Klářiny IV.

Před půl třetí se sebrala a tiše, aby jí soused neviděl, došla k Liborovi.

„Pojď dál, zlato,“ zazubil se na ní. Nechal jí projít kolem sebe, zavřel dveře a s rukou na jejím zadku šel těsně za ní do obýváku.

„Svlíkni se,“ poručil.

Klára se nenápadně ušklíbla, protože věděla, že bude zase kouřit a polykat. Sice jí to vzrušilo, ale nebylo to přesně to, o čem se jí před pár dny zdálo. Navíc od včerejšího sexu s Homolkou do dnešního rána si na Libora ani nevzpomněla.

Stoupl si před ní a pomalu jí nahou posadil na stůl. Překvapilo jí to, ale nebránila se. Zvedl její kolena až opřela paty o hranu stolu.

„Říkal jsem si, že bys potřebovala vojet,“ usmál se na ní. „A protože jsi to ráno všechno spolkla, tak Ti musím poděkovat,“ dodal a spustil si kalhoty ke kolenům. Oběma rukama chytil její prsa a začal jí je masírovat. Jeho pták se postavil a Libor ho přitisknul mezi její pysky. Nevěděla, co má udělat. Byla vzrušená a mokrá, ale maličko v ní hlodala výzva, kterou vyslovil den před tím Pepa. Libor ale neměl chuť ani čas se ptát.

„Tak ukaž,“ řekl potichu a natlačil se do ní. Hlasitě vydechla a přirazila proti jeho pohybu. Libor jí začal píchat a stále svíral její prsa v dlaních.

„Ty moje kurvičko,“ syčel. “Líbí se Ti, jak Tě mrdám?“

„Líbí,“ odpověděla popravdě. Sice nebyl ani zdaleka tak masivní jako Homolka, ale přesto nebo i proto, to bylo příjemné a vzrušující. Pomalu se blížila k orgasmu. Začala hlasitě vzdychat, což ho přimělo zvýšit frekvenci. Přirážel a jeho penis se míhal po stěnách její pochvy. Cítila, každý jeho pohyb a současně vnímala jeho hrubé dlaně na prsou.

Pak se s výkřikem udělala. Ale Libor ne, stále rychleji přirážel a dýchal, jako lokomotiva. Její mokrá kunda mlaskala při jeho pohybech a on sjel dlaněmi pod její zadek a sevřel ho v dlaních. Pak nahlas zafuněl a zarazil se do ní, jak nejhlouběji to šlo.  Když ucítila, jak do ní proudí jeho semeno, náhle se udělala znovu. Cukala sebou a Libor jí objal pažemi a přitiskl k sobě, zatímco z něho vymačkávala poslední zbytky šťávy. Pak z ní vyklouznul a usmál se.

„Seš dobrá. Moc dobrá!“

Sedl si na židli a zavelel. „Polez dolů a pojď ke mně!“

Slezla ze stolu a s vytékajícím spermatem na stehnech šla k němu.

„Klekni si a opucuj mě!“

„To nechci, „namítla.

„Nikoho nezajímá, co chceš!“ nahnul se dopředu a za ruku jí stáhnul dolů. Neochotně ho nasála do pusy a olizovala.

Pochvíli ucítila, že se mu znovu plní krví. Poctivě sála a lízala jeho penis a Libor jí položil ruka na temeno hlavy a určoval rytmus. Pravou rukou ho uchopila za koule a lehce je mazlila.  Trvalo to snad patnáct minut, než mu v něm zacukalo a do pusy jí vlétla malá dávka semene. Spolkla ji celkem snadno, pustila ho z pusy a olízla se.

„Moc pěkný,“ usmál se.

Nechal jí vstát a pustil jí do koupelny, kde se pod jeho dohledem umyla, utřela a oblékla.

Na rozloučenou jí strčil jazyk do pusy a pomuchlal prsa dlaněmi a pak jí nechal odejít.

 

Stejně tiše, jako šla nahoru proběhla do bytu a nikoho nepotkala. Zavřela se doma, převlékla se a pustila si televizi.

Těsně před šestou někdo zazvonil. Za dveřmi byl Homolka.

„Pojď na chvíli ke mně, mám pro Tebe dárek,“ řekl.

S povzdechem a lehkým tlakem v podbřišku se vydala do jeho bytu.

„Když jsme si včera užívali, napadlo mě, že by se Ti mohlo tohle líbit.“ Řekl, když za nimi zapadly dveře a ocitli se znovu v jeho kuchyni. Vytáhl ze šuplíku svorky na bradavky spojené řetízkem.

„Svlíkni si šaty!“

Přetáhla si šaty, co měla na sobě, přes hlavu a zůstala před ním stát jen v podprsence a kalhotkách. Stáhl jí podprsenku pod kozičky a zručně zacvaknul skřipce na bradavky. Okamžitě jí to vzrušilo. Jak se sevřely kolem bradavek a skříply je, bylo prostě dokonalé. Založil jí prsa zpět do podprsenky a opřel jí o stůl lokty.

„Mám ještě jeden dáreček,“ zamručel.

Vytáhl obrovský vibrátor, který byl větší i než jeho rozměrný penis.

„S tímhle si Tě nahřeju.“

„To nemyslíte vážně,“ zakoktala.

„Jen se hezky rozkroč, poklade,“ zasmál se. Dala neochotně kolena od sebe a zavřela oči.

Odtáhl kalhotky na stranu a pak ucítila chladný vrchol vibrátoru na svém poševním vchodu. Mírný tlak, kterým se začal dobývat dovnitř pomalu zesiloval. Malý kousek vibrátoru zajel do ní a Pepa ho zase vytáhl a znovu zasunul. S každým dalším zásunem se dostával hlouběji. Bez bolesti a násilí. Podvolovala se, protože neměla na vybranou, protože se jí to líbilo, protože to bylo pekelně vzrušující a protože chtěla.

Za chvíli byl vibrátor celý uvnitř. Pepa zapnul vibrace na nejnižší stupeň a Klára se začala chvět v rostoucím vzrušení. Pepa jí jezdil dlaněmi po stehnech, zadku i po pyscích a masíroval je. Přitom stále obdivoval, její vlhkost a hebkost její kůže.

„Ty máš ale hebkou prdelku. Bože, a tu mokrou kundičku!“ přitom jí strkal konce prstů kolem vibrátoru, ale už tam pro ně prakticky žádné místo nezbylo. Klára opět cítila, jak se blíží orgasmus. Už už se měla udělat, když Pepa najednou prudce vytrhl vibrátor z její díry.

„Nic nebude! Řek jsem nahřát,“ zachechtal se, když se na něj zklamaně podívala. Poplácal jí po zadku a levou rukou jí stáhl kalhotky až ke kolenům. Ty pak volně sklouzly ke kotníkům a Klára z nich vyndala nohy.

Uchopil jí oběma rukama pevně za ňadra a stisknul je. Zaskučela nahlas jako pes, protože skřipce jí tlačily a teď k tomu ještě ten hrubý tlak dlaní. Několikrát je promnul a Kláře se podlamovaly nohy v kolenou. Strčil jí koleno mezi stehna mírným tlakem jí přisunul ke stolu. Zlehka na něj nasedla a Pepa pustil její prsa a chytil její nohy pod koleny. Zvedl je vysoko nad stůl a její klín se doširoka rozevřel. Její nateklá kundička se zaleskla šťávou Klára se zavrtěla vzrušením. Pepovy kalhoty už byly u kolen a tlustý pták jí s plesknutím dopadl mezi pysky. Pepa pustil jednu nohu a rukou naváděl svůj penis, aby jezdil od hráze až k poštěváčku. Klára se chytila dlaněmi pod koleny a roztáhla nohy, jak nejvíc uměla. Pepa se usmál, pohladil jí po tváři a pak jediným pohybem zarazil svého ptáka až na dno její díry.

Kláře něco explodovalo v hlavě. Neartikulovaně zakřičela, zvrátila hlavu dozadu, zavřela oči a roztřásla se po celém těle. Pepa se na ní díval, zatímco zuřivě vrážel svůj penis znovu a znovu do ní a přitom jí popadl za prsa a hrubě je hnětl. Díval se, jak se Klára prohýbá a nastavuje tím svoje ňadra blíž do jeho dosahu, jak se jeho pták boří do šťavnaté kundičky a jak jí rozevírá. V duchu se smál, protože viděl tu krásnou mladou ženskou, která seděla před ním a bez skrupulí si nechávala nakládat jeho starým ptákem. A v zápětí ho ten pohled dohnal až k vyvrcholení. Jeho pták se napnul, Pepa  zatnul svaly  a zasunul se naplno do Kláry a pak už stříkal. Klára se trochu probrala, akorát včas, aby ucítila, jak se plní dědkovým semenem. Byl zpocený a mačkal se na ní, protože pustil její prsa a přimáčkl jí na sebe. Jeho chlupaté mokré břicho se přilepilo na její tělo a  Pepův jazyk se dral mezi její rty. Cítila, jak v ní sebou několikrát škubnul a pak se uvolnil. Jeho pták z ní vyklouzl a trocha semene vytekla na zem pod stůl.

Její vzrušení ustupovalo jenom pomalu. Pepa udělal krok dozadu, ale stále držel její nohy tak, aby byla doširoka rozevřená před ním.

„Pěkně jsem Tě propláchnul,“ usmál se křivě, když se díval na stékající semeno po jejím zadku. Zastyděla sea chtěla dát nohy k sobě.

„Drž a necukej se!“ poručil si. „Podrž si ty nohy, sakra!“ zabručel.

Chytila se dlaněmi pod koleny a přitáhla kolena výš. Její klín se doširoka rozevřel proti Pepovu obličeji. Jednou rukou uchopil řetízek svorek, zatáhl z něj až sykla bolestí a další vlnou vzrušení. Druhou jí položil na pysky a začal po nich hrubě rozmazávat.

„Tak co, bylas zase u Libora?“ podíval se na ní jedovatě.

„Hm“ zamumlala.

„A co, kouřilas?“

„Jo,“ odpověděla neochotně.

„Jsi děvka,“ usmál se a dál jí masíroval díru a tahla za řetízek. Zase, už zase cítila, jak se jí další horká vlna tlačí do klína.

„Doufám, žes dodržela zákaz šukání,“ zasyčel jí zblízka do ucha.

Sevřel její pysky v dlani a zakroutil s nimi. Prohnula se v zádech a Pepa pustil řetízek a zmáčkl jí jedno prso v dlani. Klářino vzrušení zase o kus narostlo a dostala chuť Homolku naštvat a vyhecovat.

„Tak dodržela, ty kurvo?!“ zafuněl znova.

„Nešlo to,“ vzlykla vzrušeně.

V ten okamžik Pepa znova popadnul řetízek a jedním trhnutím jí zvednul z pololehu do sedu blízko ke svému obličeji. Vyhekla bolestí a vytřeštila oči.

„Cože,“ skoro zařval. „Ty sis dovolila mě neposlechnou!“

„Já…. Co jsem měla..“ chabě se pokoušela bránit. Pohled na Pepu jí trochu vyděsil.

„Tak Ty se kurvíš, jen jsi na chvíli z dohledu. Tohle si odskáčeš děvenko. Přesněji řečeno, tohle si vodšukáš, děvko.“

Znova popadl ten tlustý vibrátor a bez váhání jí ho vrazil do díry. Kvikla vzrušením a leknutím. Zarazil ho jak hluboko to jen šlo. A pak jí začal zběsile rychle projíždět. Neuvěřitelnou rychlostí jí šukal umělákem, zatímco jí přidržoval za řetízek na bradavkách. Klára se znovu opírala o lokty a klepala se vzrušením. V díře jí rejdil vibrátor a zpocený Pepa ne a ne přestat. Celé to trvalo snad dvacet minut. Měla tři orgasmy, ani netušila, že je toho schopná. Teprve pak Pepa přestal. Vytáhl z ní vibrátor a nechal jí sednout si a spustit nohy dolů. Sundala si svorky z bolavých bradavek.

Pepa stál zády k ní a když se otočil, zkoumavě si jí prohlédl.

„Takže Tobě nestačí jeden pták? No dobře, tak s tím si budeme muset poradit.“ Řekl s našpulenými rty.

„Zejtra přijdeš ve čtyři odpoledne sem a probereme to. Rozumíš?!“

„Dobře,“ špitla. Vzrušení odeznělo, stála nahá u starýho dědka v kuchyni, na stehnech a pyscích jí zasychalo jeho semeno, bradavky jí bolely od stisku svorek. Styděla se a už chtěla jít pryč.

Nechal jí posbírat prádlo a odejít. Ani jí nedoprovodil.

 

Když se ráno probudila, nemohla přestat myslet na to, co jí Homolka včera řekl. Co si na ní zase vymyslí?! Je to sice úžasná jízda, ale tohle přece nemůže dělat pořád. Honza se vrátí a co pak? Jenže čím déle o tom přemýšlela, tím víc se její myšlenky stáčely k představě Pepova ptáka v její pochvě a méně a méně myslela na manžela a rodinné povinnosti.

Minulo dopoledne, Libor se kupodivu neukázal a neobjevil se ani odpoledne. Těsně před čtvrtou se sebrala, přešla chodbu a zazvonila u protějších dveří.

Pepa otevřel a podíval se na ní. Měla na sobě zase letní šaty a pod nimi červené krajkové spodní prádlo.

„Skoč si pro nějaký boty na podpatku,“ řekl místo pozdravu.

Otočila se, otevřela dveře a vzala svoje postelové lodičky. Přeběhla přes chodbu a Pepa jí pustil dovnitř.

„Tak zlato, doufám, že budeš hodná,“ pošeptal jí.

„Sundej si šaty,“ řekl, když zavřel dveře.

Poslechla a stáhla si je přes hlavu. Zase byla u něho, svlečená do prádla, zase už jí sahal na zadek a jí se valila krev do tváří a do rozkroku. Vzal jí za ruku a přešli do kuchyně. Pak otevřel dveře do obýváku  a Klára si uvědomila, že v něm do dneška ještě nebyla. Na zemi parkety a na nich starý koberec, jedno křeslo,  v rohu místnosti malá televize na stolku a naproti ní starý gauč s prodřenými opěrkami. Ale vlastně nic z toho Klára neviděla. Na gauči totiž seděli čtyři dědkové zhruba Pepova věku a vpíjeli se očima do její postavy a jejich nadržené pohledy bylo to jediné, co kromě svého vzrušeného dechu byla schopná vnímat.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Zase super. Snad nebude cekani na dalsi dil zas tak dlouhe.

  2. Parada, moc pekne, uz se tesim jak ji vojedou. Uzasna kurvicka.

  3. V některým dílů by ju mohl zavést do cikanskeho gheta a nechat ji tam jenom v krátkých sateckach bez pradla

  4. Nejlepší série za hodně dlouhou dobu. Už se těším na další.

  5. Krásně napsané

  6. Hynek01: Super! Kdy bude další? 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *