Rozlučka se svobodou

Nejprve bych se ráda představila. Jmenuji se Jana a bude mi brzy 22 let. S přítelem vlastně snoubencem jsme již tři roky. Oba jsme z věřících rodin, ale né že bych byla ještě panna a on panic. Párkrát jsme spolu již sex měli. Ale vždy jsme byli maximálně opatrní, protože já prášky brát nemohu maminka by to nedovolila a ani kondomy jsme nikdy nepoužívali. Zkrátka Pavel si dával pozor a pokud by nám jak se říká ujely nohy, tak by si mě samozřejmě vzal Pavel hned a né až po třech letech známosti, protože ani potrat by nám rodiče a ani má víra neumožnili. Já jsem jedináček, takže se samozřejmě doma hned po zásnubách slavilo, protože Pavel byl i našich rodičů dokonalý partner, takže co více si přát. Pavlovo rodiče to cítili úplně stejně a těšili se až budu v jejich rodině. Jen Pavlovo sestra Lucka byla dost namíchnutá, že Pavlík si bere mě. Ona Lucka byla vždy prý tou černou ovcí rodiny a vždy byla i nejvíce divoká. Ani víra ji tolik neříkala jako rodičům nebo nám.

 

Protože svatba se blížila velice rychle, tak mi kamarádky z kostelního sboru domluvily rozlučku u jedné z nich na chalupě poblíž města. Moc jsem se těšila na vínko a klidný večer s holkama. Jenže ráno před samotnou rozlučkou přišla má budoucí tchýně s tím zda bych nevazala i Lucku. Že by jsme si možná tím večerem mezi sebou utvořili pouto a možná mě konečně i Lucka vzala do rodiny. Co vám budu povídat nechtěla jsem ji tam, ale nemohla jsem odmítnout tak úžasnou budoucí tchýni. I holky nebyly moc nadšené, ale nakonec to nějak překously a večer jsme se sešli všichni včetně Lucky na chatě. Krb krásně hořel a my popíjeli víno a povídali si o zážitcích ze školy nebo práce a také dost o dětství. Lucka se překvapivě také bavila a to i se mnou. Byla jsem ráda, že měla asi tchyně pravdu, ale netušila jsem, že se jen Lucka dokázala přetvařovat, protože měla celou dobu svůj plán.

 

Večer pokročil a už jsme byly všechny značně omámené alkoholem, když Lucka vytáhla z kapsy něco jako cigáro, ale větší. “Dáme holky?” Řekla vlídně. “A co to je?” Zjišťovalo osazenstvo. “Nebojte to je jen ne zlepšení nálady a na rozjetí ještě větší zábavy.” A už místnost zahalil první obláček dýmu jak si Lucka připálila. Ihned dala kolovat a protože holky do toho šly, tak jsem samozřejmě nechtěla pokazit zábavu. Ono na holkách bylo i vidět, že natahují kouř jen do úst a to samé jsem měla v úmyslu i já. “Ukaž Jani ukážu ti jak si to nejlépe vychutnat.” Přistoupila ke mě Lucka, když se ke mě kouřící cigáro dostalo. “Pěkně potáhni až do plic.” Přiložila mi cigaretu sama do pusy a já začala jemně tahat. “Neboj víc… ještě trochu neboj… to je ono cítíš to až v plicích? Tak na chvíli zadrž dech pak je to nejlepší.” Tím, že mi ona cigaretu držela jsem nemohla ucuknout a poslouchala jsem tak každé její slovo. Plíce jsem poprvé měla jak v ohni. Nechápala jsem co na tom lidem může chutnat. Při vyfouknutí kouře jsem také statečně kašlala až mě Lucka musela bouchat po zádech. “To je ono zkus to ještě jednou na. Teď už to nebude pálit uvidíš.” Znovu jsem silně potáhla a skutečně jsem se cítila lépe. Jen hlava se mi z toho dost začala motat. Nakonec mi Lucka celé cigáro nechala a holkám zapálila druhé.

 

Ani jsem ho nedokouřila když jsem pocítila co jsem nikdy necítila. Jako bych se vznášela. Vše bylo jako ve zpomaleném filmu a já se jen přiblbe smála úplně všemu co kdo řekl. Lucka si pořád s někým psala a nakonec slavnostně vykřikla. “Zábava dorazila!” Nikdo jsme nechápali, ale bylo nám to jedno. Jen jsme seděli smáli se a koukali ke dveřím kam Lucka šla. Jak se otevřely dveře, tak jsem viděla ohromnou tmavou postavu. Když vešla do místnosti, tak stále byla tmavá. Co tmavá on to byl černoch. “Tak holky tohle je můj spolužák až z Afriky Marcus.” Oznámila nám šťastně Lucka. “Ale tohle je dámská jízda.” Někdo protestoval. “Však ano to je. Ale co by to bylo za rozlučku, kdyby nevěsta nedostala svůj rozlučkový striptýz? A tady Marcus se sám nabídl, že pomůže.” Marcus byl skutečně kus chlapa a asi každá žena by ho ráda viděla jen v trenkách. Měl vyrýsované svaly a to byl ještě oblečen. Ale já se přece vdávám, tak nebudu koukat po cizím klukovi. To říkala hlava, ale pusa mlčela a smála se. “Holky koukněte na Janu jak se směje. Vždyť by jsme jí zkazili zábavu a poslední možnost vidět pořádného chlapa než bude koukat jen doma na mého brášku.” Tím holky dokázala přesvědčit a Marcus, tak mohl zůstat. Lucka odběhla pro nějaké jeho věci. “Tak která být nevěsta”? Zazubil se Marcus a holky ihned ukázaly směrem na mou židli. “Ty pěkná. Tvůj šťastný chlap, že ty ho vzít.” Podal mi přátelsky ruku. Jeho stisk byl neobyčejně pevný a jeho vůně byla omamná.

 

Lucka se vrátila a v ruce měla rádio, které pustila a chalupou se linula taneční hudba. To jako by Marcuse nakoplo a začal se uprostřed místnosti vlnit a kroutit. Byl skutečně nadaný tanečník a pak najednou odletělo jeho tričko a my viděly tu masu svalů. Břicho měl jak valchu. Ruce jak Pavlovo nohy. Byl skutečně namakaný a nejspíš každý den musí cvičit. Jak jsem byla zasněná do jeho svalů, tak mi na klíně přistály kalhoty. Marcus tak tančil už jen ve slipech, které měly co dělat, aby udržely to co se mu rýsovalo v rozkroku. Dokonce jsem se chvíli přistihla, že bych snad ráda viděla co tam má, protože na penis mi to přišlo moc velké. Marcus dotančil až ke mě a nasedl na můj klín a přirážel onou boulí na mé břicho až k prsům. “Jak líbí nevěsta?” Ptal se a nepřestával tančit a jeho boule se až nebezpečně blížila k mé hlavě. Lucka k nám přistoupila z boku a hodila kolem nás velké prostěradlo. Nyní jsem tak měla vlastní striptýz. Jen má hlava a jeho rozkrok. “Můžeš sáhnout.” Zašeptal mi Marcus do ucha. Jako  by věděl, že bych ráda zjistila co tam skrývá.

 

Nakonec jsem neodolala a zkusila zajet rukou na onu bouli. Bylo to přeci přes látku to nic neznamená. Ale i přes látku jsem poznala, že tam skutečně bude tak velké jeho nádobíčko. A jak jsem ho stiskla, tak ihned začalo bobtnat a tvrdnout. Má ruka škubla zpět a Lucka nás až po tom odhalila. Takže holky neměly tušení, že jsem si sáhla na největší přirození v životě. Jenže odhalení jsme byli jen chvíli a Lucka nás zase zahalila. Tentokrát Marcus mou ruku vzal a navedl ji do rozkroku, Jenže s tím rozdílem, že mou ruku navedl pod jeho slipy. Takže teď jsem obepnula jeho penis holou rukou. Krásně tepal a opět jsem cítila jak roste přímo pod rukama.  Má ruka ucukla ven a Lucka opět odhalila co děláme až ve chvíli kdy se nic nedělo. Holky byly samozřejmě úplně mimo a užívaly si to. Přeci jen pracovala jejich fantazie co se asi vždy za oponou děje. Marcus se otočil na obecenstvo a holky viděly jak jeho boule nabrala větších rozměrů což si vysloužilo samozřejmě aplaus, křik a pískot na povzbuzení. “Chcete vidět víc?” Vykřikl Marcus. Holky celé rozjeté samozřejmě souhlasně křičely. Byly tu i takové co nikdy muže nahého neviděly a nechtěly se o to připravit. Marcus zajel pod gumu slipů a prudce škubl. Ozvala se trhající se látka a už tu stál jak ho pánbůh stvořil.

 

Jen já jsem zatím byla připravena o to vidět co tam skrýval a na co jsem sahala. Tančil totiž zády ke mě. Bylo mi to v tu chvíli i líto, že koukám jen na pěkně tvarovaný zadek. “Mám já ukázat i nevěsta?” Křikl a holky opět za hlasitého křiku souhlasily. Marcus se otočil a já viděla tu parádu. Jeho penis mohl být tak dvakrát větší než Pavlovo. A ty jeho velké varlata jsem také musela nekonečně obdivovat. Nakonec Marcus opět tančil v mém klíně a pomalu stoupal nahoru. Lucka nám opět dopřála soukromí pomocí prostěradla a já teď měla jeho penis jen několik centimetrů od hlavy. “Ochutnat nebát se.” Zašeptal najednou a já překvapená nechápala co myslí. Až když nasměroval jeho žalud k mé puse jsem pochopila. Chtěla jsem protestovat, ale jak jsem pusu jen trochu otevřela, tak mi do ní jeho napůl tvrdý penis zajel. A hned začal jezdit dovnitř a ven přesně v rytmu tance, takže nikdo asi netušil co se zrovna stalo. Marcus mi přidržel hlavu, takže jsem nemohla cuknout dozadu a říct, že už je to moc. Jeho penis najednou byl jako kámen a narážel skoro až na mé mandle.

 

Nevím jak dlouho to trvalo, ale když konečně vyjel ven, tak nás Lucka opět odkryla. Marcus se vítězně otočil a ukázal svůj stojící úd což vzbudilo opět nevídaný potlesk. Ovšem asi ani jedna z nich netušila, že jsem jeho úd to tohoto stavu přivedla pusou. Pak Marcus poklekl přímo přede mě. Už jsem věřila, že to je konec vystoupení, ale najednou Lucka hodila přes jeho hlavu a mé nohy prostěradlo. Cítila jsem jak Marcus šmátra po nohách a pomalu směřuje nahoru pod sukni. Až narazil na mé kalhotky, které z každé strany uchopil a stáhl je. Dokonce jsem se mu trošku zvedla, aby to měl snadnější. Pak vyjel z pod prostěradla a všem ukázal svůj úlovek. Červenala jsem se, ale holky překvapivě jásaly. Možná si myslely, že nejsou moje, ale že je měl připravené někde tajně myslela jsem si. Marcus opět zmizel pod prostěradlo a tentokrát roztáhl mé nohy a já cítila jeho hlavu jak se dostala až mezi stehna. Pak jsem cítila něco zvláštního. Lucka trošku zvedla prostěradlo abych viděla jen já co se dole děje. On mi normálně lízal přirození. Byla jsem úplně mimo a to nejen z alkoholu a té cigarety, ale i z toho co se dělo v mém klíně. Nikdy jsem to nezažila a poprvé někdo použil jazyk na mé uspokojení. Také jsem nevydržela a začala nahlas vzdychat.

 

Lízal neuvěřitelně a když k tomu do mě zasunul pár prstů, tak jsem se udělala. Tak silný orgasmus jsem snad neměla ani s Pavlem natož když jsem si to občas dělala rukou. Marcus se na mě dívala pomalu začala jeho hlava stoupat k té mojí. Lucka zajišťovala, že celou dobu s jeho hlavou zvedá i prostěradlo a nikdo pořád nevidí co tu provádím. Pak mě políbil. Jeho ústa byla celá mokrá jak jsem tekla. Chutnala jsem moc dobře musím uznat. “Ty uvolnit a užít velké finále.” Pověděl sladce Marcus. A já opět dole něco cítila. Jenže to bylo na prst moc velké. Koukla jsem dolů a viděla jak ve mě zmizel kus jeho žaludu. To už bylo i na mě moc a chtěla jsem říci razantní ne. Ale v ten moment do mě Marcus tvrdě  přirazil a Lucka zároveň odhodila prostěradlo. Já slastně vykřikla a holky poprvé uviděly co se děje ve skutečnosti. Marcus ve mě byl až po kořen a já se nikdy necítila tak plná a roztažená.

 

Teď už byly holky spíš v šoku z té podívané. Jen Lucka a Marcus se smáli dál. “Tak ukaž nevěstě pořádný šukání!” Vykřikla Lucka a vytáhla z kapsy mobil. Marcus neváhal ani chvilku a skutečně začal přirážet tvrdě a rychle. To mě opět dostalo do stavu extáze, takže jsem své protesty, to že mě vidí holky i svého Pavlíka hodila za hlavu. “Ty úžasná kunda…” Pronesl Marcus a vychutnával si jak do mě může zajíždět v rytmu co mu dělá dobře. Nebral na mě ohledy a bušil jak sbíječka. “Tak co Jani? Líbí se ti rozlučka?” Ptala se Lucka s mobilem v ruce. Ta mrcha vše natáčela, ale já nebyla schopná odporovat. Naopak jsem jen souhlasně hekala. “Já vždy říkala, že jsi pěkná kurva. A teď se to jen ukázalo.” Spokojeně mě dál natáčela snad ze všech úhlů. Dokonce natočila, když jsem se podruhé a potřetí udělala. Což bylo další moje poprvé. Byla jsem zvyklá jeden orgasmus a konec. “Užasná feny ty a jako fena já tě mrdat!” Slyšela jsem říkat Marcuse, když ze mě vyjel a já věřila v konec této příhody. Jenže on jen chtěl jinou polohu. Společně s Luckou mi pomohli na všechny čtyři. “Tak pěkně ji vyšpul na Marcuse!” Přikázala Lucka. Pak mě on plácnul přes zadek a roztáhl půlky, aby měla Lucka lepší záběr. “Tak to je ono takhle mu podrž už bude konec.” Hladila mě Lucka po vlasech a Marcus za mě zaklekl. Jeho žalud opět rozrazil cestu až na mé dno. “Víš tady Marcus tě od začátku chtěl pěkně ojet. Viděl jednou tvou fotku a musel tě mít.” Vyprávěla mi klidně Lucka a Marcus si mě zatím chytil za boky a bušil do mě vší silou.  “A víš co ho nejvíce dostalo, že tě tak chtěl? To že ty nemáš žádnou ochranu.” Bože vždyť ona má pravdu já tu podvádím Pavla a bez jakékoliv ochrany. Marcus po této větě ještě více stiskl mé boky. “Neboj už bude konec. Jen se pěkně uvolni a příjmi svatební dar od Marcuse a mě.” Opět mě pohladila a už zmizela kdesi za mnou. Marcus ve mě začal ještě více tvrdnout já byla tak slabá, že jsem jen čekala co bude. “Už budu…” Křičel Marcus na celý pokoj, který stále byl plný holek, které jen tiše přihlížely jako by byly v divadle. Cítila jsem jak ve mě rychle začal jeho úd tepat. To jsem znala od Pavla a vždy rychle vyjížděl ven a stříkal své semeno na mě. Jenže Marcus naopak ještě přirážel a nakonec zajel a zůstal ve mě. Penis dál škubal a já cítila jak se ve mě co si začalo rozlévat. Jen chvilku mi trvalo než jsem si uvědomila, že do mě stříká své sperma. Cítila jsem každý výstřik. Dokonce vždy než znovu vypudil semeno, tak povyjel aby hned zase do mě prudce zajel a více se do mě natlačil.

 

“To je ono Marcusi. Pěkný dárek a pěkně hluboko jsi ho dal.” Chválila Lucka, která vše dokumentovala s mobilem pod námi. Měla tak nejspiše dokonalý záběr toho jak mě Marcus plní. “Tak já dát do fena černé dítě…” Začal se smát Marcus nahlas a konečně ze mě vyjel. Lucka se hned nacpala s mobilem k mé bolavé broskvičce, která až nyní začala pálit a bolet po tvrdém zacházení. “Tak co Jani cítíš v sobě černou mrdku? Doufám, že se to chytne, ať z toho můj blbej bratr taky něco má.” Pak jsem na chvíli upadla do mdlob či spánku. Probudila jsem se asi po hodině, kdy už Marcus s Luckou byli pryč a holky byly tak hodné že mě oblékly a staraly se o mě. Až ráno jsem se však probudila z toho co se dělo. Až ráno mi vše došlo. Až když ze mě vyprchal alkohol a kdo ví co ještě. Holky okolo mě spaly a já pořád cítila, že můj rozkrok dostal hodně zabrat. Musela jsem do sprchy. Až v té jsem si všimla že mám zavedený tampon. Vytáhla jsem ho a začalo ze mě téct to co tam včera Marcus nastříkal. Nechápala jsem jak mi to mohla Lucka udělat. Určitě chtěla video všem ukázat a zničit svatbu.

 

Bála jsem se jít k Pavlovo rodičům, protože mi bylo jasné, že už jim Lucka vše za tepla řekla. Jenže nakonec jsem tam jít musela a postavit se tomu všemu. Jenže jaké překvapení bylo, když mě Lucky maminka vítala celá šťastná. Dokonce i Pavel by rád, že jsem dorazila. Tehdy jsem si myslela, že tam Lucka ještě nebyla, ale i ona již seděla vysmátá u stolu. Po obědě mi budoucí tchýně poděkovala, že Lucka byla prý z rozlučky nadšená a užila si ji. A Pavel ten, také vypadal, že nic neví. Jako by vše z rozlučky byl jen špatný sen. Jen lehká bolest mé stále ještě dost podrážděné broskvičky mi vše připomínalo.

 

Nakonec svatba proběhla jak měla a to hned týden po rozlučce. A za další tři týdny jsem zjistila, že mám opožděnou menstruaci. A protože si Pavel i po svatbě dával ještě pozor a vytahoval ho, tak jsem moc dobře tušila čí dítě ve mě nejspíše již roste. A jako na potvoru Lucka začala pracovat v nemocnici, kde mám svého gynekologa. Tudíž hned za tepla věděla, že jsem tam byla. Ještě ten den za mnou přišla. “Je mi jasný, že jsi v tom. Marcus má tady v naší republice pověst oplodňovatele. A ty jeho dítě donosíš o to jsem mu slíbila, že se postarám. Tady je kopie videa oné noci. Pokud by jsi chtěla nějak blbnout, tak půjde do světa.” Vyhrožovala mi Lucka. “A neboj brácha je blbec a zůstane s tebou i černým děckem.” S tím odešla a já věděla, že jsem v pasti ze které nemůžu ven. Takže jsem nakonec dítě donosila. Pavel se těšil na svého syna, ale už při porodu z výrazů doktorů a sester bylo jasné, že opravdu mám černé miminko. Pavel odešel, ale Lucka měla pravdu a za pár dnů si pro mě přišel a odvezl si mě domů. Tehdy jsem mu musela říci jak vše bylo a čekala jsem rozvod. Jenže on se jen usmál, pohladil mě a řekl. “Ta Lucka je svině. Ale tebe miluji děj se co děj a jeho taky.” Ukázal do kolébky na malého Mirka.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Zase skvěle, DR25

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *