Tchán

Po dvouleté známosti jsem se vloni vdala. Přistěhovala jsem se k manželovým rodičům do dvougeneračního domu a hned první rok se nám narodil syn. Všechno šlo, jako po drátkách, ale později, od podzimu, nám do života zasáhlo několik věcí.

Manžela povýšili a převeleli ho až na východní Moravu. Začal dojíždět domů jen na víkend, a já neměla po svém boku nikoho, kdo by mi pomohl, nebo poradil. Jen jeho rodiče, ale se vším jsem za nimi přijít nemohla.

Když jsme si na to trochu zvykli, tak po krátké, těžké nemoci, zemřela tchyně. Byla to obrovská rána hlavně pro tchána. V celé dolní polovině domu najednou zůstal sám. I když se ke mně nahoru chodil najíst a hrát si s vnoučkem, byl sám. A navíc, ještě donedávna jsem zespodu v noci slýchávala, jak si s tchýní užívají sexu, zatím co teď bylo jen ticho. Zajisté mu to také muselo chybět obzvlášť, když se mu tchýně mnohdy musela vyhýbat, aby měla pokoj. To mi sama jednou pověděla, ale je to pár let.

Plně ho chápu, i já jsem se dostala do stadia, kdy mi během týdne chybí sex, a čekám, kdy konečně přijde pátek, abych se mohla udělat. Prsty během týdne všechno jen oddaluji. A nebaví mně to.

V pondělí volám schodištěm dolů: „Tatínku, pojďte se najíst.“ A slyším, že cosi zezadu volá. Po chvilce už pomalu šlape za mnou nahoru. Napadá mi, zda mi nekouká na zadek,ale nemohu se jen tak otočit.

„Máme dnes knedlíky s uzeným, to máte rád.“

„Jsi hodná, Irmo. Děkuji.“ Sedá si ke stolu a čeká na talíř. Vidím, jak se po mně pokradmu dívá. Má sklopenou hlavu, ale jeho pohled provází každý pohyb mých nohou. Mám minisukni a spodní lem mám dost vysoko nad koleny.  Stavím před něj talíř, sedám si ke svému a přeji mu dobrou chuť. Děkuje mi a jeho pohled při tom chvíli zabrzdil na mém poprsí. Mám malý výstřih, ale za prsa se nemusím stydět, asi ho něco upoutalo. Dívám se dolů, nic ale nenacházím, a on se mezitím už stará jen o svůj oběd. Až později, když mi podával prázdný talíř, přitiskl mi ukazováček některým ze svých prstů k talíři a podezřele dlouho ho držel. Něco se při tom ve mně pohnulo a s teplem v lících mi ztvrdly bradavky.

Napadlo mě, že si toho snad nevšiml, rychle jsem se otočila a odešla k lince. Tam jsem dělala, jako bych umývala nádobí. Pokoušely se o mne mdloby, když jsem si uvědomila, jak vlhnu v rozkroku. „Ach můj bože, ach můj bože.“ Stydím se sama před sebou, odbíhám na WC a vracím se do kuchyně, až když už tu není.

V úterý ho volám zase k obědu, ale dlouho nejde, tak se jdu podívat, co se stalo. Vejdu k němu a z koupelny slyším téci vodu. Doufám, že se mu nic nestalo, otvírám dveře a vidím, že se sprchuje. Ale zavřít dveře se mi už nepodařilo, neměla jsem na to sílu. Musela jsem to vidět.

Nevšiml si, že se dívám. Vystoupil z boxu a mydlil se po celém těle. Málem jsem omdlela, když jsem zahlédla jeho nářadí. Pod břichem se mu houpal tlustý, dlouhý penis, nahoře bohatě obrostlý prošedivělými chlupy. Musela jsem se odvrátit a opřít se vedle dveří v chodbičce o stěnu. Proud vláhy mi zalil rozkrok a mé prsty si okamžitě našly nohavičkou u Lhotek cestu do mého nitra. Drahnou dobu jsem tam stála a masturbovala, a právě jsem byla v nejlepším, když vyšel. Měla jsem zavřené oči, nevěděla jsem, že se dívá, a tak jsem mu předvedla celé své vyvrcholení.

Uvidět ho před sebou v takové chvíli mne uzemnilo. Stál tam, díval se a v první chvíli nevěděl, co má říci. Když však viděl, jak zmateně reaguji, pravil: „Vím, jaké to je, být sám, také to dělám, jen nevím, proč jsi zrovna tady?“

„Oběd.“ Vyhrkla jsem a on pochopil.

„Hned tam budu.“ Otočil se, a tím mi poskytl čas, potřebný k úniku. Za pět minut přišel nahoru, jako by se nic nestalo. Jen mi několikrát při jídle obhlédl prsy. Byly schovány v bavlněném triku a tentokrát ne v podprsence. Jsem mu vděčná za to, že se nezmínil o předešlé věci.

Nechala jsem ho po obědě sedět a nabídla mu kávu. Hned souhlasil. Pak vstal, ve dveřích do pokoje na dálku zkontroloval spícího synka, a v momentu, kdy jsem zalévala kávu, ke mně přistoupil zezadu. V tu chvíli už jsem věděla, že něco přijde. Neotočila jsem se, abych ho neodehnala, jen jsem rukama sevřela kraj desky a čekala.

Nenechavýma rukama mi proklouzl pod pažemi, ze stran mi pohladil prsy a pak je zpředu stiskl tak, že jsem zaúpěla bolestí. Na zadku jsem zároveň ucítila jeho tvrdý penis.  V tom začal malý plakat, on mně ve zmatku pustil a v rychlosti seběhl do svého bytu. Kávu nedopil.

Zmatená jsem se šla postarat o synka, aniž bych si byla jista, že to dopadlo podle mých představ. Stále a stále se mi vracelo na mysl, co dalšího by se mnou ještě dělal, kdyby ho syn nevyrušil. Možná, že by mi stáhl kalhotky a vjel do mě tím svým torpédem a ukončil to stálé svědění. Ta, i další představy mi zavlažily celý rozkrok.

Další den, další oběd. Zase volám dolů, z půli schodů, a vidím, že je připravený. Ve chvilce je u mne, a když se chci otočit, že půjdeme nahoru spolu, chytá mě v pase a bezohledně mnou smýká na schody. Než se stačím nadechnout, trhá ze mě oblečení, jako smyslů zbavený. Na nahém prsu loví ústy bradavku a trýznivě ji kouše, zatímco mi trhá kalhotky na kusy a přiléhá mě. Schody mě tlačí v zádech, on se mi válí mezi roztaženými stehny a já čekám, kdy to přijde. Co přijde, mi bylo jasné, nešlo to už odklátat. Souhlasím, a on to poznal. Mám pocit uspokojení, že k tomu opravdu konečně dochází, a vzrušuje mě představa, že ten jeho obrovský penis do mne za chvilku vnikne a projede mi tu neustále svědící pochvu.

První dotyk jeho žaludu na pyscích, a já mu jdu vstříc. Oddávám se mu vším a ke všemu co si jen dovedu představit.

Brutálně ho do mě vrazil, až jsem bolestí ztratila dech, a měla jsem dojem, že mě roztrhne. Nemohu se nadechnout, pálivá bolest mnou projíždí, jako blesk. Zaryla jsem mu nehty do zad a vykřikla slastnou bolestí, když mi šeptal, že to přejde a bude se mi to líbit. A byla to pravda. Jeho monstrum ve mně jezdilo sem a tam, a já byla víc a víc vzrušená. Už jsem necítila záda na tvrdých schodech, ale jen tvrdého ptáka v sobě.

Jen kousíček od vrcholu jsem pocítila ten nádherný pocit, kdy do vás vtéká to lepkavé, a horké sperma a celou pochvou vnímáte všechna ta vytoužená škubnutí v penisu. Udělala jsem se okamžitě. Oběma nohama jsem si ho přitiskla, aby znovu pronikl co nejhloub a pánví z něj vyždímala i tu poslední kapku semene. Pak se odkulil a s penisem mířícím do stropu odpočíval. Já nabírala dech se stále ještě roztaženýma nohama.

Později se posadil, přehrabal roztrhané věci a řekl: „Musíš do nového. Tohle má po životnosti.“ Všechno posbíral a odnesl společně se svými nepoškozenými věcmi. Už nepřišel. Já se vydala nahoru a jen tak nahá na kanapi, jsem si promítala, co se vlastně stalo.

Teď mě napadá, že nejedl. Později mu to nesu dolů.

Jen mne uviděl, ptá se: „Zlobíš se? Omlouvám se ti.“

„Ne, to nemusíte. Také jsem to chtěla.“ Odpovídám.

„Děkuji, bylo to nádherné. Nebudeme se tím ale chlubit.“ Podíval se na mě.

„Ne, to nebudeme.“ Souhlasím. On se dal do jídla a já se otočila, že odejdu.

„Jestli nemusíš nahoru, nechoď.“ Povídá.

„Je tam kluk.“  Otáčím se a opírám se ramenem o stěnu.

„Ale spí, ne?“

„Ano. Něco chcete? Ptám se.

„Ano, tebe.“

„Ale vždyť jsme….“

„To nestačí. Ještě bych tě chtěl.“ Odsunul talíř a vstal. Popošel ke mně a přitiskl mě ke stěně. Opřena zády a zadkem o stěnu jsem neměla kam uhnout, a tak jsem čekala, kdy ucítím ten jeho extra ocas. A o pár sekund později mi ho přitiskl do klína.

A měl vyhráno.

Zahákl mi prsty mezi košíčky podprsenky a táhl mně za sebou do ložnice. Pomalu, nespěchal, ale když mnou nešetrně smýkl na lůžko, a uviděl, jak se mi vyhrnuly šaty až k pasu, zdivočel, jako na shodech. Než mně svlékl, roztrhal na mě znovu vše, co jsem měla na sobě.

Brutálně mě otočil na břicho, roztáhl mi nohy a když mi zvedal zadek nahoru, už mi vnikal mezi pysky a rval ho do mě, jako nějaký mučící nástroj. Zase jsem vykřikla bolestí, ale on na mne nebral ohled. Razil si ve mně penisem cestu, dokud už to dál něšlo. Až potom mě začal píchat. Věděla jsem, že mi to nebude dlouho trvat a udělám se, ale jako by to vycítil, vytáhl ho ze mne a chvíli si ho jen honil.

Neměla jsem tušení, jaké boleti se od něho dočkám, když mi začal cpát penis do zadku. Zprvu mne jen překvapil, ale pak přitvrdil a bezohledně ho do mě vrazil. Pak čekal a nechal mně křičet a plakat.

Asi mu to pomohlo, protože mi hned potom vystříkal zadek semenem. Kupodivu mi to pomohlo také. Semeno mi zmírnilo bolest, a když ze mne vytahoval penis, kupodivu mně to už tak nebolelo.

Skulil se vedle mě, stáhl mě k sobě a přitáhl si mně zadkem do klína.

„Jsi to nejlepší, co mě v životě potkalo. Nelituji.“ Zašeptal mi do ucha a hned potom mi zasunul ještě tvrdý penis do kundy. Udělala jsem se neprodleně.

Další den jsem ho nezahlédla. Přijel až v pondělí.

Celý víkend jsem téměř proležela s manželem a musím přiznat, že jsem ve dvou případech orgasmus jenom hrála. Jen málo kdy, mě teď dovedl se svým malým penisem udělat. Navíc přijel tak vzrušený, že mu to trvalo jen pár minut. Když v neděli večer odjel, byla jsem zklamaná.

 

Tchána jsem v pondělí potkala venku. Šel odněkud a nechtěl mi říci, kde byl. Pak jsem se ho už neptala. Pozval nás i s prckem na oběd a tak jsme strávili, i s tou procházkou pod Petřínskou rozhlednou, pěkné odpoledne. Domů jsme přišli docela pozdě. Pohrál si s malým, vykoupal ho, a já se ve dveřích dívala, jak si spolu rozumí. Malý ho pocákal vodou, a on mě požádal, abych ho osušila.

Bílé chlupy na mužské, opálené hrudi mi učarovaly. Po jejich osušení jsem mu skrze ně projela prsty a hledíc mu do očí jsem řekla: „Máš hrudník jako kulturista.“

„Myslíš? Děkuji. Také je na tobě spousta věcí k pochvale. Pak ti to pošeptám.“ Oznámil.

A jak to udělal, neměla jsem stání. Každý jeho pohyb se mi zdál zbytečný, každé slovo pomalu vyřčené. Nakonec jsem mu syna sebrala a rychle ho dala spát. On seděl v křesle a pozoroval mě, jak spěchám. Když bylo všechno hotovo, synek spal, postavila jsem se před něj a čekala.

Přisedl na kraj křesla, odspodu mi rozepnul šaty až k pupku, stáhl mi kalhotky až ke kotníkům, a když jsem je odkopla kamsi do místnosti, roztáhl mi stydké pysky a jazykem mi je projel. Jen nahoru a dolů, potom už se špičkou jazyka dobýval do mého nitra. Jeho nos mi masíroval klitoris, zatímco jazyk se smáčel vším, co ze mě vytékalo.

Zvedl hlavu, aby se na mne podíval a měl olepená ústa, jako by v komoře lízal med. Nechala jsem ho, aby mě nadále vzrušoval, pomalu jsem si do rozepnula šaty a odhodila je. Stejně jsem se vypořádala i s podprsenkou. Sesmekl se z křesla, klekl přede mnou, a zatímco mi jednou rukou tlačil na zadek a lízal mě, druhou se mi přehraboval mezi prsy.

O chvíli později jsem toho měla téměř dost. Odhadl to, a přestal být tak aktivní, očividně ještě nechtěl končit.

Posadil mě do ušáku, roztáhl mi nohy a každou položil na jednu loketní opěrku. Kunda se mi rozevřela jako kniha. Projel ji znovu jazykem a řekl: „Dej mi chvilečku.“ Popošel k mrazáku, vyklepl jednu kostku ledu a znovu mi zaklekl mezi nohy. Bez otálení mi led zasunul do pochvy. Byl to pro mne šok, ale než jsem stačila něco říci, vyndal ji prsty ven. Políbil mě ji a pak to udělal znovu, a pak ještě znovu. Zbytek ledu roztál na koberci, protože mi hned do té chladné jeskyňky znovu vstoupil. Horký penis mně ohříval zevnitř a mě to přinášelo mnoho příjemných prožitků, a zároveň mi to poskytlo ještě nějaký čas k mazlení. Zůstal pak stát mezi mými stehny a čekal, až pochopím. Došlo mi to. Usedla jsem na kraj, jako před tím on, a vzala mu penis do ruky. Trochu jsem se styděla, neuměla jsem to, ale žalud mi za chvíli při jeho olizování nějak vklouzl do úst a on ho už dál zasunul sám.  A bylo to včas. Hned potom mi vyplnil ústa semenem, a protože se z penisu tlačilo další a další semeno, donutilo mě to k polknutí.  Vysemenil se do mě, sklonil se, a poděkoval. Vzápětí mi ho ještě strčil do pochvy a píchal mě, dokud jsem si neprožila své. Byla jsem spokojená, stejně, jako on. Později odešel dolů se vyspat.

Ráno mi oznámil, že ještě někam musí odjet a odešel. Vrátil se za dva dny a hned vyšel po schodech za mnou. Žehlila jsem zrovna prádlo. Měla jsem na sobě jen župan a kalhotky. Sedl si proti mně, chvíli se díval a pak řekl: „Moc ti to sluší. Mám štěstí, že mám možnost milovat tak pěknou mladou holku. Promiň, dívku. Jednou ti všechno vrátím.“  Vstal, obešel žehlicí prkno, a zezadu se ke mně přitiskl. Protáhl ruce po mých bocích dopředu, rozvázal pásek a shodil mi župan s ramen. Nohou ho odsunul stranou a oběma rukama mi stáhl kalhotky ke kolenům. Postoupila jsem si dozadu a opřela se lokty o prkno. V té chvíli do mě zezadu pronikl, a vůbec mě nešetřil. Ostatně jsem to tak i očekávala. Jeho tlustý penis mnou projížděl, jako ničící stroj. Měla jsem pochvu napjatou k prasknutí, a přesto se mi to líbilo. Odolávala jsem všem jeho tvrdým úderům, dokud jsme se oba spolu neudělali. Semeno mi pak zapůsobilo uvnitř jako balzám a uspokojilo mou divokou žádost po něm. Ještě několik desítek sekund ve mně odpočíval, pak ho vytáhl, omluvil se, že je unavený a odešel.

To bylo naposled, kdy jsem se s ním milovala, i s ním mluvila. Ráno nepřišel, v poledne také ne, tak jsem ho navštívila sama.

V noci zemřel na infarkt, jak řekl lékař. Odvezli ho a už jsem ho ani nezahlédla. Probrečela jsem několik dnů. Už vím, že mi chybí víc, než manžel.

Za pár měsíců po jeho smrti jsem se dozvěděla při řízení pozůstalosti, že vlastním malý domek na okraji Prahy. To bylo to jeho cestování a tajnosti.

Jem mu za to vděčná. Manžela to ale urazilo, během půl roku si našel jinou ženu a odstěhoval se. Já se také odstěhovala a dům po tchánovi byl prodán. S nějakými penězi teď žiji sama s prckem a nikoho nehledám. Stejně jsou to všechno invalidé.

Několikrát jsem to zkusila, ale nemělo to smysl. Výsledek se nikdy nedostavil. Používám velkého, ale opravdu velkého robertka, na toho se mohu spolehnout, a připomíná mi tchána.

 

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *