Před maturitou

Mám osmnáctiletou dceru. Chodí již čtvrtým rokem na střední školu a teď na jaře, čím více se blíží maturitní zkouška, se učí jako blázen. Téměř denně k nám s ní chodí i její  kamarádka  Lucka a vše probírají společně. Lucka studuje ve vedlejší třídě a kamarádí s dcerou asi tři roky. Někdy mám dojem, že máme dvě děti, ne jedno. A nedávno jsem zjistil, že již má vlastní klíč od bytu. Ani mě to moc nepřekvapuje.

Lucka je mladá hnědovláska. Bohaté vlasy až pod lopatky, štíhlé postavy, trošku zadeček a menší poprsí. Je hezká v obličeji, ale nevýrazná holka. Obligátní oblečení – hnědé texasky a mikina černé barvy. Kolem krku hedvábný nákrčník. Je velmi chytrá, sečtělá, a učí se s Káčou spíše ze zvyku. Má to v hlavě.

Při jednom učení sedím naproti holkám a dávám otázky. Káča i Lucka sedí proti mně a tak je v duchu porovnávám.  Káča mi připadá oproti Lucce taková dětinská, nedospělá. Naopak Lucka svými pohyby okolo sebe vysílá zprávu o sexuální připravenosti. I pohledy na mne si mohu vykládat dvěma způsoby. Je mi 40 a nějaké zkušenosti s ženským chováním mám. V několika případech bych řekl, že kemně  vysílá i letmé úsměvy, zatímco čeká než se Káča vyjádří. Po jejím odchodu na to zapomínám, ale na zítří to vidím znovu. Ptám se:

„Kdo si dá obložený chlebík, sám vyrobím.“  Obě holky se hlásí: “Já, já, já.“  A tak valím do kuchyně. Chvíli se snažím a náhle si všímám ve dveřích Luciny. Vchází se slovy: „Trochu vám pomohu, jestli chcete, dala jsem Kačce úkol.“  Říkám, že není třeba, ale je neodbytná, bere mě za ruku, z ní sbírá vajíčko a sama ho loupe. Hledím chvilku a pak dělám něco jiného. Nakonec ozdobuji chlebíčky majonézou. Opět mne bere za ruku,  tentokrát ji zvedá, strká si můj prst do úst a olizuje z něho majonézu.   „Já to raději udělám. Chlapi s tím mívají problém.“  Jsem jako po ráně do čela. Nevím co s tím. Koukám, ona to dodělává a odnáší. Ještě před dveřmi se po mně ohlíží a vysílá ke mně úsměv č. 1.

Jdu do koupelny se vzpamatovat. V pokoji se holky cpou. Chci jim nabídnout kávu, ale pak to zavrhuji. V kuchyni nalévám minerálku a Lucka je tu zase. Bere mi sklenice z rukou a při tom cítím krátký dotek s jejím  malíčkem. Ani tam nejdu, nevěděl bych jak se tvářit.

Další den se děje stejně a to s kávou. Tentokrát jsem lačný jejího chování. Je tak mladá, co vlastně chce dokázat? Pije kávu a dívá se mi do očí. Zároveň velmi dobře zvládá, aby Káča nic netušila. Celkem mne to baví.  Všímám si i toho, že se Lucka nestydí se přede mnou válet na válendě v jakékoli pozici.

Je čtvrtek, holky přijdou za hodinu a tak se ještě vykoupu. Sedím ve vaně a slyším klíč v zámku. Někdo vchází a volá:  „ Pane Vondráčku, jste doma?“  Je to Lucka. Vyskakuji z vany a těsně před tím než vezme za kliku, zamykám. Zkouší to, ale je pozdě.  „Jo, jsem tu, moment“  a lezu zpět do vody.  Omlouvá se, že nechtěla rušit, že si tu včera něco zapomněla a tak. Ale že na mě počká, než se umyji. Dávám ji najevo, že nemusí čekat, ale trvá na tom. Vylézám, oblékám župan, holím se a vycházím.

Sedí v kuchyni a mluví: „Vy se zamykáte v koupelně, když jste doma sám? To je divný.“

„Když jsem zamykal, už jsem nebyl sám“ odporuji. „Jinak ne, nezamykám. Zlobí tě to?“

Sedí, kouká, je nervní. Náhle praví: „To je takový…………divný.“   „CO, ptám se.“

„No, když si vzpomenu, že pod tím županem na sobě nic nemáte. Už musím.“ Sbírá se a padá ven.

Neříkám na to nic, nemám co. Při příští návštěvě nikdo neví, že jsme se takto setkali. Průběh je stejný jako vždy.

Asi o týden později se manželka s Káčou vydávají na návštěvu k babičce. Budou tam dva dny a tak se studium ruší. Jsem rád, budu mít více soukromí.

V pět hodin odpoledne se opět válím ve vaně a v teplé vodě poklimbávám. Něco mi náhle siestu ruší.

V bytě někdo je. Vstávám z vody, chci se zamknout, ale právě v té chvíli Lucka otvírá a vidí mně v celé mé délce stát ve vodě. Přejíždí mě pohledem a říká:  “ Jé, omlouvám se, nevěděla jsem. Pardon.“  Ale civí na mne stále a neodchází.

„Nemohla bys mi dát chvilku?“ žádám. Ona stojí, kouká a říká:“ Ale, ano, promiňte.“  Ještě chvíli kouká a pak konečně zavírá dveře. Padám do vany a nejsem schopen slova. Trochu se i stydím.

Uvažuji, co s ní. Opět se otvírají dveře, strká hlavu do koupelny a říká: “Mám pro vás překvapení.“

Odporuji, že se to snad ani nehodí, ale ona na to nedá. Vchází nahá a hned se vtírá do vany. Nemohu ji zabránit, vana je pro dva a tak si místo rychle nachází. Koukám jako blb, nemám slov.  „Co…….“ Víc ze sebe nedostanu. Jen si prohlížím její hezké mladé tělo s krásnýma kozama a ochlupenou kundou.  Ona si nachází polohu, zajíždí svým mladým tělem pod vodu a natažené nohy skládá do mého klína. Potom je klid, jen voda tekoucí přepadem jitří ticho.Dívá se mi do očí a nervozně dýchá. Já ostatně také.

„Zas takové překvapení to snad není, přece jsi poznal, že mám o tebe zájem. Tak o co jde?“  Nemám slov.

„Nemáš li ty zájem o mne, vypadnu,“ a vrtí nohami na mém klíně. Připomíná mi to něco z mládí a povídám:  „Nikdy by mě nenapadlo, že ty……a zrovna dnes. Nevím nepřemýšlel jsem o tom.“

„Že já, to jsi měl vědět. Že dnes, to je hotovka, kdypak zase odjedou? Máš pravdu, asi nepřemýšlíš.“ Ta mi dává. A znovu vrtí nohama, dokonce tlačí patami.

„ Nemohl bys dát nohy po stranách, abych měla místo pro nohy? “ žadoní. Dělám ji místo a její nožky se hned bratří s mým ptákem. V obličeji má výraz vítězství.

Potom poposedá a tím ji z pod vody vykukují prsa. Hned kontroluje, zda je vidím. Ano vidím je. Jsou pěkná. Ne moc velká, ale nádherně drží. Jako natřená bělobou a s tmavými špičatými knoflíky. Napadá mne, že bych věděl, co s nimi. Uprostřed vany pod pěnou prosvítá její tmavý, asi chlupatý klín. Promítám si v hlavě ten krátký film, když vstupovala s nádherným, nahým a mladým tělem do vany. Přemýšlím, co z toho vzejde a ona mi nedává šanci. Znovu mele nožkami v mém klíně a hned jak  zjišťuje maličkou změnu se ke mně otáčí  zády.  Opírá se mi o břicho a zádeček tiskne k mírně aktivnímu penisu.  Nevím, co sní, tak ji nechávám. A také mi to dělá velmi dobře. Pokládá si natažené ruce na moje a proplétá si do mých své prsty. Vyprošťuji je a  potápím si je do vody.Nacházím její bříško. Jednou rukou beru do rukou její ňadro a druhou ji sahám na kundu a prsty ji pěstím. Ona mocně dýchá a pokládá si hlavu na mé rameno šeptajíc mi do ucha :

„To jsi s tím opravdu  nepočítal? Proč bych to tedy dělala?“  A líbá mě na ucho. A už to mám. Je to jasné, nejde o žádnou lásku, něco po mě chce a až to dostane, půjde dál. Odpadlo mi.

Přitahuji ji k sobě a líbám ji také na krk. Voda chladne, tak navrhuji vypustit vanu a obléknout se.

„A nač bychom se oblékali, s vanou to nemá nic?“ mění strategii Lucy. Chci si obléknout alespoň slipy, ale bere mi je a hází kamsi.  „Prosím, pojď do ložnice. Budeme se milovat.“  Poslouchám jako školák. Táhne mě za ruku až do lůžka a končíme v objetí. Ani vydechnout mi nedá. Hned mi honí ptáka.  Je na snadě,  že jde za svým. „Nespěchej,“   šeptá mi do ucha, když se ji snažím zasunout prsty do kundičky.  Mačkám ji tedy prsa, kroutím s nimi, až když jsou červená, něžně je hladím a líbám. Má smíšené pocity, ale drží. Zajíždím ji rukou do rozkroku, masíruji ji kundičku a tvrdě ji vyplňuji prsty. Mírně naříká, objíždím ji stydké pysky jazykem. Její kundička je mladá, voňavá a velmi malá. Prozkoumávám ji jemně prsty a až když vlhne, masíruji ji poštěváček. Leží a užívá si to. Je znát, že na takové hrádky není zvyklá. Po nějaké chvíli ji nastavuji penis ke kouření. Bere si ho do úst, ale technika je mizerná. Objasňuji ji hlavní smysl tohoto konání a na konec se jí to daří. Neměla potuchy o sání, nebo lízání, o práci se šourkem a podobně. Pohyb penisu v nečinných ústech nemá smysl. V poloze 69 si nakonec přece jen užíváme oba.

„Už bych tě chtěla mít v sobě,“ prosí a já ji vyhovuji. Klekám ji mezi stehna a pomaloučku do ní tlačím penis. Je velmi úzká,  proto přirážím a jsem uvnitř náhle. Vykřikuje jako pana, ale drží. Pracuji v ní pravidelnými pohyby a zanedlouho z té malé kundičky musím rychle ven. Sperma stříkám na ni i na břicho. Ona drží a chválí mne za hezkou soulož.

„Nechval dne před večerem. Ještě není konec, “ říkám a ona na mne nechápavě hledí, když jdu pro utěrku a osušuji ji od spermatu. Ulehám  k  její  lasturce a zavádím do ní prsty. Prstění provádím jemně a dlouho. Po několika minutách náhle znovu vlhne, pro ni neznámý orgasmus s ní cvičí a cloumá. Slabě křičí se skousnutými zuby, roztahuje si pysky a tiskne ruce do rozkroku. Poprvé ji je jasné, proč se sex provozuje. A je mi vděčná. Nabízí se mi na zítra a i jindy. Odmítám to.

Nechávám to v ní doznít, ocumlávám ji prsa a dokonce ji líbám na ústa. Slibuje, že to zůstane jen mezi námi.  Potom ji nabádám, aby se ustrojila a šla domů. Nechce se jí, chtěla by mne ještě kouřit , ale vidí, že nesouhlasím a nakonec odchází. Odmítám to opakovat, představuji si nevěru jinak. Toto mi nestojí za to. I když mladé masíčko je velmi chutné a voňavé.

 

 

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Dost dobré a napínavé, to čtení a její chování a to okolo bylo ještě více vzrušující jak ten samotný sex na konci. Hodně dobrá povídka, která si dle mého názoru zasloužila trochu propracovanější konec, klidně s nějakým pokračováním. Takový tajný vztah, pak se mohla pochlubit nějaké kamarádce a ta taky mohla chtít… Nebo by si našla kluka. Vrstevníka. Milenec by začal trochu žárlit. Mohli ji šukat oba, ale jenom ten starší by věděl o mladším, ten by byl naivní, jak má hodnou a slušnou holku… To téma je dost dobré na nějaké pokračování nebo další povídku.

  2. Josef Magál

    Dobře, pokusím se.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *