Petra a Tomáš – Pomsta je sladká

Jak jenom začít? Asi takhle… Jsem Tomáš 35letý majitel IT firmy. Slušně se mi daří a navíc mám úžasnou 22letou přítelkyni Petru. Lehce submisivní povahy, 166cm, 52kg, pevné dvojky prsa a dlouhé blond vlasy. No prostě kus. Jsme spolu prakticky od jejího nástupu do mé firmy kde mi dělá asistentku což jsou nyní dva roky.

No a příběh začíná po roce našeho vztahu kdy se začalo všechno dít.. Má přítelkyně totiž nastoupila na místo, kde před ní dělala má bývalá slečna Renáta. S Renátou jsme měli potíže a můžu za to hlavně já a mé poněkud zvláštní sexuální tužby. Mám kandaulistické sklony a vzrušují mě řekněme dost netradiční praktiky. No a Renáta pro to prostě neměla pochopení. Měla dost mého nátlaku na různé experimenty. No a vrcholem bylo, že jsem jí podvedl s její nejlepší kámoškou. Došlo na rozchod což je asi jasné. Ale co bylo horší? Jak s ní  mám dál pracovat? No a to je ta chyba, kterou jsem udělal. Vymyslel jsem totiž plán, ve kterém figurovala Renáta a zcizené peníze za faktury, které se našly u ní v tašce. No musela skončit, ale upozornila mě, že pomsta bude sladká.

Má nová slečna Petra je úplný andílek a tak je logické, že po chvilce co u mě pracovala jsem se zamiloval. No a ona díky bohu také. Bylo to krásné období. Bohužel kamenem úrazu se mi staly právě mé choutky. Na jednou fóru jsem totiž psal své představy a doplňoval je lechtivými fotografiemi své milé o čem samozřejmě neměla ani tušení. Bohužel se stalo, že na toto fórum se dostala i Renáta a poznala kdo je na fotkách a díky tomu začalo období její pomsty.

S Petrou jsme se po roce chození zasnoubili. A od toho dne se začala lehce měnit. Já měl dost práce a tak se chodila často bavit s přáteli, což mi nevadilo. Postupně se začala více a více vyzývavěji oblékat, a kupovat různé parádní hadříky a erotické prádélko což jsem díky mým choutkám značně podporoval a samozřejmě jí vše kupoval. Co se týče našeho sexu, tak to bylo díky její křesťanské výchově horší. Byla stále panna a trvala na tom, že naše poprvé bude až po svatbě. Jinak ale byla svolná takřka ke všemu normálnímu, ale o mých choutkách nic nevěděla. Co Vám budu říkat. Byl jsem z ní úplně vedle a tak jsem to chtěl vydržet. Co jsem ale nevěděl je to, že panna už nebyla a to právě díky dokonané pomstě od Renáty.

Jak jsem psal. Byli jsme zasnoubení a plánovali svatbu. Obřad byl samozřejmě v kostele za účasti našich rodin a blízkých přátel. A po obřadu následovala párty s překvapením, kterou pro nás zařídila kamarádka mé slečny v jejím penzionu. Co jsem ale nevěděl je to že kamarádka je má právě Renáta a že mě tam čeká opravdu nemilé překvapení. Dorazili jsme k penzionu a hned u vchodu nás čekal Luboš. Můj svědek ze svatby a nejlepší kamarád v jednom. Prý že aby to bylo ještě větší vzrůšo tak nám šátkem zavázal oči a dovedl nás do sálu. Po tom co se za námi zavřely dveře, už nebylo cesty zpět. Po sundání šátku jsem málem omdlel. V místnosti bylo velké plátno a před ním stály osoby, které byly po celý rok strůjci pomsty a já o tom neměl ani tušení.

Renáta přišla k nám a s pohrdavým úsměvem mi vlepila ohromnou facku. Pak vzala Petru za ruku, přitáhla si jí k sobě a dala jí ukázkového francouzáka. Já jen stál a konsternovaně hleděl před sebe co že se to vlastně děje. Renáta zatím dovedla Petru pod plátno a Mě zas Luboš posadil na židli a než jsem se vzpamatoval tak mi ruce přivázal vzadu k opěradlu. Renáta si vzala mikrofon a všem přítomným poděkovala za jejich účast na této skvělé párty pro novomanžele. Vzápětí vzala do ruky ovladač a spustila projektor, který začal na plátno promítat pro mě ten největší hororový film co jsem kdy viděl.

Petra na sobě měla krásné svatební šaty. Krátké po kolena s krátkou vlečkou, ze kterých vykukoval podvazek a vršek ze kterého jí vykukovala ramínka. Na plátně se objevila Renáta s Petrou. Stály v naší ložnici. Petra v nádherné fialovém krajkovém prádélku, které ode mne dostala v den našeho zasnoubení. Došla blíž ke kameře a povídá. „ Miláčku, toto video jsme s Renátou sestříhaly pro tebe aby sis uvědomil co si jí způsobil. Renáta mě totiž kontaktovala a ukázala mi co o mě píšeš na netu a co tam k tomu dáváš za fotky. Musím říci, že si mě tím neuvěřitelně naštval a měla jsem chuť se s tebou hned rozejít, a když mi navíc Renáta řekla co si jí provedl v práci, tak jsem se rozhodla, že jí s její pomstou pomohu, aby si věděl co se nemá dělat. Tak se hezky koukej“. Doufám, že si to užiješ stejně jako já a Renáta. A pak ještě obě dodaly, že doufají, že budu rád, že Petra je tak úžasná, že mi splní všechny mé tajné fantazie. A teď přijde první. Pak se začaly spolu líbat. Najednou do záběru vstoupil nahý muž. A mě zatrnulo. Byl to kluk co mě na střední šikanoval. Jmenoval se Horváth a byl to cikán jak poleno. Přišel k Petře a hrubě si jí k sobě přitáhnul a začal jí líbat. A Renáta povídá „ To je tvůj první dárek. Tvoje školní noční můra odpaní Petru ve stejný den, v který jste se zasnoubili“. Horváth koukne do kamery a říká „Ahoj srabe. Teď se koukej jak jí vomrdám“.

V tom se mi v hlavě začaly honit myšlenky na to, zda Renáta chce využít mou Petru pro realizování všech mých fantazií z onoho fóra. Některé byly totiž dost zvrhlé. A právě odpanění Petry od někoho koho ze srdce nenávidím byla jedna z nich.

Na to strhnul Petře podprsenku a stáhnul kalhotky. Hodil jí na postel a celou jí zalehl svým tmavým tělem. Ten kontrast byl neuvěřitelný. Zatím co jsem koukal na plátno, tak Petra ve svatebních šatech poklekla před skupinku v sále a začala jednoho pána po druhém kouřit za neustálého povzbuzování Renáty. Na plátně se zatím rozjela show jen pro mě. Horváth otočil Petru na všechny čtyři, bokem ke kameře a začal jí luxusně vylizovat tu její panenskou pičku. Petra sténala a prohýbala se v zádech a povídala jak se těší na její první sex s pořádných pérem. Horváth se narovnal a pomalu začal zasouvat svůj snad 20cm dlouhý úd do útrob mé Petrušky. Lehce sebou škubl, Petra vyjekla a já viděl, jak jí odpanil. Petra Koukla do kamery a poslala mi polibek zatím co se Horváth rozjel jak mašina. Koukat na to jak ten hajzl mrdá mou Petru bylo k zešílení. Mrdal jí jak kdyby to bylo naposledy. Petra Křičela a sténala a evidentně si to užívala. Pak už jsem jen sledoval neodvratné. Horváth zrychlil, vrazil tu sukovici co nejhlouběji to šlo a vystříkal mou lásku svojí mrdkou až to teklo z její prcinky ven a po stehnech dolů. Přitom jsem viděl jak se Petra rozklepala a dosáhla poměrně hlasitého orgasmu. Horváth z ní vytáhl svůj nástroj a pak jí pořádně plesknul po zadku až Petra vyjekla. Pak se k ní naklonil a zeptal se „ No tak co řekneš?“ a Petra odpověděla „ Děkuji moc pane za nádherné odpanění a vytrestání mého přítele“ A Horváth na to že z ní bude super bílá kurva což doprovodil dalším plácnutím přes Petřin zadek. Pak byl střih a pokračovalo to druhým videem. V sále zatím pokračovalo prznění mé novomanželky, která už byla na čtyřech a zezadu jí šukal můj svědek Luboš. Renáta držela kameru a natáčela pro mě další video do archivu. Na plátně se objevila Petra jak sedí v autě a někam s Renátou jede. Renáta povídá, že se Petra rozhodla, že potřebuje nové prádélko na večer na diskotéku a tak jedou nakupovat. Pak střih a jsou v obchodě. Renáta natáčí jak jde Petra do kabinky s bílým krajkovým kompletem a komentuje to, že je Petra hodně odvážná, že si vybrala zrovna toto. Pak jdou do kabinky a Petra se svléká ale vůbec za sebou nezatáhla závěs a tak jí může kdokoli vidět. A taky že jo. Když byla nahá tak kolem prošel chlap tak 50 let, malý, tlustý a plešatý. Zastavil se a kouká na nahou Petru. Ta se na něho usměje a ptá se ho zda by jí mohl pomoci zapnout podprsenku u zkoušeného kompletu. Ta měla zapínání vpředu a chlap si samozřejmě při zapínání nezapomněl sáhnout na Petřiny prsa. Petra se smála a nechala chlápka hrát si s jejími prsy.

Pak opět střih a děvčata jsou na diskotéce. Je vidět že se dobře baví. Petra má růžové minišatičky a kolem ní trsá tak pět mladíčků. Všichni se o ní otírají a snaží se Petru co nejvíce namáčknout na svá těla. Najednou promluví Renáta do kamery a říká „ Tohle bude další splněný sen. Všech pět za chvíli na záchodcích oprcá tvou Petrušku“. A to se i stalo. Zatáhli Petru na WC a jeden po druhém za neustálého povzbuzování ošukali mojí Petrušku jako nějakou děvku. A pak když byl konec, tak od každého dostala 1000,-Kč. A mě došlo, že to byla další z mých fantazií a to aby si Petra zahrála na prostitutku a nechala se za prachy opíchat. Děsil jsem se co bude následovat. A mé obavy se potvrdily v dalším videu.

Petra nahá, přivázaná ke sprše a Renáta říká. „ S Petrou jsem se vsadila, že pokud tvůj fotbalový tým vyhraje pohár, tak za odměnu dostanou všichni tví spoluhráči Petru na hraní. No a díky tobě a tvému vítěznému gólu, je tu teď Petra přivázaná a připravená pro tvé chlapce. Takže ti moc děkuji jak to krásně vyšlo a doufám, že nejsi smutný, že u toho nebudeš. Jelikož si kvůli zranění  nedohrál a právě teď ti v nemocnici rentgenují kotník tak budou kluci slavit bez tebe“ A pak do sprch začal chodit jeden můj spoluhráč za druhým a nejen, že mou Petrušku všichni ošukali, ale navíc jí dost nevybíravě osahávali, mačkali jí prsa a bradavky, surově jí pleskali po zadečku, sprostě jí nadávali a hlavně se mě vysmívali jaký krásný dárek jsem jim připravil.

Pak už to šlo ráz na ráz. Petra nahá svázaná v Renátině ložnici, a Renáta v latexovém oblečku a s bičíkem, kterým mučila mou Petrušku. Pleskala jí přes pysky, po prsou, bradavkách. Pak jí do kundičky nacpala obrovský vibrátor a přitom jí okusovala klitoris. Pak jí upevnila na bradavky a klitoris kolíčky. A nakonec jí do zadku vrazila tři prsty a drážděním ji dovedla k nádhernému mokrému orgasmu.

V dalším videu se procházela jen v modrých minišatičkách mezi bezdomovcema a nechala se osahávat a prstit a pleskat po zadečku. Pak jí jeden chytil a stáhnul k zemi a bez skrupulí jí vrazil své prašivé péro zezadu do kundy a normálně jí vymrdal a nakonec vystříkal. Renáta to komentovala slovy „ Podívej se co ta tvá kurva, musí kvůli tobě snášet“ A začala se smát a podporovala bezďáka aby tuhle kurvičku nešetřil a pořádně jí vymrdal.

Poslední video bylo z kostela, kde byla naše svatba. Petra v šatech připravená si mě vzít, najednou do místnosti vstupuje opět ten cikán Horváth. Jde rovnou k Petře a normálně se začnou líbat. Renáta to komentuje slovy „ Horváth ti přišel rozehřát nevěstu“ Petra se ochotně ohne a opře se o stůl a Horváth jí vykasá šaty stáhne krajkové kalhotky. Povídá „ Tak co ty bílá kurvo! Chceš mrdat? Mám tě vystříkat v tento tvůj úžasný den?“ A Petra jen hlesne „ Ano můj pane. Vymrdejte svou bílou kurvu v její svatební den“ Horváth na nic nečeká a vráží to své kopí do mé nevěsty. Mrdá opět jako šicí stroj a Petra heká a prosí aby jí pořádně vystříkal pro svého může což Horváth doprovází ještě rychlejšími přírazy, až nakonec vyplní kundičku mé milé svým horkým cikánským semenem. Já už skoro nevnímám. Jsem úplně na dně.

Najednou ke mně přichází Renáta a povídá „ Tak co zlato? Jaký je to pocit vidět co všechno tvá žena pro tebe udělala? A to není zdaleka vše. Během roku ošukala snad každého chlapa, kterého znáš, všechny tvé kamarády, pošťáka, rozvozce pizzy, instalatéra, toho tvého souseda rusáka, co na něj pořád nadáváš, dokonce zaučovala v sexu ty dva puberťáky co se ti vloupali do auta, kvůli kterým si dostal přes hubu od jejich otce za to že si je udal“

Doufám že si na Petrušku hrdý, stejně jako já. Podíval jsem se na Petru, která byla celá od semene a zrovna šla ke mně. Když přišla, tak se tak něžně na mě usmála a řekla. „ Děkuji ti lásko za nádhernou svatbu a doufám že si už pochopil jak se máš chovat k ženám?“ Svou otázku doprovodila obrovskou fackou a pak mě celá od semene políbila a řekla „ Pomsta je sladká“.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Druhý díl bohužel nemohu pustit ven, jelikož popisuje sex se zvířaty a figurují tam osoby mladší 18 let. Pokud animal pasáž vyjmeš a synovec bude mít >18 let, můžeš druhý díl povídky zaslat ke schválení znovu a uveřejníme bez problémů.

  2. Tak upraveno. Snad už to nebude tak kontroverzní!=)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *