Počátek 3

Sice už to není počátek, ale vlastně takový pokračování po roce.

Náš domácí sex byl vlastně pořád v pohodě, ale čas od času si manželka dala pauzu, aspoň týden nebo dva mě nechala strádat a pak si užívala s Tomášem. Jako týden před Velikonoci. Měli nějaký jednání v centru, byli tam oba a ještě další kolegové. Odpoledne mi volala do práce, jestli udělám s dětmi úkoly, že by si s kolegy po jednání zašli na pivko a možná i večeři. Končil jsem po třetí, takže jsem jí to odkýval a předpokládal, že než půjdou děti spát, bude doma. Ale před devátou psala, že už šli všichni domů a zůstala tam jen s Tomášem. Sakra. Zase ta žárlivost smíchaná se vzrušením. Nahnal jsem děti do postele a čekal, kdy se objeví, nebo napíše. Bylo to nekonečný. Po desátý pípnul telefon:
-Milacku jsme v Kozlovne na Narodni tride, myslis, ze bys me vyzvednul?
Hned jsem odepsal, že samozřejmě, že tam budu za čtvrt hodinky. Už už jsem chtěl odcházet z bytu, když telefon pípnul znova:
-Vezmi prosim modrou slozku, co je v obyvaku na stole, diky.
Popadl jsem složku, sedl do auta a uháněl do centra. Našel jsem jedno místo dole v Divadelní ulici, nacpal se mezi ty dva blbce, co tam nechali místo tak na malýho fiátka a vyběhl nahoru na Národní. Zastavil jsem se u výlohy před hospodou. Tomáš seděl zády a manželka si mě hned všimla, kývla, ale pak se znovu dívala na něj. Olízla si rty jak nějaká pornoherečka a pak se nenápadně pohladila přes prso. Já to viděl a on rozhodně taky. Vstoupil jsem dovnitř, přišel ke stolu a sedl si k nim. Tomáš mi hned podal ruku, evidentně se lekl, vůbec o mě nevěděl. Chvíli jsme jen tak klábosili o ničem, smáli se, musím uznat, že je to dobrý společník. Jenže pak se mě žena ptala, kde mám ty papíry, že to potřebuje podepsat na zítřek. ,,Sakra, nechal jsem je v autě. Hned jsem zpátky, parkuju támhle dole“ a už jsem vstával. Ale žena mě zarazila. ,,Počkej, on Tomáš stejně spěchá, dej mi klíčky, on mi to tam podepíše a půjde na tramvaj a já za tebou přijdu.“ Sebrala mi klíče z ruky a najednou byla na odchodu. Tomáš šel hned za ní. Než jsem se stačil vzpamatovat, zmizeli mi z dohledu. Čekal jsem, že se tam v klidu rozloučí, ale strašně dlouho jim to trvalo. Cucal jsem už třetí kofolu, když mi zase pípnul mobil.
-Zaplat a prijd, cekam v aute.
Zrovna jako na potvoru měli frmol, takže to trvalo celou věčnost. Další zpráva.
-Kdepak jsi, ty muj parohacku? :-)
Nechal jsem tam slušný dýško a upaloval k autu. Netušil jsem, co se bude dít, jestli tam Tomáš ještě je a budu se dívat nenápadně z dálky, jak se houpe auto, nebo jestli jsou venku a bude na ně vidět ze všech stran. Ale když jsem skoro sprintem doběhl k autu, vypadalo to, že tam nikdo není. Zpomalil jsem, abych je náhodou nevyrušil a nenápadně nakoukl dovnitř. Manželka seděla na místě spolujezdce a něco cvakala do telefonu, tak jsem nasedl. Jen se usmála, bylo na ní vidět jak je unavená a uspokojená. Podala mi klíčky. ,,Jedem?“
 Na nic jsem se neptal, nastartoval a vyrazil. Když jsme zastavili na prvním semaforu, chytila mě za ruku. Položila si moji dlaň na stehno a posunula ji směrem k rozkroku. Ani jsem se nedotkl prsty její kundičky a už jsem měl prsty od semene. Toho tam teda bylo! Měla pod sebou deku, nohy trochu od sebe, než jsme dostali zelenou, vyhrnula si sukni tak, že jí do klína svítila lampa. To bylo teda nadělení. Asi o 4 semafory dál byla zase červená. Bez ptaní jsem zasunul prst do tý použitý kundičky. Vzdychla, zaklonila hlavu, ale pak mi chytla ruku, zatlačila, aby ji zasunula ještě hlouběji, vytáhla ji ven a olízla mi prsty. Naklonila se ke mě a dala mi pusu. Měl jsem z toho péro jako kámen. Někdo troubí. No jo, zelená! Už abychom byli doma, abych ten svůj tvrdej klacek zasunul do její zasemeněný kundy a během chvíle se udělám. Mám to ale doma potvoru :-)
Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *