Zkouška – 1.díl (Šok)

10+

Stala se mi taková věc. Jednou jsem manželku Jarku vezl na oslavu třicátin její sestřenice a nemohl jsem tam byt s ní. Znáte to, někdy v práci, kde slušně vyděláváte, nemůžete říci „ne“. Bylo to v sobotu. Nu což, je jí 28, děti zatím nemáme, tak co bude čučet doma, když já s ní být nemohu. Druhy den v neděli jsem pro ni jel.  Když jsem si pro ni dojel, Jarka, která není moc zvyklá pít, měla kocovinu a bylo jí blbě. Proto si  vypila Alkasalzer a lehla do postele. Já jsem potřeboval její mobil kvůli lepšímu foťáku, který v něm má. Potřeboval jsem nafotit jednu starožitnou  sošku pro Bazoš, abych ji mohl nabídnout k prodeji. Jarka chrněla a mě zvědavost nedala, jelikož měla v mobilu několik upozornění na instagramu, že ji tam někdo píše. No, udělal jsem co se nedělá a tam to, co jsem se dozvěděl byl pro mě skutečně šok.
Zjistil jsem, že během oslavy si psala s klukem z fitka, který bydlel poblíž a šla s ním v noci ven, když jsem byl v práci. Básnil nad tím, jak se líbali, jak jí sahal na prsa a ona mu na čuráka. Odporné… Ještě, že si to tak krásně na instagramu zrekapitulovali. Nechápu to, přitom jsme spolu 4 roky, z toho 3 roky spolu bydlíme v našem 2+kk a 2 roky jako manželé. Vždyť nám všechno tak krásně klapalo…, nebo snad neklapalo??
Jarka má spoustu skvělých vlastností. Je to moc fajn ženská a i já se vždy snažil… Přijdu z práce a hned se jí věnuji, zajímám se jaký měla den (pracuje jako úřednice na katastrálním úřadu) i uvařím, uklidím, prostě to nenechávám jen na ní a zapojuji se do domácnosti stejně jako ona ona. Také jsem jí vždy věřil a nebyl žárlivý aby nemohla večer kamkoli ven s kamarádkami nebo na jakoukoli akci sama pro sebe. Sdílíme smysl pro humor, zájmy a plány do budoucna, baví nás stejné společné dovolené a máme si stále co říct. Také jí občas kupuje mi rád a často různé malé dárky a udělám cokoli, o co mne požádá. Proto se mne to šíleně dotklo a ranilo. Vnitřně mne to žralo. Nevěra je pro mne odporná věc, kterou bych já sám nikdy neudělal a nikomu to nepřejí. Takovou bodnou ránu do srdce jsem nikdy nepocítil.  Najednou jsem si říkal, zda mne nepodvádí už déle? Co když to ale udělá znovu a zničí mi cely život? Vím, nejsem dokonalý a ona je krásná ženská, ale taky vím, že jsem věrný. Jasně, nejsem žádný svalovec s pekáčem buchet na břiše a také nemám péro přes 20 cm.  I když nejsem v obličeji takový ten typan, co má ostré mužné rysy, výraznou dolní čelist ale ošklivý, myslím si, nejsem a obtloustlý také ne.
Nakonec jsem si řekl, že ji podrobím zkoušce. Pokud obstojí, odpustím jí to a budu dělat, jako že nic nevím, ale pokud neobstojí, dám se rozvést. Za pitomce nebudu.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. 2+

    No, na díly to nebylo, to byly jen odstavce, mělo to být v celku, takže chyba není na mém přijímači.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *