Svatební únos – 4.díl – závěr

Katka asi v půl druhé oblékla děcko, posadila je do sporťáku a vyrazila. Chodila s Jonáškem pomalu sem a tam, čekajíc, až se snad objeví zase ten jí doposud cizí mladík. Trvalo to snad skoro třičtvrtě hodiny. Synek zatím usnul a ona už přestávala doufat, že kluka natrefí. Pak jej uviděla, jak vyšel mezi dvěma bloky po uličce, která vedla přímo od gymplu. Zrychlila, by jí neutekl a zamířila k němu.

Martin si Katky všiml o něco později, když už nebylo vyhnutí, ale uklidnil se v domnění, že jej nemohla vidět a že tedy ví kulové, kdo je.Jenže když byli pár kroků od sebe, Katka e na něho usmála a řekla: „Dobrý den, mladíku, ste to vy…“

Martina oblil pot, trochu zrudl a odpověděl na pozdrav, tváříc se však nechápavě.

„Jste ten kluk, co chodí s mým mužem, s Mirkem, běhat…. Už dvakrát vás k nám přivedl…“, objasňovala mu.

Marin se najednou cítil jako moucha lapená do pavučiny. Nevěděl co říci, zda má zapírat a dělat nechápavého, jako že to musí být nějaký omyl, nebo se doznat.

„Heleď“, přešla Kateřina na tykání, „nehraj mi divadýlko… Já sice měla na očích ten šátek, ale protože minulej čtvrtek, jak to bylo poprvé, sem měla určitý pochybnosti, že všechno není jak by mělo, že mi v tom něco nehraje, tak sem si do něj udělala malinkou dírku a sama na tebe s manželem čekala … Jenže já tou dírkou v šátku přes to velký zrcadlo v našem obýváku viděla nejdříve né Mirka, ale tebe!“

Někdo by možná dál zatloukal a zatloukal, nebo by jí řekl, co to kváká a jestli jí nehrabe, načež by šel pryč, jenže Martin byl celkem upřímný čestňák.

„Takže vy to víte? Ale to já…,víte… ,Mirek chtěl…“ zablekotal rozpačitě.

„Já sem Katka“, řekla a dodala: „Tykejme si“.

„Martin“. vysoukal ze sebe úlevně. „Vy se…teda…ty se na mě nezlobíš?“ otázal se.

„Ne. Kdyby mi místo tebe přivedl nějakýho starýho fotra, cikorku nebo bezdomáče, to bych teda vyváděla a manžela i toho druhýho vypakovala na to tata, to mi věř. Jenže von mi vlastně vůbec nelhal, když mi řikal, že mi přivedl mladýho osmnáctiletýho kluka. Hele, když to chtěl, když po tom tak toužil…  A fakt ti je vosumnáct?“
„Hmm“, přitakal Martin.
„A co děláš? Studuješ?“vyzvídala.
„Nó, chodim támhle do Omský na gympl do třeťáku“, vysvětloval on.
„A holku nějakou máš?“ nedala mu pokoj.
„Nemám“, přiznal.
„Hele, ale to se divim. Si hezkej kluk, takovej sportovní typ, to se mi nechce věřit…?“ divila se Katka.
„To se mnou ve čtvrtek a v pátek, to se ti líbilo?“ nadhodila a sledovala jeho reakci.
„Jo, moc“, nezapíral, ale trošku zčervenal. „Jenže Mirek to už včera ukončil. Že prej všeho moc škodí a nechce nic přehánět, taky řikal, že prej něco tušíš…“
„Víš, mě se to taky moc líbilo. To že tušim, to je pravda„, konstatovala, načež mu popovídala o dírce v šátku a tom zrcadle u nich v obýváku. „Mirek ale ví prdlačku. Ty si první, komu to říkám. A hele, Martine… Chtěl bys, aby to pokračovalo?“ zeptala se jej a pohlédla mu do očí.

Martin to nevydržel a sklopil zrak načež se zeptal: „Jako ta vaše hra?“

„To je manželova hra a jí ji jen přijala, ale myslím, jestli by jsi chtěl, aby to pokračovalo, ale tentokrát bez Mirka…, jen my dva.“ vybalila na kluka svůj plán.
„To jako, že…, že my dva …by sme spolu…to…?“ blekotal celý zarudlý a uši mu hořely vzrušením.
„Jen my dva bez mého manžela, tajně…, bez jeho vědomí“, upřesňovala mu.
Ty a já jako to…, jako milenci? Jako…že bys byla Mirkovi se mnou…“ ptal se opatrně, ale Katka větu dokončila za něho: „Myslíš nevěrná?…  Chápavej… A když budeš před ním držet jazyk za zuby, když se neprokecneš, tak se to Mirek nikdy ani nedozví. Ale na rovinu ti říkám, že s tebou nechci žádnej vztah. Mirka miluju, je to můj manžel, živí mě i našeho syna, stará se, přestože není jeho biologickým tátou, ale chová se k němu jako by byl… S tebou by to bylo jen a jen vo sexu! Tím se ale samozřejmě vůbec nezříkám sexu s manželem. Mirek je něžný, je dobrý milenec, ale zase jinak než ty. Ty si takovej živelnej, prostě si mladej, silnej, máš výdrž a si pořád při chuti.“ vychvalovala jej Katka.
„Ale já každej den nemůžu…! V úterý a čtvrtek máme školu do půl pátý“ ohradil se. Katka se tomu zasmála. „Neboj, já to vod tebe nechci každej den… Když nemůžeš v úterky a čtvrtky, tak co v pondělky a středy?“ pohlédla na Martina zkoumavě s rarášky v očích. Sama se nepoznávala, jak snadno se vydávala na tenký led nevěry. “
„V pondělí a ve čtvrtek mám vod pěti trénink…, hraju fotbal, víš…“, vysvětloval jí.
No, ale do tréninku máš eště spoustu času…“, podotkla Kateřina a významně se na Martina zadívala.
„Tak jó, můžu, ale jen do prázdnin, pak tu nebudu“, řekl k tomu kluk a Kateřina se bavila jeho rozpaky i upřímností. Byl milý tenhle mladý sameček.
„No, víš, já ani nechci, aby to trvalo dýl“, upřesnila mu to Katka. „Řeknu ti to na rovinu… Já tenhle náš mileneckej vztah beru jako takovou pomstu za manželovu proradnost a zároveň za takový spojení příjemnýho s užitečným… Nic víc za tím ani nehledej. Jo a chci to s tebou dělat pěkně naboso“, zamrkala šibalsky na Martina.
„No to je jasný, do postele přece nepolezu v adidaskách„, nepochopil mladík.

Katka se tomu od plic zařehnila, protože to byl pro ni dobrý fór. „Na boso, jako bez kondomu, ty trdlo“, vysvětlovala mu ve smíchu.

„Já sem kokot“, plácl se Martin o čela.
„Jseš teda pro? Deš se mnou do toho??“ zeptala se ho a kluk přikyvujíc řekl horlivě: „Jo, du!“

Pak se zvedli a šli spolu jako staří dobří známí. Katka tlačíc kočárek se spícím mrňousem a on s batůžkem na zádech. Po cestěse Martin zeptal: „Ale co tvuj chlapeček? Co když se probudí?“
„Jonášek je eště moc malej, von z toho nemá rozum a mluvit eště neumí, takže ten nic neprozradí. Pro něho budeš strejda a i když se na nás třeba bude dívat, tak manželovi těžko žekne, co jeho maminka s tím strejdou spolu dělali…, to se neboj“, uklidňovala Martina Katka.
„A nebojíš se, že ti třeba udělám druhý dítě? Mirek říkal, že prej nic nebereš…?“ ptal se kluk.
„To že ti řikal? To tě asi na mě chtěl jen víc navnadit… Já antikoncepci beru“, zalhala mu a dodala: „Do mě můžeš klidně stříkat. Nic nehrozí“.

 Když vešli do vilky, Mirek Katce pomohl s kočárkem do chodby domu, ona pak malého již probuzeného vyndala z kočárku a vynesla do patra, zatímco Martin se zul a šel pomalu za ní.

„No poď dál a nestyď se… Minulej tejden si se přece taky nestyděl. A vysvleč se, nebudeme ztrácet čas… Toho, že by se vobjevil Mirek se neboj, ten se z práce vrací až tak na šestou…“, hovořil k němu přes místnost.

Vzápětí jsem si sundal batoh s učením a i triko si přetáhl přes hlavu. Katka zatím malého převlékla do domácího a pustila mu televizi a jakési video s kreslenými pohádkami. Martin v obýváku dal batoh a triko na křeslo. Spořádaně stál a čekal na hostitelku. Pořád jakoby tomu co prožívá nevěřil. Najednou se po chvíli objevila Katka. Otočil se k ní. Byla úplně nahá.

Chvilku tam proti sobě stáli, oba poněkud nesví a rozpačití a dívali se na sebe. Se vzrůstajícím napětím v rozkroku, o čemž svědčil Martinův zdvíhající se tuhnoucí penis hltal její nádherné ženství. Oba věděli, že to, na co se právě chystají není správné, že to je svým způsobem zavrženíhodné. Martin se díval na Mirkovu ženu a viděl ji poprvé nahou stát proti sobě. Předtím to bylo, když ležela na zádech s rukama připoutanýma k pelesti nebo klečící zadkem proti sobě, ale nyní stála a její nahota jej přitahovala tak, že odhodil poslední rozpaky a oči mu plály vzrušením.

„Vysvleč se, přece“, vyzvala jej a on hned stáhl kraťasy i slipy, načež Kateřina pronesla výzvu, která se z mužského pohledu neodmítá: „Martine, vem si mě…Já to chci… Udělej mi to!“

Sama k němu přistoupila a on vztáhl ruce a uchopil jí svými dlaněmi a prsty Katčiny čtyřky.

Hrál si s jejími plnými polotuhými prsy, s jejich bradavkami, které už měla vytrčené. Katčin dech se zrychloval, zatímco Martin jí začal olizoval ušní lalůčky a líbat na krku po tepně dolů. Po chvilce začal rukou sjíždět dolů do jejího rozkroku. Katčin dech se stával přerývanějším a slyšitelnějším, zatímco Martinův penis se vzpínal chtíčem.

Najednou klesla Katka na kolena a vzala do ruky jeho ztopořený úd, který byl stejně dlouhý a stejně silný, jako ten manželův a prsty, kterými mu po něm ručkovala a jezdila, jako by právě zkoumaly jeho tuhost, délku a tloušťku. Pak ho přiložila žaludem ke rtům a políbila ho na žaludu. Tohle Martin ještě nikdy nezažil. A pak Martinův žalud zmizel v jejích ústech, v nichž byl olizován jejím jazykem.

Po chvíli vstala, vzala Martina za ruku a odvedla jej do ložnice do manželské postele. Tam si Katka lehla na znak, pokrčila nohy a kolena dala hodně od sebe. Martin si klekl, hlavu vnořil Katce mezi nohy a lízal ji na kundě. Katka byla velice rychle mokrá, jen co se jazykem dotkl jejího poštěváčku. To se jí moc líbilo, takže hlasitě vzdychala, oči se jí rozzářily a v obličeji zčervenala. Martin se hned přesunul nad ni, nasměroval penis do její kundy. Když ho měl mezi pysky a ucítil to kluzké teplé přívětivo, přirazil a pronikl do ní až na doraz. Katka se vzepjala, vyjekla tou slastí.

Martin do ní hned začal přirážet opravdu na tvrdo až Katka občas hlasitě vyhekla, ale držela mu. Zase byla jak v nebi. Takto to trvalo asi pět minut. Během nich se Kateřina udělala. Když její orgasmus odezníval, cítila jak s sebou jeho penis trochu cuká. Vzrušovalo ji, že ten mladík semení do její nechráněné kundy. Když to do ní všechno ze sebe vycákal, cítila se krásně. Pak chtěl zase. „Klekni na čtyry!“ řekl jí a neznělo to jako prosba. Katka se ochotně přetočila do požadované polohy. Poplácal ji po půlkách, pohladil je a pak jí rukou odzadu mezi nohami zajel na mokrou už zasemeněnou kundu. Prstil ji a Katka se tetelila slastí. Zase začala vzdychat. Uchopil ji za boky a zase do ní jiř opět tuhým ocasem zajel. Souložili pak spolu snad deset minut a jeden druhého si vychutnávali. Ona mladý ocas a on její zralou kundu, co už jednou rodila. Břicho mu pleskalo o zadek, spolupracující pohlaví čvachtala. Pak se Martin zase prohnul, zarazil ho do ní co nejhlouběji a znovu do ní semenil. V tom samém okamžiku se udělala i ona. Když mu zvadl a sám z ní vyklouzl, Martin vstal a jen řekl: „Bylo to boží… Moc se mi to líbilo. Už musim, tak zase ve středu. Nevyměníme si telefonní čísla?“

„Ty, Martine…, víš… raději né. Nechci komplikace. Kdyby náhodou byl Mirek přece jenom doma, nebo kdybych tu měla nějakou návštěvu, tak dám za vokno na schodišti květináč s kytkou. Když tam nebude, klidně zazvoň.“ řekla mu.
Jo, tak dobře“, slyšela jej už z obýváku, kde se zase oblékal. Vstala těžkopádně z manželské postele a nahá šla za ním. Najednou uviděla Jonáška. Stál mezi dveřmi, držel se futra, dumlal dudlík a upřeně hleděl na toho neznámého pána a pak na nahatou maminku, ale jeho čtrnácttiměsíční mozeček tomu nerozuměl.
„To nic, Jonášku, to byl jenom strejda. My spolu cvičíme, víš“, řekla mu a pohladila o kudrnatých černých vláscích.

Martin pak vypadl a Katka, spokojená na těle a poněkud rozpolcená na duši, šla dát do koupelny sprchu, aby ze sebe smyla pot i mladíkovo semeno, které z ní vytékalo. Ta rozpolcenost na duši pramenila z její povahy. Přece jenom měla výčitky svědomí, ale jen trochu.

 

Když v podvečer dorazil manžel z práce, nepoznal nic. Postel byla uklizena, prostěradlo bylo převlečeno, Katka byla v pohodě, na Mirka milá, chovající se naprosto standardně svým zvykům. Jen večer odmítla s Mirkem souložit s tím, že “ ji dneska nějak pobolívá hlava“.

Takhle to chodilo i potom. Mirkovi ochotně poskytovala manželský sex v úterky, čtvrtky, pátky i o víkendech, ale pondělky a středy to vždycky nějak zahrála do autu, protože byla vyšukávána od Martina.

S Martinem souložili nejen v ložnici, ale i v obýváku nebo v kuchyni. Buď klasicky na misionáře, nebo v kleče zezadu, občas si na Martinův ocas nasedla a rajtovala na něm, zatímco ten jí plenil prsa nebo tiskl půlky. Také ji bral, když seděla na kuchyňské lince a objímala jej nohama nebo ji párkrát omrdal, když seděla v křesle a nohy měla roztažené a přehozené přes postranní madla. Mrdal ji vždy tvrdě, bez skrupulí, nebral na ni ohledy a vždy jí zasemeňoval dělohu. To ale činil i Mirek, který se svou ženou však provozoval takový spíš láskyplný něžnější sex. Obojí se Katce zamlouvalo a s oběma dosahovala hlučnějších orgasmů. Souložení, které spolu Martin s Kateřinou provozovali, to s milováním nemělo nic společného. To bylo jen živočišné mrdání mladého samečka se zralejší samicí. Jen vzájemná tělesná přítažlivost, jen oboustranné ukojení chtíče. Však se také Martin brzy oklepal ze své ostýchavosti a rozpačitosti. Pravda, Katce nikdy neříkal „kurvo“ nebo „děvko“ ale oslovoval ji „Káčo„. Toto oslovení od Mirka ona nenáviděla, ale od Martina jej tak nějak snášela.

Stále víc jí při souložení říkal: „Tak ukaž kundu“, „Vyšpul víc kundu!“, „Já ti tu dělohu čurákem naklepu jak řízek…“, „Pořádně ti jí vyškrobim!“ atp. Jindy zase říkal: „Drrrž ať ho do tebe můžu nacpat až po koule“ nebo „Líbí se ti to, co? Líbí…?“

Po dvou týdnech, když přece jenom dostala pravidelnou menstruaci si její manžel oddechl, že mu ji nezbouchl tehdy Martin, když jej tajně přivedl..
S ním chodil dál běhat, ale ten již na Mirka ohledně sexu a té zpropadené hry s Katkou nenaléhal. Když to dostala, tak mu to pochopitelně řekla. Navíc mu i Mirek při jejich běhání řekl, že Katka má své dny a tak že byl na těch pět dnů odstaven.

Pak se ale z lázní vrátila babička a Katčin nemanželský sex se stal poněkud komplikovanějším. Byla sice stará a spatně slyšela, ale mohla by si všimnout občas přicházejícího a zase po zhruba hodině odcházenícího mladíka, proto to Katka řešila po domluvě s Martinem tak, že on nebude zvonit, že ona chvíli před jeho příchodem půjde jakoby do poštovního kastlíku na vrátkách a ty pak na centimetr mu je pootevře, aby nezvonil a nevzbudil babiččinu pozornost.

Kluk když viděl, že na zmíněném okně žádný květináč není tak jen strčil do vrátek, vlezl do předzahrádky, vrátka obdobně opatrně přivřel, aby neklaply. Pak obešel dům do zahrady a do vilky vstoupil zadními dveřmi, ústícími do zahrady, které měla Katka vždy odemčené. Odtud potichu vyběhl nahoru po schodech a byl u Katky. Dvakrát se stalo, že byla Babička na zahradě, takže jednou to museli tak říkajíc odpískat a po druhé, zatímco byla babička zrovna za domem, kde plela skalku, Katka Martina vtáhla do domu normálně předními dveřmi.

Tak dlouho se ale chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. Tak dlouho Martin s Mirkem zásobovali Katčina rodidla svými myriádami spermií, až se v červnu zadařilo to, co se nepovedlo v květnu. Inu šukali počátkem června i v Katčině ovulaci. V pondělí Martin a v úterý Mirek. Předposlední týden v červnu pak nedostala menstruaci a ani se na ni necítila jako vždycky. Znervózněla. Okamžitě si koupila gravitest a ejhle, ono opravdu… Dva proužky. Pro jistotu si ho udělala dvakrát. Pokaždé jí ale odpověděl jasně: Těhotná!.

„Jsem těhotná!“ Bylo to zvláštní, na jedné straně Katka cítila radost, protože druhé dítě k Jonáškovi chtěla, na straně druhé ale nevěděla, co dělat. Samozřejmě, že v Katce hrklo jak ve starých hodinách, protože jí došlo, že otcem může být jak její manžel Mirek, tak její milenec Martin. Tak to řekla Mirkovi. Prostě ho po příchodu domů jen objala a prostě mu oznámila, že je v tom. Mirek měl obrovskou radost, popadl ji, líbal, objímal, chvíli vypadal, že se snad rozbrečí. A hned začal plánovat, co všechno zařídí, jak mi bude pomáhat, málem ji i nesl do postele.

Jenže Katka vůbec nevěděla, který z nich dvou ji ve skutečnosti oplodnil. Martinovi to neřekla, jenže mu to řekl těsně před prázdninami sám paroháč Mirek ve své radosti, že bude konečně tím opravdovým tátou „svého“ bílého dítěte. Asi tři týdny od té noviny byly pro oba opravdu hezké. Mirek k ní byl neuvěřitelně pozorný, hned druhý den Katce přinesl obrovskou kytici, pak dárek, vyzvídal, kdy tu šťastnou zprávu bude moci všude rozhlásit.

Martina naštvalo, že jej Katka vlastně jen využila jako inseminátora, to si alespoň myslel i když to bylo ve skutečnosti jinak. Využila jej pro své sexuální potěšení a jako takový nástroj pomsty vůči Mirkovi za to, že si Martina přivedl, aby ji před Mirkovými zraky šukal a ona to ani neměla vědět. Prostě že se na ní dopustil jakéhosi „o mě, beze mě“.

Martin se na Katku naštval a sám, jakmile se od Mirka dozvěděl o Katčině těhotenství, přestal za ní chodit. Ona jej už ale nevyhledávala. Vlastně byla ráda, že to sám utnul. Mouřenín splnil svůj úkol, mouřenín mohl jít. Stejně nastaly prázdniny a Martin kamsi odjel, prostě zmizel ze scény.

Mirek vzal těhotnou Kateřinu s malým Jonáškem na 12 dní k moři do Španělska a pak svou ženu všemožně hýčkal a ve všem jí vycházel vstříc. Pak se jednou ráno probudila, vstala z postele a jen tak tak doběhla do koupelny zvracet. Od jejího prvního zvracení se vůbec nemilovali. Prostě to nešlo. Bylo jí špatně pořád, ze všeho, a na sex neměla Katka vůbec pomyšlení.

Přestože Katčina babička si nikdy nevšimla příchodů a odchodů pro ni neznámého mladíka z jejich domu, takže žádné podezření nemohla pojmout, sousedka z vilky přes ulici si všimla.

Domnívala se, že sousedčina vnučka, co má toho malého roztomilého kakaového chlapečka, si asi přivydělává tím, že toho mladíka doučuje. A protože od července za Katkou už Martin nechodil, řekla si, že to je asi tím, že začaly prázdniny. Však se jednou v srpnu t.r.,to už byla Kateřina těhotná na konci druhého měsíce, se sousedka zmínila Mirkovi, že má šikovnou ženu, která nezahálí ani na mateřské dovolené a snaží se tím doučováním studenta přispívat do rodinného rozpočtu. Mirek nechápal o co jde, co tím ta baba myslí a zeptal se své ženy. Ta cokoliv o jakémkoliv  doučování odmítla s tí, že ta baba už je stará a bůh ví, co viděla, protože ona tu nikoho neměla. Přesto Kateřinu oblil pot. Zcela zapomněla, že staré sousedky mohou být zvědavé. Naštěstí i Katčina babička potvrdila , že Katka doma nikoho nemívala a tak nad tím Mirek mávl rukou a bral sousedku s rezervou, že už je stará, nemá co dělat a že jí asi haraší ve věži.

 

Kateřině utěšeně od konce třetího měsíce rostlo břicho. V pátém měsíci se na ultrazvuku Katka dozvěděla, že čeká dvojčata a prý dvě holčičky. Doktorka jí gratulovala, ale ona byla docela v šoku. Když se o tom dozvěděl Mirek, byl blahem bez sebe. Nejraději by tu novinu vykřičel celému světu, chtěl by, aby se všichni těšili s ním.

Jenže těhotenství jeho ženu měnilo.  Přesto, že si vždycky skvěle rozuměli, měl Mirek najednou pocit, že je Katka někdo jiný. Dříve se dokázali bavit sportem, vycházkou v přírodě, v divadle a žádné témata jim nebyla v diskusi tabu. Teď bylo ale všechno jinak, jediné téma, které bylo stále na pořadu dne, byla jejich ještě nenarozená dvojčata. Pro Katku se celý svět jakoby změnil, jakoby žila v jiném světě. Její pocity kolísaly mezi nejistoto a radostí.

Nad některými požadavky se raději Mirek ani nezamýšlel. Třeba když jej Katka nu vyhodit jeho oblíbenou voňavku, protože jí z ní prý bylo špatně? Po holení musel začít používat obyčejný laciný Pitralon, protože ten jí nevadil. Děsil ji pohled na zprávy v televizi a tak v půl osmé večer ji nechal přepnout bez protestů na tu blbinu – na seriál Přátelé. Války a Ráno Katce do postele nosil jogurt a piškoty. Nálady a přání jeho těhotné ženy nebyly Mirkovi logické, ale co by pro ni neudělal.

Také Katku vozil na odběry krve a cukrovkový test, na ultrazvuk nebo poslouchání tlukotu srdíček, což pro něho byl skutečně velký zážitek

Zkrátka Mirek se choval jako vzorný a milující nastávající tatínek, až to někdy i přeháněl. Katka těhotněla, přibírala na váze a břicho měla jak pátrací balón.

Když byla v sedmém, to bylo někdy v polovině ledna následujícího roku, objevil jednou Katčin manžel ve schránce čistou bílou obálku a v ní nádhernou barevnou fotografii jelena šestnácteráka. Bral to ale jen jako nejapný fór nějakého závistivce či nepřejícího člověka. Katce o tom ani neřekl.

Své běhání postupně utlumil, ostatně i Martin docházel s ním běhat čím dál méně. Jako důvod přičítal jeho scházením se s jakousi dívkou, s níž se seznámil na táboře, kde dělal vedoucího a ona zdravotnici. Netušil, že s tou dívkou, to není zase až tolik horké, ale že se Mu Martin spíše vyhýbá. Kateřinu totiž párkrát viděl s břichem a těhotná Kateřina jej už ani za mák nezajímala. Navíc viděl jak hodně nabrala, jak trochu otekla, že měla velké kozy a širší zadek i stehna, prostě se z ní stávala taková manda. I Kateřina, když jej někde spatřila na ulici, se mu raději snažila vyhnout nebo alespoň s Jonáškem, kterého vedla za ručičku, přejít na druhý chodník.

Přesně v polovině března Kateřině začal porod. Bylo 23 hodin, když jí praskla plodová voda.

Hned ji tedy Mirek odvezl do porodnice ve Vinohradské nemocnici, což není daleko, si jen nějakých 600 metrů. Trvalo to dlouhých 18 hodin než porodila obě zdravé holčičky. Měly porodní váhy 2,96 a 2,75 kg. Mirek byl pochopitelně u toho. Držel svou ženu za ruku, když trpěla jako pes, drásal ji každý pohyb, každé nadechnutí, ale nakonec to zvládla. Mirek byl kupodivu klidný a chlácholil ji.

Pak se vrátil z porodnice nevyspalý a unavený a ve schránce měl pro změnu v obálce fotografii losa. Zabývat se tím začal, až když se vyspal.

„Kdo to může dělat? A proč? Že by ta baba naproti? Nebo někdo jiný? A co to tehdy cintala o studentíkovi a doučování? Že by na tom přece jenom bylo něco pravdy???“

Ty myšlenky chtěl zahnat, ale červ pochybností mu už v hlavě vězel.

Dva týdny po Katčině návratu s dcerkami domů vyměnil děvčátkům v okamžiku, kdy jeho žena seděla na WC, jejich dudlíky za úplně stejné, které tajně koupil. Katka nic nepoznala. Mirek pak navštívil DNA Diagnostic Center, kde pracoval jeho známý. Vysvětlil mu o co mu jde, že chce mít jistou že je či není otcem dvojčat, že nechce být své manželce případně za vola. Předal mu dudlíky, sám si nechal udělat ústní stěr, zaplatil 2 500 Kč a bylo mu řečeno, ať přijde za týden.

Za týden šel do oné laboratoře docela nervózní a plný očekávání. Bohužel, známý jej nepotěšil, když mu dal do ruky papír a tam stálo, že DNA obou dětí se neshodují s DNA jeho, tedy že on není biologickým otcem dvojčat.
BUM!!!
To byla pro Mirka rána pod pás. Navíc to pro něho bylo o to horší, že lékař-porodník mu v den, kdy Kateřinu s dvojčaty pouštěli domů řekl: „Ale pane inženýre, vemte, prosím, na vědomí, že vaše žena měla velmi těžký porod a já už ji absolutně nedoporučuji další těhotenství, protože by ji to mohlo ohrozit na zdraví né-li na životě. Tři děti už máte, proto by pro ni byla ideální antikoncepcí sterilizace.“

Mirek vyšel z laboratoře, na parkovišti si sedl do auta a přemýšlel, jak dál. Udeřit na nevěrnou Katku a dát se rozvést a zároveň požádat u soudu o popření otcovství, což by vyhrál nebo mlčet a jít životem dál jako paroháč a hrát nevědomého manžela a taťku???

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *