Odposlechnutý rozhovor 2

Celou noc jsem nespal a ráno místo do práce jsem se vydal za kamarádem právníkem. Nechal jsem si od něj připravit podklady pro rozvod. Pak stačilo počkat až Jana odjede jako každý den na nákup. To byl moment, kdy jsem doma připravil odposlech. Mám wifi kameru i s mikrofonem a ta na to úžasně poslouží. Stačilo ji jen schovat a vše bylo připraveno. Já si dojel do své oblíbené kavárny a zde si nachystal notebook a sluchátka. Moc dlouho jsem nemusel ani čekat a doma začal pohyb. Nejprve Jana s nákupem a po asi půl hodině přišla Soňa. Začal jsem proto zaznamenávat vše na disk.

“Tak povídej Jani. Protože včera jak jsi to nakousla, tak jsem s toho vůbec nespala.” Vyzvídala Soňa ještě ani neměla před sebou kafe. “No kde začít. Nejlepší to bude asi od začátku a i to proč se to tak semlelo. Ty si určitě pamatuješ jak jsme na začátku manželství dost válčili s penězi. Chtěli jsme založit rodinu, ale ten můj chtěl mít nejprve jistou práci. Sice ve firmě byl už skoro rok, ale měla mu končit smlouva. Měli jsme hypotéku a pokdu by o práci přišel, tak by to byla pohroma a do toho jsme dítě nechtěli přivést. Tehdy Petr dělal skutečně od rána do noci, aby jeho šéf viděl, že je na něj spoleh a vyplatí se nechat si ho tam. Ovšem tehdy byl šéf už starší pán, který předával firmu synovy. A právě zde to vše začalo. Petr byl v práci a někdo najednou zazvonil. Byl to právě ten syn šéfa. Poznala jsem ho z jednoho firemního večírku, když nám ho představovali. Lekla jsem se, že se něco muselo stát. Ale synek mě hned uklidnil, že zdravotně je Petr v pořádku, ale hned dodal, že finančně a pracovně to bude hodně špatné. Nechápala jsem, ale on pokračoval, že teď dělal kontrolu skladů a je tam chyba za 50 tisíc. A tu chybu mohl udělat jen Petr. A samozřejmě, když mu končí brzy smlouva, tak bude muset otci říci ať ji neprodlouží. A budou po Petrovi chtít okamžitě těch 50 tisíc. Co ti budu povídat šla jsem skoro do kolen. Všechny sny o rodině byly ta tam. Už jsem v hlavě řešila, kde sebereme ty peníze a jak zaplatíme hypotéku.”

 

Jana usrkla horkou kávu a pokračovala. ”Znáš mě nejsem hloupá a bylo mi jasné, že mi to ten syn nepřišel říci jen tak. Přeci jen, kdyby chtěl, tak Petra vyhodí a chce ty prachy. Takže jsem se na rovinu zeptala, proč to přišel řešit se mnou. On mě pohladil po tváři, že se mnou přišel řešit mimofiremní vyrovnání. Tak krásné ženě, že nechce ničit život jednou chybou manžela. Že pokud budu snaživá, tak zařídí, aby ta chyba zmizela. A co víc, že smlouva pro Petra bude prodloužena na dobu neurčitou a rovnou povýšení a lepší peníze. Sice jsem tušila co po mě chce, ale i tak jsem se zeptala jak takové mimofiremní vyrovnání vypadá. Tentokrát mě začal hladit po stehnech, že jsem chytrá a jistě vím co má na mysli. Chtěl se mnou prostě spát. Já mu vzdorovala, že nechci manžela podvádět. On vstal, že v tom případě jede do firmy za otcem na jednání. Musela jsem rychle konat. Petr by to ponížení nepřežil. Chytla jsem syna za ruku ať počká. Usmál se vítězoslavně, protože mě měl na lopatkách i když zatím jen obrazně. Nechtěla jsem, aby došlo k nedorozumění, takže jsem mu hned řekla, že to bude jen jednou. Že za jednu chybu nebudu platit vícekrát.”

 

Soňa koukala vyjeveně na celou tu situaci co Jana prožila. “A souhlasil?” Zajímala se. “No úplně šťastný nebyl, ale byl rád, že si užije aspoň jednou. Zajímalo mě, kdy chce aby k tomu došlo. On koukl na hodinky a řekl, že za pět minut to bude ideál. Asi nechtěl, abych mu pak ucukla. Nebo abych se neporadila s Petrem. Zeptal se, kde máme ložnici, že na gauči ani na podlaze to dělat nebude. Zavedla jsem ho tam a on mě hned povali na postel. Začal mě svlékat oblečení a během chvilky jsem před ním ležela nahá. V ten moment jsem se styděla ja nikdy. V hlavě jsem si, ale pořád opakovala, že to dělám pro nás jako rodinu. Říkal, že nahá vypadám líp než když si mě takto představil a ať mu pomůžu s kalhoty. Ty jsem mu z třesoucíma se rukama po chvíli zápasení dokázala rozepnout. On si myslel, že se třesu na něj vzrušení, ale já se třásla studem a ponížením.”

 

“A jaký ho ho měl?” Vyhrkla najednou Soňa zvědavě. ”No jak už to bývá, tak největší blbci a frajírci jsou i dobře obdaření. Neměl žádný obří péro jako v péčku, ale měl ho pěkně baculaté a dlouhé asi jako Petr. Abych se ti přiznala moc jsem to neporovnávala. Chtěla jsem to vše mít rychle za sebou, takže jsem do toho šla aktivně a aniž by cokoliv naznačil nebo řekl, tak jsem ho začala kouřit. Napadlo mě, že pokud mu to pusou udělám jako žádná jiná, tak se udělá a já to budu mít za sebou. Zapojila jsem proto všechny ženské zbraně při kouření. rukama jsem si pomáhala ho do pusy honit a druhou mu laskala jeho koule. A samozřejmě co zbožňují je oční kontakt. Koukala jsem na něj nahoru jak si užívá a dělal vše pro jeho orgasmus. Byla jsem dokonce odhodlaná, že si pusu nechám vystříkat. Věděla jsem, že to muži rádi i když já to nikdy předtím nedělala ani Peťanovi. Nevím jak dlouho jsem se snažila, ale nenechal mě to dodělat do konce. Řekl stačí teď chci zkusit tu tvou pičku. Budeš moje první zadaná, tak doufám, že budeš stát za to, když jsi do teď šukala jen se starým. Povalil mě na postel a roztáhl nohy. Prsty do mě hrubě zajel až to zabolelo. Chválil jak jsem úzká, že strej asi péro nemá na šukaní a že nejsem moc mokrá. Takže několikrát mi tam dolu plivnul. Bylo to nechutné co ti budu povídat.”

 

Soňa, ale i já jsme doslova vyseli na Janině puse a poslouchali s napětím ono vyprávění. “Pak už si mezi nohy zaklekl a ať jsem prý poslušná pokud chci, aby Petr měl kam ještě zítra jít pracovat. Ale pak mi došlo, že nejsem chráněná, když se chystáme na tu rodinu až to jen půjde. Takže jsem ho zarazila, že musí mít ochranu. Ale synáček mě odsekl, že s pláštěm nešuká. A pokud nebudu držet, tak odejde a dohoda padla. Co jsem měla dělat? Musela jsem to přetrpět. Jen jsem ho upozornila ať si dá pozor, že chci s Petrem brzy miminko. No jo, ale pro něj to byl jak olej do ohně. Místo slibu, že vytáhne naopak řekl, že rád pomůže zadělat. A opět připomněl, že nebudu li po vůli, tak odchází. Věděla jsem, že to je obrovská chyba a risk, ale zase z jednoho stříkání jsem doufala, že nic nebude. Takže už jsem jen mlčela, ale to ho nebralo. Chtěl abych poprosila, že ho do mě vrazí. Ať prosím o jeho péro a o jeho semeno. Přejížděl mi při tom přes závojíčky, takže pěkně rozetřel sliny a já začala pociťovat nával vzrušení. A jak jinak musela jsem ty věty nakonec ze sebe dostat. Koktala jsem a šeptala jako by mě mohl někdo slyšet. Vychutnával si svou výhru do poslední kapky, protože dodal, že hned poznal, že jsem jen obyčejná kurva co bude chtít prcat jak uvidím jeho péro. To do mě nakonec zarazil stejně hrubě jako předtím prsty. Já zavřela oči a doufala, že se udělá co nejrychleji. Bušil do mě a pořád vykřikoval jak jsem úžasná a jak mi bude slušet buben.”

 

“A pak se udělal?” Opět zvědavá Soňa. “ Kéž by. Vyjel ze mě a lehl si, že vše neoddře  sám ať si na něj sednu. Že chce vidět moje kozy v akci až na něm budu hopkat. Takže jsem na něm rajtovala a zase jsem se snažil ho udělat, chtěla jsem totiž na konci sesednout, aby to šlo ven. Nevím zda můj plán prokoukl, ale každopádně na závěr chtěl polohu zezadu. Nastavila jsem mi prdelku a on do mě zajel a hned mě svou vahou přišpendlil k posteli. Takhle tě tu kundu nejlíp naprcám mi oznámil. Byla jsem v pasti. V péru mu už cukalo jak byl natěšený a já mohla jen nečině ležet a čekat. Přišlo to po pár přírazech. Chytl mě za vlasy a přitáhl si mou hlavu. Teď uděláme jednoho nemanželského bastarda doufám, že se taky těšíš jako já. A už jsem to cítila. Péro zajelo a znehybnělo v mých útrobách. A  už do mě pumpoval jeho semeno. Pulz za pulzem jsem to cítila a modlila se ať se to neujme. On naopak stále opakoval jak cítí, že mi to napral až k děloze. Když ze mě konečně slezl, tak se oblékl. Řekl, že dohoda platí, když jsem tak poslušně držela. Odešel a já už ho nikdy neviděla. Petr za pár dnů dostal skutečně smlouvu a povýšení. Dokonce mi Petr říkal, že syn má velký průser, že prodělal někde 50 klacků, takže mi došlo, že dohodu splnil, když to vzal na sebe.”

 

Ten hajzl!

Vše ve mě vřelo.

Moje Jana totiž neví, že ta chyba byla skutečně toho syna. To já ji objevil a otec mi za to tehdy slíbil povýšení a smlouvu. Synáček sice zuřil, ale nic s tím nezmohl. A tehdy toho asi využil a napadlo ho zneužít mou ženu. Hajzl já bych ho zabil, kdyby už na onom světě nebyl. Zabil se asi po půl roce od toho incidentu v autě. Zřejmě karma.

 

“A pak jsi přišla na to, že jsi v tom?” Pokračoval u nás doma rozhovor. “

No asi po měsíci jsem se odvážila si udělat test a byl pozitivní. Tehdy jsem chtěla jít na potrat, ale Petr přišel z práce dřív akorát, když jsem test držela v ruce. Nedokázala jsem mu říci pravdu, když jsem viděla jak září štěstím. Chtěla jsem pak mít druhé s Petrem, ale jak víš při porodu byly komplikace a od té doby jsem neplodná. Nikdy si nepřestanu vyčítat co jsem provedla, ale ani nemůžu s pravdou ven. Petr se do prcka zamiloval a já nechtěla o vše přijít. Vím je to sobecké, ale miluji Petra to pro něj jsem vše dělala.”

Seděl jsem v kavárně a neměl slov. Koukl jsem na papíry na stole. Byla to žádost o rozvod z důvodu nevěry. Vzal jsem ji a roztrhal jsem ji. Za vše mohl ten šéfovo frajírek. Moje Jana byla zahnaná do kouta a on jen využil její lásky ke mě. Ještě ten večer jsem vzal svou Janu na večeři a úžasně se s ní pak doma pomiloval. A tak jako ona žije s tajemstvím, tak s ním budu žít i já.         

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. PAN autor nezklamal. Moc dobře se to čte. Těším se na další díl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *