Jsem zlobivá mrcha 4

Semeno mi stékalo po stehnech a Pavel se po mě nadrženě sápal. Byla to dost bezvýchodná situace. “Pojď si dát sprchu jsem celá spocená.” Prosila jsem a odrážela jeho neodbytné ruce, které se chtěli dostat pod šatičky. “Na to není čas lásko. Chci tě hned.” Řekl nadrženě Pavel a už mě vlekl do ložnice. “Chci tě hrozně moc lásko. Nevím čím to je, ale dnes voníš, ta že tomu nejde odolat.” Jen kdyby věděl, že cítí ve vzduchu nedávné mrdání s cikánem, který mu nasazuje parohy. “Nemáme tu kondomy.” Vzpomněla jsem si naštěstí na to, že byly vedle v kuchyni, protože jsem je zapomněla do ložnice přesunout. “Hned jsem tu lásko.” Políbil mě sladce Pavel a už spěchal do kuchyně. Neměla jsem moc času, takže jsem strhla šatičky a rovnou s nimi zajela mezi nohy. Otírala jsem vše co by mohl Pavel uvidět na první pohled a i jsem trochu zajela do své kundičky. Šatičky jsem pak rychle hodila do kouta a Pavel se akorát vracel z  kuchyně, protože našel co hledal. “Koukám lásko, že jsi taky nadržená.” Usmál se Pavel, když mě uviděl nahou na posteli.

 

Naštěstí se vůbec nezajímal o šatičky v rohu, protože ty by vše prozradili. Pavel si lehl ke mě a začal mě něžně líbat a hladit. Jeho ruka přejížděla od krku přes prsa a pomalu se blížila do rozkroku. Byla jsem vzrušená, ale zároveň mě poléval silný příval strachu. Mé pocity se mísily a já nechápala jak můžu být taková mrcha. Vždyť to není ani deset minut co ze mě vyjelo Feryho péro a už jsem se tu chystala milovat s Pavlem a ještě divnější mi přišlo, že jsem byla stále nadržená a při chuti. Jak jsem se nechala unášet slastí, tak jsem zapomněla kam míří Pavlova ruka. Jeho prsty si našli cestičku až na okraj kundičky. Feryho semeno bylo jako lubrikant, takže do mě Pavel lehce zajel celým prstem. “Ale copak to je?” Podivoval se Pavel. Bože všechno prasklo. Teď mě opustí. Měla jsem co dělat, abych nezačala brečet jak malá holka. “Tady je někdo hodně nadržený. Takhle jsi snad ještě netekla.” Hned se mi ulevilo, protože zatím nic nepoznal. Ovšem jeho hlava začala rychle klesat směrem k tekoucí kundičce a já opět znervózněla. Jeho jazyk se párkrát dotkl a já čekala na jeho reakci. “Ty jsi dneska obzvláště šťavnatá lásko.” Pochválil si Pavel a s nečekanou vášní začal mou lasturku vylizovat.

 

Až po chvilce jsem dospěla k názoru, že Pavel nemohl poznat, že to co s chutí líže je Feryho semeno. Vždyť je to chlap a nikdy nejspíše neměl semeno v puse. Holka by to nejspíše poznala, ale kluk má malou šanci něco poznat. To mě dostatečně uklidnilo a já si začala lízaní, které Pavlík bravurně ovládal začala vychutnávat. Lízání trvalo déle než bylo obvyklé. I Pavel se nějak nemohl nabažit a lízal ze mě vše co jen šlo. Nikdy do mě nestrkal jazyk tak hluboko jako dnes. Bylo to neskutečné. Nakonec to nemohlo dopadnout jinak než tím, že jsem se krásně udělala. Nebylo to tak silné jako s Ferym, ale i tak jsem se krásně uvolnila a těšila se na další příděl tvrdého ptáka v kundičce. Fery ze mě snad nakonec udělá nymfomanku. Pavel si otřel pusu, kterou měl celou upatlanou. Nasadil si kondom a už do mě pomalinku zajížděl. Byl vždy hrozně opatrný a nikdy do mě nezajel, tak tvrdě, že bych cítila jeho žalud až na svém dně. Pavel se vždy bál aby mě to nebolelo. Vždy se mě ptal zda se mi to tak líbí. Byl ohleduplný. Zkrátka s Pavlem jsem se milovala, ale s Ferym jsem zažívala živočišné mrdání. To kdy si samec bere co chce, jak chce, kde chce bez ohledu na vše okolo.

 

Pavel ve mě byl až po kořen, ale nezaplnil mou kundičku, tak abych to úplně cítila. Fery mě dnes pěkně roztáhl a kundička se, tak rychle nestihla vrátit do původního stavu. Opět jsem s toho byla trochu nervozní, ale Pavlík nevypadal, že by mu má volnější kundička nedělala dobře jako jindy. Dokonce se během několika přírazů udělal. “Promiň lásko. Ty jsi mě dnes vyrajcovala tím jak jsi byla při chuti, že jsem to nevydržel.” Omlouvala se má láska. “To nevadí zlato moje.” Hladila jsem ho ve vlasech a chlácholila. I přes jeho rychlí konec jsem byla uspokojená po jeho úžasném vylízání. Oba jsme si pak mohli dát v klidu sprchu. Letní šaty jsem nenápadně hodila do pračky a rychle je dala prát. Tím jsem snad zamaskovala poslední hmatatelné důkazy.

 

Večer jsme se koukali na film a já byla schoulená v Pavlově klíně. Milovala jsem tyto společné večery. Zítra měl mít Pavel volno a já se těšila na společný den. Pavel teď dělal šest dnů v týdnu a jen neděle jsme si mohli užívat spolu. Z krásného momentu mě vyrušil můj mobil, který pípnul. Šla jsem se podívat kdo může večer psát. Bylo to od Feryho. Rychle jsem se ohlédla, aby za mnou nestál náhodou Pavel. “Doufám, že se ti to kurvičko líbilo. Zítra tě chci vidět.” Ještě jednou jsem koukla přes rameno a Pavel vypadal, že brzy u filmu usne. “Zítra nemůžu. Pavel je doma.” Posláno, vyřízeno myslela jsem si. “Zařiď to kurvičko. Chci tě mrdat jasný!” Co teď. Přemýšlela jsem jak zítra najít nějakou mezeru, kdy by Pavel nebyl se mnou. “Co se sejít venku?” Mohla bych jít přeci do krámu. “Ne! V bytě!” Opět mě začal ovládat a to ani nemusel mýt Fery v mé přítomnosti. Jeho zprávy přímo sršeli dominantním chování. “ Děje se něco lásko?” Vytrhl mě z myšlenek Pavel. “Ne to jen Žany se mě na něco ptá do školy.” Zalhala jsem hbitě a dál uvažovala jak Pavla dostat pryč. “Nepůjde to.” Poslala jsem, protože mě nic nenapadalo. “Špatná odpověď. Další zprava bude jen čas v kolik jinak přijdu zítra až uznám za vhodné!” Mé zavity po přečtení opět makaly naplno. A pak přišel nápad. “Pavlíku lásko. Já mám problém.” Vracela jsem se se smutným výrazem. “Copak něco se děje?” Zněl vyplašeně. “No já jsem si na vaší chatě nechala knížku a já ji budu zítra potřebovat.” Hrála jsem divadélko. “To nevadí, tak si tam uděláme výlet.” A nemohl by jsi tam zajet sám? Já bych se zatím naučila na test co máme v pondělí a zbytek dne bych byla jen tvá. Uvidíš, že bych ti to pak vynahradila.” Hodila jsem šibalský pohled, kterému Pavel málo kdy dokáže odolat. “No sice nemám radost, ale dojedu tam. Půjčím si tátovo auto a budu pryč jen hodinu.” Snad Fery bude s hodinou spokojený. “Děkuji lásko.” Objala jsem Pavla a dala mu pusu. “V kolik pojedeš?” Musela jsem zjistit hodinu. “Nevím musím zavolat našim, kdy mi můžou půjčit auto.” Stačilo jen pár pusinek a Pavel ještě v noci budil rodiče, aby zjistil v kolik si může půjčit auto. Takže jsem po hodině smlouvání a lhaní mohla s klidem Ferymu odpověděť. “10:30”  Odpověď přišla dle mého očekávání. “Hodná.” Nic víc jen pochvala. I ta mě však uspokojila. Dokonce jsem se těšila, že i zítra zažiji opět nespoutané mrdání. No nejsem mrcha?

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Je moc hezké, jak poslušně udělá všechno co jí řekne. A ta časová tíseň, prostě se může kdykoliv něco podělat a kluci se potkají ve dveřích. Zahrávají si s ohněm a nutně se musí brzy někdo popálit. O to je to napínavější, miluju tuhle sérii, nikdy bych to do sebe neřekla, že budu s napětím vyhlížet každý další díl nějaké erotické povídky.

 2. Zase skvělé, škoda jen že tak krátké a končí v tom nejlepším clifhangrem, ty zrovna nemám rád u seriálů.

 3. Pěkný, nabudilo to na další díl až moc. Tohle byl takový předkrm, ani jsem se nestihl začíst a už jsem koukal na poslední větu.

 4. Přijde to jenom mě, nebo tu nějaký „debil“ uměle snižuje hodnocení 1 hvězdama?

  • Ano, někdo tu řádí a „hodnotí“ třeba 10 povídek s minutovým rozestupem, ale když mu to dělá radost, ať se ukájí 🙂 Až bude mít daná povídka třeba 20 pozitivních hlasů, jen těžko její hodnocení rozhodí jeden pomatenec.

   Taky je třeba si uvědomit, že se najdou lidé, pro které to téma může být tak nechutné, že i když se jedná o dobře napsanou povídku, tak dají jednu hvězdu.

 5. pridrzla_dama

  je tak tahle serie se zacina krasne vyvijet,uz ted se opet tesim na rajcovni pokracovani.

 6. Pěkné, kdy bude další díl?

 7. Hezké, skoro takové ticho před bouří. Už aby tu byl další díl 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *