Šéf a moje holka – 3.díl

Pokračování po dlouhém čase. V minulém díle: Zuzana s Petrem přijeli do Matoušova letního sídla, do domu v horách. Potom, co si ujasnil jejich BDSM a kandaulistickou orientaci, přiměl je svléknout se a nasadit si obojky, v sklepním prostoru si potom užil se Zuzanou přímo před očima Petra, kterého zároveň zapojil do her. Tak začal jejich vztah. Po nějakém čase Matouš navrhl, že do hry zapojí dalšího muže, svého přítele Cyrila. 

Seděli jsme u společné snídaně. Tedy já jsem seděl. Zuzana byla opřená o předloktí na všech čtyřech vedle Matouše na pohovce a s prohnutými zády soustředěně cucala Matoušovo péro. Matouš si s blaženým výrazem nalil z konvice kávu, usrkl a pak řekl: “Jak jsem říkal včera, chtěl bych naší hru posunout na novou úroveň. Přijede nás navštívit můj kamarád Cyril. Už jsem s ním toho zažil opravdu hodně, takže se nemusíte bát, že by to byl někdo úplně cizí, stoprocentně se na něj můžu spolehnout.  Nic jsem mu ale neřekl, netuší jak to mezi námi je, předpokládá, že jde o víkend s přáteli. Nechám vás s ním v průběhu večera pod nějakou záminkou o samotě. Budu vás ale sledovat na kamerách. Chci aby ho Zuzka sváděla a ty Petře se na to budeš dívat. Kam až to dojde se uvidí, ale jak Cyrila znám, tak si takovouhle prdelku nenechá ujít, dořekl Matouš a poplácal Zuzku po zadku. 

Matouš byl už natolik součástí našich životů, že prostě nešlo říct ne, i když ve mě ta představa vzbuzovala nejistotu. 

Odpoledne proběhlo ve znamení příprav. Zuzka nedávno od Matouše dostala nové sexy síťované punčochy s krajkovými okraji, teď byl ideální čas si je vyzkoušet. 

Sledoval jsem jí sedě v rohu místnosti. Měli jsme zakázáno spolu bez dovolení mluvit, takže jsme neprohodili ani slovo, ale Zuzka se snažila obléci si je co nejvíce provokativně a udělala z toho pro mě malou show, navlékala si dlouho punčochy na své dlouhé štíhlé nohy, pak si vzala krátkou sukni, lakované boty, a bílou košili těsně obepínající její štíhlé tělo, pak se dlouho malovala. 

Vidět jí, jak se připravuje na svádění jiného muže mě strašně vzrušovalo, i když jsem se za to styděl. Tentokrát to byl někdo, koho jsem dopředu neznal a neodsouhlasil ho, jako prve Matouše.Ze Zuzky to dělalo větší kurvičku, než jakou už byla. Jenže nás to zjevně oba bralo.

Nakonec si Zuzka připnula na krk kožený pásek s kovovým kroužkem, ze kterého visely kožené třásně. Něco mezi šperkem a obojkem. 

Cyril přijel v černé limuzíně, ukázalo se, že je vysoký a černovlasý, o něco mladší než Matouš. Ostře řezané rysy změkčovaly jeho sympatické zelené oči, na ruce měl stejné tetování jako Matouš, svíjejícího se hada. Matouš mě představil s rukou kolem mých ramen, jako svého pořízeného a Zuzku jako mojí přítelkyni. Cyril si se mnou podal ruku a když chtěl podat ruku Zuzce, tak ta se k němu přitáhla a políbila ho na tváře, jak starého známého. 

Na plánu byl výlet do nedalekého městečka na večeři a do tamního baru. Zavolali jsme si taxi, aby se nikdo nemusel omezovat v pití. 

Zuzaně se Cyril zjevně líbil, bylo vidět, že se do ničeho nebude muset nutit. Už po cestě tam se smála jeho vtipům a párkrát se ho mimovolně dotkla. Seděla ale vedle mě, a několikrát se i o mě během hovoru opřela, a dávala najevo, že jsme pár. Po večeři v baru jsme popíjeli a povídali si, usazeni na barových židlích a mimovolné dotyky mezi Zuzkou a Cyrilem byly čím dál častější, i když se Cyril snažil, abych to neviděl a párkrát se na mě podíval, zda je sleduji. Matouš se také snažil odvést mou pozornost od těch dvou. Nakonec nám řekl: 

 “Nechtěl jsem to říkat dřív, ale přišla mi sms, musím na dnešní večer odjet kvůli jedné neodkladné záležitosti pryč. Vrátím se až zítra, užít si s vámi zbytek víkendu. Služebák s řidičem je tu za chvíli. Tak si to beze mně užijte, Petře a Zuzko, postarejte se o Cyrila,” mrknul na nás Matouš a už byl pryč. 

 

Osaměl jsem s Cyrilem a Zuzkou. Uvědomil jsem si, že úkol, který mi dal Matouš mě vzrušuje, ale zároveň s tím nejsem vnitřně úplně smířený. U Matouše šlo o naše společné rozhodnutí a o prověřeného člověka, na kterém jsme se shodli. Cyrila vidíme poprvé a je to rozkaz. Jenže moje kandaulistická fantazie už se rozjela na plné obrátky, ať se mi to líbilo nebo ne. Co teď? Rozsekl to Cyril, který navrhl, že půjdeme na lokální diskotéku. Po cestě viděl plakáty a dnes je 80’ party. Na disku Cyril koupil rovnou lahev karibského rumu a během ohlušujících osmdesátkových hitů jsme si začali nalévat. Na tanečním parketu bylo poměrně dost lidí. Zuzka napřed tančila se mnou, pak si dala taneček s Cyrilem a její pohyby se po alkoholu stávaly stále provokativnější. Dělali jsme si z těch osmdesátkových hitů legraci, náš tanec se trochu podobal kreacím z filmu Kouř.

Cyril šel přiobjednat koktejly, já na záchod a když jsme se oba vrátili, Zuzka opodál tančila sama, svíjela se do rytmu a nás si nevšímala. Matouš mi přikázal, dostat jí Cyrilovi do postele. Opravdu na to mám, tohle udělat? Ale Zuzka to určitě chce, tak proč ne. Navíc za tu dobu, co jsme s Matoušem, už jsem tak nějak přijal to, že veškerá rozhodnutí ohledně našeho sexu dělá on. 

Cyril mi podal sklenici a řekl: tak tuhle holku ti závidím, kamaráde. Je vždycky takhle divoká? 

Ne, jen v přítomnosti mužů, co ji přitahují, vystřelil jsem naslepo. 

Podíval se na mě, a v jeho očích jakoby se zablesklo pochopením.

Ale musel se ujistit: Ty nežárlíš, když jí vidíš se takhle sexy pohybovat přede všema?

Ne, řekl jsem, žárlení je něco, co u nás neexistuje. 

Zuzka se mezitím probrala z tranzu a přišla k našemu stolu. Opřela se o mě. 

Cyril mlčel a koukal na nás. Teď byl ten správný moment naznačit, o co dnes půjde.

Popadl jsem Zuzku za pas a postavil si jí před sebe, přímo před Cyrila, a naznačil jí tlakem rukou, aby začala znovu tančit. Zuzka se pod mýma rukama začla znovu svůdně svíjet, otírala se o mě zadečkem, ale zároveň jako by se přímo nabízela Cyrilovi. Ten ztratil zábrany, přistoupil a začal jí líbat. 

To nebylo úplně příhodné chování v lokálním maloměstském klubu. 

Cyril si to uvědomil. Pojďme pryč, zavelel. 

Vyšli jsme ven a Cyril chytnul jedno z čekajících taxíků. Zapadli jsme všichni tři na zadní sedačky, Zuzka mezi námi dvěma. Otočila se ke mně a začala se se mnou líbat. Po krátké chviličce se ale odtrhla a otočila se k Cyrilovi, ale ruku si nechala mezi mýma nohama, s Cyrilem se ale zbytek cesty líbali, trochu jsem se bál, že nás taxikář vyhodí, ale jen kroutil hlavou. 

Dorazili jsme do domu. Potom, co jsme vešli, nastal okamžik váhání. Co se teď přesně odehraje? 

Věděl jsem, že ať už je kdekoliv, sedí teď Matouš u počítače a čeká. Musel jsem se ujmout iniciativy. “Pojďme do ložnice” řekl jsem a jemně jsem je nasměroval ke správným dveřím. 

Matoušově ložnici vévodila obří postel s tmavě červeným povlečením. Zuzana si lehla první a stáhla Cyrila za sebou na postel, dopadli tam se smíchem a pokračovali v líbání se. Na mě se vůbec neohlíželi. 

Co jsem mohl dělat? Sedl jsem si na křeslo a díval se. Letmo jsem zahlédl jak v rohu mísnosti u stropu bliklo červené světýlko. Malá kamera. Matouš se dívá také. 

Cyril ze Zuzky strhal oblečení, a sám si sundal košili a kalhoty. Jeho pružná opálená záda mi zakryla výhled na Zuzku, kromě dvou štíhlých roztažených nohou v síťovaných punčochách. 

Pomalu do ní vnikal a Zuzana vzdychala rozkoší a vydávala zvuky, které mě rozechvívaly až do hlubin srdce. Po nějaké době si Zuzku přehodil na břicho a pořádně se do ní opřel zezadu, nakonec se napřímil a udělal se do ní. Ještě, že bere prášky, napadlo mě. 

Bylo jasné, že Zuzka bude ještě neuspokojená. Cyril ležel na zádech a oddechoval. Zuzana si sedla a zadívala se na mě s úsměvem. Začala se pomalu po čtyřech po posteli blížit směrem ke mě. Vstala a přistoupila ke mně, sedícímu na židli. Ani mi nemusla nic naznačovat, bylo jasné, že chce, abych jí dodělal rukou. Po několika letech našeho vztahu vím přesně, jaké dotyky jí udělají dobře. Strčil jsem ruku mezi její nožky a začal jemně dráždit klitoris, začala se trochu vlnit, bylo jasné, že jsem to trefil. Byla vlhká a v ruce se mi její vlhkost mísila s Cyrilovým spermatem. Zuzka byla už hodně vzrušená když přišla a teď jí blížící se orgasmus přemáhal, nebyla už schopná stát na nohou a tak si mi sedla do klína a opřela se o mě. Pokračoval jsem v dráždění té vlhké věci a začali jsme se líbat. V tom začala prudce a silně oddechovat a neovladatelně se zachvívat. 

Po orgasmu se uvolnila, políbila mě krátce a odtrhla se. Šla si lehnout zpět na postel k Cyrilovi. Ten se jen usmíval v leže na zádech a jeho penis se znovu stavěl do pozoru a byl stejně jako ten Matoušův větší, než ten můj. Asi by mě i překvapilo, kdyby to mu bylo naopak. Zuzana ho okamžitě vzala do pusy a mě se naskytl pohled, jak moje přítelkyně kouří ještě zcela neznámého muže, který se měl brzy stát součástí dalších hrátek s Matoušem, člověkem, který si nás už naprosto opanoval. Měl jsem pocit, jako by se to odehrávalo v nějakém snu, který byl krásný a hrozivý zároveň. Nemá smysl popisovat, jak se večer vyvíjel dál, po chvilce jsem vstal a šel si nalít panáka a vyhonit si sám do sprchy. Ještě když jsem šel spát, slyšel jsem stále zvuky milování Cyrila a Zuzky. 

 

Druhý den jsem si trochu přispal. Když jsem vstal, zaznamenal jsem po pohledu z okna, že Matouš přijel zpět svým druhým autem. S Cyrilem i Zuzkou už seděli u snídaně a přivítali mě velmi přátelsky, Zuzana mi dala pusu a šla mi zalít čaj horkou vodou, Cyril s Matoušem se bavili o kubismu, což bylo zjevně Cyrilovo téma, ukázalo se, že je sběratelem umění a také majitelem nějaké galerie. Matouš poznamenal, že Cyril se zrovna pokoušel mu vysvětlit, proč je v kubismu ženské tělo obvykle tak deformované, až hrůza. 

Cyril se usmál: “Právě to, jakým způsobem se malíř zmocňuje ženského těla, až k jeho deformaci, ukazuje na vášeň, jakou k němu má. Jak si můžeš někoho přisvojit bez toho, abys ho trochu nezdeformoval, neohnul jeho vůli a podobu? Na druhou stranu kubistický portrét je triumf čisté geometrické krásy nad přirozenou deformitou těla. Tady vidím spojitost BDSM a umění. Násilím na svém objektu se umělec dostane k čistější podobě krásy, k extrémnímu, ale krásnému zážitku.”

Po očku jsem při mazání chleba máslem a džemem mrknul na Zuzku a viděl jsem, že Cyril na ní svými příměry a amatérským kunsthistorický výkladem dělá dojem. Měla na sobě krátké letní šaty se vzorem červených kvítků, přepásané kolem pasu červeným páskem, a kolem krku ještě stále kožený pásek s kovovým kroužekem z něhož jí splývaly kožené třásně na hruď, na které se pod látkou tyčily ty její velké bradavky na malých něžných ňadrech. 

Matouš poznamenal: “Je vidět, že se věnuješ i psaní básní, kamaráde. Řečičky ti jdou. Když už zmiňuješ BDSM, možná bychom měli našim přátelům prozradit program pro dnešní den.”

Ukázalo se, že Matouš už dnes ráno zasvětil Cyrila do pravé podstaty našich vztahů a do toho, že pouta, obojky, provazy, biče a podobné věci už nejsou pro nás už nic nezvyklého. 

 

“Cyrilovi se prý včerejšek se Zuzkou moc líbil,” řekl Matouš, “a tak jsem mu slíbil, že si dnes s vámi trochu pohrajeme a bude to intenzivní. Není důvod proč rovnou nezačít. Oba se se Zuzkou jděte připravit, nasaďte si svoje obojky a svlékněte se. Pak přijďte dolů do podzemí.”

 

Šli jsme se Zuzkou do pokoje pro hosty, který jsme u Matouše sdíleli. Když jsme vyšli nahoru a vešli do pokoje, Zuzka se na mě přilepila a vrazila mi pusu. “Těšíš se taky?” řekla. Viděla na mě, že jsem trochu zaražený. “Neboj, to si užijeme! Bude to príma, uvidíš!” Její entuziasmus na mě zapůsobil, a trochu jsem se uvolnil. 

Zuzka shodila šaty a začala se připravovat. Trochu si upravila make up, pak popadla tubu s vazelínou a pořádně si promazala zadeček. Já se mezitím také svlékl a nasadil si svůj obojek. Totéž udělala ona a sešli jsme dolů. 

Tam už na posteli, které vévodí podzemní místnosti seděli Matouš s Cyrilem. Byli zjevně po sprše a na posteli seděli oba pouze v bílých ručnících. Matouš mi oznámil: “Zatím jste si byli se Zuzanou přede mnou vcelku rovni. Dnes je ale na čase ti ukázat, kde je tvoje místo. Klekni si.”

Padl jsem před nimi na kolena. Matouš Zuzaně naznačil, aby šla k nim. Koukl na Cyrila a pak strčil Zuzaně ruku mezi nohy. Vyndal vlhké prsty a usmál se na Cyrila: “Podívej jak se ta čubka těší, je úplně mokrá”. 

Pojď si sednout mezi nás, poručil Zuzce. Ta poslušně usedla. 

“Petře,” řekl Matouš a chytil mě při tom za obojek jako psa. “Zuzana odteď stojí v hierarchii nad tebou, aby ti to bylo jasné. Napřed jsem já a dnes i Cyril. Pak je Zuzana a pak teprve ty.”

Cítil jsem, že jeho slova znamenají obrat v naší “hře”. Na jednu stranu to bylo ponižující. Na druhou stranu byl ten pocit, že někomu tímto způsobem patřím zvláštně uspokojující. Stal jsem se omega samcem smečky, a Matouš byl náš alfa samec, bylo to neoddiskutovatelné. 

“Teď chci, abys vzal do rukou Zuzaninu nohu, a začal jí olizovat. A neskončíš, dokud neřeknu!”rozkázal Matouš. 

Vzal jsem do ruky její štíhlé chodidlo a začal jsem plnit rozkaz.

Cyril a Matouš mezitím začali Zuzanu mazlit, přejížděli rukama po jejím těle a střídavě jí líbali, jeden dráždil její klitoris, další bradavky. Pak Cyril vstal a postavil se na postel a vrazil jí svoje péro do pusy. Matouš pokračoval v dráždění jejího poštěváčku a zjevně si celou situaci užíval, zatímco já jsem pokračoval v oddaném psím lízání Zuzaniny nohy. 

“Hodný pejsek” pohladil mě Matouš se smíchem po hlavě. 

 

Pokračování příště….

 

 

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Tuhle sérii miluju. Skvěle napsané a super bdsm prvky.

  2. Taková úžasná povídka bez konce?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *