Jsem zlobivá mrcha 5

Ještě než jsem usnula, tak už mě zase moje kundička svrběla. Těšila jsem se až mi ji zase Fery pěkně vyplní a pořádně mi nandá do těla. Pavel vedle mě v klidu pochrupkával a já stále měla před očima jak měl zabořenou svou hlavu v mém klíně, tam kde jen pár minut před tím stříkal Fery své semeno. Ta směsice strachu a vzrušení mě dostávala ještě teď. A Pavel mě lízal, tak vášnivě. Ono mu to snad chutnalo, že jsem tak tekla. Jinak si to nedokážu vysvětlit. Dlouho do noci jsem nemohla usnout, až někdy kolem druhé ráno se to konečně povedlo. Ráno jsem se probudila už kolem sedmé a nechala jsem Pavla ještě spát. Připravila jsem mu zatím snídani a sama si šla dát sprchu. Při té příležitosti jsem se čerstvě oholila, abych byla připravená na návštěvu Feryho. Po sprše už jsem Pavla našla sedět u stolu. “Ahoj miláčku copak jsi v té sprše dělala tak dlouho.” Ptal se s plnou pusou. “Musela jsem se zkrášlit a oholit.” Pavel na mě spiklenecky mrknul a prstíkem naznačil pojď blíž. Měla jsem na sobě jen staré tričko a ještě jsem si nestihla vzít ani spodní prádlo. “Ukaž.” Řekl a rukou kontroloval mé čerstvé oholení. Samozřejmě chvilku se zdržel i u poštěváčku. “Odvedla jsem dobrou práci?” Zajímal mě názor muže. “Hmm to si piš. Škoda, že musím dopoledne pryč jinak by jsme ho celé strávily v posteli.” Byla jsem ráda, že mé oholení bylo dokonalé. “Neboj odpoledne budu jen tvá.” Dala jsem mu pusu a šla se obléct.

 

Našla jsem mé oblíbené červené kalhotky a na sebe hodila jen sukni a tričko. Podprsenku jsem doma nikdy moc nenosila. “Sluší ti to.” Vylekal mě Pavel, který mě sledoval ve dveřích. Byl jako myška a ani nevím jak dlouho mě pozoroval. “Děkuji lásko. Jsem ráda, že se ti líbím.” Pořád mě ovšem v hlavě trápila jedna otázka. Proč včera byl během orálního sexu, tak jiný. “Pavle prosím, tě. Víš nevím jak se zeptat, ale včera jsi při lízání byl hrozně vášniví. Co tě tak vydráždilo?” Musela jsem se prostě zeptat. “Víš, že ani lásko nevím? Ale asi to jak jsi včera neskutečně tekla. A ta chuť byla, taky zvláštní. I vůně. Vše bylo jiné než si pamatuji, ale jiné jen v dobrém neboj.” Smál se na mě, když jsem měla trochu vyplašený výraz. “Jen nevím jak jsi toho docílila?” To jsem si naběhla. Co já mu teď budu vyprávět? Chodí mě vymrdávat cikán a lízal jsi jeho mrdku. To by asi Pavel dostal infarkt. “Musím se ti přiznat… já… dělala jsem si dobře tím vibrátorem co jsi mi dal loni k vánocům.” Napadlo mě. Pavel byl touto odpovědí dokonce nadšený. Myslel si totiž, že koupil špatný dárek, ale teď byl rád, že našel vhodné využití. Ale ve skutečnosti jsem sama nikdy ten vibrátor nepoužila sama doma.

 

Než se Pavel vypravil k rodičům pro auto, tak jsme společně poklidily naše hnízdečko. A než odešel, tak mi po sladkém líbání pošeptal. “Dnes by jsi si, taky mohla pohrát než se vrátím.” Vzrušeně jsem se zakousla do rtu, ale ne při představě vibrátoru, ale Feryho tvrdém péru. A popravdě Pavla poslechnu, protože až odjede, tak si přeci hrát budu. Tedy spíše Fery si bude hrát a já poslouchat. Jen se zaklapli dveře, tak jsem neodolala a musela jsem napsat Ferymu. “Už odjel. Můžeš přijít klidně hned.” Netrpělivě jsem několik minut pozorovala mobil a neustále ho zapínala zda jsem nepřeslechla příchozí zprávu. Byla jsem už dost nervózni, že se Fery neozve. Až zvonek u dveří mě vytrhl z nervozity. Rychle jsem koukla do kukátka a uviděla Feryho. “Myslela jsem, že už nepřijdeš, když jsi nepsal.”  Vítala jsem ho jak nějaký psík s radostí v hlase. “Lepší bude, když necháš přemýšlení na mě.” Odsekl Fery. “Tak co včera ten tvůj? Šukali jste?” Zajímal se a já zavírala dveře. “Jo Pavel hned jak přišel, tak mě chtěl.” Fery se ušklíbl. “Takže jsi s ním šukala hned po mě?” Otočil se na mě a čekal. “Ano… Já chtěla nejdřív sprchu, ale… On mě nenechal, tak jsem musela… vzal mě do ložnice a začal lízat… a pak mě šukal, ale měl kondom.” Nezapomněla jsem dodat. “Super, tak tvůj lízal mojí mrdku jo? Chutnalo mu?” Smál se a měl z toho evidentně velkou radost. “Dnes říkal, že mu to chutnalo moc.” Opět se Fery začal smát. “Tak to je něco. Ten tvůj si přijde z práce a klidně si pochutná na semenu cizího týpka.” Celou dobu co jsem se s ním bavila jsem měla skloněnou hlavu. Nevím proč, ale přišlo mi to tak lepší.

 

Fery ke mě přistoupil a hlavu si zvedl, aby mě mohl začít líbat. Jeho jazyk neúprosně pronikal do mé pusy a ruce začali osahávat mé tělo. “Koukám, že se na mě někdo chystal.” I Fery si všiml mého dohladka oholeného rozkroku. “Tak za  to že jsi tak hodná, tak nadělím Pavlíkovy dnes rovnou dvojitou dávku co říkáš?” Ptá se mě opravdu už teď zda se chci nechat vystříkat? “To radši ne.” Přeci jen jsem se dost bála toho rizika. Ale hlava a tělo si opět každé dělali své. Protože jsem zároveň cítila touhu opět cítit jak jeho pták pulzuje hluboko ve mě a jak se jeho teplá dávka ve mě rozlévá. “Pavlík by tě, ale určitě pochválil.” Smál se Fery a vychutnával si, že je z mého přítele pěkný blbec. “Tak půjdeme.” Oznámil najednou Fery a šel ke dveřím. “Cože? Mi tu nebudeme?” Divila jsem se. “Chci tě mrdat na zvláštním místě.” Byla jsem naštvaná, protože mi dalo práci Pavla dostat z bytu ven. Kdyby včera řekl, že tu nebudeme, tak jsem mohla na hodinku odběhnout jako k Žany. “Ty jsi mě zkoušel, že jo?” Štěkla jsem. “Přesně. Chtěl jsem vědět jak moc jsi poslušná kurvička. Tak deš?”

 

Normálně mi podobnou věc udělat někdo jiný, tak se urazím a nikam nejdu. Ale teď mě svrběla kundička, která už od rána byla stále vlhká a natěšená na jeho ohon. Musela jsem, tak překousnout svou hrdost a šla za ním. “Kam půjdeme?” Fery neodpověděl a šel mlčky dál. A já běžela poslušně za ním. “Máte tady sklep?” Už mi to bylo jasné, kde k tomu dnes dojde. “Ano máme.” Ani nemusel nic říkat a já vzala klíče. Sešli jsme do sklepa a vešli do společné místnosti, kde měl každý svůj prostor. Fery se rozhlédl a uviděl starou matraci. Nebyla naše, ale to mu vůbec nevadilo a už ji připravoval pro naše dovádění. “Co tam tak stojíš! Svlékat do naha!” Rozkázal jenže já měla strach, že sem někdo přijde. Pro jistotu jsem tedy zamkla a nechala klíč v zámku, aby se na nás nikdo nedostal. Pak už jsem se svlékala a vůbec jsem na sobě necítila žádné známky studu.

 

Fery sjel mé nahé tělo pohledem. “Krásně jsi se na dnešek vyvoněla. Miluji takové bílé kurvy co si mě předchází.” Fery se také svlékl do naha a já ho konečně, také sjela pohledem. Měl krásné svaly, které se na jeho tmavém tělu náramně vyjímali. Péro už měl pěkně v pozoru. “Pojď mě vykouřit.” Lehl si na matraci a čekal. Přistoupila jsem k němu z boku, ale on si mě ještě trochu nastavil, takže můj zadeček směřoval k jeho hlavě. Začala jsem ho kouřit a on měl prostor a volné ruce na to aby si zezadu hrál s mou kundičkou. “Kukám zase mokrá. Ty jsi správně nadržená fena.” Vychvaloval a postupně do mě strkal více a více prstů. Nakonec do mě postupně dostal všechny prsty. “Už jsi připravená mrdat?” Jen jsem zakývala hlavou, ale jeho péro jsem stále měla hluboko v puse. “Výborně.” Vstal a mě přikázal zůstat v poloze jaké jsem.

 

Zaklekl si za mě a já cítila jak mě jeho žalud šimrá mezi nohama. Sama jsem mu je trošku rozevřela a prdelku více vyšpulila. “Ty jsi mrduchtivá viď. Chceš mě v sobě viď?” Měl pravdu jako vždy. “Ano chci to.” Vzal péro do ruky a žaludem přejížděl přes mé naběhlé pysky ke klitrosu a zpět k prdelce. “Tak pěkně popros.” Vychutnával si mě. “Prosím chci to.” Dál chvíli dráždil mou kundičku a já byla na pokraji oragsmu aniž by do mě pronikl. “Chci vědět co chceš?” Musela jsem se zhluboka nadechnout a vykřikla. “Chci aby jsi mě mrdal prosím!” Plácnul mě přes zadek. “Hodná.” A už do mě konečně začal vrážet svůj, tak krásně tvrdý nástroj. Jak jsem ucítila jeho žalud na svém dně, tak jsem to nevydržela. Vykřikla jsem nahlas a udělala se. Vzrušení, které se nahromadilo od rána se konečně mohlo uvolnit. Fery si vychutnal stahy mé kundičky a až pak začal prudce přirážet.

 

Mé výkřiky měli za následek, že naše paní bytná šla zkontrolovat co se děje. Klika lítala nahoru a dolů a bytná se pokoušela nejspíše odemknout. “Kdo tam je?” Slyšela jsem její křik. Fery do mě zajel po kořen. “Běž do háje babo, tady se mrdá!” A dál začal přirážet. Důsledky jsem teď neměla šanci řešit. Blížil se mi další orgasmus. “Tak co bílá kurvo chceš mě cítit až do konce?” Jeho další zpomalení oddálilo i můj vrchol. “Chci to na záda.” Zkusila jsem. “Dobře, tak já vyjedu.” Jak řekl, tak vyjel a já se cítila prázdná. Bože potřebuji orgasmus ještě jeden. “Ještě chvilku prosím.” Žadonila jsem. “Pokud ti ho tam vrazím, tak tě ji, ale vycákám.” Konstatoval. “To nevadí!” Potřeba orgasmu byla silnější něž cokoli jiného. “Hodná!” Opět jsem cítila jak se do mě dere. Mé bříško už celé vibrovalo a já se chystala vybuchnout. I on už to měl nakrajíčku. Krásně jsem cítila jak mu péro naběhlo a začíná škubat. “Už to bude, tak se koukej udělat!” Přikázal a mě se zatmělo před očima. Poslední příraz. Poslední můj výkřik a opět společný vrchol. Fery držel mé boky a tlačil mě vší silou na sebe. Jeho teploučké semeno se začalo rozlévat hluboko ve mě a má kundička mu odměňovala slast rychlím stahováním.

 

Po několika minutách jsem přišla k sobě a Fery už byl skoro oblečený. “Obleč se musíme vypadnout než se ta bába vrátí.” Sakra bytná. Rychle jsem se pobalila a odemkla. Na chodbě naštěstí nikdo nebyl. Fery se mnou šel zpátky do bytu. “Neměl by jsi už jít?” Sice ještě bylo dost času, ale tentokrát jsem si chtěla dát v klidu sprchu. “Neměl. Ještě jsme přeci neskončili.” Zavřel dveře a začal mě hned líbat. Oblečení co jsem si oblékla ze mě začal trhat dolů. Byl jako by sex neměl roky. Vášnivě mě líbal a během chvilky jsem byla opět nahá. “Chci tě ještě jednou mrdat jasný.” Přitáhl mé vlasy a já zaklonila hlavou. Jeho zuby se zakusovali do mého krku. Nakonec se k němu přisál. Sál nekonečně dlouho a mě nedocházelo proč. Až mlasknutí mi rozsvítilo. On mi udělal cucfleka. “Co blbneš!” Vykřikla jsem na něj. “Co by značkuji si svou děvku.”  Opět se zakousl z druhé strany krku a po chvílí se přisál. Opět zaznělo chodbou hlasité mlasknutí. “Jsi blbej! Co řeknu…” Opět zatáhl za vlasy a znovu opakoval stejný postup. Krk jsem měla v jednom ohni.

 

“Jdeme do ložnice!” Pustil konečně vlasy. Vzala jsem si cestou stojací zrcátko, abych koukla na svůj rudý krk. Tři fleky byly jasným znakem, že se brzy objeví známí cucflek v plné kráse. Co budu dělat bože. Zrcátko jsem odložila na stolek a Fery mě hned zezadu začal mrdat. Snažila jsem se marně krotit své výkřiky slasti, aby snad paní bytná nepoznala kdo to dováděl ve sklepě. Případně, aby nezavolala policii. Druhé kolo měl Fery neuvěřitelnou výdrž. Udělal mě pětkrát a já už byla z toho dlouhého mrdání neskutečně unavená. “Tak teď si mě pěkně kurvičko osedláš jasný!” Měla jsem co dělat vstát. Nohy byly rozklepané, ale chtěla jsem Feryho, také uspokojit. Fery si lehl a já si ho osedlala. Na začátek jsem k němu byla čelem, ale on mi pak naznačil ať se otočím. Pěkně jsem nasadila svižnější tempo a cítila, že to Ferymu dělá moc dobře. Poskakovala jsem a měla jsem při tom zavřené oči. Takovou jízdu jsem nikdy nezažila. Svaly v nohou už jsem sotva cítila, ale neustále jsem se snažila pálení svalstva překonat.

 

Fery brzy bude. Nechtěla jsem mu to přerušit. Najednou mě přepadl divní pocit. Otevřela jsem oči a než jsem se rozhlédla, tak jsem v zrcátku uviděla ve dveřích stojícího Pavla. Bože a je konec. Co bude zabije nás? No on by asi spíš Fery zabil Pavla, ale rozchod je jistý. Fery o přítomnosti mého kluka neměl ani ponětí. Ani Pavel nemohl vědět, že já ho sleduji v zrcátku. Mé pohyby začali být z toho šoku a strachu pomalé. “Co je kurvičko už nemůžeš? Já ti pomůžu.” Hekl Fery a rukama si nadzvedl můj zadeček. Sám začal odspodu přirážet a já ztuhla. Byla jsem jak socha. Čekala jsem, kdy přijde Pavlovo výkřik. Jenže sekundy utíkaly a nic se nedělo. Koukla jsem opět do zrcátka a Pavel tam stále stál. Ovšem k mému překvapení si držel své péro trčící z poklopce. On si ho honil! Nechápala jsem. Vždyť vidí jak mě cizí chlap mrdá. Jak mu jeho přítelkyni plení nějaký cikán a on místo nějaké akce honí péro. “Připrav se kurvičko už tě budu zase plnit pro Pavlíka.” Tak horší už to být nemůže. Teď už musí Pavel něco udělat. Po očku koukám a on honí dál ovšem v mnohem rychlejším tempu. Přišlo mi, že se chce udělat společně s Ferym. “Jo stříkej!” Opravdu jsem to vykřikla? Jen nevím zda jsem chtěla aby stříkal Pavel nebo Fery. Ty slova měli ovšem účinek  na oba. Fery si mě posadil nadoraz a začal stříkat a já v zrcátku uviděla, že s Feryho výstřikem vyvrcholil i Pavel. Ovšem Pavlovo semeno padalo bezmocně na podlahu. Feryho mezitím padalo do mého úrodného lůna. Ono se to Pavlovi skutečně líbí. Nebyl o tom pochyb jinak by přeci nestál ve dveřích a nehonil. A už vůbec by se neudělal.

 

Trvalo nějakou dobu než Fery pustil ruce a já mohla vstát. Ihned ze mě vyteklo nahromaděné semeno. Ohlédla jsem se a Pavel byl pryč. V hlavě jsem měla zmatek jak nikdy. Co to Pavlovo chování mělo znamenat? Fery se oblékl ještě prohodil pár hlášek, které jsem ani nevnímala. Jak odešel, tak jsem zůstala nahá na posteli. Nevěděla jsem zda brečet nebo jít Pavla nahánět. Ovšem Pavel přišel zpět deset minut po Feryho odchodu. Pavel přišel za mnou a lehl si ke mě do postele. Chvíli si prohlížel napáchané škody na mám těle a nakonec mě začal líbat. Bezeslov se přesouval po mém těle, které laskal a hladil. Jeho prsty dokonce zamířili do mé olepené kundičky. Po prstech do mého klína zamířila jeho hlava. Nejprve opatrně párkrát olízl. Ovšem pak rozjel jazykové tornádo jako včera. Já se oddávala jeho nádhernému lízaní a hlavu jsem mu sama směřovala tam kde jsem si myslela, že je jeho jazyku třeba. Pavel mě lízal ještě déle než včera a já spokojeně dosáhla již ani nevím kolikátého orgasmu. Pavel po vylízání zvedl hlavu a já z jeho očí poznala, že je šťastný a vzrušený. Rychle jsem sáhla do stolku a podala mu s úsměvem kondom. No nejsem mrcha?  Krásně a neženě jsme se milovali  další půl hodinu.

 

Kundička mě po takovém dnu neskutečně bolela, ale cítila jsem se více než uspokojená. A s Pavlem jsme si poprvé popovídali až k večeru. Za jeho dřívější návrat jsme mohli mi s Ferym. Bytná totiž Pavlovy raději zavolala a on se o mě bál, tak jel rychle domů. Nejprve na nás chtěl vlítnout, ale jak slyšel naše hekání a výkřiky, tak ho začala ta situace prý vzrušovat. Když jsem si Feryho osedlala, tak poprvé i nahlédl. Nedokázal odolat a musel prý honit. A jak jsme žily dál? No s Pavlem jsme si vše vyříkali. Dokonce chtěl, abych si občas užila, ale prý jen s kondomem a pokud možno, aby nás tajně sledoval.

 

Vypadá to, že nejsem najednou až taková mrcha co? Ale kdepak s Ferym jsem totiž potřebovala mrdat i naostro. Takže když se Pavel koukal, tak Fery strpěl kondom, ale jak byl Pavel v práci, tak jsem si užívala příval Feryho semene do mé kundičky. Půl roku se nic nedělo a já už nevěřila, že bych něco riskovala. Ovšem teď sedím u doktora a držím v ruce těhotenský průkaz. No Pavlík bude asi muset najít ještě brigádu, protože Fery prý chce aspoň tři potomky z mého břicha. Tak co jsem zlobivá mrcha?

 

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Napínavé, čtivé, super, jen je mi moc líto, že se jedná pravděpodobně o poslední díl 🙁 Nebo bude ještě nějaký popis toho, jak to u nich doma chodí teď? To by asi nesmělo být na cestě miminko, že? 🙂

    • Je to skutečně konec této série 🙂 ale nechal jsem si možnost na to pokračovat jinde. Například to jak Ferymu bude říkat že o tom Pavel ví a pred ním budou mrdat s gumou. A pak samozřejmě porod kdy bude Pavel trochu překvapen barvou 🙂

  2. Super zakončení, tleskám.

  3. pridrzla_dama

    mooc hezka serie.cetlo se to jednim dechem .

  4. Krásné zakončení.

  5. Dr25 budeš psát další povídky?

  6. Úplně dokonalá povídka. Přečetla jsem všechny díly najednou. Bude to mít nějaké pokračování? Nebo napíšeš ještě nějakou povídku? Míša

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *