Pořádně projetá manželka

Po asi 10 letém manželství jsem prožil zážitek na který nezapomenu.Nebyl to její první úlet,ale stal za to. Manželka si vyšla s neteří a jejím přítelem na diskotéku. Vracela se v pozdních hodinách a já vždy na ni v maximálním vzrušení čekal s čím přijde. Naše ložnice byla kousek od chodby a já slyšel jak někdo jde. Zvedl jsem se a zjistil,že to byla neteř s přítelem,kteří u nás přespali. Prošli do obýváku a zavřeli se. Mě bylo divné,že se nevrátila manželka a tak jsem potichu vykoukl na chodbu a slyšel jsem mlaskavé zvuky.

 

Byla tma,jen částečné světlo pronikalo na chodbu a já viděl svojí manželku jak se líbá s nějakým mužem. Byl to vášnivý polibek a já slyšel jak u toho manželka vzdychá. Byl jsem maximálně vzrušený. Po pár minutách vášnivého polibku jsem slyšel jak šeptají a jdou dolů do sklepa. Chvíli jsem počkal a šel potichu za nima .

Přicházel jsem blíž a slyšel jak manželka pořádně vzdychá. Oni mě neviděli,ale já viděl siluety jejich postav.Manželka ležela na stole a nějaký chlap jí lízal. Moje péro bylo tvrdé a pořádně mě to rajcovalo. Až si jí pořádně připravil a ona jeho,tak začala pořádně tvrdá šoustačka až se to mlaskání rozléhalo po celém sklepě.

On měl pořádnou výdrž a šukal jí na několik poloh a moje manželka měla jeden orgasmus za druhým. Byla multi orgasmická a měla i se mnou několik orgasmů. Asi po hodinovém šukání,kdy jsem měl z toho koukání tak tvrdé péro,kterého jsem se nemohl vůbec dotknout,protože bych hned stříkal. Skoro vždy jsem si ten první střik nechával pro manželku.

Už jsem se nemohl dočkat až zasunu do pořádně vyšoustané kundičky mé manželky. Ale oni si to pořádně užívali a on se ne a ne udělat. Na manželce jsem poznal,že už nemůže a najednou řekla “ už mi tu kundičku pořádně vystříkej,chci cítit tvůj megastřik. A on přidal a šukal jí pěkně na tvrdě a ona tekla jak dunaj. Po nějaké době zařval,už budu a současně se udělali oba najednou. Její řev musel být slyšet až na ulici. Pak se ještě nějakou dobu líbali a ona řekla,už budu muset jít. A já se pomalu vytratil a za pár minut jsem slyšel klíče v zámku a čekal až vejde.

 

Hned jsem se na ní vrhl a začal jí vášnivě líbat.Zatáhl jsem jí do ložnice a strhal jsem sní všechno co na sobe měla. Líbal jsem jí a položil jsem jí na postel a začal jsem ji jazykem lízat. Už se rozednívalo a já viděl jak má pořádně vyšoustanou díru,z které vytékalo sperma. A říkám jí lásko ty máš díru jak vrata do stodoly a ona řekla,když on ho měl dlouhýho,ale hlavně pořádně tlustýho a to mě pořádně rajcovalo a já tekla jak dunaj.

Dlouho jsem jí lízal a nemohl se nabažit pořádně vyšukané a nevěrné kundičky a ona se u toho několikrát udělala. A pak řekla,zlato už chci toho tvýho tvrdýho macka mít v sobě  a já si chvíli hrál na poštěváčku a ona krásně vzdychala a já přirazil. Šlo to jak po másle,byla pořádně otevřená a vyšukaná a já jelikož jsem byl maximálně vzrušený,tak jsem po pár přírazech stříkal a ona hned po mě měla mega orgasmus.Strašně jí vzrušovalo,že měla dva ocasy po sobě.

Věděla že mě to rajcuje,tak se dost často nechala pořádně vyšukat a vystříkat. Pa jsme leželi a ona mi říkala “ zlato já tě slyšela v tom sklepě a o to víc mě to rajcovalo,že na nás koukáš. A řekla víš proč jsem jí měla tak vyšukanou? Protože mi jí za ten večer vystříkal třikrát. A to mě vzrušilo a řekl jsem jí,ty nenasyto a ještě jednou jsem jí to udělal. Usínali jsme v objetí a bylo nám oběma krásně. Je to plně pravdivá povídka a když se vám to bude líbit,tak napíšu další.

 

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Tak to je hodně dobrý, navíc pravdivá. Pěkné.

  2. Jo je to takové hole bez velké fantazie a popisování krásných lidi to by mohlo byt pravdivé tak ještě něco přidej

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *