Zkouška – 1.díl (Šok)

Stala se mi taková věc. Jednou jsem manželku Jarku vezl na oslavu třicátin její sestřenice a nemohl jsem tam byt s ní. Znáte to, někdy v práci, kde slušně vyděláváte, nemůžete říci „ne“. Bylo to v sobotu. Nu což, je jí 28, děti zatím nemáme, tak co bude čučet doma, když já s ní být nemohu. Druhy den v neděli jsem pro ni jel.  Když jsem si pro ni dojel, Jarka, která není moc zvyklá pít, měla kocovinu a bylo jí blbě. Proto si  vypila Alkasalzer a lehla do postele. Já jsem potřeboval její mobil kvůli lepšímu foťáku, který v něm má. Potřeboval jsem nafotit jednu starožitnou  sošku pro Bazoš, abych ji mohl nabídnout k prodeji. Jarka chrněla a mě zvědavost nedala, jelikož měla v mobilu několik upozornění na instagramu, že ji tam někdo píše. No, udělal jsem co se nedělá a tam to, co jsem se dozvěděl byl pro mě skutečně šok.
Zjistil jsem, že během oslavy si psala s klukem z fitka, který bydlel poblíž a šla s ním v noci ven, když jsem byl v práci. Básnil nad tím, jak se líbali, jak jí sahal na prsa a ona mu na čuráka. Odporné… Ještě, že si to tak krásně na instagramu zrekapitulovali. Nechápu to, přitom jsme spolu 4 roky, z toho 3 roky spolu bydlíme v našem 2+kk a 2 roky jako manželé. Vždyť nám všechno tak krásně klapalo…, nebo snad neklapalo??
Jarka má spoustu skvělých vlastností. Je to moc fajn ženská a i já se vždy snažil… Přijdu z práce a hned se jí věnuji, zajímám se jaký měla den (pracuje jako úřednice na katastrálním úřadu) i uvařím, uklidím, prostě to nenechávám jen na ní a zapojuji se do domácnosti stejně jako ona ona. Také jsem jí vždy věřil a nebyl žárlivý aby nemohla večer kamkoli ven s kamarádkami nebo na jakoukoli akci sama pro sebe. Sdílíme smysl pro humor, zájmy a plány do budoucna, baví nás stejné společné dovolené a máme si stále co říct. Také jí občas kupuje mi rád a často různé malé dárky a udělám cokoli, o co mne požádá. Proto se mne to šíleně dotklo a ranilo. Vnitřně mne to žralo. Nevěra je pro mne odporná věc, kterou bych já sám nikdy neudělal a nikomu to nepřejí. Takovou bodnou ránu do srdce jsem nikdy nepocítil.  Najednou jsem si říkal, zda mne nepodvádí už déle? Co když to ale udělá znovu a zničí mi cely život? Vím, nejsem dokonalý a ona je krásná ženská, ale taky vím, že jsem věrný. Jasně, nejsem žádný svalovec s pekáčem buchet na břiše a také nemám péro přes 20 cm.  I když nejsem v obličeji takový ten typan, co má ostré mužné rysy, výraznou dolní čelist ale ošklivý, myslím si, nejsem a obtloustlý také ne.
Nakonec jsem si řekl, že ji podrobím zkoušce. Pokud obstojí, odpustím jí to a budu dělat, jako že nic nevím, ale pokud neobstojí, dám se rozvést. Za pitomce nebudu.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. No, na díly to nebylo, to byly jen odstavce, mělo to být v celku, takže chyba není na mém přijímači.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *