Paroháč na motorce

Paroháč a jeho nevěrná manželkaNikdy bych se nenadál, že mi někdy nějaká ženská nasadí parohy. Když někdo vyslovil slovo paroháč, tak jsem se hned rozhlédl kolem sebe. Všichni kolem byli paroháči, ale mi se to nikdy nestane, ne, jsem přece dokonalý, tak proč by mně nějaká podváděla? S kým? To jsem si říkal celý život a ne jinak tomu bylo v mém manželství s dnes už EX manželkou Lindou. Žili jsme spolu 10 let a celou tu dobu jsem si říkal, jak mám úžasnou ženskou.

To jsem ještě netušil, že to není úžasná baba, ale pěkná děvka a já jsem hloupej paroháč, který neviděl, asi proto, že jsem byl zaslepený tím, jakou mám krásnou a tolerantní ženu. Nikdy ji nevadilo, když jsem odjížděl s kamarády na moto výlety, na lyže, nebo letní chlastačky. Všechno probíhalo samozřejmě bez bab a i když jsem měl spoustu příležitostí, nikdy jsem tu svoji nepodvedl. Ona to dělala jinak. Všechny tyhle moje výlety využívala k tomu, aby ze mě dělala paroháče a kurvila se. Ta děvka tím byla snad posedlá a čekala na to. Někdy mě i sama pobízela abych vyrazil na tuhle a tamtu akci, že žijeme jen jednou tak ať se bavím.

Kdykoliv jsem vytáhl paty z baráku, už ji svrběla kunda a vytáčela jeho číslo. Celý barák to musel vědět, jaký jsem paroháč, ale nikdo mi to nikdy neřekl. Museli to vidět, jak si ho ta kurva tahá domů, přespával u nás i tři dny, když jsme byli s klukama na výletě pod stany. Psala mi SMSky, volala mi a ten šmejd se přitom rozvaloval v naší posteli. Smáli se, jakého ze mě dělají paroháče a já jsem se radoval, jak mám báječnou ženskou, že mi toleruje moje drahé koníčky a nevadí ji, že nebývám doma.

Kdyby mi to naznačila, že je sama, že se cítí odstrčená, že nejevím zájem, ale ne. Nikdy jediná výtka. Nemyslím si, že to dělala proto, že by necítila můj zájem, připadá mi, že jí to snad dělalo dobře, nasazovat mi parohy. Mělo mě varovat, že když jsem se s ní seznámil, podváděla svého současného se mnou. Líbí se jí dělat z chlapů paroháče, sama mi to několikrát řekla, že jí to bavilo, to vzrušení, že se to provalí a tak si našla stejného zmrda, kterého to bavilo taky a dělali ze mě paroháče společně.

Jak jsem to zjistil? Jednoho dne jsem se vrátil z výletu dříve, protože mi přišla zvláštní SMSka. Bylo tam jenom : Paroháči!

To nebylo dobré, říkal jsem si. Volal jsem hned manželce, ta to nebrala. Dovolal jsem se asi po hodině, prý byla věšet prádlo a neměla sebou mobil. Vše je OK, v pořádku, že je doma a uklízí. Byla docela zaskočená, proč volám a vyptávám se, ale lhala jak když tiskne. I když mě uklidnila, nebyl jsem schopný myslet na nic jiného, než co se děje doma a tak jsem se rozhodl, že to zabalím a odjedu domů o den dříve.

Vrátil jsem se večer asi kolem deváté a v bytě byla tma. Tak jsem si pomalu odemkl a šel dovnitř, ale už v předsíni jsem slyšel nějaké pleskání, hekání a vrzání postele.
„Do píči, kurva, do hajzlu!“, říkal jsem si, když jsem to slyšel a rozbušilo se mi srdce. Tak a je to, jsem paroháč.
„Kurva, proč já? Proč já? Co jsem komu udělal nebo neudělal?“

Vlezl jsem do obýváku a tam moje manželka (mimochodem na svůj věk fakt nádherná baba, brunetka, ani tlustá, ani hubená, vysoká, trojky kozy a pevné tělo), ležela na zádech s nohama do praku a ten zmrd do ní bušil jako zběsilý.
Vidím to jako dneska. Ona hekala, držela si nohy pod koleny široko od sebe, jeho zadek se zaťatými svaly a koule co jí pleskaly o kundu a přirážel do ní, jako by ji šukal naposledy. To jsme spolu nikdy takhle nedělali, vždycky mi říkala, jak má ráda pomalý a něžný sex, milování a když jsem se na ni vrhnul, hned mě krotila, že co to dělám. A teď tady hekala jak nějaká děvka a nechala se mrdat jak levná herečka.

Myslel jsem v tu chvíli, že je oba zabiju. Vůbec nevnímali, že tam stojím a čumím se na ně, raší mi parohy a narustá můj vztek. Chvilku jsem se díval, otevřená huba a stál jsem jako opařený a když on začal hekat a bylo jasné, že to na něj jde a normálně mi ji ještě vystříká, tak se ve mně cosi hnulo a hlasitě jsem zakašlal.

Škubnul sebou, ona sebou škubla, podívala se ke dveřím, vytřeštila oči, on ho z ní vytrhnul a začal stříkat na naši sedačku a všude kolem. Měl fakt velké péro a stříkal jak hasič, bordel úplně všude, sedačka od semene, koberec, zeď i moje v té době ještě manželka. Byla to komedie s tragickou příchutí, chvilku mi cukal koutek, když jsem to viděl.

Nevěděli kam s očima, já jsem se jenom otočil a prásknul s dveřma až se vysypalo sklo. On si rychle posbíral věci a vypadnul. Neřekl ani slovo, čurák zasranej. Měl jsem chuť kopat ho do prdele když si sbíral svoje zasraný hadry, ale měl jsem úplně ochromené tělo, třásl jsem se, bušilo mi srdce, jazyk v krku a před očima mi běželo těch společných deset let. Teď jsem tady stál před tou svojí kurvou nově né jako její manžel, ale jako paroháč a opakoval jsem jako ten Bohuš LINDO PROČ? KURVA LINDO PROČ?

A víte co? Ona se smála. Jo, ta mrcha se smála, pak si udělala kafe, sedla si, dala nohu přes nohu a začala mu psát SMSku. Když jsem jí vytrhnul mobil z ruky a fláknul s ním o zem, tak zvedla oči, podívala se a usmála se na mně. „Tak co uděláš? Vyhodíš mně? Zbiješ mně? Co to změní? Šukáme spolu už tři roky, tak se nerozčiluj a domluvme se nějak. Ty máš svoji motorku a já zase jeho. Každý máme nějakou vášeň pro kterou žijeme.“ Málem jsem spadnul na zem, z toho se mi fakt podlomily kolena. Jak to chladně řekla, měl jsem co dělat, abych to rozdýchal.

Domluvili jsme se. Byt byl můj, tak jsem jí řekl, ať si sbalí kufr a táhne za tím svým zmrdem. Ještě ten den mi začal vypisovat, že je mu to líto co se stalo, že si chtěl jenom šukat, že to ukončí a že si ji mám nechat, že si ji domů brát rozhodně nebude, že ji nemiluje a šlo jenom o šukání.

Popisoval mi, kde všude to dělali a kdy, věděl všechno, kde jsem byl na motorce, s kým, atd. Ještě jsem nebyl pryč a on už čekal v autě před barákem, jak jsem zmizel v zatáčce, už běžel nahoru a šukal tu moji kurvu.

Když jsem se ho zeptal proč mi to do hajzlu píše, tak prý neví, že abych věděl, co s tou mojí dělal. Asi se chtěl pochlubit jakého ze mě udělal paroháče, debil. No jak to dopadlo? Rozvedli jsme se, ona se k němu chtěla nastěhovat, ale on jí poslal do prdele. Prý má táhnout za tím svým paroháčem, že teď, když je sama a volná, tak ho to nebaví, že už má jinou, zadanou, se kterou na tajňáka nasazuje parohy tomu jejímu, když je v práci.

Asi to bral ten blbeček jako sport a adrenalín. A víte co? Je mi to jedno, možná jsem i rád, že moje EX narazila na takového šmejda. Byla cca rok sama, pak si našla nového, neustále se s ním chlubila na facebooku, selfíčka a fotky z výletů, asi abych to viděl a abych žárlil.

Po půl roce mi najednou v noci asi ve 22h přišla od ní SMS, že nemůže spát a přemýšlí nad tím, jak jsme spolu šukali a že to bylo se mnou super. Hned nato mi přišla SMS, že to ale neznamená, že se chce vrátit.

No není na hlavu? Takže asi bude další paroháč mezi námi.

Všechno je to pravda, chtěl jsem se svěřit, je to už pár let, ale někdy se ta rána otevře a zabolí. Prý pomáhá se vypsat a když jsem narazil na tuhle stránku, bylo rozhodnuto. Snad to není moc dlouhé a nudné. Čus a hlídejte si ty svoje kopretinky, aby se z vás taky nestal paroháč, může se to stát rychleji, než si dokážete představit.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Pěkně napsaný. Lidi co tohle nevzrušuje a nedokážou převést tu bolest na vzrušení, to mají v tomhle na hovno. Já bych ho nechal at se vystříká, pak bych na sebe upozornil a tvářil se dotčeně aby vypadl a jí bych pak řekl, že je to princezna a začal bych jí líbat nožky a šukat.

  2. Zajímavé, příběhů z real life tu moc nemáme. Mou upřímnou soustrast autorovi nad smolným výběrem. A fotka opět top, tahle se fakt povedla.

  3. Jestli to je realita tak fakt mazec chlape, to muselo dost bolet takove procitnuti. Na druhou stranu bud rad, ze ses ji zbavil, nez jste meli deti, to bys pak mel mnohem slozitejsi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *