Osud je svině

Jak se říká, osud je někdy svině… Před dvěma týdny jsem zjistila, že jsem těhotná. Prostě taková ta klasika… Nedostala jsem menstruaci už před třemi týdny, ale pořád jsem tomu nechtěla uvěřit, pořád jsem doufala, že mám s menstruací jen zpoždění a že pi to přece jen přijde. No, nepřišlo a když už to bylo týden po termínu, koupila jsem si v lékárně gravitest, raději rovnou 2x. Pak jsem si následující ráno udělala test. A bum. Dva proužky. Čekala jsem sice nejhorší, ale i tak to byl šok. Druhý den jsem test zopakovala a zase: dva proužky. To bylo před dvěma týdny, takže dnes jsem na konci 5. týdne svého nechtěného těhotenství. Beru to jako velké neštěstí!

Ale vezmu to od začátku…

Jmenuji se Zora. Je mi 33 let. Jsem 8 let vdaná. Doma mám už jedno dítě, osmiletou dcerku a hodného muže. Manžel Miloš je o dva roky starší. Oba jsme vysokoškoláci. Miloš je inženýr-ekonom a je zástupcem ředitele v pobočce jedné banky. Já jsem pro změnu učitelka. Vlastní vinou jsem se ocitla ve velmi nepříjemné situaci. A nevím, jak z ní ven.

Manželství máme hezké, muž je dobrák každým coulem, nikdy mi nic nechybělo. Citově ani materiálně. Slušně vydělává, má nás obě moc rád, jestli občas proběhne nějaká ta menší hádka, vždycky je to ale kvůli nějaké malichernosti.

 

Bylo mi čerstvých dvaatřicet, když jsem jako učitelka změnila školu a ze základky jsem nastoupila na gymnázium. Měla jsem obavy, jak ty adoscelentní studenty zvládnu.

Vzpomínám, jak ještě během mého studia na peďáku jsem hodně pařila a dost jsem chodila na koncerty a na párty, prostě jako ti mladí co jsem učila. Dokonce i když už jsem chodila s Milošem. Pak ale přišla promoce, svatba, záhy otěhotnění a devět měsíců toho, čemu se říká jiný stav a nakonec narození naší dcerky Nikolky. Následovala mateřská, tóčo kolem dítěte a domácnosti a teprve až když byly dcerce 4 roky a mě 29, začala jsem ji dávat do školky a sama nastoupila na základní školu na druhá stupeň jako učitelka matematiky a fyziky.

Byl to vlastně Miloš, který stále tvrdil, že mám na víc než-li na zlobení se s těmi nevycválanými a drzými puberťáky zlobit a navíc, že na gymplu budu mít vyšší plat. Navíc ředitelem gymnázia je manželův o deset let starší bratranec. No, nakonec jsem se jím dala zviklat a přešla tam.

Po půl roce mého působení na gymplu onemocněla třídní 2.C a ředitel třídnictví nabídl mě. Přiznávám, že se mi do toho moc nechtělo, ale jiný vhodný kandidát nebyl,  tak jsem na to kývla. Ostatně i to třídnictví s sebou přináší vyšší finanční ohodnocení

Naštěstí se moje třída docela povedla. Děti spolu dost držely. Žádní velcí průseráři, ani propadlíci ve třídě nebyli. Asi jako všude na gymnáziích v mé třídě děvčata měla převahu. Ale kluci byli pohodoví. Učila jsem u nich už ten první půlrok, takže jsem je brzy poznala. Ale až tím, když jsem se stala jejich třídní, se náš vztah posunul někam jinam. Byla jsem sice starší než oni, ale protože jsem nechtěla být taková ta pedantská a nepřístupná hydra. Samozřejmě, že jsem se snažila zachovat si autoritu, ale zároveň jsem se nebránila kamarádskému přístupu. A studenti to ocenili. Ve třídě vždycky panovala hodně kamarádská atmosféra, až na pár jedinců, děti tvořily jednu velkou partu.

Přestože jsem měla strach, jak studenty zvládnu, moje obavy se ukázaly jako neopodstatněné. Mládenci i dívky si mne pro asi pro mou veselou a vtipnou povahu rychle oblíbili, možná i proto, ale přesto ke mě chovali přirozený respekt. Jasně, stávalo se ale, že zkoušeli, kam až můžou zajít, třeba různými lechtivými vtípky, ale nikdy to nepřekročilo nepřijatelnou mez.

V klidu, v pohodě a bez větších průšvihů jsme se dostali až ke konci školního roku a moji svěřenci všichni přešli do ročníku třetího.

Bylo to v září letošního roku. Prý jako i minulý rok se studenti rozhodli uspořádat velký mejdan. Movitější rodiče jedné ze studentek uvolnili svou chalupu (tedy spíše takovou větší usedlost) 20 km od našeho města a mládež tam měla strávit celý víkend. Tuto oslavu všichni plánovali několik týdnů, prakticky už před koncem školního roku a předem a moc se na ni těšili. Ani jsem nepředpokládala, že bych byla pozvána. Nikdy před tím nic takového ani nenaznačili. Proto mě docela překvapilo, když mi oznámili, ať si na další víkend nic nedomlouvám, že vypukne ta jejich oslava a já tam pochopitelně jako jejich třídní nesmím chybět.

Miloše jsem postavila před hotovou věc, vysvětlila mu o co jde a tak se uvolil, že ten víkend s naší Nikolkou, která už je velká holka, vždyť je třeťačka, zvládne sám.

Celá akce začala už v sobotu dopoledne. Když jsem odpoledne na místo dorazila, přípravy byly v plném proudu. Děvčata chystala občerstvení a kluci zdobili chalupu. Svým nadšením mě natolik nakazili, že jsem se začala na večer docela těšit.

Byl to takový ten klasický mejdan, který si pamatuji i ze svých studentských let. Až se mi po nich zastesklo. Uvědomila jsem si, že od svatby žiji úplně jinak. Jedna z mých nejlepších kamarádek je těhotná a připravuje se na příchod miminka. Druhá před měsícem odjela na rok do Ameriky.

A tak když jsem se ocitla ve společnosti svých studentů, rázem jsem ožila. Bylo mi s nimi tak dobře, jak už dlouho ne. I ten věkový rozdíl mezi námi jakoby nebyl.
Neskrývám ani fakt, že mi někteří kluci přišli velmi pohlední. Radima jsem si ale všimla vlastně až po nějaké době. Ne, že by nebyl hezký, jen byl prostě ve stínu svých hlučných kamarádů.
Večerní mejdan se opravdu povedl, alkohol tekl proudem i zábava byla skvělá. Jenže závěr už tak super nebyl. I když ve chvíli, kdy jsem ho prožívala, jsem to cítila jinak.
Zaznamenala jsem, že když se Radim baví se svými spolužáky, je ho všude plno. Jakmile ale komunikoval se mnou, byl úplně jiný, dospělejší. Nepředváděl se, mluvil rozumně, nedělal hloupé vtípky. Postupem času jsem si všimla, že mě nenápadně pozoruje. Tančili jsme spolu, povídali si… Taky jsme pili, tedy já co se pití týká jsem to trochu přepískla a jak známo alkohol rozvazuje jazyk a také potlačuje zábrany…
Seděli jsme v rohu, povídali a najednou mne Radim vzal za ruku. Nejprve jsem se na něho vyděšeně podívala, ucukla s rukou a řekla mu: „Radime, vím že mě celé hodiny pozoruješ a že tě asi přitahuju. Ale přece jen to nejde, jsem tvá učitelka…“
On mi ale najednou začal povídat: „Víte, pani učitelko, vy se mě líbíte hned jak jste nás začala učit … Často sem se nemohl soustředit na výklad, když sem vás pozoroval. Vždycky mi oči kmitaj směrem k vám a…a představuju si…“, zarazil se. „Co? Co si představuješ?“ byla jsem zvědavá a chtěla to slyšet.
„To já nemůžu říct, to je sprostý“, řekl a mne vzrušením oblil pot. Nevím, co to do mě vjelo. Možná mi chybělo v životě nějaké vzrůšo a ta domácí pohoda mi začínala trochu vadit, těžko říct. Najednou jako bych omládla, můj život zase získal nějaký náboj. Ano, i ten vypitý alkohol sehrál svou roli.
„Víte, já vás hrozně miluju“, pronesl a já mu dala ukazováček přes ústa, aby zmlkl a přitom jsem se rozhlédla, zda náhodou někdo i v tom hluku z reprodukované hudby něco neslyšel. Zcela jsem zapomněla, že jsem vdaná, zcela jsem zapomněla na dcerku Nikolku, kterou hlídal Miloš. Prostě nevím, co to do mne vjelo, pohlédla jsem Radimovi do očí a zeptala se jej: „Chceš mě?“
Mlčel a udiveně na mne hleděl.
„Chceš se se mnou milovat?“ zeptala jsem se znova.
„A…ano…jó“, zamumlal vzrušeně.
Mrkla jsem na něj. „Teď se zvednu a odejdu nahoru do podkroví, tam co mám přidělený pokojík na spaní. . Je tam jen jedna postel. Za pět minut tam přijď za mnou“, řekla jsem mu a pak vstala a šla nenápadně ke schodům. Vůbec jsem nepřemýšlela, co dělám. Můj mozek jakoby vypnul.
Radim byl nedočkavý, protože přišel snad ani né minutu po mě. Prostě zaklepal a nečekaje na vyzvání vstoupil a zavřel za sebou.

Oba jsme si sedli na válendu. Radim mne vzal za ruku a přiznal se, že ještě nikdy s holkou nebyl. Na to jsem se usmála a řekla: „To nevadí“.
Vzala jsem jeho hlavu oběma rukama a začala ho líbat. Konečně ze mě spadla nervozita.Po chvilce prozkoumávání si úst jazyky jsem mu vzala ruku a dala si jí na svoje prsa. a on mi je hladil. Líbal mne na krku a přitom mi rukou zajel mezi nohy a přes rifle mne hladil, zatímco já mu stahovala triko. Radim mi nepřestával hladit jednou rukou prsa a druhou přes rifle mezi nohama. Bylo to vzrušující. Můj dech se začal pomalu zrychlovat. Když byl do půl těla nahý, tak jsem mu začala líbat bradavky. Rozepnul mi zip u riflí, já si stoupla a Radim mi je začal stahovat dolů. Pak jsem si i já ze sebe přes hlavu vysvlékla tričko a stála před ním najednou jen ve spodním prádle. Podívala jsem se na bouli na jeho riflích, usmála jsem se, klekla si a sundala mu je také. Potom jsem jej zase začala líbat a přitom mu hladila přes boxerky jeho ztopořený úd. Najednou začal být iniciativní. Jazyk mi strkal skoro do krku a přitom mi na můj vkus docela zkušeně rozepnul podprsenku a hned se mi přisál k jedné z bradavek a já přitom krásně vzdychala. Po chvilce mi začal stahovat i kalhotky.. Už jsem byla dole zvlhlá vzrušením. „Nevadí ti, že nejsem dole vyholená?“ zeptala jsem se jej. „Já se tam nikdy neholila“, dodala jsem. „Né, chlupatá ti sluší nejvíc“, řekl Radim a přesel do tykání. Pak vstal a rychle si sundal svoje boxerky. Bylo vidět, jak je nadržený. Jeho penis mu totiž hned vystřelil vzhůru jako pružina.
Musím říci, že ho měl docela velkého a silného, možná o něco většího než-li ho má můj Miloš.
„Budeš mi ho kouřit?“ zeptal se.
„Víš, Radime, nikdy jsem orální sex nezkoušela. Můj muž je v tomhle hodně přízemní a tak spolu jenom souložíme. Nemám s orálem žádné zkušenosti a anál zase nemám ráda já, to považuji za čuňárnu“, přiznala jsem se.
„Tak to můžeš vyzkoušet, když budeš chtít“,
řekl a jak doufal, já mu vzala penis do ruky a začala mu ho pomalu honit. Přetáhla jsem mu předkožku a zkusila olíznout žalud. Pak jsem mu ho následně vzala do pusy a začala kouřit. Bylo to zvláštní, já třiatřicetiletá učitelka a mamina kouřila péro svému studentovi. Radim mi stále dokola opakoval, že mě miluje celé měsíce co je učím a jak je šťastný, že jsem teď s ním a že doufá, že náš vztah má budoucnost. Já to ale v první chvíli vůbec takhle necítila. Byla jsem na jednu stranu hrozně vzrušená z jeho mládí, z té nerovnosti postavení: učitelka – její student, že děláme něco zakázaného, něco morálně nepřijatelného, ale zároveň mi bylo trapně právě proto, že to je můj student. To jsem se mu také snažila vysvětlit, že není možné, abychom byli partneři. Ale on si to nedal vymluvit. Povalil mne na válendu, ale já měla nohy u sebe. Radim si lehl nade mne, zase mne líbal na krku, na prsou a jeho ruka mi rejdila po nahém těle. Zase mi cucal bradavky a prsa vášnivě hnětl rukou a pak se posouval přes břicho níž a níž. Přestala jsem si ze svých pochybností dělat těžkou hlavu, vlastně mi to bylo i docela příjemné ten zájem o mne od tak mladého kluka.
Najednou se mi hlavou dostal do rozkroku a já dala samovolně nohy od sebe.
Rozhrnul mi ten porost a olízl mi pysky. Pak mi pysky prsty rozevřel a začal lízat poštěváček. Můj dech se zrychloval, zatímco Radim mi strkal prsty do pochvy. Vlhla jsem čím dál víc.. Jenže ten vzmach mého vzrušení byl tak náhlý a rychlý, že jsem se tělem prohnula, začala jsem se chvět a asi i křičet vzrušením, zatímco on mne tam nepřestával lízat. Potom přestal a lehl si vedle mne.
„Radime, už dlouho jsem nezažila něco tak krásnýho“, řekla jsem mu a hladila ho na tváři i na hrudi.
„Chci do tebe“, řekl náhle.
„Nemáme kondom“, já na to.
„To přece neva, chtěl bych to poprvé v životě dělat na boso…“, žadonil.
„Ale to je problém, já nic neberu, takže nejsem chráněná a zrovná mám plodný období“, vysvětlovala jsem mu, ale on na mne dělal takové ty prosebné psí oči a sliboval: „Neboj, já si dám pozor… Budu vopatrnej, vyndám ho včas“
Uvěřila jsem mu, skrčila nohy, kolena dala od sebe a Radek se do mě snažil vniknout. Nakonec přece jen jeho žalud nalezl mou dírku a vklouzl do mě. Pak mi začal rychle pronikat pochvou, až se mi zarazil o dělohu. Dostal se do mne úplně celý a začal pomalu přirážet. Vztyčil se nade mnou na pažích a tak měl dokonalý výhled přímo na má prsa, která se vlnila. Hned jsem se i já začala instinktivně pohybovat proti němu a svírat jej svou pochvou. Nečekala jsem od něho takovou horlivost. Má pochva jakoby do sebe vtahovala Radimův penis a naše břicha a podbříšky o sebe rytmicky narážely. Do nosu mi udeřil typický pach sexu. Radim začal přirážet razantněji. Náš dech se zrychloval, přiráželi jsme proti sobě, hladili se.
Jeho divoká razantnost mi dělala neskutečně dobře. narážel mi na děložní čípek stále víc a rychleji a naše pohlaví vydávala mlaskavý zvuk. Já se již neudržela a mé hlasité vzdechy se změnily v hekání. Válenda pod námi povrzávala a můj další, tentokrát vaginální orgasmus se valem blížil. Když se dostavil, sevřelo se ve mě snad veškeré svalstvo, vyjekla jsem a byla jako bych stoupala do nebes. Radim do mne narážel skutečně prudce, přitom i on začal vzdychat. Měl ho vyndat, ale mě to v těch okamžicích slasti bylo fuk. bylo mi i fuk, zda nás někdo uslyší nebo kdo přijde. Najednou se i on vzepjal, prohnul, zahýkl  a ve chvílích, kdy se moje tělo stahovalo v kontrakcích orgasmu to už nevydržel nebo ani nechtěl vydržet a vystříkal se o mě. Prostě mu v penisu začalo cukat a začal do mne vstřikovat své semeno, které jsem ucítila jako rozlévající se teplo.V tu chvíli jsem zaryla prsty do jeho boků a vykřikla slastí.

Když můj orgasmus odezněl a on byl hotov, s úděsem jsem zjistila, že v pokojíku nejsme už sami. Byli tam, kde se vzali tu se vzali, i Petr, Michal a Honza, tři takoví nerozluční kámoši. Všichni se na mne šklebili a v rukou měli mobily. Proboha, oni nás snad natáčejí?

Začala jsem mít důvodné podezření, že jde o nějakou sázku. Možná se kluci vsadili, že mě jeden z nich dostane a pěkně si se mnou užije? Vždyť mít románek s  učitelkou je děsná sranda a Radim by byl před kamarády za machra… A také ano. Najednou Radim vstal, začal se oblékat a řekl: „Mám u vás tiskara“. V tu chvíli mne hanba fackovala a cítila jsem se jako pitomá naivní husa. Posadila jsem se, ale najednou se ti tři začali také vysvlékat a Michal mi řekl: „Kampak, pani učitelkou, teď eště my tři. Hezky nám podržíte jako Radimovi, jinak se tohle, co se tu vodehrálo dozví celej učitelskej sbor, říďa a váš paroháč taky!“  V hlase měl škodolibost, posměšný tón, ale i odhodlání. Dostala jsem strach a byla v koncích. Bát se, že tu výhrůžku myslí vážně a že vedle ostudy dostanu i padáka…? Co by tomu řekl ředitel, manželův bratranec ? Vůbec jsem nevěděla, co mám dělat. Můj dosavadní spořádaný život se mi začal drolit pod rukama. Myslí to vážně a bude skutečně chtít všechno zveřejnit. To pak řiditel bude muset mému úžasnému manželovi všechno za tepla říci. Miloš by mi nevěru neodpustil a bylo by po manželství. Já kráva, rozjásaná a přiopilá jsem skončila v posteli se svým studentem a on se zatím jen vsadil, že mě do té postele dostane…
„Tak co, pani učitelko, dáte nám taky zamrdat?“ vytrhl mne z horečného přemýšlení Honza.

Já mlčela. byla jsem v koncích.
„Mlčení je souhlas. Tak si klekni na čtyry, kolena vod sebe a vyšpul pořádně kundu!“ nařídil mi. Co jsem měla dělat? Byla to pro mne hrozná situace. Nechtěla jsem zničit manželství, nechtěla ublížit mému hodnému manželovi a ani dceři, kterou by toto vše samozřejmě hodně zasáhlo. Bála jsem se, že by tihle hajzlové byli schopni svou výhrůžku splnit. Honza hrál mezi nimi prim, vychloubal se, jak je dobrý, jak je znalý a jaké má zkušenosti s holkami a kolik jich už měl. Poslechla jsem tedy, klekla si, dala kolena od sebe a opřela se o lokty. Honza si klekl za mě mezi má lýtka. Šlo mu jen o to, aby mohl ukojit svoji sexuální touhu. Aniž by se zabýval nějakou předehrou, mi jednoduše roztáhl doširoka pysky a potom do mě zarazil svůj penis až po kořen. Protože jsem byla už od Radima zasemeněná, tak mě to nebolelo. Honzovi však bylo jedno, co cítím, jak se cítím a zda z toho něco mám. Nekompromisně mě mrdal a ani nedbal o to, že to, že to nechci a že to je z jeho strany vlastně znásilnění. Jen si liboval, že prý jsem bezva samice a že to intenzivně prožívám. Honza asi už dlouho neměl holku, a tak mě šoustal jako divý. Asi po pěti minutách dostal orgasmus, při kterém mi vystříkal semeno na dělohu. Až tehdy jsem si uvědomila, že se mnou souložil bez ochrany jako předtím Radim, ale nemohla jsem tomu zabránit. V duchu jsem si myslela že je dobře, že je tak rychle hotový.  Jak se mě Honza slezl, tak na jeho místo klekl Michal. Navíc zatímco mě Michal mrdal, tak Petr mi ho strkal do pusy Zprvu jsem nechtěla spolupracovat, ale jak jsem dostal dvě facky, když jsem Petra kousla do penisu, tak jsem už byla svolná ke všemu a poslušně plnila jejich příkazy. Petr mi zarážel penis hluboko do úst a potom mě nutil, abych to jeho semeno spolykala. Za chvíli byl pokojík cítit pachem chlapského pižma a semene.
Když se všichni odbavili, se smíchem odešli a nechali mne tak. Sedla jsem si na válendě a zatímco mi z pochvy vytékalo semeno, objala jsem rukama skrčené nohy a s bradou na kolenou jsem se rozbulela. A úplně nejvíc mě štvalo, když si uvědomím, že jsem si to všechno zavinila sama a teď mě drží v šachu nevyzrálá ucha. Co s tím? Jak z toho ven?

Ani nevím jak jsem vlastně usnula.. Když jsem se ráno asi v osm hodin probrala, tak kdybych si na všechno co se odehrálo včerejší noci, myslela bych si, že šlo o špatný sen. Jenže to ráno po vystřízlivění jsem si připadala dost nepatřičně. Chtěla jsem nepozorovaně zmizet. V celé chalupě bylo ticho, všichni ještě chrněli a tak jsem se rychle oblékla, vzala svou cestovní tašku a nepozorovaně jsem se z té usedlosti vypařila. Pospíchala jsem 2 km na vlakovou zastávku , počkala na vlak asi půl hodiny a pak už jela domů.

 

Miloš se divil, že jsem už v půl desáté dopoledne doma. Tak jsem to okecala, že jsem si tam mezi těmi mladými připadala už stará, že jsem tam nemela jezdit, že jsem tam nezapadala. Prostě jsem lhala jako když tiskne.. Šla jsem se hned vysprchovat a snažila ze sebe smýt tu hanbu, tu pohanu mého ženského Já.

Když jsem vyšla a převlékla se, snažila jsem se věnovat domácnosti i dcerce a nemyslet na tamto. Nenáviděla jsem se, nenáviděla jsem se za to, jak jsem mohla tak stupidně pošpinit náš vztah s Milošem. Jak jsem mu mohla nasadit parohy s takovými cucáky? Jasně, člověk je tvor chybující, stalo se co se stalo, ale to jsem si měla uvědomit dřív.

Doma jsem hrála před Milošem divadlo, jako hodná manželka a maminka naší dcerky. Dokonce i když jsme se v neděli večer milovali, jsem musela hrát divadlo, ale vůbec jsem se neudělala.

 

Druhý den ráno za mnou přišli všichni čtyři mí studenti, kteří mne v sobotu v noci tak ponížili. Radim mi přinesl květiny a všichni se mi omlouvali. Prý byli opilí, byla to blbá sázka, kterou Radim vyhrál, ale pak si to uvědomil, jak mi tím ublížil a prý ho to strašně mrzí. Také Petr, Michal a Honza si sypali popel na hlavu, že prý byli opilí a nevěděli, co to do nich vjelo a proč to vlastně udělali. No, řekla jsem jim, že jim to sice odpouštím, ale že mi nějaký čas potrvá než na to zapomenu. Také jsem je žádala, aby o tom pomlčeli, hlavně před spolužáky jak ze třídy tak i z jiných tříd, že by to mohla nějaká dobrá duše najít roztroubit a že mě by nezbylo než-li tvrdit, že mě oni znásilnili, ale že jsem to neohlásila ze studu a kvůli tomu skandálu. Dušovali se všichni, že o tom budou mlčet, že nechtějí aby měli malér a já abych kvůli tomu musela odejít z gymplu.

 

Řeklo by se, konec dobrý, všechno dobré… Ale není. Jak se říká, osud je někdy svině… Před dvěma týdny jsem zjistila, že jsem těhotná.

Manželovi se k nevěře a o tom, že mne neoplodnil on, nýbrž jeden z trojice Radim, Honza či Michal (Petra mohu vyloučit, ten se mi vysemenil do pusy) určitě přiznat nechci. A tak si to tajemství s sebou budu valit jako balvan.

 

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Takové že života. A ten konec… :-))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *