Správcem penzionu – Kapitola I.

Před pár lety jsem se stal správcem penzionu v horách. Byl jsem svobodný a bez závazků a tak mi nevadilo, že jsem byl k práci přikovaný od rána do večera. Nicméně za dlouhých zimních večerů mi bylo docela smutno. Po čase, když už jsem se dokázal ve své práci dobře orientovat, jsem se začal i trochu osmělovat. A tak se stalo, že byl můj pokoj svědkem nočních návštěv jak mladých slečen, co u mě byly s rodiči, tak i vášnivých paniček, co hledali trochu rozptýlení.

Po dvou letech jsem se seznámil s Terezkou, krásnou, o rok mladší hnědovláskou, která u mě pobývala jako dozor na týden se školou v přírodě. Hned třetí noc zůstala její postel prázdná a ona sama usnula v mém náručí, nahá a několikrát vášnivě pomilovaná, až když se začalo rozednívat. Do konce týdne pak hned jak uložila děti do postele, se spěchala nechat uložit ode mě. Nebyl jsem žádný sportovec, spíše naopak, proto dodnes nevím, kde jsem vzal tolik energie, abychom do toho celé noci mohli bušit.

V následujících měsících za mnou Terezka několikrát přijela na „dovolenou“ a pokaždé si jí nezapomněla o nocích pořádně odpracovat. Měla tělo bohyně, dlouhé, tmavě hnědé vlasy, nebyla hubená, ale rozhodně ne tlustá, pevný zadeček a pod košilkou krásné trojky. Mušličku si holila, ale nikdy nezapomněla nad ní nechat ostrůvek chloupků, přesně tak jak jsem to měl rád.

Po půl roce od našeho seznámení se ke mě nastěhovala. Našla si práci v patnáct kilometrů vzdálené školce a tak skončil můj poustevnický život. Po půl roce jsem ji požádal o ruku a do roka byla svatba. Tam jsem všem přátelům ukázal, že ačkoli jsem měl do té doby na vztahy smůlu, tentokrát jsem našel opravdový poklad. Všichni kamarádi na ní mohli oči nechat a já ze všech nejvíc.

Čas plynul a dny zevšedněli. Na rodinu jsme ještě nepomýšleli, chtěli jsme si trochu toho života ještě užít, než přijdou děti. Jenže já byl stále k penzionu přikovaný a tak jsme na dovolenou vyrazili jen občas. Práce nás trochu monotónností otupila, ale zamilovaní jsme byli pořád.

Náš milostný život byl zprvu docela bouřlivý a já stahoval kalhoty ke kolenům pokaždé, kdy k tomu byla příležitost. Terezka sice byla trochu konzervativní, ale zprvu mi leccos dovolila. Už od prvního okamžiku jsem měl zálusk na její nádhernou prdelku, ale ona mě vždy s úsměvem odvětila, že tu si schovává až pro svého manžela. O svatební noci svůj slib splnila a mě učinila ještě šťastnějším. A protože viděla, jak moc jsem to chtěl a i jí to nepřišlo nepříjemné, stala se její zadní dírka předmětem vyjednávání v našich sporech. Proti takovému kalibru jsem nemohl nic dělat. Časem ale i ten sex byl stále vzácnější a široká škála poloh se smrskla na pár nejpoužívanějších. Únava a starosti udělali své a tak jsem byl rád, když jsme se milovali alespoň jednou za týden, ne-li za dva.

Bylo to skoro rok a půl od naší svatby, když se vše úplně změnilo. Bylo to na podzim, hostů už bylo poskrovnu a Terezka odjela na tři týdny ke své matce, kterou celý rok neviděla. Měla se vracet autobusem, ale já využil toho, že jeden host, který ke mě pravidelně jezdil, jel stejným směrem a poprosil ho jestli by ji nevzal.

Toho večera jsem měl mít na domě jednu větší rodinu, ale pobyt kvůli nemoci odvolali. Tak se stalo, že Richard, jak se host jmenoval,byl tu noc naším jediným hostem. Byl to čerstvý čtyřicátník sportovní postavy, dělal pro jednu softwarovou firmu a několikrát ročně jezdil na pár dní ke mě a využíval klidu na penzionu k práci. Prázdný penzion jsem doufal využít i já, koupil jsem Terezce nové erotické prádlo a chtěl jsem ho na ní večer vidět. Po třech týdnech odloučení jsem byl nadržený jak jelen v říji, kterých tu mimochodem běhalo teď kolem domu dost.

Richard s Terezkou dorazili kolem čtvrté odpoledne. Richard si začal nosit věci na svůj pokoj a navrhl, abychom se sešli kolem šesté ve společenské místnosti a udělali si společnou večeři, že veze z domova naložené maso a kořeněné brambory. Neměl jsem toho v lednici mnoho a tak jsem byl rád, že se o jídlo na večer nemusím starat.

Terezka se na mě evidentně také těšila a když jsem jí pak o samotě ukázal prádýlko, nemohla se dočkat, až ho večer vyzkouší. Svlékla se a šla do sprchy, chtěl jsem jí následovat, ale zrovna mi zadrnčel telefon kvůli rezervaci. Terezka mi ze sprcháče něco povídala a já jí přes hovor moc neslyšel. Pochytil jsem ale, že mluví o Richardovi.

Když vylezla, zeptal jsem se, o čem že mluvila. Řekla mi že jí po cestě Richard říkal, že ho před necelým rokem podvedla manželka a pak ho obrala o skoro všechen majetek. Že se prý rozhodl, že se už nikdy neožení a ženám se vyhýbá. A pak to zakončila slovy – takovej hezkej chlap, tolika holkám by pomotal hlavu a takhle se spálí. Trochu jsem se rozhodl si rýpnout – jestli i jí by tu hlavu pomotal. Usmála se. Chvíli se odmlčela a třela si prsa ručníkem. Pak se na mě podívala a řekla – to by nemohl miláčku, protože já už jsem vdaná.

Večeře byla skvělá, po večeři vytáhl Richard z tašky tři lahve bílého vína a Terezka přinesla skleničky. Zábava byla s každou další sklenkou uvolněnější a stejně tak i témata. Nemohl jsem si nevšimnout, že má žena občas až hltavě poslouchá vše, co Richard řekl. Svou ruku měla sice položenou na mém stehně, ale chvílema jako bych tam nebyl. Ani jsem se vlastně nedivil, Richard byl rozhodně inteligentní a charismatický muž a mě měla Terezka doma pořád.

Když došla i třetí láhev, nabídl jsem se, že skočím do sklepa po další, ale Terezka mě zastavila. Natvrdo řekla, že už půjde nahoru, že si chce oblíct to erotické prádélko, co se jsem jí koupil a že za ní mám za chvíli dorazit splnit své manželské povinosti. Ve mě i v Richardovi hrklo, ale alkohol udělal své a tak jsme se oba rozesmáli. Řekl jsem Terezce, ať se nebojí, že se nezdržím.

Žena odešla a atmosféra zhoustla. Nejraději bych se rozběhl hned, ale nechtěl jsem takhle neslušně Richarda odbít. Po pár slovech se ale zvedl, odcházeje mě poplácal po rameni a řekl, že mám jít za manželkou a užít si večer. Bylo to zvláštní, najednou mi ho bylo líto.

Uklidil jsem nádobí a zamířil k pokoji. Terezka seděla v křesle, na sobě krajkové kalhotky a podprsenku více odkrývající než naopak. V tu chvíli, kdy jsem ji uviděl, se mi rozbušilo srdce. Dostal jsem totiž zálusk si splnit jednu svou fantazii, o které jsem Terezce nikdy neřekl, protože jsem se bál. Bál jsem se, co to s náma udělá.

Už od té doby, co se ke mě přistěhovala, jsem si nemohl nevšimnout, že se po ní mužští hosté rádi a často ohlížejí a že s ní zkoušejí flirtovat. Ona je vždy slušně odbyla a tak jsem neměl nejmenších obav a nežárlil. Jenže i tak jsem si začal sem tam přestavovat, jaké by to bylo, kdyby se jimi nechala svést. Představoval jsem si, jak si s nimi dává schůzku na záchodě za lokálem a s kalhotkami v ústech, aby nevykřikla, se nechává tajně klátit. Jak jí prohrávám v kartách a výherce jí šuká přímo přede mnou na stole…

Pokaždé, když jsem si to představil, rozbušilo se mi srdce a touha a žárlivost zároveň mě svírali jak v kleštích. A tak jsem se cítil i teď. Začal jsem Terezku líbat a jakoby mimochodem jí zajel rukou na kalhotky a hladil jí přes krajku.

Miláčku, začal jsem, všiml jsem si, jak pokukuješ po Richardovi, je to hezký chlap, co? Trochu znejistěla, ale pak řekla popravdě, že se jí líbí, že je to fešák. Pokračoval jsem a líbal jí přitom na krku. No měl bych pro tebe takový návrh. Když jsem šel nahoru, zdál se mi Richard nějaký smutný. Co kdyby jsi si vzala župan, zaklepala na dveře a malinko mu zvedla náladu?

Trochu sebou trhla. Chvíli bylo ticho, ale já pokračoval v líbání a nemohl si nevšímnout, jak krajka jejich kalhotek začíná vlhnout – to jak o tom začíná uvažovat.

Miláčku, řekla po chvíli, víš ale že jsem teď nadržená a že si s ním nebudu moc povídat? No to mě samozřejmě napadlo, řekl jsem jí.

Odtáhla se ode mě a zadívala se mi do očí. Zahlédl jsem v nich záblesk nejistoty, ale ten zmizel, když zjistila, že o myslím smrtelně vážně. Radši se ale ještě jednou ujistila.

Miláčku, takže ty chceš, aby tvá manželka zaklepala v erotickém prádle na dveře toho krásného a svalnatého muže a nechala se od něj ošukat? – řekla natvrdo. Řekl jsem jí, že přesně to chci. A taky to, že až s ním skončí, že se má rychle obléci a přijít za mnou, že s ní mám ještě plány.

Po chvíli váhání souhlasila. Políbila mne a když si oblékala župan, naposled znejistěla a ještě jednou se na mě podívala. Usmál jsem se na ní a tak jí nejspíš dodal poslední odvahy. Otevřela dveře a ty za ní v ránu zaklaply.

Sedl jsem si na postel a pomalu mi docházelo, co se právě stalo. Bušení srdce jsem cítil po celém těle, ale žárlivost přehlušilo vzrušení, jaké jsem v životě nezažil. Největší tlak jsem ale cítil v rozkroku. Říkal jsem si, že třeba Richard Terezku pošle zpět, ale sám jsem věděl jaká je to hloupost. A tak, když se asi po pěti minutách nevrátila, otevřel jsem dveře a vyšel na chodbu.

Penzion měl koupelny na pokojích u sebe, skrze stoupačky tak bylo možno občas zaslechnout, co se ve vedlejším pokoji děje. Než jsem však došel k pokoji vedle Richardova rozlehlo se penzionem vzdychání. Snad úmyslně, snad ve spěchu, nechala totiž Terezka nedovřené dveře Richardova pokoje a tak se jejich milování neslo chodbou. A že bylo co poslouhat.

Sedl jsem si na zem a opřel se o stěnu. Rozvrzaná postel mlátila pelestí o stěnu a dávala tušit jak moc má manželka dostává do těla od člověka, který byl teď pár měsíců v celibátu. Zběsilé pleskání těla o tělo a zrychlující s sténání Terezky mě přivádělo k šílenství. O několik metrů vedle mě mou životní partnerku a lásku zběsile šoustal nadržený alfa samec a její kundička, která měla být už jen moje, mlaskala radostí.

Zdálo se mi to nekonečné, přesto uběhlo jen pár vteřin. Z pokoje se ozval výkřik, to jak se Terezka poprvé udělala. Bušení ustalo, ale jen na moment, protože za chvíli se postel rozvrzala znovu a tempo rozhodně nepolevilo. Ani ne do tří minut vykřikla manželka znova, tentokrát o dost silněji. Richard jí chvilku nechal vydechnout, za moment už ale do ní bušil zase jako závod.

Srdce se mi svíralo a bál jsem se sáhnout si do kalhot, protože jsem věděl, že pouhým dotykem bych si přivodil explozi. Z pokoje se už ozývalo kromě vzdychání mé ženy i čím dál tím hlasitější oddychování Richarda. Zrychlil ještě trochu tempo a Terezku tak připravil na třetí orgasmus. Vzduch prořízl dvouhlasý sten a za zvuku několika posledních přírazů jsem byl svědkem nejen toho, jak ze mě ten šťastlivec vedle udělal paroháče, ale i momentu, kdy vystříkal jeskyňku mé lásky svým mazlavým autogramem. Věděl jsem totiž, že kondomy nesnáší, naštěstí právě proto brala prášky.

V tu chvíli jsem si sáhl do kalhot a jak jsem se ho jen dotknul, začal jsem pumpovat do trenek svou nálož. Z pokoje se ozývalo hluboké oddechování obou milenců. Seděl jsem, ani nedutal, když se ze dveří ozvalo jemné mlaskání. Zaposlouchal jsem se a nebylo pochyb, že Richardův těšitel právě mizí v ústech mé Terezky, která ho svými rtíky přemlouvá na další kolo. Znal jsem to moc dobře, prostě ještě neměla dost. A zvuk rozvrzané postele mi v mžiku potvrdil, že se Richard pokračování rozhodně nebrání.

Zvedl jsem se rychle ze země a co nejpotišeji se odplížil do pokoje. Svlékl jsem se, očistil a lehl si jen v tričku na postel a oddychoval. Hlava se mi točila a já se díval nehybně do stropu. Ležel jsem tak nevím ani jak dlouho, ale čas se jakoby zastavil.

Z tranzu mě vytrhlo až vrznutí dveří. Zvedl jsem hlavu a přede mnou stála Terezka, na sobě jen kalhotky a v ruce župan, který upustila na zem. Byla udýchaná a zpocená. Stěží se držela na nohou. Po klepajících se stehnech jí z mušličky na obě strany stékala lepkavá tekutina, kterou do ní před pár okamžiky napumpoval ten cizí muž. Stála přede mnou, hleděla mi do očí a prsa se jí hlubokými nádechy zvedala. Dívala se na mě pohledem ženy, která si stojí za tím co právě udělala a abych se ani neopovažoval jí něco vyčítat, když jsem si to celé sám vymyslel.

Zvedl jsem se z postele a došel k ní. Políbil jsem ji a hladil po zádech, ona mi polibky začala vášnivě vracet. Moc dobře věděla, že musím cítit chuť Richardova semene na jejich rtech, ale nic neřekla. Má ruka právě sjela k lemu kalhotek a zjistila, že ta lehká krajka stěží drží tu přetékající záplavu pod ní.

Terezka se ujala iniciativy, najednou jsem jí nepoznával. Ze spíše introvertní ženy se lusknutím prstů stala bohyně stvořená k uctívání. Strčila do mě a já spadl na záda na postel. Vylezla nade mě, vzala mou stojící chloubu do ruky a pomalu a opatrně na ní nasedla. Pak zavřela oči s začala pomalu hýbat pánví dopředu a dozadu.

Cítil jsem, jak mi Richardova teplá kaše teče z její čvachtající kundičky přes koule a po tříslech odkapává na matraci. Musel ho mít o dost většího než já, protože jindy těsná broskvička mé ženy byla otevřená jako vrata do stodoly. Tyčila se nade mnou jako královna, pomalu a ladně na mě rajtovala. Byla cítit Richardovým potem, tak krásně provoněná divokým živočišným sexem, který s ním před chvílí měla.

Po chvilce se na mě přetočila, seděla teď zády ke mě. Začala přirážet a trochu víc se nahnula, snad abych poznal ještě jedno překvapení dnešního večera. Jak se totiž nahnula, vyšpulila na mě prdelku s její zarudlou zadní dírkou, ze které ta bílá Richardova signatura vytékala také. Zalkl jsem se. Ten přešťastný parchant vyplenil všechny mé milované komnaty a ta potvůrka mu to navíc dovolila.

V tu chvíli se ve mě probudilo zvíře. Převalil jsem Terezku na břicho a i když se bránila, protože nechtěla ztratit kontrolu nad situací, zalehl jsem jí plnou vahou. Než mi v tom stačila zabránit, vklouzl jsem do její prdelky jen to mlasklo. Začal jsem přirážet plnou silou, opřel se o manželčina ramena a obličej jí vmáčkl do matrace. Cítil jsem, jak znovuzískávám kontrolu nad situací, jak se opět stávám pánem domu. Byl to úžasný pocit, ale bohužel netrval dlouho. Richardovo mazadlo a sevřený zadeček manželky udělal své, za chvíli jsem její nevěrnou dírku plnil až po okraj.

Svalil jsem se vedle ženy a prohlížel si jí. Byla nádherná, vlasy rozcuchané a zpocené, lesknoucí se tělo, v rozkroku mazlavý nepořádek dvou mužů, jimž tahle krásná mladá žena věnovala noc, na kterou ani jeden z nich nezapomene. Zvedla obličej z matrace a bylo vidět, že se na mě za ten zběsilý závěr nezlobí. Jak jsme se totiž na sebe podívali, oba jsme se rozesmáli. Přitáhla se do mé náruče a několikrát mě něžně políbila. Pak stočila hlavu na mou hruď a během pár vteřin pravidelně oddechovala. A já ji v momentě následoval.

Když jsem se ráno probudil, byla už Terezka ve sprše. Než jsem otevřel oči, do nosu mě udeřil pach zaschlého spermatu, to mi má vtipná manželka před obličej položila její zaneřáděné kalhotky, nevěrnou to připomínku předešlé noci. Vyskočil jsem a vlezl za ní do sprchy, kde jsme si to spolu příjemně rozdali. Když se oblékala, svítila jako sluníčko a byla neskutečně nabitá energií.

Sešel jsem dolů do společenské místnosti a našel Richarda sedícího u snídaně. Pohlédli jsme na sebe a oba se usmáli. Nebylo třeba nic vysvětlovat. Včera je včera, dnes je jiný den.

Sedl jsem si ke snídani a rozebíral s Richardem blížící se volby, když do dveří vešla manželka. Pod našimi pohledy s úsměvem cudně sklopila zrak, ale nezapomněla cestou Richarda letmo pohladit po rameni Dál už ale dělala jako by nic a vše se zdálo být při starém.

Jenže už nikdy nebylo. Té noci se jak ve mě, tak v Terezce něco zlomilo a poslalo nás to úplně jiným směrem, než jsme si původně plánovali. Nic už nemělo být stejné.

Ale o tom až příště.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Super příběh. Takhle to celé slyšet a namáhat u toho fantazii je mnohem rajcovnější než se na ně dívat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *