Šéf a moje holka – 2. díl

V minulém díle: Petr se Zuzkou pozvali Petrova šéfa Matouše na večeři, potom, co se dohodli, že s ním chtějí trojku. Zuzka je dlouhonohá štíhlá bruneta s malými ňadry a velkými bradavkami. Pár dlouho debatoval o tom, že chce experimentovat. Petr zjistil, že ho vzrušuje představa, že sleduje někoho jiného, jak se Zuzkou spí. Dopadlo to podle očekávání, Zuzka sváděla Matouše a nakonec mu ho vykouřila. Matouš se rozhodl posunout vztah na další úroveň a pozval pár do svého letního sídla, s tím, že pokud přijedou, přijímají jeho podmínku, že o všem co se bude dít, bude rozhodovat on. Pár pozvání přijal.

 

Seděli jsme v Matoušově letním sídle u masivního dřevěného stolu a popíjeli víno. Zatím jsme se bavili o všem možném a vyhýbali se tématu, které muselo přijít. Co tu vlastně děláme? A co se bude dál dít? Matouš mezitím zapálil krb a pustil hudbu, vyhrnul si rukávy u své černé košile, čímž odhalil své hadí tetování, a pak řekl: „Jsem rád, že jste se odhodlali přijet. Chci abyste věděli, že to, co se bude tenhle víkend dít, je čistě mezi námi třemi. Nikdo další se nic nedozví. Budu se vás teď ptát, očekávám, že mi úplně upřímně budete odpovídat.”

Matouš mezitím došel za Zuzku a položil jí ruku na rameno. Cítil jsem, jak moc mě to vzrušilo. A je to tady, projelo mi hlavou.

„Petře, ty chceš vidět Zuzku jako mojí  děvku, chceš vidět, jak jí šukám, chceš vidět, jak se mi odevzdává, je to tak?” řekl Matouš a podíval se mi do očí. Chvíli jsem váhal a v pokoji rostlo napětí. Jenže mě situace tak strašně vzrušovala, že jsem si nemohl pomoct. Podíval jsem se na Zuzku, a čekal, jestli neřekne, že je to celé blbost, že to nechce, že jedeme pryč. Jenže Zuzka vypadala jako v transu a tak jsem poznal, že chce, abychom zůstali.

„Tak co?” Matouš byl netrpělivý

Ano, chci. Vypravil jsem ze sebe.

„A ty Zuzko, ty mě chceš, abych tě vlastnil, abych ti tady před Petrem dělal, cokoliv se mi zachce, je to tak?” „Ano,”pípla Zuzka. „To jsem si myslel,” řekl Matouš a ruka mu sjela dolů na Zuzčino ňadro, které sevřel přes její šaty.

 

„Chci abyste věděli, že tohle nedělám poprvé, mám zkušenosti a vybavení, jak hned uvidíte. Za chvíli se vrátím. Až přijdu, chci, abyste byli oba nazí,” řekl rozhodným tónem „dnes mi během večera budete vykat, a říkat pane Matouši,” dodal a odešel z místnosti.

Podívali jsme se se Zuzkou znovu na sebe. Zářily jí oči, bylo vidět, že se těší na to, co se bude dít a zároveň se trochu bojí. Byli jsme na tom podobně. Zuzka ze sebe v podstatě strhla šaty a položila je vedle sebe na podlahu. Nezbylo mi než jí následovat. Cítil jsem se trapně, protože moje tvrdá erekce prozrazovala všechno.

Trápilo mě, že netuším, kam nás tahle cesta dovede a jestli náš vztah spíš nepoškodí. Na druhou stranu se mi plnily tajné sexuální sny a něco, co bylo silnější než já už dávno rozhodlo, že se po této cestě vydám.

Matouš byl hned zpět. Nesl sebou černý kufřík. Vytáhl z něj dva kovové obojky s kroužkem. „Doufám, že vám budou oběma sedět,” řekl a popostrčil je na stole k nám. „Stoupněte si a nasaďte si je”. Zuzka se napřímila a její štíhlé tělo se zachvělo, když si na krk nasadila kovový obojek. Obojek zaklapl s kovovým cvaknutím kolem jejího krku. Bradavky jí trčely, bylo vidět, že ji celá situace vrušuje. Stoupl jsem si také a nasadil si obojek, můj byl o něco větší a masivnější. Sklapl jsem ho kolem krku a cítil jsem, jak ho studeně sevřel. Cítil jsem palcem malou klíčovou dírku. Zdálo se, že bez klíče otevřít nepůjde.

Tenhle film začíná být hodně BDSM, pomyslel jsem si. Není to ale nakonec to, co jsme oba chtěli? Koneckonců je to jen hra, ne? Věděl jsem za dobu, co jsem Matouše poznal, že nepřekročí jistou hranici, a že když by nám něco bylo hodně nepříjemné, že tu hru stopne a neudělá nic, co by nám doopravdy ublížilo. Takže proč to toho nejít? Bude to zajímavá zkušenost ne? Opakoval jsem si, abych se ujistil a zaplašil pocit nejistoty.

Matouš mezitím vyndal dlouhé kožené vodítko, které připnul k obojku Zuzky a mě připnul těžší dlouhý tenký kovový řetěz a nechal ho viset z obojku dolů až k mým nohám jeho konec ještě mnoha články ležel na zemi. Tak byl dlouhý Cítil jsem na svém nahém těle jak studí. „Teď půjdeme dolů, něco vám ukážu.” Rozkázal Matouš. Vzal řetěz i vodítko do ruky a vedl mě a Zuzku nahé za sebou, oba vzrušené a napjaté očekáváním. Šli jsme po schodech do místnosti v podzemí. Ukázalo se, že je to prostorná potěmnělá místnost osvětlená jen tlumenými lampami v rozích a uprostřed je velká černě potažená postel. Na jedné stěně byl velký kříž ve tvaru x a v jednom rohu byla větší bedna. Překvapilo mě, že mé bosé nohy cítily teplo, kamenná podlaha byla zjevně vyhřívaná.

„Napřed ty,” zavelel směrem ke mně Matouš. „Klekni si sem” ukázal do kouta, kde byl ve zdi připevněný  masivní kruh. Udělal jsem, co mi přikázal a klekl jsem si na kamennou podlahu. Matouš mě hrubě popadl za obojek a připevnil řetěz nakrátko skobou ke kruhu. Zjevně to měl celé dobře promyšlené. Potom sebral ze bedny pouta a spoutal mi jimi ruce za zády. Popleskal mě po tváři a pak zvedl nohu a botou se dotkl mého ztopořeného údu. “Tak a teď se dívej. Tohle se ti bude líbit,” pronesl hlubokým hlasem a pak se otočil směrem k Zuzce, která bez hnutí nahá stála vzpřímeně vedle černé postele.

Stoupl si před ní a položil jí ruku na tvář. Byla celá napjatá, bradavky jí vzrušením stály. „Teď zkusíme, co všechno si necháš líbit, ty kurvičko” řekl Matouš a pleskl jí jemně do tváře.

Pak jí popadl za obojek a dosmýkal jí blíž ke mně. „Dej ruce před sebe a zápěstí k sobě” nakázal. Z bedny sundal kožná pouta a spoutal jí ruce k sobě. Odepjal jí obojek a hodil ho na postel. Potom jí přikázal, ať ruce zdvihne a teprve tehdy jsem si všiml, že na místě, kde stojí, visí od stropu připravený zavěšený kruh na provaze na malé kladce. Matouš pouta napřed odpojil a potom je zase spojil k sobě skrze kruh. Potom šel ke stěně, kde byla upevněná kladka a trochu kruh povolil. Zuzka zatím stála přímo čelem proti mě, nahá a vzrušená, její štíhlé tělo bylo napjaté a bylo jasné, že každý dotek jí způsobí rozkoš.

Matouš ji donutil trochu couvnout a překlonit se, lehkým kopnutím do jejích nohou jí přinutil se rozkročit. byla tak nahnutá směrem ke mě a visela za spoutané ruce, její malá prsa s velkými bradavkami se přiblížila na úroveň mého obličeje.

Postavil se za ní a surově jí pleskl po zadku. Zuzka vyjekla. Trochu leknutím, ale i rozkoší. Dělalo jí to dobře, potvoře.

Matouš jí sáhl mezi její dlouhé štílhlé nohy a přesvědčil se, že je vzrušením naprosto mokrá, což mi hned oznámil. „Podívej se, jak tahle tvoje kurvička teče a těší se, až do ní vrazím svýho čuráka” usmíval se Matouš.

„Těšíš se na to viď?” Řekl Zuzce a znovu jí pleskl. „Chci teď abys řekla tady Petrovi, ode dneška jsem Matoušova kurvička, chci aby mě pořádně vojel.” Při tom nepřestával Zuzce dráždit zezadu klitoris, takže ta se teď už trochu zmítala v závěsu v poutech rozkoší.

„ode dneška jsem Matoušova kurvička” šeptala Zuzka.

„Nahlas, a podívej se mu při tom do očí,” rozkázal Matouš.

Zuzka se mi podívala do očí a uviděla, že jí visím na rtech. Penis mi mohutně stál, celý ten výjev mě fascinoval a vzrušoval a zároveň ve mně vzbuzovala zvlášní pocity moje bezmocnost. Na jednu stranu mě fakt, že mám spoutané ruce za zády a jsem přivázaný ke kruhu ve zdi rozčiloval, na druhou stranu to ve mně vyvolalo vlnu zvlášního pocitu odevzdanosti a vrušení z toho, že jsem v něčí moci, za což jsem se v tu chvíli ještě styděl. Bylo to nezvyklé někomu se takhle vydat. Zuzka se mi zahleděla do očí a usmála se. „Chci aby mě Matouš pořádně vojel” řekla trochu sadisticky s vědomím toho, že mě tím jak vzruší, tak způsobí bolest. A přesně to se stalo. Naprosto mimovolně jsem sebou zazmítal, až řetěz na mém krku zachrastil.

Matouš si sundal kalhoty a objevil se jeho ztopořený penis. Stoupl si za Zuzku a nastavil si její nohy tak, aby se do ní mohl ideálně dostat. Penisem potom začal zvenku dráždit její klitoris.

„Popros děvko.” Přikázal.  „Prosíííím.” Zafňukala Zuzka.

„Teď ty.” Oslovil Matouš mě. Napřed mi to nedocházelo. Co ode mně chce? V hlavě jsem měl temno.

„Popros abych ojel Zuzku a udělal z ní svojí děvku. Dělej.”

„Prosím Matouši…”

„Pane MAtouši!” opravil mě

„Prosím pane Matouši, ojeďte pořádně Zuzku a udělejte z ní svojí děvku,” začal jsem recitovat, a připadal jsem si jako v nějakém surreálném snu. Chvilku hrozilo, že mi situace přijde příliš směšná nebo absurdní, a vrušení zmizí. Co potom? Blesklo mi hlavou.

Jenže k tomu nemělo dojít.

„Jak je libo.” Prohlásil Matouš a jedním tahem do Zuzky zabořil hluboko svůj úd. Ta vydala zvláštní zvuk, skoro zvířecí a napnula se v závěsu na provaze.

Matouš jí popadl za vlasy a začal jí zvířecky šukat. Podívaná na její obličej byla neuvěřitelná a znovu mě maximálně vyrajcovala. Řekni, „jsem vaše malá děvka” vyrážel ze sebe Matouš.

„Jsem vaše malá děvka,” opakovala Zuzka.

„Ještě nás čeká jedno vylepšení,” řekl Matouš a nepřestával do Zuzany bušit.

„Chci vidět, jak se líbáte.”

Přisunul Zuzku blíž ke mně a její obličej se ocitl téměř ve stejné úrovni s mým.

Zuzka na nic nečekala, a okamžitě se mi vrhla na rty. Její slaný jazyk si vybojoval cestu do mé pusy. Začali jsme se zuřivě líbat, zatímco jsem cítil jak se škubavě v přírazech pohybuje proti mě a její hlava sebou škube. O to zuřivěji jsme se líbali a připomínalo to naše líbání při společném sexu, až na to, že jsem to teď nebyl já, kdo v ní vzbudil tolik vášně. Vlastně jsem jí možná takhle rozvášněnou ještě nikdy neviděl, byla jako smyslů zbavená a líbala mě naprosto zuřivě, pusou plnou slin.

V tu chvíli Matouš přestal. „Dáme si chvíli pauzu a ještě to vylepšíme, děvko.“

Odešel ke stěně a úplně povolil kladku. Zuzka se sesunula na kolena a trochu vyjekla, leknutím. Matouš jí nedal čas vydechnout, popadl jí za vlasy a vrazil jí svého ptáka do pusy. Začal přirážet a Zuzka měla co dělat, aby to péro, které se dralo do jejího krku, zvládla.

Po chvilce toho Matouš nechal a s úsměvem se vrátil ke kladce. „Tak teď to bude mít ten pravej šmak,“ zahlásil. Vytáhl Zuzku za ruce zase do podobné polohy jako předtím a znovu si jí začal brát zezadu, přisunul jí hlavu k mému obličeji. Se směsicí odporu a vzrušení jsem začal Zuzku líbat. Ano, nesporně chutnala jinak, z jejích úst bylo cítit Matoušovu “čůrákovinu”. Jenže mi to nevadilo. Asi jsem vážně zvrhlík, blesklo mi hlavou. Vzrušovalo mě to o to víc.

Za chvíli Matouš přišel s dalším vylepšením. Nechal chvíli Zuzku odpočinout a přišel ke mě. Odpoutal dlouhý řetěz a připoutal ho až posledním článkem, nechal mě tak poměrně “na volno”.

„Dáme ti ochutnat něco jiného, prohlásil. Pojď po čtyřech.“ Dovlekl mě pod Zuzku a přisunul mi hlavu k její pičce.  „Tak tady máš práci,“ řekl.

Začal jsem Zuzce lízat její vyholenou pičku, hlavně naběhlý klitoris. Pohnula se, dělalo jí to dobře.

V tom se Matouš znovu přesunul za její prdelku a zarazil do Zuzky čuráka. Pomalu a pozvolna ho vytahoval a zase se do ní nořil. Rukou mě popadl za hlavu a přitáhl mě co nejblíž.

Pochopil jsem co se ode mě chce. Zabořil jsem hlavu co nejvíc mezi Zuzky nohy a pustil se do pořádné práce jazykem, olizoval jsem Matoušův vnikající úd i Zuzčinu pičku, jako nějaké zvíře, co olizuje svojí ránu.

Tohle zřejmě oba rozpálilo do největší míry. První se udělala Zuzka. Cítil jsem, jak se její svaly napínají a její tělo tuhne. Věděl jsem, že se propracovává k orgasmu. Vzdychala Pak to přišlo, vydala ze sebe mohutný sten a roztřásla se.

Matouš na chvíli přestal a nechal jí si orgasmus užít bez svého pohybu.

Potom znovu přešel ke kladce a začal jí ještě malátnou vytahovat, takže neměla na výběr než se znovu úplně napřímit s rukama nad hlavou.

Já jsem seděl se spoutanýma rukama a mokrým obličejem na zemi.

Potom opět vzal něco z bedny. Ukázalo se, že je to tuba. Máznul si z ní trochu lubrikačního gelu a začal jí bez otálení promazávat zadek.

To Zuzka nečekala a trochu se začala ošívat.

„Neboj,“ řekl jí klidným a měkkým hlase Matouš. „Zkusíme to, a když se ti to nebude líbit, přestanu. “ Anál jsme se Zuzkou ještě nikdy nezkoušeli, vlastně na to nikdy nepřišla řeč, bál jsem se, že by jí ten návrh znechutil.

Zuzka se zase zklidnila. Souložit ve stoje a do análu, to by pravděpodobně nebylo moc snadné, takže Matouš po důkladném promazání musel znovu spustit kladku. Tentokrát si Zuzka klečela na zemi. Donutil jí jemným tlakem položit hlavu na zem a zadek vystrčit vysoko do vzduchu.

Už jsem myslel, že na mě zapomněli. Jenže to by nebyl Matouš. Myslel na nás na oba.

Přitáhl mě za řetěz.

„Tady Petr si taky trochu musí užít, když tady ta jeho kurvička dostává naloženo,“prohlásil.

Vzal Zuzky ruku a položil jí na můj už bolestivě naběhlý úd. „Dělej, pohoň mu ho trochu,“ pobídl Zuzku.

Pak si k ní přiklekl. Nijak nespěchal. Napřed jí do zadku zanořil jen svůj palec, promazával ho a pohyboval s ním. Až poté, když viděl, že se to Zuzce líbí, začal tam pomaličku rvát svoje péro. Jen po kousích.

Bylo vidět, že to Zuzku sice vzrušuje, zároveň je to ale trochu nepříjemné. Místo aby mi pořádně ptáka honila, spíš ho tak svírala a zase pouštěla, jak se do ní Matoušův penis dral. Navíc měla ruku v trochu nepříjemné pozici, když u toho zároveň ležela tváří za zemi.

Její bílá štíhlá, krásně tvarovaná záda v temné místnosti zářila a její malý oblý zadeček dostával zabrat.  Na Matoušovi bylo vidět, že ho to hodně bere, netrvalo dlouho a napřímil se, trochu se prohnul a zachrčel. Naplnil Zuzky zadek svým spermatem.

Sesunul se z ní a chvíli relaxoval. Zuzka se také uvolnila, její ruka zůstala viset na mém ztopořeném pyji.

Po chvíli se Matouš probral. „Hm, prohlásil. No ještě musíme udělat něco s tímhle. Ukázal nohou k mému penisu.“ 

„Stoupni si kurvičko,“ rozkázal Zuzce. Ta to beze slova udělala. znovu jí donutil zdvihnout ruce a vytáhl jí je na kruhu do výšky. Pak mě za řetěz přitáhl k ní blíž.„Chci abys zvedla nohu, a položila mu jí na péro.“Řekl.„A udělala mu to pěkně nohou.“Byl jsem úplně na pokraji maximálního vrušení. Zuzana stála na jedné noze, a malé chodidlo její druhé nohy se dotýkalo mého penisu, dráždila mě svojí štíhlou nohou.
Matouš jí u toho zezadu objal, a začal jí kroutit bradavkou a okusovat ucho a líbat na krku.

Už jsem to nevydržel. Vzepjal jsem se a explodoval. Vystříkl jsem Zuzce i Matoušovi na nohy a na podlahu.

—–

Chvíli jsem jen tak ležel na vyhřívané podlaze a sbíral se. Matouš a Zuzka si lehli na postel a objímali se.

Pak jsme se sebrali a šli se nahoru obléci. Cítil jsem potřebu vypít aspoň sklenku, takže jsme otevřeli další láhev a po ní ještě jednu, postupně se začali bavit o jiných věcech než o sexu a když jsme zjistili, že jsme opravdu unavení, tak jsme šli spát do pokoje pro hosty.

Celý víkend potom proběhl v tomto duchu, naše hry pokračovali, než jsme museli odjet zpět do města.

Tento zážitek nás ale poznamenal. V sexu už to mezi mnou a Zuzkou nikdy nebylo jako dřív, Matouš se mezi nás zaklínil. Při sexu jsme si už oba představovali, že je s námi. Přiznali jsme si to navzájem. Nezůstalo u jednoho víkendu, začaly se opakovat se stále větší frekvencí a Matouš pořád přecházel s novými vynalézavými hrami, kterými nás překvapoval. a ve kterých já jsem byl v podřízené pozici a on si mohl užívat se Zuzkou. Tušil jsem, že mu to nebude stačit. Že se nezadržitelně blížíme k nějakému posunu. A ten opravdu nastal.

Jeli jsme zase na jeho “letní sídlo” jak to Matouš pompézně nazýval. Po příjezdu jsme jako vždy lehce posvačili a pili víno, jen tenokrát jsem já už dávno klečel nahý s obojkem vedle stolu a dostával jídlo jako pes pamlsky a Zuzka střídavě popíjela víno a jedla olivy a střídavě olizovala a kouřila Matoušovo péro. Matouš seděl uvolněně u stolu a řekl nám:

„Zítra přijede můj kamarád Cyril. Vděčím mu za jeho pomoc při jednom obchodu a slíbil jsem mu, že se mu odvděčím a že tu pro něj mám překvapení. To překvapení bude Zuzka. On o tom ještě neví. Chci Petře, abys Zuzku nechal ho svést. Aby jsi mu jí nabídl.” Ztuhl jsem a nevěděl jak zareagovat. Matouše jsme znali, ale tohle měl být někdo koho jsme ještě neviděli.

„Nechci po vás rozhodnutí teď. Uvidíme zítra. Ale rozhodně chci naší hru posunout dál. Už mě jinak trochu nudí, a mám chuť jí úplně ukončit. Tak si to promyslete. Dnes chci jít brzo spát, řekl Matouš. Nechám vás dva o samotě. A odešel.” Zuzka se na mě nejistě podívala. Tak to se nám to zajímavě vyvíjí, pomyslel jsem si.

 

Pokračování příště.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Moc pěkná povídka, těším se na pokračování

  2. Super, doufam, ze dalsi dil bude co nejdriv!

  3. Poutavé a zajímavé, líbí se mi styl psaní, ačkoliv u přeskakovaných pasáží bych ocenil alespoň několik detailů toho, co se dělo. Jinak celkově je to vzrušující a určitě budu s potěšením číst další díl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *