Polský řidič

“To nejde Jirko. Jsi se zbláznil! Jak jako, že tě vzrušuje, že bych se někde ukazovala cizím lidem. A ještě k tomu chlapům?” Hádala jsem se právě se svým manželem. Ten mě totiž po šesti letech manželství oznámil, že ho hrozně vzrušuje, když po mě koukají a hlavně slintají cizí chlapy. Nakonec to došlo k tomu, že jsem vychladla a vyslechla si ho. Příští týden jedeme na dovolenou poprvé bez raubíře Kubíka našeho syna. Jedeme jen na přehradu asi 100km od domova. A právě tam, by mě rád můj manžílek vystavil na nuda pláž. Jsem hodně stydlivá, takže vůbec nevím jak ho to mohlo napadnout. No jenže tak dlouho prosil, až jsem kývla a slíbila alespoň jednou na nuda pláž zajít.

 

O víkendu si pro Kubíka přijela babička s dědou a mi mohli po letech vyrazit někam sami. Jirka tem už se viděl na nuda pláži a já mám tušení, že mu nejde o to ukazovat mě, ale o koukání po cizích ženských. A tak jsem se rozhodla to otestovat. “Ty miláčku a ty fakt chceš, abych se ukazovala před cizíma týpkama jo?” Jirka bez zaváhání kýval hlavou. Ale já mu nevěřím. “Takže, kdybych ti řekla, že támhle na odstavném parkovišti se projdu nahá, tak mě necháš jo?” Udička byla nahozena a teď jsem zvědavá na výmluvy. “To by byla ještě větší paráda než nuda pláž.” Rozzářily se mu očíčka plná vzrušení a štěstí. “Jenže na to nemáš asi odvahu a jen mě škádlíš co?” A karta se obrátila a teď jsem byla já ta v koutě, která by se musela vymlouvat. “Ne myslím to vážně. Zajeď tam a uvidíš.” Říkám klidným hlasem, ale v hlavě se modlím, aby to vzal jako žert a projel okolo parkoviště bez povšimnutí. Ovšem Jirka odbočil a už stojíme na parkovišti. Bylo zde jen pár aut a asi tři kamiony a velká výhoda byl lesík co odděloval silnici a parkoviště, takže ze silnice sem nikdo nevidí. Snad i všechny auta budou prázdné.

 

Pomalu ze sebe sundavám šatičky a spodní prádlo. Jirka celý napjatý čeká zda skutečně vezmu za kliku a vystoupím. Nedá se nic dělat. Zase je lepší být nahá tady než na plné pláži. Bude to pro mě malí trénink. Po chvilce studu už se procházím po parkovišti jako bych byla oblečená. Začala jsem si být jistá, že tu nikdo není. “Ale, ale. Czy taka ładna kobieta tu robi i nago?” Podle přízvuku poznávám, že to je Polák. Rudá jsem snad úplně všude a tento kamioňák celkem mladý to krásně vidí. “Nie potrzebujesz pomocy?” Sice polsky neumím, ale dalo se pochopit, že nabízí pomoc. Ale mám tu přeci manžela, takže nepotřebuji. Otáčím hlavu směr naše auto a to k mému údivu je prázdné. Kde Jirka sakra je?! “Pojď děvenka nebát ty se. Já trochę po česky mluvit.” Dál nabízel galantně pomoc a už mi rukou otevíral dveře kamionu. “Ne to je dobré děkuji.” Začínala jsem se i dost bát. Přeci jen Jirka nikde a být nahá v kamionu s tímto chlapem? To by nemuselo dopadnout dobře. Jenže to už mi dal Polák ruku na nahý zadek a pomáhal mi do kabiny. Ještě rychle jsem koukala po našem voze, ale Jirka stále nikde. Určitě je to jeho nějaký blbý vtípek.

 

V kamionu bylo překvapivě útulno. Polák mi rukou ukázal prostor za sedadly, kde bylo celkem velké lůžko. Tam byl také batoh a v něm nejspíše oblečení. Proto jsem tam vlezla a on hned za mnou. “Ty krásně vonět suka.” A v mžiku jsem ležela na břiše a on celou vahou na mě. “Počkejte co to…” Křičela jsem na něj. Ovšem mé nahé tělo bylo snadnou kořistí pro jeho nenechavé ruce. Ani jsem se nenadála a už mě zezadu prstil. “Masz wąską cipkę. Po česku ty mít pěkně stažená kočička…” Rovnou přeložil svou větu. A já pomalu začala pod jeho prsty vlhnout. Jak jsem se snažila vymanit ze sevření, tak jsem si všimla, že JIrka stojí u okénka spolujezdce s telefonem v ruce. Asi jde volat policii. Jenže Jirka zmizel, tak aby nebyl vidět a jen mobil jsem stále viděla namířený směrem na nás. On si nás natáčí? Jak chce úchylák. Naštvalo mě to tolik, že jsem se rozhodla si to užít. Místo mého snažení se vymanit jsem naopak roztáhla nožky, aby měl snadný přístup. “Já vědět hned, že ty poslušná kurva.” Pochválil mě řidič, když zjistil, že už se necukám a ani nekřičím. Takže mohl k prstům zabořit i svou hlavu a začal mě zezadu lízat. V takové poloze jsem to ještě nezažila a jeho prsty společně s jazykem prováděli doslova čáry.

 

Však netrvalo to dlouho a cítila jsem příval slasti do podbřišku a nedlouho po té to propuklo až v silný orgasmus. Zaslechla jsem jasný zvuk rozepínání zipu. A už zase na mě nalehl. Tentokrát do mě necpal prsty ani jazyk. Hned mi bylo jasné, že se do mě pokouší proniknout svým údem. Naštěstí mu to nejde, takže mám čas se podívat zda Jirka stále jen přihlíží. Mobil byl stále namířen na nás. “Vemte si kondom prosím.” Zkusila jsem zda porozumí. Na chvilku se zastavil. “Bez prezerwatywy. Bez tego jest lepiej.” Odpověděl nakonec a začal dál hledat kudy do mě. “Já, ale…” Nestihla jsem doříct větu, protože už do mě našel cestu a jeho žalud pronikal hlouběji a hlouběji do mě.  A nakonec jsem pocítila jak dosáhl až na mé dno, kde si jeho žalud potykal s mým děložním čípkem. Nedalo se to vydržet a začala jsem vzdychat jak on začal přirážet. Krásně mě vyplňoval svou tvrdostí a zároveň mě rajcoval svou rychlostí. Jirka byl vždy něžný a snažil se uspokojit mě. Ale Polák do mě bušil jak do své hračky v tempu, které mu dělalo nejlépe. “Będę spray. Wysadzę wszystko dla ciebie” Začal křičet, ale já mu nerozuměla ani slovo. Přicházel další orgasmus takže jsem ani moc rozumět nechtěla. Chytil mě za vlasy a přitáhl je. “Stříkám do tebe! Chtít?” To jak mě přitáhl za vlasy byla poslední kapka a já se podruhé udělala. Křičela jsem na celý kamion opojné ano. Nebylo to ano na jeho otázku na tu jsem chtěla křičet ne, protože nic neberu. Ale dole to zaškubalo a já věděla a hlavně cítila, že je pozdě. Polák přirazil a zůstal na mém dně. Jeho péro začalo chrlit příval semene.

 

Dlouhé sekundy jsme zůstali nehybně ležet. Postupně ve mě péro začínalo vadnout a vyklouzávalo pomalinku ven. Cítila jsem i semeno v sobě a to jak vytéká. Když konečně on vstal já mohla zkontrolovat okénko. Jirka ani jeho mobil tam nebyl. Sakra co jsem to udělala. Začínala jsem ronit slzy. Polák se asi lekl, protože rychle z batohu vytáhl tepláky a tričko. Otevřel dveře a vyhodil věci ven a za nimi hned začal vypakovávat i mě. Ani jsem neprotestovala jak jsem byla rozhozná. JIrka už sedí v autě a dělá jako, že tam sedí celou dobu. Oblékla jsem tepláky a než jsem si oblékla tričko už kamion odjížděl pryč. Pomalu se plížím k autu a bojím se Jirkovo reakce. “Teda kde jsi kočko, tak dlouho už jsem se bál, že tam děláte něco nepřístojného.” Smál se jako by se nic nestalo. Jako by nic neviděl. Jak je to možné? Jirka nastartoval a pokračoval v jízdě.

 

Na přehradě jsme měli pronajatou chatu a když byl Jirka ve sprše, tak jsem mu vlezla rychle do mobilu. Tam v galerii našla video z dneška. Bylo tam vše. Od mého výkřiku až po to, kdy se do mě řidič udělá. Tak proč to Jirkovi nevadí?  

 

   

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Kamaráde, opět tvá skvělá povídka. Byla to v té povídce jen jednorázovka, nebo bude pokračování s nějakým jejím dalším zážitkem na dovolené u přehrady?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *