Pouť

“Tak drž a vyšpul na mě tu kundu kurva!” Slyším za sebou dobyvatele mé svatyně, kterou tak nepěkně pojmenoval. Stojím tu za sokolovnou opřená o strom a můj bílý zadek svítí do tmy. Za mnou je Fery místní rom, který dle drbů co jsem slyšela rád bílé ženy a nejlépe zadané, aby po něm nechtěly žádné city. Vždy jsem jím opovrhovala, ale teď tu jsem a chovám se jak děvka. Vždyť do teď jsem měla jen svého Jiříka. Jenže ten teď místo doprovodu domů chlastá s kamarádama na pouťové zábavě, ze které se akorát vracím. Prosila jsem Jirku ať mě doprovodí domů, ale ona pořád, že s klukama zapije naše zásnuby. Ano vyslovil se a já řekla ano není to ani týden. Jak jsem ho tak prosila o doprovod přišel k nám Fery a nabídl, že mě dovede, abych se nebála. Čekala jsem a doufala, že když mě chce doprovodit takový slizoun, tak Jirka půjde a nenechá mě s ním. “Tak vidíš Feryho znáš, tak se nemusíš bát.” Žvatlal opile Jirka. A to byla poslední kapka. Když chce aby mě doprovodil sukničkář, tak jdu.

 

Hned jak jsme vyšli ven, tak jsem chtěla nabrat směr domů jenže Fery, že se ještě musíme projít. Že je krásná noc a ukáže mi krásné hvězdy. Ano a já blbá a hlavně, taky dost opilá uvěřila a šla s ním. Šli jsme za sokolovnu, kde není žádné světlo. Prý aby jsme hvězdy pěkně viděli jak logické, ale on to dělal z jiných důvodů. “Koukni nahoru tam je velký vůz.” Řekl a já se koukala nahoru, ale viděla jsem hvězdy dost rozmazaně. A Fery si zatím stoupl za mě a jeho ruce zajely na má prsa. “Jen koukej na velký vůz já si zatím užiji velký kozy!” Řekl dost hrubě a mačkal mi prsa přes šaty. Začala jsem se kroutit, ale byl silný a neodbytný. “No tak neboj. Bude se ti to líbit jako každé co jsem měl.” Jeho ruce najednou byly pod šaty a během mžiku odletěla moje podprda někam do křoví. “Ten tvůj blbeček má radši chlast jak tebe. Jinak by tady byl on a né já.” Prsty mačkal moje bradavky, které začaly tvrdnout. Musela jsem se kousnout do rtů, aby neslyšel jak vzdychám vzrušením. Ale moc dobře vše viděl a chápal. “Jen se podvol a bude to úžasný. Takový péro co mám jsi určitě nezažila.” Vzal mou ruku a nasměroval ji na svůj rozkrok. Už přes kalhoty bylo poznat, že nekecá a má tam pěkný tvrdý a velký úd.

 

“To nejde mám Jirku.” Odporovala jsem. Jenže on se nedal odbýt. “Neboj ten to vědět nemusí.” Cítila jsem jak se mi podlamují kolena a Fery mi ochotně pomohl sednou do trávy. Sedl si hned za mne a už měl jednu ruku zpět u bradavky a druhou zajel po sukni. “Tak ukaž co tu máme.” Prsty obratně zajely až pod kalhotky. “Hmm vyholená kunda to já rád. Ty vole a úzká.” Pronesl, když do mě jedním prstem pronikl. “Kolik jsi zažila čuráků?” Ptal se a já cítila druhý prst. “Jen Jirka…” Teď už jsem sotva přes příval slasti dokázala mluvit. “Ten asi nemá velký péro a nebo si tě moc šetří.” S třetím prstem přišel můj orgasmus. “Tak vidíš jak jsi hodná kurvička. Tak se mi to líbí. Už se těším až ti tu těsnou píču napustím mrdkou.” Smál se nahlas. “To né nic neberu!” Vykřikla jsem. “A kampak cáká ten tvůj?” Ptal se. “Do šprcky…” Hekám slastně a mám na krajíčku další orgasmus. “To mi chceš říct, že tvoje kunda ještě nepoznala čuráka na ostro? Že jsi ji ještě neměla vyškrobenou?” Ani jsem nedokázala odpovědět, protože jsem se podruhé udělala, takže jsem jen kývala hlavou, že ne. “Tak to si užiješ o to víc. Dám ti úžasný dárek k zásnubám a vyškrobím ti ji. Naplním tě až přetečeš a nikdy na to nezapomeneš!”

 

Asi jsem měla utéct jenže oslabená alkoholem a dvěma orgasmy jsem byla úplně omámená a v jeho moci. “Stoupni si!” Poslechla jsem. “Tady se opři!” Jedním škubnutím ze mě serval kalhotky, které letěly, také někam do tmy. “Tak drž a vyšpul na mě tu kundu kurva!” Byl pořád víc dominantní a já stále více jemu poddaná. “To je ono, takhle mi postůj.” Jeho ruce povolily mé sevření a já uslyšela jak rozepíná kalhoty. “Tak a teď ti tu kundu projede pořádné péro.” Jen to dořekl, tak jsem ucítila jak nasadil na závojíčky tvrdý žalud. “Auuu…” Vyjelo ze mě, protože jeho velikost a hlavně tloušťka mě překvapily. “Drž neškubej sebou! Si zvykneš:” Komentoval a dál do mě vnikal. Bolest mě trochu vrátila do reality. “Dej si šprcku prosím.” On mě chytl za boky a přirazil nekompromisně čímž narazil až na mé dno. “Tak kočko a je tam až po kule. Teď už ho vyndavat nebudu!” A já cítila jak mnou projíždí krasně tvrdý péro. Cítila jsem snad každý jeho záhyb a žilku. Krásně mu v něm tepalo a slastně narážel do mého čípku. Tak úžasný pocit jsem s Jirkou nezažila. Fery do mě přirážel postupně stále rychleji a rychleji. Cítila jsem jeho zrychlený dech. “Měl jsem hodně bílejch kurev, ale ty jsi ta nejlepší! Ta tvoje kunda jak svěrák mě dostává. Řekni těšíš se na mrdku do kundy?” Péro sebou cukalo a žalud ještě trochu narostl. “Né do mě ne…” Křičela jsem z posledních sil. A i jsem se snažila vymanit ze sevření.  “Drž kurva! Už budu! A tvoje kunda mi říká, že křičíš ne, ale ona to chce! Dopřej si tu slast než si vezmeš toho paroháče.” Už jsem neměla sílu dál hájit svou čest před Feryho semenem. Dokonce jsem pocítila touhu to zažít. “Tak co dáme to do kundy?” Zeptal se. “Ano!” Křikla jsem a to bylo jak zamáčknout spoušť. Fery přirazil a já cítila jak se z jeho péra dere jeho semeno na svět. “Tady to máš ty bílá děvko! Až na dělohu!” Křičel on a držel mě za boky, kdybych se chtěla na závěr ucuknout. Ale já naopak se sama nabodla ještě více na něj a udělal se potřetí. “Ouuu ty jsi boží. Jen se udělej na černém péru a vysaj ho do poslední kapky!” Nevím kolik výstřiků to bylo, ale cítila jsem se úplně plná a cítila jsem jak se ve mě jeho semeno rozlévá.

 

Zůstali jsme nehybně stát asi pět minut. Jeho penis ze mě nakonec sám vyklouzl a za ním tekl potůček semene. “Tak co líbilo?” Ptal se a sledoval jakou nadílku do mě nastříkal. Mě se pořád ze všeho klepaly kolena a nebyla jsem schopná uvažovat nad tím vším co se událo. Ani nevím zda to bylo znásilnění? Vždyť jsem nakonec křičela ano. “Nemáš slov co? Lehni si ať nabereš sílu.” Pomohl mi lehnout si opět do trávy. “Tak a teď ukaž jak si to děláš když Jiřík nemůže a ty máš chuť.” Hodila jsem na něj nechápavý pohled. “Ukaž jak si honíš piču!” Nebudu lhát, že jsem nikdy nemasturbovala, ale nikdy u toho nikdo nebyl. “Tak dělej než to z tebe všechno vyteče!” Přikázal přísně a já si zajela rukou mezi rozevřené nohy. Na prstech jsem cítila lepkavé semeno, které bylo úplně všude. Fery si lehl vedle mě. “To je ono pěkně do sebe vrať co jsem tam nastříkal. A pořádně si to udělej! Víš co mě na tom bere?” Zeptal se a ani nečekal zda se o to zajímám. “Když se ženská udělá, tak její děložní čípek krásně saje mrdku do sebe. A ty jsi první, kterou jsem napustil i když nic nebere. Oba jsme měli úžasné poprvé.” Šeptal mi jako by to byla romantická chvilka zamilovaných milenců. “Co když jsi mi udělal dítě?” Začala jsem vzlykat. “Pšš vždyť o to se snažíme ne? Copak jinak by jsi se nechala vycákat, kdyby jsi nechtěla nafouknout pupek?” Smál se a hladil mé ploché bříško. “Budeš krásná těhule a Jirka bude překvapený uvidíš. “Jsi blbej to pozná.” Opět se usmál. “To já přeci vím. A teď mi ho pěkně vykuř.” Klekl k mé hlavě a já poprvé viděla co ve mě před chvílí bylo. I když mu nestál, tak vypadal impozantně. Nechtělo se mi to dělat, protože ani Jirku orálně moc často neuspokojuji a už vůbec né, když je penis celý od semene. “Neboj on tě nekousne.” A už se cpal špičkou mezi rty. Chtěla jsem říci, že nechci, ale jak jsem otevřela pusu, tak už jsem ho tam měla. Chvíli to bylo dost nepříjemné, ale nakonec se mi ta chuť zalíbila a já začala kouřit jak nikdy.

 

Fery si náležitě užíval a protože jsem během kouření přestala obstarávat sebe, tak to zastal svou rukou on. Neustále sbíral jeho semeno a strkal ho zpět do mě. A já mu ještě kundičku sama nastavovala do lepších poloh. “To je ono umíš to moc pěkně.” Vyjel z mé pusy a já viděla jak byl opět tvrdý. “Teď roztáhni tu tvojí píču a já tam přidám ještě jednu várku.” Už mi to bylo jedno a udělal jsem to. “Ty vole, že budeš až taková kurva jsem nečekal.” Pochválil mě a už byl mezi stehny a cpal ho do mě. Tentokrát žádná bolest, ale jen slastný pocit plnosti. “Tak pozoruj pěkně hvězdičky a já už se postarám aby jsi si odnesla kukačku.” Byla jsem už hodně unavená, takže jsem skutečně jen koukala na oblohu a Fery do mě bušil jak on chtěl. Možná jsem dokonce během toho několikrát usnula. Pamatuji si až závěr. “Tak a dáme druhou várku do bříška. To bude Jiřík koukat co má za krásné hnědé dítko. Řekni, že chceš naprcat? Že chceš fakana od pořádného samce?” Doslova si každou větu vychutnával. “Ano chci dítě… Chci to prosím…” Šeptala jsem a s křikem do mě Fery pustil podruhé vše co měl v zásobě. Jak se udělal, tak ze mne vyjel a pamatuji si, že jsem mu ještě péro musela očistit a nakonec mě ještě do kundičky nacpal moje roztrhané kalhotky. “Aby ti naše mimčo neuteklo. Spi sladce.” Dal mi pusu a byl pryč.

 

Probudila jsem se o pár hodin později. Ještě byla tma, ale okolo mě bylo dost živo. Stáli tam tři výrostci z vedlejší vsi a kochali se nad mou kundičkou.

“Ty vole není to ta Jirkovo snoubenka?”   

“Si piš vole. Asi se mu zaběhla, protože Jirka šel domu teď.”

“To by jsme mu měli asi řící ne?”

“Jasný teplej bonz dobrej bonz.”

“No a nebo by nám slečinka mohla, taky dopřát a my nic nepovíme.”

Nestíhala jsem ani koukat kdo říkal co. Až hlava jednoho nad mou zaujala mou pozornost.

“Tak co? Dáš nám za mlčení?”

Nevěděla jsem co dělat. Jirka se to nesmí dozvědět a zároveň jsem byla pořád unavená a nedokázala bych vyjednávat.

“Ty vole koukej ona souhlasí.” Křičeli jeden přes druhého a už jim šly kalhoty ke kolenům.

“Neměli by jsme použít gumu?”   

“Na co vole. Se koukni jak to z ní ještě teče. Ta určo bere antinu.”

“To je fakt.”

 

A tak mě během další hodiny ošukali tři mladicí. A jestli si pamatuji dobře tak všichni mě mrdali na ostro a na závěr mě jak jinak napustili semenem.

“Tak dík a neboj jako hrob…” Slyšela jsem z dálky a kluci byly pryč. Opět jsem usnula a probrala se k ránu. Už bylo světlo a ze mě teklo velké množství semene. Ještě, že šaty byly bez újmy a já mohla dojít domů. Bála jsem se, že to Jirka pozná. Ovšem ten ještě spal a já tak nerušeně šla do sprchy. Tam jsem byla snad dvacet minut, když přišel Jirka. “Ahoj miláčku. Musím se omluvit za včerejšek. Snad jsem tě v noci nebudil, když jsem přišel.” Došlo mi, že on neví, že jsem nebyla celou noc doma. Aspoň, že tak. “Miláčku ty jsi tak krásná.” Přitulil se ke mě a jí cítila jeho tvrdý ohon. “Tady ne…” Co kdyby poznal, že jsem v sobě měla několik cizích údu. Ale ani Jirka se nedal odbýt a dokonce poklekl a zajel mezi stehna a začal i přes proud sprchy lízat mou ještě dost citlivou kundičku. “Dnes chutnáš skvěle lásko chci tě hned.” Ani jsem neprotestovala, když mě otočil a zezadu mě nabodl. Skoro jsem ho po té bujaré noci necítila, ale i tak se dokázal Jirka udělat a oba jsme při tom zapomněli na ochranu.  “Promiň já se neudržel.” Omlouval se, ale já byla ráda. Aspoň pokud bude mít tato pouť následky, tak Jirka nebude mít pochyb, že je dítě jeho. Pokud tedy za 9 měsíců nepřijde na svět hodně tmavé mimčo. Ale to teď řešit nechci, protože poprvé v životě jsem maximálně uspokojená.

 

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Pecka. Jméno autora je zárukou kvalitního čtení a když se v příběhu objeví přidrzlý cikán, je o zábavu postaráno. Hodně se mi líbí ta vsuvka na konci, že to nebylo jenom o cikánech, ale když parohy, tak pořádné.

  2. Autor jako vždy úžasně zabodoval. Ode mne palec nahoru a plný počet bodů. jentak dál, kamaráde.

  3. Opět bezkonkurenční. Ale byla to dlouhá pauza.

  4. super poviedka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *