Petra a Tomáš – Kino

S mojí Petruškou jsem ze začátku byli takový ten klasický zamilovaný pár. Ani jeden z nás si zprvu neuvědomoval, naše touhy a sny v sexuální oblasti. Vše jsem začali objevovat až postupem času, kdy jsme si své fantazie pomalu odhalovaly a zjišťovaly jsme, co nás láká. Bylo to vždy velmi příjemné, zjistit na toho druhého něco zvláštního a temného. Vzhledem k tomu, že naše povahy byly odlišné, ona přirozeně dominantní a já zas submisivní, tak jsme došli až do fáze, kdy už naším postelovým hrátkám vládla vždy má Petruška. Oběma nám to tak přišlo přirozené a vůbec nám to nevadilo.

Jedna fantazie, ale převládala nad ostatními a to byla hra na Hotwife a jejího poslušného Cuckolda. Oba nás nesmírně vzrušovalo hrát si na povolnou paničku a jejího poslušného sluhu. Vše ale probíhalo jen v rámci naší ložnice. Venku mě Petruška vždy jen zlobila vyzývavým oblečením a různými dalšími provokacemi, které pak byli převedeny do naší hry hezky až doma v pelíšku. Ale na nás obou bylo znát, že to není moc daleko od toho, kdy se to stane skutečností a z nás bude oficiálně Hotwife a Cuckold.

Byla nádherná a teplá sobota. Venku bylo azurově modré nebe a rtuť na teploměru ukazovala nádherných 30 stupňů. Měli jsem na dopoledne naplánované kino v místním obchodním centru. Věděli jsme, že v tu dobu tam nebude moc lidí, což nám vyhovovalo. Petruška měla zase svou hravou náladičku a tak se vyfikla opravdu jen hodně nalehko. Bílé poloprůsvitné letní minišatičky přetáhla přes své krásně opálené tělo a na nožky si nasadila bílé lodičky na malém klínku. To byl celý její outfit. No nemohla vypadat rajcovněji. Nedokázal jsme z mé bohyně vůbec spustit zrak. Samozřejmě jí můj pohled neušel a tak lehce pohodila vlásky a tak smyslně se na mě zadívala a pak se zeptala „Líbí?“ Já jí ještě chvíli sledoval a pak odpověděl že samozřejmě ano. Na to se tak krásně pousmála a dala mi pusu.

Vyrazili jsme tedy spolu za zábavou. Neměli jsem to nijak daleko. Jen pár zastávek metrem. Už jen ta cesta se mnou a evidentně i s Petruškou dělala divy. Všudypřítomný průvan, pro metro tak typický, se snažil mé lásce pořád nadzvedávat minišatičky a tak se několikrát stalo, že se Petrušky zadeček ukázal čistě ve své nahotě, zrakům všech našich spolucestujících. Oba nás to nesmírně vzrušovalo. A ostatním jsme aspoň zpestřili cestování.

Když jsem vstoupili do obchodního centra, tak nás po pár krocích upoutal nově otevřený obchůdek. Byl to totiž sex shop. Kolem vstupu měl různobarevné balónky u kterých stála taková drobná blondýnečka. Měli jsem dost času a tak mě Petra hned zatáhla dovnitř. Páni, tam bylo věcí. Petruška fascinovaně poletovala od jedné hračky, ke druhé. Mezitím k nám došla i ta mladá hosteska a začala se s námi bavit, o tom co vlastně hledáme. No na Petrušce bylo vidět, že by si nejraději odnesla snad vše co viděla. Ale jedna věc jí zaujala úplně nejvíce. Byl to kovový mužský pás cudnosti. Slečna začala vše Petře vysvětlovat a ta hltala každé její slovo. Když se dověděla k čemu ta klícka přesně slouží, tak se na mě tak spiklenecky podívala a pak na slečnu vysypala, že přesně to potřebujeme, protože jí prý hrozně zlobím a moc jí neposlouchám. Na to se na mě obě podívali a začali se spolu smát. Mě celá ta situace hodně bavila a těšil jsem se co z toho bude. Nakonec to dopadlo tak, že jsem musel koupit jak tu klícku, tak i opravdu obří vibrátor, aby prý Petruška po večerech nestrádala. Musel jsem pak s Petruškou jít do převlékací kabinky, kde mi můj penis po delší době a značném úsilí nakonec zamkla do klícky. Byl to neuvěřitelný pocit. Cítit, jak se penis chce postavit, ale díky klícce to nejde. Tlak v mých slabinách byl opravdu velký, zvlášť když mě ta má potvůrka pořád provokovala. Při odchodu z obchodu se Petruška rozloučila se slečnou a slíbila jí, že se určitě ještě stavíme a vyrazili jsme na film.

Mě se šlo tedy dost ztěžka. Klícka opravdu tlačila. Ale ten pocit byl zvláštní. Bylo to svým způsobem ponižující a vzrušující zároveň. Najednou jsem už nebyl pánem svého penisu. Ten už patřil jen mé Petře. A ona si toho byla moc dobře vědoma. Schválně na mě špulila ten chlípný a hambatý zadeček, při každé příležitosti. Na eskalátoru jsem dokonce musel jet za ní nahoru až jako čtvrtý, abych viděl, jak jí lidé přede mnou koukají na lesknoucí se lasturku a kulatý zadeček. Opravdu se do toho vžila a moc jí to bavilo.

V sále s námi na film nakonec koukalo jen 10 lidí. Petruška se ale celou dobu rozhlížela, jakoby někoho hledala. Pak si všimla takového mladého klučiny, který seděl v poslední řadě. Byl tam sám. Petruška mě bez řečí chytila za ruku a vedla mě přímo k němu. Když se pak pomalu sunula k němu, tak se jí šatičky lehce zachytili o vedlejší sedadlo a povytáhly se jí až nad zadeček. Toho si samozřejmě klučina nemohl nevšimnout. Petruška se na něho přitom podívala a lehce se usmála, zatímco si rukou pročísla své dlouhé vlásky. Kluk na ní koukal jak na zjevení. Evidentně dosáhla efektu, kterého chtěla. Posadila se hned vedle něho a při dosedání si šatičky úmyslně povytáhla co nejvíce nahoru, aby tak byly odhalená celá její stehna až k tříslům. Já se poslušně posadil vedle ní a čekal, co se bude dít. Když film začal tak jsem se po klukovi občas podíval. Viděl jsem, že má docela problém se na film soustředit, když se vedle něho Petruška pořád lehce kroutí a co chvíli má nožky úplně od sebe a nebo se lehce hladí po stehnech. Musel z toho mít chudák hlavu úplně zamotanou. Já měl zatím v rozkroku, také pořádnou šou. Klícka mě neskutečně tlačila. Petřino předvádění mělo vliv na nás oba. Klučina si po chvíli musel dát nohu přes nohu, aby nebyla vidět boule na kraťasech, což mou lásku hodně potěšilo.

Najednou se ke mně naklonila a šeptá mi do ucha. „Lásko, jsem strašně nadržená. Chci šukat. Teď hned.“ Na to jsem jí odpověděl, že jí moc rád vošukám, ale jak to chce udělat? Na to se na mě zvrhle usmála a pohladila mě po rozkroku. „Jak mě chceš vošukat, když ti vůbec nestojí? Evidentně tě nerajcuju, Budu si muset poradit jinak.“ Jasně že mi nestál, když byl zamčený v klícce, což ta potvůrka moc dobře věděla. Odtáhla ze mě svou ručku. Co mě ale překvapilo, že svou druhou ručku začala pomalu sunout k tomu klučinovi. Po chvilce se ho levačkou dotkla, jen tak letmo, zatímco si pravačkou lehce jela po stehně směrem ke své roztoužené lasturce. Přitom roztáhla nožky co nejvíc od sebe. Klučina se na ní konsternovaně podíval. Viděl jsem, že ona se na něho také dívá a přitom ho lehce hladí po ruce, zatímco se pořád druhou ručkou hladila po stehně. Navíc se lehce natočila jeho směrem, takže teď už měl ničím nerušený pohled na její rozpálenou prcinku. Asi mu musela něco naznačit, protože se nejdříve podíval na mě a když si všiml, že nijak nereaguji, tak si dodal odvahy a lehce začal hladit Petře její levé stehno. To mělo za následek, její zasténání. Mladík si chvilku dodával odvahy, ale pak si to nekompromisně zamířil po stehně nahoru, rovnou do Petřina horkého klína. Když se dotkl její odhalené a teď už jisté dost vlhké lasturky, tak v ní úplně hrklo a ona zaklonila lehce hlavu do zadu a pravou rukou se pevně chytla opěrky. Dobrých pět minut ho nechala si s ní takto hrát. Já vše ztuhle sledoval a v hlavě se mi honily myšlenky. Mozek mi říkal, že už jsme zašli daleko, ale můj sevřený penis byl přesně opačného názoru a vše se to mísilo v hrudníku kolem srdce, které sice zažívalo muka z toho, že úplně cizí kluk, přímo přede mnou osahává a teď už i prstí mou jedinou bohyni, ale zároveň jsem zažíval, svou nejtemnější fantazii. Byl to prostě zmatek. Nebyl jsem schopný žádné reakce. Jen jsem to představení sledoval.

Z myšlenek mě pak vyrušili ti dva. Tedy hlavně Petra, která rychle vstala a chytla klučinu za ruku. Hbitě se kolem mě protáhli a ruku v ruce seběhli schody dolu. Pak zahnuli do temné uličky vedoucí ze sálu. Ještě před tím, než mi ale zmizeli z dohledu se spolu zastavili a Petra ho chytila za hlavu a vášnivě se s ním políbila. Pak zašli do uličky a byli pryč. „Páni, to je tedy něco.“ Honilo se mi hlavou. Srdce mi bušilo, penis vibroval, myšlenky poletovaly sem a tam. No prostě mazec. Byl jsem z celé té situace úplně mimo. Když už jsem si začínal říkat, že už to divočejší být nemůže, tak se až ke mně začínalo nést takové zvláštní mlaskání. Podíval jsem se po sále, zda to slyší i někdo jiný, ale nevypadalo to tak, že by to někdo zaregistroval. Seděl jsem jen kousek od zábradlí, přes které bylo vidět, do té uličky. Chvilku, jsem přemýšlel nad tím, zda jen ten zvuk přesně to co si myslím. Nedalo mi to a přesedl jsem si, abych se mohl přesvědčit. Zaposlouchal jsem se a už nemohl být pochyb o tom, co za zvuk to je. Takové mlaskavé zvuky vydává jen dobře uspokojovaná kundička, do které vniká pořádné péro. Podíval jsem se dolů a úplně jsem ztuhl. Viděl jsem mou Petrušku přitisknutou zády ke stěně s pravou nohou omotanou okolo toho klučiny. Levou rukou mu prohrabovala vlasy a tiskla si jeho hlavu ke svému krku, zatímco on si jí drsně napichoval na svůj buchar a nekompromisně jí v té uličce mrdal. Díval jsem se na to zvrhlé představení, když v tom se naše oči setkaly. Petruška se dívala přímo na mě a já zas na ní. Oběma nám v tu chvílí došlo, že jsem překročili tu pomyslnou čáru a od teď, už bude vše jinak. Zvláštní, jak může jeden jediný pohled tolik vypovídat. Když se pak na mě tak zvrhle usmála, byla vše jasné. Od teď už jsme Hotwife a Cuckold. Bože, jak mě celá ta situace tak neuvěřitelně vzrušila, zabolela a ponížila současně. Má láska mě právě před mýma očima podvádí s úplně cizím klukem a nám oběma se to přitom moc líbí.

Teď už v klidu jsem si sedl a zakoukal jsem se na plátno. Přitom jsem dál poslouchal tu vášnivou šukačku, až ke společnému vrcholu. Asi po pěti minutách pak z té uličky vyšli hezky společně. Opět ruku v ruce, jako pár. Oddělili se, až u mé řady. Opět proběhl divoký polibek. Klučina šel pak zpět na své místo, zatímco Petruška si přisedla vedle mě. Voněla potem a sexem. Byla ještě celá zadýchaná, zarudlá a rozcuchaná. Dlouho jsme si jen tak bezmyšlenkovitě hleděli do očí. Jakoby jsme v nich snad hledali jasnou otázku na právě prožitou situaci. Naše pohledy byly nabité energií. Byla v nich čistá živočišnost. Přesně to, co jsem už dlouho hledali. Oba jsme věděli, že jsme se tím přenesli do další fáze našeho vztahu. Těmi pohledy jsem se ujišťovali, že je to tak správně. Pak si Petruška položila svou hlavičku na mé rameno, chytila mě za pravou ruku a zavedla si jí do svého rozkroku. To co jsem ucítil, mě málem položilo. Takto horkou, mokrou a pulzující kundičku, jsem u ní nikdy nezažil. A to že z ní v chuchvalcích vytékalo semeno toho klučiny, byl jen vrchol. Až do konce filmu jsme se oba dívali hlavně sami na sebe a já si užíval ty nové a do teď nepoznané pocity a přitom jsem si pohrával s totálně promočenou a nevěrnou prcinkou mé lásky.

Když jsme pak spokojeně odcházeli z kina, ještě jsme prošli kolem té hostesky u nového sex shopu, abychom jí pozdravili a také, abychom si připomněli, kde celá tato naše proměna začala. Doma jsme pak měli neuvěřitelně divoký sex, který ale ovšem pro mě byl na dlouhou dobu poslední. Ale víte co? Mě to vůbec nevadilo.

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *