnej „poklad“

víte jakej jsme prožili den? já nenosila po lese celou dobu syna v klokance sama, ale Richard jej nosil taky….což jsem fakt přivítala…….a holky? o těch jsme skoro ani nevěděli…..

když mi v 17 hodin napsal manžel , že je v jak štak stavu aby mohl jet domů, zrovna jsme scházeli lesním kopcem, proto jsem mu zavolala ,že jsme ještě v lese a že ho naberu tak za hodinu, dříve že se tam nedostanu, na čež mi jen stroze odepsal….vemu si taxíka.

Sedáme do auta a když jsme usadili děti Adélka se ptá Richarda:
Adélka: táátíí nemůžu dneska spát u Eli doma?
Richard: Adi já nevím jesti by to šlo
Já: jasně že by to šlo.
Eli: mami my budem hodné, faaakt a může se mnou spát v postýlce…..
Já: a co kdyby jsme Vám nafoukly tu obrovskou nafukovací postel
holky začaly vřískat radostí: joooo to bude supr.
Já: jasně že bude

Richard se na mě jen po očku kouká, fakt to nebude problém?
Já: jasně že nebude, proč by měl?
Richard: a strejda s tím nebude mít problém?
Já: nebude, neboj.
Richard: tak to se ještě asi stavíme u nás doma ne?
Adélka s nechutí…..a musíme?
Já: no pokud ti nebude vadit půjčená noční košile od Eli a pokud ti ji Eli půjčí tak k vám jet nemusíme a můžeme rovnou k nám…..
vzadu se holky radostí rozpištěly, že je to supr nápad…..

Parkujeme u nás u domu a když odemykám vidím v kuchyni muže jak do sebe leje sodu a vaří si kafe….ahoj, tak jsme tady, hlásím….holky vběhly na terasu pozdravily ho, Richard ho pozdravil a on s trochu nepřítomným výrazem se jen pousmál, ahoj výletníci.
Já: dneska u nás zůstane Adélka na noc , jo
Manžel: jasně.
Já. jak ti je? potřebuješ něco?
Manžel: trochu klidu?
Já: aha
Richard: hele tak to asi nebude úplně dobrej nápad aby tady dneska malá zůstávala….
Já: neboj…to bude ok ,a manželovi podávám aspirin…..
Richard :určitě?
Manžel: hele v klidu, je tady větší klid , když je tady i ta tvoje, aspoň tak nehuláká a krásně si hrajou.
Richard: tak fajn….
Já: tak já udělám večeři.
Richard: pomůžu ti……..
Manžel: to nemusíš ona to zmákne sama…..
Richard: to je v pohodě jsem zvyklej to taky dělat…..

Manžel zůstal na terase, přihlížející děti a my s Richardem v kuchyni tak nějak sehraně chystáme pro všechny večeři, ani mi to nepřijde divné mít ho vedle sebe. Mělo by to být ale přeci divné, 7 metrů od nás je můj muž……skrze vyvýšený barový pultík na nás není vidět a tak když to jen jde, se sebe alespoň letmo dotýkáme, je to rajcovní………já nesu obložené chleby a Richard talíř se zeleninou, když vcházíme na terasu manžel jen vyhrkne…hele až usnou zajedeš na nákup? nenašel jsem smetanu do kávy….já je přihlídnu.
Okamžitě jsem vrhla pohled po Richardovi, který se doopravdy od srdce usmál…..Jasně že zajedu……
vééééééééééééčeře 🙂 volám na ně a od té chvíle mi bylo jasné že nejpozději do dvou hodin budu s Richardem někde sama, kde budeme mít na sebe alespoň chvíli času…..a z tý představy mě už zase začíná vlhnout pořádně kundička.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Prosím, kdy bude další díl? Už se těším až budete spolu sami a až si vezmeš jeho tvrdé péro hluboko do pusy, jak jsi psala?

 2. Ahoj bude pokračování? Moc se těším

 3. Pane jooo,,, už se těším na pokračování

 4. Kde se to zaseklo? Týden uběhl a žádný další díl? Už s richardem nezlobíš?

 5. Souhlas chci dalsi dil, nuda, nic noveho na cteni, hlasuji pro dalsi dil

 6. kedy bude dalsi diel, keedy, keedy 🙂

 7. puvabnamrchaší

  zlatíčka, nové zážitky mám dávno sepsány a poslány ke zveřejnění , ale zatím je admin nebo webmaster nezveřejnil, nevím tedy proč, ale třeba nám odjel na dovču 🙂 tak mu ten odpočinek přejme a my si přejme ať se nám brzy vrátí 🙂 🙂

 8. puvabnamrcha

  zlatíčka, nové zážitky mám dávno sepsány a poslány ke zveřejnění , ale zatím je admin nebo webmaster nezveřejnil, nevím tedy proč, ale třeba nám odjel na dovču 🙂 tak mu ten odpočinek přejme a my si přejme ať se nám brzy vrátí 🙂 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *