Odposlechnutý rozhovor

Takový krásný den to byl. Však jsem také z práce utekl hned po obědě, že vezmu svojí k rybníku na koupačku. Jenže u baráku už jsem poznal, že máme návštěvu Soňu. Je to nejlepší kamarádka mé manželky Jany. Určitě zase vykecávají u kávičky. Chtěl jsem na ně zkusit bafnout a vylekt je. Takže jsem se do domu kradl potichu jak nějaký lupič. A právě díky tomu jsem slyšel intimní rozhovor.

“Takže jsi byla jako Vaškovi nevěrná?” Zděšeným hlasem říkala má manželka.

“No byl to úlet. Teď toho samo sebou lituji.” Odpovídala Soňa.

“Tak mi pověz jak se to stalo.” Moje byla vždy zvědavá.

“No kde začít. Víš stalo se to před 14 dny jak jsem tě chtěla vytáhnout na vínko. No ty jsi nemohla a ten můj byl na služební cestě. Nejdřív jsem chtěla zůstat doma, ale když už byl Jeník u babičky na hlídání, tak jsem to nechtěla úplně promarnit a vyrazila sama. No zašla jsem do našeho baru a tam ani noha. Takže jsem si řekla, že to je konečná a půjdu domu. Jenže cestou jsem šla kolem sokolovny a linula se z ní hlasitá hudba. Byl tam nějaký koncert nějké skupiny. Ani nevím její jméno, ale řekla jsem si, že tam nakouknu a dám si na žízeň aspoň pivo. Uvnitř duněli bedny na plné koule a já si šla na bar pro pivsoně. Toho jsem vypila skoro na ex. Znáš mě jaký mám splávek když mám žížu. No a pak koukám na podium, kdo že to vůbec zpívá. Respektive spíše křičí než zpívá. Byla to nějaká evidentně studentská kapela. Všichni mladí cucáci. Ono celkově jsem si začala připadat dost blbě, když jsem koukla kolem sebe a zjistila, že jsem tam asi společně s barmanem nejstarší. Už jsem měla placeno, že půjdu domů, když skupina vyhlásila pauzu a jeden z těch cucáku si to šinul na bar rovnou ke mě. Objedával piva pro kapelu a zahlédl můj prázdný půllitr. Křikl paninka si taky dá ještě jedno. Než jsem mu stihla cokoli říci už jsem měla pivo před sebou. Jeho spoluhráči si přišli pro piva a šli dozadu. On, ale zůstal a začal mě normálně balit. Znáš to kecičky typu vy jste krásná se divím, že vás manžel pustil. Já mít takovou holku, tak ji nespustím z očí. A vypadáte na dvacet a né třicet jak říkate. No než jsem se rozkoukala už jsem měla další pivo. Pak najednou panák, že si musíme potykat.”

 

Moje manželka hltala každý její slovo a co vám budu povídat já také. I mě zajímalo jak to probíhalo dál. Soňa si jen usrkla kafe a spustila dál. “No takže jsme si potykali a hned další panák do druhé nohy. Což pro mě v kombinaci s pivem byla celkem rychlá smrt. Vše se se mnou točilo a on hned pojď já tě vezmu dozadu, tam si odpočineš. Já kráva to neprokoukla. Vzal mě do zákulisí do jejich šatny. Měli tam pěkný kanape na které mě usadil. Sám si hned přisedl a jeho ruce začaly být nebezpečné. Nejprve hladil nohy. Pak najednou mačkal moje prsa a už byl pusou přisátý na můj krk.” Soňa ukázala na krk, kde byl ještě matně vidět pozůstatek po cucfleku. “Tak proto ten šátek v práci tehdy? Já myslela jak jsi nemocná.” Docvaklo Janě. “No právě hezky si mě označkoval. Ještě, že si toho doma nevšiml. Každopádně on pokračoval v líbání a pořád mi připomínal jak jsem krásná a jak po mě touží. No a najednou jeho ruka byla pod mou sukní a už se dobýval pod kalhotky. Moje mysl sice křičela co to děláš, ale ta situace se odehrála, tak rychle, že jsem se mu zcela poddala a nechala ho dělat cokoliv jen chce. Ty jeho nenechavé prsty v mém rozkroku během mžiku způsobily, že jsem začala být pěkně mokrá a nadržená. Což samozřejmě poznal a věděl, že může pokročit dál. Vstal a stáhl si kraťasy. Po letech jsem viděla jiný péro než to co mám doma. A co ti budu povídat stálo mu pěkně až jsem se olízla. On nezváhal a už mi ho cpal do pusy. A já začala odvádět tu nejlepší možnou práci. To, že jsem vdaná jsem v ten moment úplně zapomněla. Najednou jsem žila jen tím co se dělo v šatně. Dokonce jsem si nevšimla, že přišli další dva kluci z kapely.”

“Počkej ty jsi klidně kouřila cizího kluka a ještě jsi při tom měla diváky? Já tě nepoznávám. Jsi to ty ta plachá a stydlivá Soňa? Divila se Jana a já jen doufal, že ji tím nevyplaší, abych slyšel co se dělo dál. “Kdyby byly jen jako diváci. Oni jak zjistili co se děje, tak se přidali. Takže najednou jsem byla v šatně a přede mnou  stáli rovnou tři péra. Rukama mojí hlavu naváděli postupně na každého. Kluci si hodně užívali, že jim vdaná panička kouří jejich péra. Byly evidentně úplně odvařený. Dokonce jsem pak postřehla, že minimálně dva si to fotili nebo natáčeli na mobil. Ten co mě sbalil, ale nechtěl aby to končilo jen kuřbou. Opřel mě o opěrku gauče a roztáhl mé nohy. Hned se mezi ně napasoval a jednou rukou dal kalhotky bokem, aby mohl zasunout. Což hned udělal a já díky tomu, že jsem tekla jak patnáctka, tak se do mě dostal jak horký nůž do másla. Opět jsem postřehla jak si kluci fotí detail svého kámoše zabořeného hluboko ve mě. Dokonce si dávali mojí ruku se snubákem k přirážejícímu péru a fotili to, aby bylo jasné, že jsem vdaná.  A samozřejmě ho podporovali slovy dej jí kurvě. Pořádně ji protáhni. Ukaž jí jak se mrdá a podobně. A za tété podpory jsem cítila jak ve mě začíná péro pulzovat s škubat. Oznámil klukům, že to na něj jde. A pak do mě zajel a křičel jak cáká a jak mám boží kundu.” Soňa se opět musela napít. “Počkej, ale vždyť vy se teď snažíte o druhé mimčo ne?” Divila se Jana.

 

“No to je to. Já kráva na to vzrušením úplně zapomněla. Až po tom co do mě všechno nastříkal mi to došlo. On ho vytáhl a já si sáhla mezi nohy, abych se přesvědčila, že to fakt pustil do mě. A pro sebe jsem řekla nahlas, že jsem blbá, že teď nic neberu. Kluci hned začali plácat ukojeného kamaráda že je borec, že mi možná udělal dítě. Ten jen kývl rameny, že to není jeho problém, ale paroháče co na mě čeká doma. A pak jak jsem tam tak seděla jeden řekl, že si mám sundat kalhotky. A už mi z nich ochotně pomáhal. Dal je tomu co stříkal a hned se vrátil ke mě. Taky zaklekl mezi mé stehna a jen pronesl, že si nemůže nechat ujít příležitost vykropit nevěrné rodidla. A už mě taky šukal. Přirážel jak zběsilí a já začala cítiti, že to jde na mě. To jak se choval jako zvíře a jak bušil vší silou mě odrovnalo. Jani já se normálně udělala. Což byla jak voda na mlýn. On to samozřejmě poznal a hned to okomentoval. Ty vole kluci ona se udělala. Ona to od nás asi hodně chce. Tak co paničko přidáme další dávku? Jenže já nestihla ani kývnout hlavou a už do mě semenil i ten druhý. Vyjel a uvolnil místo pro posledního. Tak a poslední pán na holení. Tím to ten poslední okomentoval než do mě přirazil. Já byla unavená, opilá a vzrušená. Vše dohromady. Poslední přirážel něžně. Jako bych byla snad jeho holka. Vyloženě si vychutnával každý zajetí. A byl dokonce slušný a říkal, že jsem fakt pěkná. Že jsem úžasná a jeho první žena. Proto asi přirážel pomalu. Pak mi dal pusu a já cítila, že i on mě začal plnit. Ještě párkrát přirazil jako by do mě chtěl vypustit snad i duši. Pak i on vyjel. Kluci se oblékly a s tím, že musí jít zase hrát odešli. Ještě dodali, že až dohrají, tak přijdou na další kolo. Naštěstí jsem nečekala a jak jsem slyšela, že hrajou, tak jsem se trošku dala dohromady a vypařila se. Tak konečně jsem to někomu řekla.” Ulevilo se Soně po vyřčeném příběhu. Mě s toho ukázkově stálo péro. Úplně jsem Soňu viděl jak si ji kluci podávají.   

 

“No jako je to síla to ti povím. Vzala jsi si pak prášek po doufám?” Vyzvídala má zodpovědná Jana. “No já se styděla, takže ne. A teď mám tři dny zpoždění.” Řekla hlasem jako by dítě něco provedlo. “Aha tak to ještě nic neznamená ne.” Na to moje. “Já se bojím, že znamená, protože já to do teď měla několik let jako hodinky.” Jsem rád, že nejsem Soni manžel a mám svou úžasnou Janu. “Tak zase už jak dlouho se snažíte, tak se aspoň tvůj dočká druhého mimča.” Žasl jsem co to z Jany vypadlo. “No jo, ale jak mám žít s tím, že dítě není jeho?” Jana chvíli mlčela. “No, tak snadné to není, ale zvládneš to.” Soňa se podívala na Janu. “To nemůžeš vědět.” Vzlykla Soňa. “Ale vím i já s tím žiju řadu let a podívej jak máme harmonické manželství a to naše dcerka není jeho.” Hlava se mi začala motat a srdce tlouklo jako by chtělo vyskočit. Určitě lže to není přece možné. “O tom ti zase budu vyprávět já, ale až zítra teď budu muset běžet nakoupit.” Rychle jsem se sebral a utekl. Několik hodin jsem jezdil autem a rozdýchával to. Nakonec jsem si řekl, že musím vědět kdo byl ten hajzl co mi nasadil ty grandiózní parohy. A vymyslel jsem plán s odposlechem.        

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Jak se kýve rameny? To bych chtěl vidět… 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *