Deníček půvabné mrchy – slušně rozmrdaná mrcha 23.díl

Je to asi po čtvrté co mi zvoní mobil, nemám čas koukat na displej , ale podle melodie vím kdo volá. Je to můj muž co zůstal zase po delší době s dětmi večer sám doma. V duchu si říkám, nevnímej to….on to zvládne, když v tom se na mě podívá Richard a s udýchaný hlasem říká: nechceš to radši vzít? Ležím pod ním a koukám se na jeho siluetu a v těch jeho mandlových očích se absolutně ztrácím….“ nechci“ jen šeptnu a nehty mu zajíždím do hýždí a pobízím ho ať pokračuje v tom co zrovna dělal. Když v tom mi pípne mobil.

Richard: to bude asi vážný….vyřiď si to.

Já: dobře.

Vyndává ze mě svýho totálně tvrdýho mokrýho a slušně rozmrdanýho čůráka a já se natahuji pro mobil………..lehám si k němu na rameno a začínám zjišťovat co se děje. Mám 5 zmeškaných hovorů a sms, ať se vrátím co nejdřív domů, že je problém.

Ukazuji to Richardovi a ten mě jen s polibkem na čelo ujišťuje v tom , že to chápe a že se nic neděje…..

Richard: hele vyřídíš co je potřeba, já na tebe počkám…..mám celou noc, nikam nespěcháme…..nic se neděje.

Není čas ani na sprchu, na krásně projetou kundičku si oblékám zpět mokré kalhotky na tělo šaty a lehký svetřík a když se obouvám dívám se na Richarda jak svýho ještě polotvrdýho čůráka souká do kalhot, jen se na mě pousmál když si všiml jak se koušu do rtu když vidím jak si to nářadíčko krásně rovná.

Tak pojď říká….bere mě kolem boků a scházíme k autu.

Člověk by řekl že ta vůně vně auta je už vlastně zažitá , ale pokaždé když k němu usedám, vzpomenu si na to jak jsem k němu do auta usedala prvně za cukrárnou a jak mě ta specifická vůně uklidňovala a byla mi příjemná, tenhle pocit se mi vlastně vrací pokaždé když k němu usednu.

Když přijíždíme k baráčku, vidím jak nás za záclonou sleduje můj muž, Richard vylezl z auta a šel mi jako vždy otevřít dveře, kýve přitom do okna směrem k mému muži a ukazuje mu takový to gesto s palcem dolů, otevírá mi dveře a v tom mě vášnivě políbil, když jsme šli spolu ke dveřím plácl mě neskutečně rajcovně přes zadek.

Muž je rázem dole a podává mi uplakaného syna z náruče…

Manžel: promiňte mi vy dva , je mi jasný že jste měli asi příjemnou práci , ale todle už nedávám…….

řvoucí syn se pomalinku uklidňuje když mi pokládá hlavu na rameno.

Já: to je v pohodě, nic se neděje.

Richard: neboj však my to příjemný dneska ještě doděláme 🙂

jen se k těm mým dvoum chlapům otáčím a usmívám se na ně na oba….vidím je jak tam spolu u schodiště postávaj oba s polotvrdým pérem…

když v tom jen zaslechnu jak muž říká Richardovi…tak co dáme si skleničku?

Hold né pokaždé jdou věci tak jak bychom si přáli a syn se rozhodl že prostě bude ponocovat, ten kdo má děti , ten to zná……bylo hodně po půl jedenácté v noci , když jsem se rozespalá s pomačkanou tváří vyhrabala z dětskýho pokojíčku, akorát mnou projela taková ta zimnice, když člověk rozespalej vyleze zpod teplý peřiny….jdu si do ložnice pro svetr a scházím dolů.

Na terase hoří jen petrolejky a chlapy nevidím.Jen mě napadlo, že asi budou v garáži mastit auta, můj muž si tam totiž vybudoval takovou mini trucovničku jak já tomu říkám a pořídil si takové to obrovské závodní sedadlo s projektorem a hraje si tam na formulky :-)))))) no…….někdy si tam spolu zalezem a mastíme spolu :-)))je to supr relax :-))))

zalívám si čaj, když v tom zaslechnu smích Richarda….ten ale nevychází z garáže….to bych neslyšela. Vychází z venku.

Beru hrnek do ruky a vcházím na terasu….je to jasný, ten pohled bych Vám přála vidět….oba naložení ve vířivce se sklenkou vína v ruce, zobou nějaký olivy a sýr a čumí na youtube na nějaký ruský videoklipy s nahotinkami. Přicházím k nim a vlastně mě ani nepostřehli , jsou tak zabraní do obrazu a konverzace, že jsem jako vzduch . Svlékám si šaty a nahá lezu k nim.

Můj muž: ale koukejme se kdopak to přišel…

Richard: neusla jsi?

JÁ: usla :-)))

Muž: jsme tě už moc nečekali tak jsme načali druhou lahvinku, nějak ti to trvalo.

JÁ: mě ne ale synovi :-))) je celej po tobě tak občas rád ponocuje.

Richard: a dnes budeš ponocovat i ty?

Já: nemám to moc v plánu.

Manžel: hele však klidně běž spát já se o Richarda postarám ……

a vidím jak na Richarda šibalsky pohazuje po očku…..jako co já nato:

Když v tom se zvedám, a natahuji ruku k Richardovi….a se slovy sorry lásko, cítím jak mi Richard pokládá svou ruku do mé a začíná se zvedat……….hele máme ještě něco rozdělanýho a bere mě do náručí.

Začínám vnímat své tělo , to jak jsem vlastně celou dobu nadržená, neudělaná a mokrá, líbám ho a rukou mu mastím péro , je tak tvrdé, je trochu studený za tu chvíli než jsme došli skrze venek dovnitř. Jen tiše šeptá…tak kam?Říkám sem a ukazuji na kuchyňskou linku, když v tom mě pokládá na kuchyňský stůl….tady se mi to dnes líbí víc. Na nic nečeká, není proč, nohy mám do praku jeho krásný horký tělo u mě a už mi ho tam cpe, bere si čůráka do ruky a tvrdě mi jím projíždí už takovou dobu připravenou a vlastně nedodělanou kundičku,stále mě to trochu bolí když mi ho tam pořádně vrazí, líbá mi palec u nohy pěkně z tvrda přiráží.

Ležím na jídelním stole na zádech jednu nohu mám kolem jeho boků a druhou na jeho rameni, přiráží tak silně že začíná stůl narážet do zdi ,když v tom jen slyším jak manžel říká….nenechte se rušit, jen si sem sednu.Dívám se na Richarda jak se k němu otáčí a pokyvuje…….ale vůbec nepřestal v tom úžasným mrdání, když mu říkám..pojď změníme polohu……

Chci ho zezadu, hezky opřená o stůl, takhle je to pro mě ještě více dráždivé a mírně bolestivé zároveň, cítím ty jeho koule jak o mě pěkně pleskaj, jednou rukou mě drží za cop druhou za bok a krásně do toho buší, ty jeho pazoury prostě miluji, když hodně zakláním hlavu vidím periferně mého muže jak sedí rozvalenej zbalenej jen v ručníku na sedačce, v jedný ruce drží sklenku vína a v druhý žmoulá doutník. Upřeně se na nás dívá, vidím jak je vzrušený jak se jakoby chvěje, ale nehoní si ho, je relativně v pohodě………

Richard začíná pořádně přirážet a já poznávám, že to na něj brzy přijde……..a měla jsem pravdu, vyndává ho ze mě , sundává rychle gumu a gejzír semene mi cáká na mokrá upocená záda….nestihla jsem se udělat.Otáčí mě, a choulí mě do těch svých obrovských rukou a jen šeptá,…..dej mi chviličku princezno a jsem celý zase jen tvůj……..líbá mě a hladí a zajíždí mi prsty do promrdaný ale neukojený kundičky….ta je tak mokrá,….bože ty to potřebuješ….šušká mi do ucha…..koukám se po očku na muže a vidím že těď už se chvěje…….. počkej říkám mu a beru ho za ruku……..

Usazuji Richarda naproti manžela , ten si udělal pohodlí a já přicházím k manželovi……..se slovy, chceš si na ni sáhnout? Se na něj dívám jak se chvěje….. vlastně ani nepromluvil, jen kývnul, ten jeho pohled je tak návykový………….a jeho tvrdý čůrák , který se mu rýsoval skrze ručník, byl velice ale velice rajcovní………..“chci“ říká a vidím jak mě tím svým analitickým pohledem zkouší přečíst co asi udělám………jestli mu to skutečně dovolím……stojím před svým manželem absolutně nahá, ani né před minutou jsem v sobě měla cizí péro, po zádech mi stéká Richardové semeno a manžel se chvěje….cítím zezadu Richardův pohled….sjíždím si po těle prsty a dvěmi si vjíždím do totálně mokré kundičky, když jsem je vyndala ukazuji je vychloubačně svému muži a dávám mu je k ústům ten je automaticky otvírá a olizuje je…má tak horký jazyk………chci tě lízat…..chci ti ji vylízat…..

Na to jsem čekala, na to jak se projeví, jestli odhodí ručník, povalí mě a začne mě píchat , nebo jestli se dovolí a bude mi do ni chtít strčit třeba jen prsty? Ale né on mě chce lízat…….tak fajn, lehám si před nimi na sedačku , manžel mi roztahuje nohy a usedá si mezi ně, cítím jak mi jazykem vjíždí dovnitř, jak mě opatrně a jemně líže. Jak prozkoumává a vychutnává to co Richard započal, kmitá jazykem a já se mu absolutně poddávám, mám pocit že každou chvílí mnou musí projet orgasmus, když v tom slyším Richarda…hele sorry ale todle je dnes můj bonus, udělat ji mám já, otvírám oči a dívám se manželovi do tváře a v dáli vidím jak se Richard začíná zvedat ……….. říkám si …..co teď asi udělá? Bude ten co si to nedá vzít a dodělá mě ? Nebo uvolní místo a přenechá mě zase Richardovi?nebo…………… bude trojka?……………….. :-)))

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. skvělé čtení jako obvykle 🙂

  2. Libova povidka. Taky bych chtel rozmrdavat takovou mrchu.

  3. Myslím že bude trojka a dají ti oba pořádně do těla. Co by taková mrcha jako ty chtěla? Schválně. Řekni. Chtěla bys mít dva samce nejednou? Nebo by se ti více líbilo jak ten jeden uvolní místo druhému?

  4. Dobra telenovela. Ale povidka podle uplne jineho stylu nez vsechny ostatni. Kdy bude dalsi dil?

  5. POkračování prosím?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *