Polský řidič – 2.díl

“Ty proč jsi něco neudělal!” Vykřikla jsem na Jirku hned jak vyšel z koupelny. “A ještě si to natočíš na mobil jo?” Byla jsem úplně bez sebe a vše ve mě vzteky vařilo. Jirka pak koktal, že sám neví co se stalo, ale že ho to děsně vzrušilo a nedokázal nic dělat jen koukat. A protože věděl, že já nebudu určitě nikdy svolná k tomu, aby se to stalo znovu, tak si to i natočil, aby se mohl podívat aspoň na video. “To jako by jsi jako chtěl, abych to udělala zase?” Už jsem se ptala spíše jen udiveně než  vytočeně a on jen kýval souhlasně hlavou. “To jako chceš, abych byla jako nějaká kurva? Co roztahuje jen nohy?” Na to už dokázal odpovědět, že by to měl rád jen občas. Neví proč, ale prostě ho prý láká a rajcuje, když se občas chovám vyzývavě a chlapy po mě jdou. A dokonce prý byl úplně v transu, když viděl, že si mě bere jiný chlap. “Takže zítra, když bych zase někoho ulovila na své tělo, tak se budeš zase jen koukat jo?” Opět souhlasně pokýval hlavou a dokonce se mu začal zvedat penis.

 

V noci jsem o tom uvažovala zatímco ten můj chrápal jako špalek. I když jsem tomu nerozuměla, že po mě chce takové věci, tak jsem zároveň cítila lehký pocit vzrušení, že bych mohla zkusit jiného chlapa a to s vědomím Jirky. Bez nevěry a výčitek. I já, ale při tom přemýšlení nakonec usnula. “Jirko vstávej.” Budila jsem polibky svého miláčka. “Hmm koukám, že tu někdo vstal rychleji. Uviděla jsem jeho napruženou deku a bez váhání jsem vklouzla pod ní. Ihned jsem vzala krásně tvrdý úd do své pusy a začala ho pomalu kouřit. Tvrdost během mžiku byla ještě větší. “Takže ty by jsi rád, abych dnes někomu zase dovolila okusit mou sladkou broskvičku?” Ani nevím kde se ve mě ta věta vzala, ale podle reakce jeho škubajícího péra jsem brnkla na jeho notu. “Zase by jsi koukal jak si mě bere někdo úplně cizí? Natáčel si vše na horší časy?” Opět záškuby a slastné vzdychání. “Jen víš, že na nuda pláži nebudu mít kam dát šprcky. Bude mě šukat pěkně na ostro jako včera ten Polák. A možná se do mě zase udělá.” V tu chvílí mocně Jirka vykřikla a nekontrolovatelně stříkal. Dokonce i do pusy jsem něco schytala a to to tak nemám ráda.

 

Po snídani už Jirka chystal deku, že se jde na nuda pláž. “Naposled Jirko chceš to znovu?” V tu raná byl u mě a políbil mě jak dlouho ne. “Ano chci moc.” No a šlo se. Jak jsme vkročili na pláž, tak mě udivilo kolik lidí ji navštěvuje. Čekala jsem pár lidí, ale na pláži jich bylo skutečně hodně. Ze začátku jsem se dost červenala a byla pořád na dece a ležela na bříšku. Jirka ten si užíval svobody a chodil pořád do vody a samozřejmě se kochal i těli jiných žen. K poledni jsem začala mít žízeň a Jirka byl zrovna ve vodě, takže mi k místnímu stánku nemohl dojít. Odhodlala jsem se vyrazit tam sama. Vzala jsem drobásky a šla.

 

U baru jsem poprosila o pivčo a vodu co jsem chtěla sebou k dece. “60 prosím.” oznámila mi obsluha. “A sakra…” Jak jsem počítala drobásky, tak 5 korun mi chybělo. “Já to za vás rád zaplatím.” Ozval se vedle mě stojící mladík a už pokládal 100 korun obsluze s tím, že to je dobré. “Děkuji vám…” Vypískla jsem jak školačka. “Krásnou dámu vždy rád pošlu na pití. Jinak jsem Petr ahoj.” Podával mi ruku a v ten moment jsem zahlédla čím je dole obdařen. A co mě trklo, že byl obřezaný. Vypadalo to zvláštně, ale zároveň upraveně a krásně. “Ahoj…” Koktala jsem zase. “A co kdybych, tě pozval ke mě na deku?” Začal mě normálně balit. “No já ležím támhle s manželem.” Ukázala jsem směrem k prázdné dece. “Jsi dlouho vdaná?” Zajímal ho. “Bude to šest let.” Odpověděla jsem po pravdě. “A není škoda nechávat, tak krásné tělo jen jednomu muži?” Zkusil pálit rovnou na komoru. “No to možná je, ale co s tím?” Koketovala jsem, protože se mi líbila jeho přímočarost. A vám nemusím lhát a můžu se přiznat, že mě lákalo i to jeho obřezané péro. “Tak znám tu příjemné místo kam bych tě rád vzal.” Bylo vidět, že už se na tom místě vidí i s mou maličkostí. “No, tak pokud to myslíš vážně, tak jen odnesu vodu a můžeme jít.” Mrkla jsem na něj a odcházela k dece. Celou cestu jsem vyzývavě kroutila zadkem, abych mladíka ještě více nabudila.

 

K dece se akorát blížil Jirka. “Stůj!” Sykla jsem a Jirka zpozorněl. “Pokud chceš to oč jsi mě žádal ať udělám, tak u stánku na mě čeká Petr a rád by mi ukázal nějaké místečko.” Jirka co nejméně nápadně koukl na bar. “Tak ho nenech čekat. Já si vás najdu.” Oznámil vzrušeným hlasem a já jen hodila vodu a šla zpět. Cestou jsem na posilněnou vypila zbytek piva na kuráž. “Tak já můžu…” Utřela jsem pěnu z pusy a už mi Petr nabídl rámě. “Kolik paniček takhle ulovíš?” Zajímala jsem se. “Jsi první krásko. Jinak jsem tam vždy byl se svou přítelkyní. Ale neboj nedávno mě opustila, takže jsem teď sám. Proto jsem možná zkusil být, tak drzí a šel na tebe tolik upřímně.” Usmál se. Nešli jsme ani moc daleko bylo to tak sto metrů od pláže. Protáhli jsme se křovím a  byly na krásném plácku obehnaném listnatým křovím, takže sem nebylo z pláže vidět. Snad nás Jirka vůbec najde. Neměla jsem možnost na Jirkou dlouze uvažovat. Petr mě hned povalil do trávi a začal vášnivě líbat. Což se projevilo na jeho mužství, které mě začalo tlačit do stehna. “Budeš moje první zadaná panička.” Zašpital mi do ucha. “A ty první co ho má dole takhle upravený.” Přiznala jsem. “Neboj je to stejný jako s každým.” A to konto vstal a zaklekl k mé hlavě. “Tady ho máš v plné kráse. Jen ho ochutnej neboj.” A já se nebála.

 

Začala jsem ho kouřit nejlépe jak umím. Bylo dost zvláštní cítit v puse jen žalud bez předkožky. Ale zároveň to bylo hrozně příjemné pro mě. Až je škoda, že Jirka ji nemá. “Manžílek tě naučil řemeslu.” Vyhekl ze sebe a vytáhl poškubávájící péro. “Ukaž taky tě chci ochutnat.” Oznámil a hrnul se mezi stehna. “Bože ta je krásná.” Pochválil mou broskvičku a začal ji lízat. Během toho jsem zkusila zapátrat po Jirkovy. A měla jsem štěstí a viděla ve křoví  siluetu hlavy a zahlédla jsem i mobil, kterým opět natáčet vše co se děje. Petr přidal k jazyku i prsty a já se uvolnila s vědomím, že Jirka vše vidí. Začala jsem sténat a netrvalo to ani pět minut a přivedl mě lízáním až na vrchol. “Chutnáš skvěle a teď tě ojedu!” Pěkně roztáhl mé nohy a začal se připravovat na zásun. “Máš kondom?” Zeptala jsem se dost naivně, protože by ho neměl kde mít, když byl jako já nahý. “To nemám, ale neboj jsem zdraví.” A začal do mě pomalinku strkat naběhlý žalud. “A dáš pozor?” Ptala jsem se, ale v hlavě jsem tajně toužila, abych opět cítila stříkající péro hluboko v mém nitru. “Ti nic nebereš?” Zakroutila jsem hlavou, že ne. “To bude dobrý.” A už do mě pronikal dál a dál. “Jsi úzká.” Oznámil, když se do mě dostal úplně celý. Však jsem ho cítila až na samém dně jeskyňky. “A ty velký!” Křikla jsem úplně bez rozmyslu co by to mohlo s JIrkou v křoví dělat.

 

Petr si užíval každý hluboký zásun a evidentně jsem ho hodně rajcovala, protože mu v něm už nějakou dobu škubalo jako by se měl udělat. “Jsi fakt skvělá! Z chvíli mě ta tvá kunda udělá!” Slastně křičel až jsem se bála, aby to nikdo na pláži neslyšel. “Nezapomeň ven!”  Já na to. “A není to škoda? Vždyť jsi vdaná ne? Tak se může postarat manžílek.” Začal s přesvědčováním. “Neboj nedozví se to a nic z jednoho střiku nebude. Chci cítit jaké je to stříkat do takové kundy!” Nebýt Jirka ve křoví, tak už dávno souhlasně křičím, ale s vědomím, že on kouká to nešlo. “To nejde…” Hekala jsem na pokraji orgasmu. “No tak… manžílek bude rád, když se zadaří potomek.” Nepřestával on. “Večer ho necháš, taky cáknout a bude to v pohodě.” Změnil přírazy na mnohem razantnější a ještě jednou rukou zajel na poštěvák. Což vedlo k mému výkřiku “Ano… budu! Ano… už!” Křičela jsem jak smyslů zbavená a on toho využil. “Takže to tam pustím ano?” Jenže já v té extázi nedokázala myslet a jen jsem křičela dokola ano a zběsile kývala hlavou. “Tak tady to máš!” On ná mé souhlasné ano a zajel do mě asi po půl svého péra. Ruku z poštěváčku přesunul na péro a začal ho zběsile honit stále uvězněn ve mě. “Stříkám!” Křičel a já ucítila jak začal plnit mé lůno. Tím jak si ho honil, tak umocnil svůj orgasmus a i výstřik mi přišel neskutečně silný.

 

S poslední kapkou semene do mě zajel po kule a tím zamezil, aby mohlo proudit semeno ven. “To bylo skvělé! Nikdy jsem holku nemohl vykropit. Ještě, že jsi nakonec křičela ano.” Oznamoval mi proč se do mě udělal, aby asi měl alibi a nezačala jsem mu nadávat. “Ale možná jsi mě oplodnil.” Oznámila jsem vyplašeně. Ještě, že jsem dobrá herečka. “Neboj večer tě vystříká tvůj a je to pade na pade.” Radil on. “Co druhé kolo? Dva týdny jsem neměl sex, tak bych si dal ještě přídavek.” Koukla jsem směrem k Jirkovy a zjistila, že už tam není. Asi se spakoval hned jak se Petr udělal. “Tak, ale rychlovka jo? Musím zpět za manželem.” Kývl a já mu nastavila prdelku pěkně na čtyřech. “Tak pojď.” Svůdně jsem ho pozvala, ale ani jsem nemusela nic říkat, protože už za mnou klečel připraven. “Koukám, že paničce se to zalíbilo co.” Smál se a už ve mě zase byl až po kořen. “Ten tvůj má doma hotový poklad. Tebe bych mrdal několikrát denně.” Chválil a držejíc mě za boky do mě rychle pumpoval. “Je ti jasný, že tě musím zase vykropit?” Řekl mi. “Neměl by jsi.” Odpověděla jsem, ale s takovým tónem hlasu, že je jasný, že neříkám ne. “Neboj už jsme zadělali na prcka prvním střikem. Teď už se to jen spečetí!” Zasmál se a zrychlil. Šukal mě zběsile asi patnáct minut než to na něj zase přišlo. “Už budu, tak drž ať to vše jde pěkně do tebe!” Přikázal a raději si mě ještě více přidržel. “Už budu…” Tentokrát si mě nabodl nadoraz a začal mě opět napouštět svou životodárnou tekutinou.

 

Jakmile naposled stříkl, tak vyjel a bez rozloučení se vypařil. Asi se bál, aby ten jeho čin nenesl nějaké následky. Já se ještě nějakou dobu nedokázala postavit až najednou mě vyrušilo praskající křoví. “Teda já se o tebe bál.” Poznala jsem Jirku. “Co tu, tak dlouho děláš?” Zajímal se a já mu nechtěla moc přiznat, že jsem si užila druhé kolo. “Nemám jak se utřít, tak jsem čekala zda nepřineseš třeba ručník.” Vymyslela jsem rychlou výmluvu. “To mě nenapadlo.” Přiznal Jirka smutně. “No tak pro něj dojdi jinak by jsi to ze mě musel slízat.” Vtipkovala jsem, ale Jirka se toho překvapivě chytl. “To není špatný nápad lehni si.” Skoro přikázal a já překvapená, že to udělá poslechla. Jirka zabořil hlavu k mé čerstvě ošukané a vystříkané lasturce. “Ten toho měl. Asi jsi se mu hodně líbila.” Konstatoval než se dal do práce. Pak začal lízat a přišlo mi, že mě líže lépe a kvalitněji než doma. Dokonce ze mě prsty šťoural vše co ve mě ještě bylo a nevyteklo. I stehna nakonec očistil a to tak kvalitně, že jsem mohla jít v klidu s ním zpět na pláž aniž by někdo mohl něco poznat.

 

“Tak co líbilo se ti to?” Ptala jsem se cestou k dece. “Hrozně lásko. Bylo to ještě lepší než včera. Večer ti můžu pustit záznam. “Ale on se do mě zase to…” Pohladil mě něžně po vlasech. “Neboj to bude dobrý a teď jsem tě i kvalitně očistil, takže věřím, že se nic nestalo.” Stále jsem nechápala, že je tak v klidu a že mu nevadí nevěra před jeho zraky. Já vidět jeho s jinou tak mu ho na místě urvu. Ale z druhé strany jsem si to užívala. To že jsem u mužů stále žádaná a stále je dokážu vzrušit. Jenže jsem začala mít obavy. Přeci jen už jsem za dva dny do sebe nechala napumpovat dost semene a to bez ochrany. A nějak nevěřím, že lízaní se bere jako bezpečná antikoncepce. Co když tohle vzrušující dobrodružství bude mít dohru za devět měsíců?

.

 

   

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. PARÁDA!!! Neuděláš z toho nakonec trilogii? Já bych se přimlouval.

  2. Určitě pokračuj, je to super. Díky za krásné počtení.

  3. Prosím pokračování ?

  4. Ahojky. Ceka nas vysledek strikani, dopises ho?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *