Paroháč na horách 2

Paroháč na horáchNemohl jsem uvěřit co jsem právě uviděl. Zdeněk hned poprvé mohl mrdat mou Moničku naostro a ona ho ani nestihla v čas upozornit, aby cákal ven. Zdeněk byl stále nabodnutý svým pupkem pod sebou svíral mou Moničku, která i kdyby chtěla nemohla ho shodit. Oba dýchali jak po uběhnutí maratonu a Zdeněk nakonec pomalu opustil její svatyni, která přes dva roky patřila jen mě, ale já jsem byl teď paroháč. Jak vyjel, tak se mi i potvrdilo, že to do ní to tlusté prase pustilo. Po stehně ji začali téct potůčky semene a podle množství to musel být opravdu gejzír. “Bože co jsi to udělal?” Vyštěkla na něj Monika a rukou zjišťovala napáchanou škodu v rozkroku. “Co by čubičko. Udělali jsme se oba najednou. To už jsem s Jitkou dlouho nezažil, tak vášniví mrdání.” Pochvaloval si a plácnul se rukou přes chlupatý pupek. “Jenže já nic neberu!” Ječela stále hodně naštvaná Monika. “Aha a jak tě mrdá ten tvůj paroháč teda?” Zajímal se. “Ten nosí poctivě kondomy. Jen včera jsem ho poprvé nechala naostro, ale vytáhl jak slíbil než se udělal.” Mluvila již trochu klidněji, ale stále byla evidentně dost naštvaná a prsty ze sebe dolovala jeho mrdku ven. “No bože, tak kdyby něco, tak řekneš, že ten paroháč nevytáhl v čas jak říkal.” Zdeněk už spokojeně seděl na gauči a dál sledoval dění v pornu. “A nemysli si, že ti ještě někdy dám!” Řekla hodně razantním tónem a mě se trochu ulevilo, že to byla jen jednorázovka. “Hele tak to ne čubičko! Slib je slib a jestli ho nesplníš, tak se vše dozví ten tvůj paroháč.” Začal ji vyhrožovat. “Ale pak se to dozví tvá Jituška co by na to asi řekla?” Usmál se. “Co by ona ví, že rád mrdám mladé kundičky, takže už je s tím dávno smířená. Ale tvůj by asi byl dost překvapený jaký je z něj paroháč nemyslíš?”

Monice nezbylo než kapitulovat. “Dobrá, ale jsem tu jen zítra a pak už se neuvidíme.” Zdeněk na ní hodil oko. “No myslím, že se budeme vídat i pak uvidíš.”

“To pochybuji.” Odsekla ona. Jak jsem si všiml nejen já, tak Zdeňkovo péro vlivem puštěného porna opět začalo tvrdnout. “Dáme druhé kolo co říkáš?” Monika už asi z šoku dost vystřízlivěla a až teď teprve zjistila s jak ošklivím chlapem se dokázala vyspat. “Už ne co když se můj přítel probudí.”

“Ten paroháč? Když ho nevzbudilo to jak jsi tu křičela jak na lesy, tak to už ho nevzbudí ani pokračování.” Odsekl ji a už se na ní začal sápat. Pracky začali masírovat její obrovská prsa a Monička začala slastně pohekávat. “To je ono čubičko tobě se to mrdání hodně líbí co.” Byl spokojený, že mu opět její tělo krásně vychází vstříc. “Tak pěkně mi ho pokuř.” Sedl si a roztáhl nohy. Monika musela trochu zápasit s jeho pupkem, aby se moha pořádně dostat na jeho ptáka. Ten byl ještě celý upatlaný od jeho semene a její šťávičky. “To je ono. Kuř mě pěkně.” Rukou jí tlačil na hlavu, aby se péro dostalo hlouběji než ona chtěla. Monika se několikrát během kouření zakuckala a měla problém s tím aby se stíhala nadechovat. “Tak už jsem připravený, tak si sedni.” Konstatoval Zdeněk a trochu se posunul, takže mohla Monika přehodit své štíhle nožky a pomalu se začala usazovat na Zdeňkovo ohon. “Bože ty jsi velký.” Sténala Monika, když konečně dosedla až nadoraz. “Líbí se ti mé velké péro? Já od začátku věděl, že mu podlehneš jako každá, která ho jednou okusí ho budeš teď chtít pořád.” Monika na něm rytmicky hopsala několik minut a oba si to opět užívali jako první číslo. “Tak lehni si čubičko teď ti dám za uši.” Pomohl ji vstát, protože po tak namáhavém dřepování jí nohy sotva sloužily. “Lehni si na záda a pěkně roztáhni nohy.” Určoval si Zdeněk budoucí polohu. Monika ho poslouchala jako by mě právě nepodváděla. Lehla si na záda a nohy skutečně roztáhla jak to šlo. Dokonce si ještě pomáhala rukama, aby měl Zdeněk co možná nejsnadnější přístup.

Měl jsem teď pohled na její rozmrdanou kundičku ze které se ještě drali zbytky semene. Byl jsem paroháč a moje holka měla nastříkáno v kundě, bože můj. Zdeněk svým tělem zakryl celou Evičky postavu a já tak viděl jen jeho záda a to jak jeho pták opět začíná plenit její kundičku. Jeho koule pleskaly o její tělo a opět to bylo hrozně rychlé tempo co Zdeněk rozjel. Nechápal jsem jak někdo s takovou postavou může být tak rychlí a ještě mít takovou výdrž. Vždyť jsem vždy slyšel, že tlustí chlapy nic nevydrží a mají často malá péra. Ovšem to se Zdeňka opravdu netýkalo. Monika se opět pod jeho mohutnými přírazy kroutila a hekala, tak nahlas, že by to probudilo i mrtvého. “Bože ty jsi skvělí já zase budu.” Křičela Monika a on ji opět nedopřál klidný orgasmus. Ano zpomalil tempo, ale neustále do ná hluboce přirážel a rukou ještě během jejího vrcholu dráždil její poštěvák. “To je ono. Tebe chci mrdat denně!” Vyrážel ze sebe Zdeněk a opět se musel krotit, aby se také neudělal. “Ty zvíře, takhle mě nikdo nemrdal.” Křičela moje naoplátku. “Připrav se už, taky budu.” Začal hekat Zdeněk a přirážel pomalinku, aby si to náležitě vychutnal. “Nesmíš do mě!” Vyštěkla na něj. “Teď už je to jedno ne?” Odsekl jí on. “Nechci víc riskovat.”

“Neboj nic z toho nebude.”

“To nemůžeš vědět.”

“Tak budeš mít s tím tvým hezký mimčo. Bude paroháč a na nic nepřijde. Jen mu dáš zase bez gumy a je to.” Monika chvíli přemýšlela. “Tak dobře.” Byl jsem v šoku. Ona ho nechá i podruhé až do konce v ní a vědomě se nechá vystříkat pro nás ještě ráno cizím chlapem. “Výborné rozhodnutí čubičko.”

“Tak už mrdej!” Přikázala najednou Monika a Zdeněk z posledních sil začal masivně přirážet. Monika začala opět křičet a Zdeněk ji teď nejspíše držel za boky a pomáhal si tak, aby ji mohl pořádně napichovat. “Už budu…” Zaznělo ze Zdeňkovo úst sténání plné rozkoše. Poslední mlasknutí se ozvalo místností a já měl teď nejlepší pohled na jeho koule, které začali pulzovat a viditelně mi právě Moniku už podruhé plnil jeho semenem. “Bože to je zase gejzír. Kolik toho máš?” Divila se Monika, když konečně přestaly jeho koule pulzovat. Chvilku v ní opět zůstal, aby odkapali i poslední zbytky semene hluboko do ní a až pak vyjel ven. “Pro tak těsnou kundičku toho mám vždy hodně se neboj.”

Už jsem dál nemohl sledovat co se vedle děje a jaký jsem tuplovaný paroháč. Alkohol mě totálně unavil a já musel padnout na postel. Druhý den ráno jsem se probudil s velkou kocovinou. Vedle mě spala moje Monika a já doufal, že to vše byl jen sen, že zjistím, že paroháč nejsem. Ovšem jak jsem se podíval do jejího klína, tak mi bylo hned jasné, že nebyl. Na kalhotkách měla Zdeňkovo suché semeno, což byl nepopiratelný důkaz toho, jaký jsem paroháč. Musel jsem do sprchy, abych trochu zkrotil kocovinu. Byl jsem v ní už snad dvacet minut, když za mnou vstoupila moje Evička. Byla nahatá a lísala se ke mě jakoby se v noci nic nestalo. “Dobré ranko miláčku.” Hned mě začala líbat. “Škoda, že jsi včera usnul chtěla jsem si užít.” Jo tak jsi si užila s tím tlusťochem blesklo mi hlavou. “Nechceš se pomilovat zase teď a tady?” Sakra ona nemá dost? Po tom jak ji včera Zdeněk vyřídil? Jenže moje péro mě zradilo a začalo bobtnat. “Koukám, že se ti můj návrh líbí.” Zaklekla a začala mě hned kouřit. Ani ji nevadilo, že na ní teče příval vody ze sprchy. Já jako vždy při kouření zavřel oči, ale tentokrát se mi hned vybavilo co jsem viděl. A zvláštní bylo, že místo aby mi péro kleslo, tak ztvrdlo jak nikdy. “Hmm ty jsi pěkně při chuti miláčku.” Usmála se se na mě Monika a už mi nastavovala prdelku. Nešlo odolat. Musel jsem ji mít. Rázně jsem do ní zajel a chtěl z ní dostat stejný křik jako jsem slyšel v noci. Ovšem ani nejsilnějším přirážením a největší rychlostí jsem toho nedosáhl. Naopak jsem tím jen urychlil můj vrchol. “Já už budu.” Křikl jsem. “Prosím ne do mě.” Cože? Tak včera mohl Zdeněk a já ne? Dost mě to naštvalo, ale Monika zkušeně ucítila, že budu stříkat a sama si rychle klekla a můj výstřik schytala na obličej.

Po sprše mi bylo překvapivě dobře a já doufal, že se Zdeňkem to byla jen opilecká eskapáda na kterou teď musíme rychle zapomenout a vše přejít, možná zapomenu i na to, že jsem paroháč a vše bude fajn. Dopoledne jsme opět vyrazily na lyže a užívali si spolu krásný slunečný den. Až při obědě jsem poprvé potkal Zdeňka. Hned se ke mě hrnul jak nejlepší kamarád. “Nazdar včera jsi nám nějak vytuhnul. Hele víš jak jsme se bavili o práci? Tak se mi to rozleželo a měl bych pro tebe práci.” To po čem jsem včera toužil se nyní plní, ale nechtělo se mi to přijmout po tom co jsem viděl jak mi možná budoucí šéf mrdal holku. “No já taky přemýšlel a to dojíždění by mě asi zabilo, takže bohužel.” Vymyslel jsem rychle výmluvu. “Hele to je v pohodě. Ale protože o tebe fakt stojím, tak mám ještě nabídku co neodmítneš. Mám byt pro své zaměstnance a je teď volný. Můžete tam s Monikou bydlet. Ty budeš mít práci po které jsi toužil a nemusíš za ničím dojíždět.” Sakra to je fakt nabídka snů, ale je mi jasné, že to možná Zdeněk dělá jen proto, aby měl možnost být nablízku Monice a já byl tak ještě větší paroháč. “Jéé lásko už jsem to slyšela od Jitky jsi taky tak šťastný.” Přiběhla a skočila mi kolem krku Monika. “Co?” Nechápal jsem. “No Zdeněk ti dal práci ne?” Tak a teď jsem to nemohl už odmítnout. Monika byla nadšená a já nenašel vhodnou výmluvu. “Jojo nabídl lásko.” Řekl jsem zaskočeně. “A prý se stěhujete do nového viď?” Plácl mě Zdeněk po rameni a já už jen souhlasně pokýval hlavou. Monika mě začala vášnivě líbat a byla skutečně šťastná. “Myslím, že by jsme se měli napít na tu novou práci.” Opět mě plácl Zdeněk do ramene a vedl si mě k baru, kde do mě začal lít opět hodně alkoholu. Co vám budu říkat opět jsem se opil.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Super, doufám, že se plánuje další díl 🙂

 2. pridrzla_dama

  hezke poctenicko,a kdyz bude evicka kvalitne mrdat ,bude ten jeji parohac nosit domu poradne odmeny a budou si zit jak prasata v zite…jj kvalitni mrdani se ma nalezite odmenit. 🙂

 3. Bomba, na takovéhle pokračování se tedy vyplatilo počkat. Rozhodně si to zaslouží další díly.

 4. Jsem rád, že i toto pokračování se líbí. Ted se chci zaměřit na mrchu a pak se rád vrátím k pokračování na horách 🙂 napsal jsem ho samozřejmě tak aby se dalo dal pokračovat 🙂

 5. Tak tohle je vydařené pokračování!

 6. První díl povídky jsem napsal znovu a druhý díl od DR25 jsem upravil aby navazoval na první díl. Vše je tedy snad již OK a DR25 může vydat pokračování paroháče na horách, budeme se moc těšit 🙂

  • Bohužel nějak po tom všem nemám náladu na pokračování, takže ho ani psát nebudu. Vše jsem měl založené na originální verzi. Ta nová je pěkna a aleposn zde tak zůstane druhý díl i s nějakým prvním dílem.

   Pokud kdokoliv chce může určitě napsat další díl. Nevadí mi když kdokoliv na jakoukoliv mou povídku udělá pokračování dle své fantazie. 🙂 naopak každá povídka si zaslouží zveřejnění.

   • Ale no tak, přece se nenecháš znechutit. S tím se musí počítat, když použiješ něčí povídku, bohužel. Proto je lepší, psát to od začátku podle sebe.

    Přepsal jsem ti to schválně proto, aby jsi s tím neměl práci a měl více času na pokračování, které mě zajímá 🙂 Nechám to na tobě, budu rád, když se rozhodneš pokračovat.
    Jo a by the way – samozřejmě máš mé svolení psát pokračování na můj první díl 😀 Stejně jako absolutně každý má mé svolení publikovat zde pokračování mých povídek, pokud cítí, že by pokračování snesly. Nemám s tím nejmenší problém.

    • Uvidím ale budu se soustředit už spíše jen na své díla.

     • +1 To je rozhodně lepší, než se potom nechat někým otrávit. Kopírovat se nemá 🙂 Navíc pokud bych měl mluvit sám za sebe, tak mi ta povídka ani nepřišla nějak hezky napsaná. Samá Evička, kundička a mušlička… 🙂 Tohle dle mého názoru patří do povídek o náctiletých, dospělá mladá žena prostě kundičku a kočičku nemá, to by se do ní nevešlo takové velké péro 🙂

 7. Ne, že by přepsal jedničku Dr25 na tu svojí 2. Vy nic přepisovat nemusíte. Nic ve zlém, ale Hry o trůny přeci mají seriál, který už knížky dávno předběhl, začíná se od knížek lišit a taky skončí mnohem dříve než knížky. Nepozastavil se kvůli tomu, že Martin to prostě nestíhá a další díly nejsou. Jede dál každý rok. Protože poptávka je prostě moc velká, a lidi chtějí vidět pokračování ještě za života a ne čekat jestli Martin stihne před smrtí napsat předposlední díl 😀

 8. Ano bez souhlasu Martina by žádný seriál nebyl, to platilo pro první možná ještě pár sérií ze začátku. Ale teď už je to s těmi právy zcela jinak a s Martinem už se taky nekonzultuje vše jak to bývalo na začátku.
  Chcete říct kdo v první řadě rozhoduje co bude v seriálu změněno? Jako všude jinde jsou to producenti, ti mají hlavní slovo. Po nich přichází režie, do které se Martin nejvíce angažoval ze začátku.

  • Já bych trochu nesouhlasil. Martin dal souhlas ke všem změnám. To znamená, že za ním někdo přišel zeptal se ho a on s tím souhlasil. Proto jsem to i uvedl. Nikdo mě nekontaktoval a tudíž jsem se ozval, že nesouhlasím s tímto pokračováním. Opravdu jsem nechtěl nikoho odrazovat od ničeho, ale tak to prostě je. A nechme to už být. Mě se tahle série líbí. Je to podobné sérii, které píši 🙂 Doufám, že drKanda najde zápal a napíše další díly. Ono se pak uvidí, jak moc se od sebe budeme lišit, až sem přidám první a pak druhý díl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *