Vyprávění o letní dovolené

Chci vyprávět příběh, který se nestal mě. Ovšem znám onen manželský pár a oba se mi s tím příběhem svěřili. Proto mám dokonalý pohled na celý děj a mohu tak vypovědět vše z obou stran.

Stalo se to roku 1990. Tedy po otevření se světu lidé přišli na chuť cestování. Ne jinak to měli Petr a Lenka. Byli manželé teprve půl roku, ale chodili spolu již 5 let před svatbou. Petr, kterému bylo 24 pracoval v automobilce a Lenka 22 let v té době pracovala jako prodavačka. Hned po jejich svatbě si přestali během sexu dávat pozor a začali zkoušela štěstí na potomka. Lenka nikdy prášky nebrala, takže stačilo jen aby Petr přestal používat kondomy. Půl roku po svatbě zatím Lenka v jiném stavu nebyla, ale neřešili to. Oba si užívali a na léto se těšili nejvíc, protože oba dostali 14 dnů dovolené a poprvé chtěli okusit svobodu. Petr tehdy koupil vytouženého favorita a proto měli cestu volnou kam jen chtěli. A nakonec vyhrálo Španělsko. Oba toužili vidět moře a protože je Favorit stál dost peněz, tak místo hotelu se rozhodli pro nějaký kemp. Koupili atlas Evropy a vyrazili.

Lenka neměla řidičák a tak musel vše odřídit Petr. Ten si po deseti hodinách dal jednu pauzu na spaní a po dalších skoro deseti dorazili k městu  I’Escala do kempu La Ballena Alegre Costa Brava.

Ani jeden neuměli anglicky natož pak španělsky nebo aspoň německy. Takže jejich dorozumívání probíhalo prý dost komicky, jak se říká rukama nohama, ale zvládli to. Dostali místo na stan. Protože dorazili v poledne, tak se Petr pustil do stavby stanu a Lenka zatím udělal oběd. Po obědě samozřejmě cestou znavený Petr usnul. Lenka byla ovšem čilá. Spala v autě a tak se vydala k moři. Moře ji samozřejmě učarovalo. Byla jen trochu nesvá, protože dost žen se opalovalo nahoře bez. Do moře zatím nešla, bála se vln. Petr se probudil a Lenka už byla zpět z pláže a pozorovala ho jak spal. “Miláčku pojď na pláž.” Tahala ho hned jak se probudil. Chtěla zkusit konečně moře a s Petrem by se vln nebála. Ten samozřejmě nemohl říci ne a vyrazili na pláž. Lenka už nebyla nesvá z odhalených prsou. Ale Petr nevěděl kam s očima. Nakonec to ustál a oba poprvé zkusili moře. Ovšem jak se vraceli na pláž, tak Petr zbystřil něco, co doma nikdy neviděl. Krásná černá žena a ještě k tomu nahoře bez. Ty její božské černé trojky mu dávaly zabrat. Ležela jen pár metrů od jejich deky a Petr těžko schovával svou erekci před Lenkou. Ta naštěstí pro něj byla zabraná jen do krásy moře.

Černá můza nakonec z pláže odešla a s ní i Petrovo boule v rozkroku. Ještě stihli jednou smočit svá těla a vyrazili ke stanu. Během jejich nepřítomnosti se vedle jejich stanu postavil karavan. A osud tomu asi chtěl, že Petr pod markýzou zahlédl tu ženu z pláže. Seděla tam již oblečená a vedle ní černý muž. Což bylo Lenky poprvé, kdy viděla černocha. Ti je hned vítali a něco na ně anglicky a bůh ví jak ještě mluvili. Jenže oni jim nerozuměli. “Co asi říkají?”špitla Lenka. “Vy být Češi!” vykřikl radostně černoch, když konečně našel řeč, kterou se dorozumí. Černý pár se samo sebou představil on byl René a bylo mu 28 let a ona Anne 24 a byli manželé již tři roky. René jim vyprávěl o tom, jak se naučil česky když byl jako puberťák v Praze se svým tátou. Jeho táta byl totiž diplomat a byl přes dva roky v České Republice. Nyní René žije s Anne ve Francii a on dělá doktora v jedné velké nemocnici a Anne je zdravotní sestřička. Večer jim krásně utíkal, něco se samozřejmě popilo. René rád vzpomínal na naši vlast a naše krásné ženy. I Lenku vychvaloval za její krásu až do nebes. Petr raději mlčel, že to samé platí o jeho ženě Anne ze které nedokázal spustit oči.

Po půlnoci se šlo spát a Lenka byla při chuti, takže se pokusila Petra přesvědčit na milování. Ten to sice zkusil, ale alkohol a únava způsobily, že mu dostatečně nehouplo. Ale mohlo to také být tím, že mu péro stálo kvůli Anne několikrát po dobu jejich setkání. Petr nakonec usnul, ale Lenka nemohla usnout. Po pár minutách uslyšela od vedle z karavanu slastné vzdychání. Nakonec se neudržela a šla se podívat blíž. Zadním oknem koukala do jemně osvětleného karavanu, kde viděla Anne na čtyřech a za ní byl René, který ve zběsilém tempu přirážel a držel Anne za boky. René pro Lenku po neskutečně dlouhé době přirazil a naplnil Anne svým semenem. René vyklouzl ze sevření čerstvě vystříkané kundičky a dal tak možnost Lence uvidět uvadající nástroj potěšení. A nechápala jak se mohlo něco tak velkého vejít do Anne. Petr měl penis o dost menší. Lenka z toho pohledu začala vlhnout. A jak byla zasněná, tak si nevšimla, že ji René zpozoroval. Lenka se lekla a přísahala, že René na ní snad ještě mrknul než utekla.

Druhý den se Lenka bála, že René poví vše Petrovi, ale nic se nestalo a vše bylo jako by tam v noci nebyla. Možná se ji jen zdálo, že ho viděla, říkala si. A protože po včerejším seznámení zjistili, že si celkem dobře rozumí, tak se dohodli na společném výletě po okolí. Den jim příjemně utíkal a Anne se dokonce naučila pár českých slov. Večer seděli opět před karavanem a René vytáhl z kufru sváteční whisky a pro ženy francouzské víno. A jak se tak popíjelo, tak se uvolnily zábrany a dnes i Petr otevřeně přiznával, že se mu líbí Anne jako žena. Lence to v ten moment nevadilo, protože už měla několikátou skleničku výborného vína. “A co udělat kamarádský výměna?” řekl vážně René a najednou bylo hrobové ticho. Petr se bál přiznat, že by rád Anne zkusil a Lenka zase nemohla říci, že touží po té anakondě v Reného kalhotech. René ještě během ticha přetlumočil vše Anne, která radostně zatleskala. “Anne souhlasit a co vy? Co zkusit něco new na dovolené?” Petr byl nakonec ten odvážný,co souhlasně pokýval hlavou, ale bylo to spíše tím, že už za něj myslel mozek v rozkroku a ne ten na hlavě. I Lenka nakonec kývla. René se rozzářil jak sluníčko a už je zval do karavanu. Petr ještě dodal, že pokud má dojít skutečně na sex musí použít kondom. René byl zaskočen, protože ho s Anne nikdy nepoužíval. Ona totiž brala prášky, takže mohli pěkně naplno. Petr vysvětlil, že Lenka prášky nikdy nebrala a používali proto kondom než se začalsnažit o dítě. René byl smutný, že nakonec k výměně nedojde, ale Lenka si vzpomněla na Petrovu peněženku. Obratně mu sáhla do kapsy a vytáhla ji a vyštrachala poslední kondom. Petr ho tam vždy nosil pro případ náhle chuti po Lence.  

Uvnitř hned René předal ruku Anne do té Petrovy a ukázal směrem ložnice. A on mezitím rozložil ještě jedno lůžko v první místnosti. Lenka najednou začala cítit strach a nervozitu. Jenže René ji zkušeně začal líbat na krku. Mezitím v ložnici se Petr mazlil s každým záhybem tmavého těla. Jeho bílá ruka přímo plula po jejím těle a ona se zatím dostala ze šatů a byla před ním celá nahá. Už z toho pohledu se málem Petr udělal. René také začal dobývat nová území a rukou zajížděl pod její sukni. Nakonec se probojoval skrz zarostlou houštinu až k vlhnoucí lasturce. “Já vždy chtít zkusit bílá žena. Ty má první.” špital jí do ouška, ale ona si užívala jeho prstoklad dole. Petr ze sebe rychle shodil vše co na něm bylo a i on stál nahý s pérem pěkně v pozoru. Anne se hned k jeho penisu přisála ústy a Petr šel skoro do kolen. Lenka tuto praktiku nikdy nechtěla zkusit. René poklekl před rozechvělou Lenku a dal svou hlavu pod sukni mezi její stehna. Kalhotky si pěkně posunul stranou a jazyk vystřídal prsty. Lenka se neubránila a začala vzdychat. Petr rukama korigoval tempo Anne hlavy a snažil se co nejvíce oddálit svůj orgasmus. Ta zkušeně kroužila po jeho žaludu a pěkně sála každou kapku, kterou jeho úd od slasti vypouštěl.

Lenka vykřikla a dosáhla slastného orgasmu za pomocí jazyku co ji dráždil. Petr se podíval vedle co se děje a zda je jeho Lenka v pořádku, ale Anne začala ještě více sát jeho péro a když viděl, že Lenka je v pořádku a užívá si, tak i on se opět oddal svému vzrušení. René vyklouzl z pod sukně a krásně se na ni usmál. “Chtít vidět co ty viděla přes okno?” šeptal dostatečně potichu, aby ji neprozradil. I když Petr by neslyšel ani hlasitý rozhovor, protože nedokázal vydržet a začal za doprovodu funění plnit krk Anne svou smetanou. Petr odpadl vedle Anne a myslel, že je konec. Trochu litoval, že nevydržel a nezkusil i její kundičku. Jenže Anne byla zvyklá se nevzdávat a začala si nejprve hrát se sebou a do toho začala laskat jeho zvadlý úd. Ten po chvilce reagoval a začal se stavět. René pomohl Lence ze šatů a sundal ji podprsenku a kalhotky. Ty byly už celé mokré a skoro by se daly ždímat. “Klekni a koukej.” jako by rozkázal a ona poslechla. Pomalu stáhla kalhoty a už viděla co včera. Jenže teď to měla pár centimetrů od očí. Byl fakt obří a krásný až se musela Lenka kousnout do rtu. “Otevřít ústa.” Požádal René a ona opět poslechla. Tušila co přijde. To co Petr pokaždé chce a ona se vždy vykrucuje. Ale u něj měla chuť ochutnat. René něžně přirážel a do její pusy se vešla jen půlka toho, co pro ni měl.

Petr ležel a jeho péro opět stálo. Anne se usmála a povstala nad něj. Pak na něj opatrně nasedla a on poprvé zažil černou kundičku. Ta jeho péro pohltila jako nic a ona začala rajtovat jak zběsilá. Lenku už bolela pusa jak u zubaře a naznačila to i Renému. Ten vyjel a už ji pokládal na postel. On byl v mžiku mezi jejíma nohama a už přejížděl žaludem přes její kudničku. “Počkej ještě tohle…” podávala mu poslední kondom. S velkou obtíží se do něj nakonec René dostal a pomalu začal pronikat do její vlhkosti. Lenka cítila, že po chvíli jeho žalud dosáhl místa kam normálně doráží Petr, ale René šel hlouběji a hlouběji. Až narazil na její děložní čípek co se pod tvrdým žaludem zatlačil kamsi směr žaludek. Když už se do ní dostal celým, tak cítila bolest, ale ta postupně ustupovala a nastupovala nepopsatelná slast.

Anne zatím skákala a Petr si vychutnával její poskakující trojky, které začal rukama mačkat a Anne se to evidentně moc líbilo. René konečně začal v pomalém tempu přirážet a s každým přírazem se bolest měnila ve stále větší slast. Jako když Lence někdo v břiše nafukoval míč. A když ten imaginární míč praskl, tak měla Lenka orgasmus, tak silný, že šla až do mdlob. Ani už nekřičela jako poprvé jen ležela a hluboce dýchala. Za to René si užíval její pulzující kundičku naplno.

Anne stále hopsala na Petrovi ovšem pěkně pomalu. Nechtěla aby se udělal. Vychutnávala si nadvládu co nad ním měla. Vždy když cítila jak mu péro škube, tak dosedla a čekala až se uklidní. To Petra přivádělo skoro k šílenství a už se těšil až se podruhé vystříká. Lenka konečně přišla opět k sobě a René ji naznačil ať jde na čtyři. Lenka poslechla a pěkně na něj svou prcinu vyšpulila. René neváhal a a tvrdým přírazem zajel opět na její dno. Tentokrát žádné pomalé přírazy, ale tvrdý sex. Přesně jak viděla včera. V této poloze ji René udělal hned dvakrát. Už skoro ztrácela pojem o tom kde a s kým je. Anne konečně vstala a i ona byla najednou na čtyřech a čekala na Petrovo péro. Ten přiskočil a začal okamžitě bušit jak králík. Konečně měl svůj výstřik ve své moci. René opět Lenku položil na záda. Ta roztáhla nohy a už čekala na jeho nástroj. Ovšem René se díval vyděšeně dolů.

Lenka koukla a viděla co ho vyděsilo. Z kondomu už na jeho penisu zbyla jen gumička u kořene. Zbytek byl nenávratně rozcupován. Jenže Lenka nechtěla, aby to už skončilo. Nechtěla Reného nechat s tvrdým pérem. A udělala co nikdy sama později nepochopila. Prý to nebylo ani alkoholem jako spíše tím jak byla vzrušená a uspokojená zároveň. Chtěla uspokojit i jeho. Dala mu prst před jeho rty na znamení ať je potichu. Sáhla po jeho péru a sama si ho nasadila na okraj kundičky. René pochopil a neváhal. Zajel zcela bez ochrany až na doraz. Lenka přísahala, že ho najednou lépe cítila, ale myslím, že to byl jen psychický pocit než fyzický. Petr konečně cítil známe brnění u prostaty. Konečně do ní zajel a začal vypouštět semeno do jejích útrob. René přirážel pomalu a s citem, když ovšem uviděl, že se Petr právě udělal, tak mu chtěl oplatit stejnou mincí. Zapomněl už proč měl původně kondom? Nebo prostě chtěl stříkat do ní? Těžko říci, ale Lenka mu nebránila. Naopak se mu sama nabodávala ještě víc na jeho úd. Ten už začal růst do větších rozměru a začalo v něm rychle tepat. Ještě mohla Lenka vše zachránit, ale nechtěla. Přemohl ji velký úd a chtěla ho až do konce. Pak to přišlo. René zavřel oči a naposled přirazil. Pak už jen cítila Lenka jak mu koule nadskakují a ve stejném rytmu mu pulzuje péro. To nakonec začalo stříkat sperma hluboko do jejího nechráněného lůna. To Lenku uzemnilo a i ona se naposled udělala. Její poševní svaly ho dokonale sevřely a doslova vysávaly jeho životodárnou tekutinu.

Petr vyjel z Anne a odpadl opět vedle ní. Byl totálně vyčerpán. Jen letmo slyšel, že vedle také dosáhl René vrcholu. Petr si v duchu říkal jaký je borec, že se udělal dvakrát a René jen jednou. Lenka přicházela k sobě a René ji ještě naposled políbil. Nakonec vyklouzl ven a notná dávka semene stekla na lůžko. “Ty úžasná. To já nikdy nezažít.” Nevěděla zda myslí, celkově sex s bílou ženou a nebo to, že mu právě umožnila vystříkat její nechráněné lůno. Petr se začal oblékat a když přicházel do vedlejší místnosti, tak Lenka akorát stahovala Renému gumu dolů. Nevšiml si, že to bylo jen torzo kondomu. Myslel, že byl celý a plný. Lenka uviděla jak k nim jde Petr a rychle začala stahovat zbytek kondomu. Pak běžela ke koši a vyhodila ho. I když do koše padl už jen gumový kroužek. Ten večer tím skončil. Ráno se probudili všichni s pěknou kocovinou. A samozřejmě i výčitky, že co se stalo se stát nemělo. Výčitky měl Petr a ještě větší Lenka. Ta až ráno přišla k rozumu a došlo jí to riziko. René a Anne byli naopak v pohodě a odpoledne s karavanem pokračovali dál do centra Španělska. Petr i Lenka spolu ten den sex neměli až další dny se vše vrátilo do normálu.

Doma po dovolené se vše vrátilo do starých kolejí a zdálo se, že ani jejich vztah nebyl narušen. Jenže Lenka po dovolené nedostala menstruaci a jak doktor potvrdil je těhotná. Nevěděla čí dítě nosí a bála se přiznat. Petr byl samozřejmě hrdý, že se konečně zadařilo. Jeho hrdost ovšem zhořkla na porodním sále, když se narodilo krásně do hněda zbarvené dítko. Samozřejmě mu došlo, že kondom asi neudržel všechno Reného semeno. Lenka mu nikdy nepřiznala, že o prasklém kondomu věděla. Jen já jako věrný přítel obou znám celou pravdu. A co Lenka s Petrem po narození černého mimča? No měli to krušné. Jak vše vysvětlit rodičům, přátelům a kolegům. Ale víte co? Ustáli to a mají do dnes nádherné manželstí a i Petr se dočkal svého potomka.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Opět vzrušující počtení. dr25, to je jistota kvality. Díky

  2. Jo, je to tak. Zase pecka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *