Odhalená nevěra

Zdravím. Jsem starší paroháč a dlouho jsem sbíral odvahu se s vámi podělit o jeden můj dávný zážitek. Nejsem spisovatel, tak prosím omluvte můj slabší literární projev.

K prvním parohům jsem přišel na vojně. Vlastně jsem i první parohy sám nasadil. To když jsem při jednom nedovoleném opuštění posádky popíjel v hospůdce a nechtěně byl svědkem hádky mladé hezké slečny s jejím starším přítelem. Tehdy pro mne starším, ale jí bylo čerstvých 18 a jemu skoro třicet. Nechal ji tam, nezaplatil, ona ubrečená. Co jsem mohl dělat. Obětoval jsem zbytek žoldu a zaplatil za ni útratu a pak ji doprovodil k ní domů. Rodiče nikde, pozvala mne dál a … byl to nemotorný sex. Byl jsem velice nezkušený a ona proti mně naopak protřelá. Musel se chopit situace i mého penisu sama a dílko se nakonec s trochu problémy podařilo. Výkon to rozhodně nebyl oslnivý. Ale asi ani moc neurazil, protože do rána jsem měl možnost se zlepšit a těsně před budíčkem jsem se stihl vrátit do kasáren velice, velice unavený. Z mého pohledu to byla nevěra. Ona byla nevěrná tomu kdo ji večer před tím opustil.

Začali jsme spolu chodit, spát, trávili jsme spolu snad každý můj opušťák. Já dobrovolně sekal v kasárnách latinu, abych mohl být co nejvíc venku a kluci mi to ani nedávali sežrat, protože jsem to dělal přeci kvůli sexu a to se kladně počítalo i mezi mazáky.

Jak šel čas, ukazovalo se, že sexuálním apetitu té mé kočičky nějak nestačím. Chtěla to snad každou minutu a bylo jí jedno, kde to děláme. Jen s ní jsem zažil tolik divočiny. Pak už to byla spíš jen klasika. Ale i přes stálé cvičení v umění milování jsem se moc nezlepšoval. Přiznám se, že byla natolik náruživá a hezká, že jsem prostě nedokázal moc oddálit výstřik a jí zjevně chybělo pořádné šoustání. Dlouhé šoustání. A i když jsem mohl víckrát, přeci jen to bylo s pauzou mezi výkony a hlavně, na krátké vycházce to obvykle šlo jen jednou a zas hurá zpátky do kasáren.

Přestávali jsme si rozumět i mimo „postel“. Chtěla ode mne víc a víc času a pozorností. Já neměl kde brát čas a ani kde brát prostředky na pozornosti. Byl pro mne problém uhradit víc než jen posezení v hospodě. O nějaké větší akci se nedalo mluvit. Žold mizerný a z domova nic. Rozvedení rodiče.

Pomalu mne to přestávalo bavit a uvažoval jsem, jak se rozejít. Ale byla rychlejší. Ne tak úplně v rozchodu, ale v tom jak mne nahradit tam kde nestíhám. Prostě přišel zas jeden krátký opušťák (vycházka) a já pomalu zamířil za ní. Dostal jsem volno dost nečekaně, říkal jsem si, že ji překvapím a po cestě jsem spřádal plány, jak ukončit vztah a nebýt ten hnusný, co ji opouští. Přeci jen romantik ve mně nechtěl ublížit ženě, kterou kdysi i miloval.

Nebyla doma a protože na mne ani neštěkal jejich pes, zkusil jsem štěstí a vyrazil směrem, kam jsme i spolu chodili jejího psa venčit. Přes louku do lesíka. Cesta to nebyl dlouhá a já stejně neměl co lepšího na práci.

Blížil jsem se k místu, kde jsme se spolu už párkrát milovali. Kousek od cesty, relativně slušně schované před zraky lidí. Jak jsem se blížil, slyšel jsem povědomé steny a sem tam i štěknutí psa. Nevím, co mne to popadlo, ale začal jsem se obloukem plížit kolem a snažil se dostat na místo, odkud bych mohl pozorovat a nebýt viděn. Nějak mi ani v tu chvíli nedošlo, že by to mohla být ona. Prostě jsem si říkal, že je to místo více frekventované dvojicemi bez zázemí. Nebo mi to možná i napadlo, ale nepřipustil jsem si to. Pravda je, že to co jsem zažil pak, mi tu vzpomínku poněkud zredukovalo jen na to divadlo, co jsem zhlédl.

Byla to ona a byl to ten maník, co ji tehdy nechal samotnou v hospodě. Schovaný za keři a krytý i malým kopečkem zeminy jsem jen tupě zíral, jak tam ta moje stojí, rukama opřená o strom a ten druhý ji pekelně tvrdě ojíždí zezadu. Jednou rukou svíral její vlasy a ona měla zvrácenou hlavu vzad, jak ji za ně tahal. Občas jí jazykem přejel po tváři nebo rtech. Dost vulgárně, žádná romantika. A při tom jí mrdal, až mu koule pleskaly o její stehna, nebo spíš kundičku. Ona jen kvičela a sténala. Bylo jí jedno, jestli je někdo vidí, slyší. Byla jak v transu. A on dál mrdal a mrdal. A ne a ne se udělat. Vybavuji si, že to mi na tom nakonec přišlo jediné líto. Že nemám tu jeho výdrž.

Asi jak jsem byl stejně rozhodnutý, se s ní rozejít, necítil jsem potřebu ztropit scénku. Jen jsem tam tak ležel, díval se na to, jak si užívají a jak jí pěkná pevná prsa pod jeho přírazy poletují vpřed a vzad. Vzalo mne to tak moc, že jsem najednou držel v ruce své péro a snažil se co nejtišeji si ho honit.

Oni pokračovali. V jednu chvíli se z ní vysmekl, otočil ji proti sobě a ona ho začala poslušně kouřit. Chvilku jí nechal a pak s ní smýkl na zem, roztáhl jí nohy a navalil se na ní. Zajel jí do díry a dál jí šukal. Ona se po něm drápala, zmítala se pod ním, ale ne aby se vyprostila. Jen se jí to pekelně líbilo. A mně taky.

Najednou jsem stříkal do trávy a měl jsem co dělat, abych u toho nekňučel slastí. Semeno ze mne šlo pod takovým tlakem a já tak moc svíral své péro, že ten výstřik, každý jeden v řadě, až pálil a řezal, ale tak nějak slastně, jen mne to víc nutilo svírat nohy a dál ze sebe vymačkávat další promarněné „děti“.

Nevšimli si mne, naštěstí ani její pes, který se snažil k nim dostat. Nejspíš by ji taky ojel, kdyby mohl. Musela mu vonět.

Než se on udělal, než se očistili, oblékli a odešli, ležel jsem schovaný a pod sebou a vedle sebe jsem měl svou nadílku. Jen co byli pryč, také jsem se dal do pořádku a vyrazil na opačnou stranu.

Dál už to pak bylo rychlé. Rozešli jsme se, já byl ten, kdo to navrhl a možná i proto byla ona tou, kdo se tvářil uraženě a lítostivě. Neřekl jsem jí proč, ani že vím o jejím jednom záletu. Nejspíš nebyl první, možná ho měla souběžně se mnou celou dobu. Nevím a nikdy jsem po tom nepátral. Tahle její nevěra mne prostě netrápila. Navíc, brzo jsem si našel náhradu a naopak já byl najednou ten, kdo předával nabyté zkušenosti.

S tou slečnou jsem se později oženil, založil rodinu a dnes … je to pár let, co jsem hledal jak okořenit náš milostný život a na mysl mi přišla ta příhoda s mou bývalou a honěním. A protože jsem na webu o nevěře, asi už tušíte, co následovalo. Nesmělé krůčky směrem k plánované nevěře a dnes? Máme rodinného přítele, který mi sem tam ojede manželku, když jsme sami doma, nebo když společně naplánujeme nějaký výlet. Já se dívám, honím a užívám si to. A když jsem pak se ženou jen já, myslím na to, jak sexy vypadá, když se miluje s ním i pro mé potěšení a o to víc jí sám dokážu v posteli dopřát pořádného sexu.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Tak to je hodně povedená povídka. Myslím si, ze to s ním táhla celou tu dobu a ten její apetit byl možná předmětem te jejich hádky co jsi viděl. Ale evidentně k němu měla blízký vzztah asi pramenící z toho jak dobře ji dokázal ošukat.

  2. Dost dobry, prijde mi to vzrusujici. Ja bych se neudrzel a kdybych videl jak s nim suka, tak bych se snazil ziskat ji zpatky. Libilo by se mi jak dela nevinnou, pritom bych vedel, jaka je to kurvicka. Nerikam, ze bych k ni choval nejake city, asi bych s ni uz budoucnost neplanoval, ale ta predstava jak je nenasytna, to je proste bozi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *