Veselá zábava s Nikolou

Příběh začíná na vesnické zábavě u nás na vesnici. Byla to zábava, kde se sejde snad celé okolí, takže ani já jsem tam nemohl chybět. Jmenuji se Michal, tou dobou mi bylo 24 let, mám zhruba 173cm a díky neustálé aktivitě snad ve všech druzích sportu mám i tu postavu vysportovanou a štíhlou. Taky v hlavě nemám, doufejme vygumováno, proto o různé tanečnice nebyla nouze. Protančil jsem se až do první ranní hodiny a zjistil jsem, že jak jsem nabízel všem víno, už mi došlo, takže je třeba jít pro zásoby. Posledních pár tanců jsem strávil s už 2 roky bývalou, se kterou jsem si uměl i po tom všem moc pěkně popovídat. Měla přítele, ale jak jsem se později dozvěděl, nechala ho doma, protože se už několik měsíců hádají a vypadá to na rozchod.  Raději jsem zavedl veselejší téma a byl rád, že jsem nemusel dávat pozor na žárlivé výstupy druhých poloviček. Řekl jsem ji můj zásobovací problém a ona řekla, že mi pomůže a šlo se. Bylo to jen 5 minut cesty tak žádný problém. Vyšlo se mírně chatrným, ale zato odhodlaným krokem. Nikola se stále usmívala a na takový doprovod byl opravdu pěkný pohled. Její 21 leté štíhlé tělíčko s výstavními trojkami se dívalo opravdu se zalíbením. Vše umocňoval fakt, že měla oblečenou upnutou košili a minisukni a to vše postaveno na podpatky. Nikdy jsem nepochopil, jak tahle navenek sebevědomě vypadající žena může být za dveřmi ložnice vyzařovat v takové míře nevinnost téměř jako panna, což rozhodně nebyla.

Díky tomu, že i naši jsou tanečníci, tak dům zel prázdnotou, když jsem niky zval dovnitř domu. Už po cestě se nebránila kontaktu, tak jsem ji chytil za ruku, abych nemusel všude rozsvěcovat a vedl ji až do mého pokoje. Neměl jsem tam žádnou sedmičku, ale to ona nemohla vědět. Vstoupil jsem do pokoje a nechal jen měsíc a odraz lampy osvěcovat místnost. Zkusil jsem štěstí a otočil si Nikolku k sobě. Při polibku nebyla žádná zmínka odporu a tak jsem v tom pokračoval. Jedna ruka ji hladila záda a druhá se táhla níž až na její zadeček. Neztratil za ty roky ani na kráse ani na pevnosti. Zmáčknul jsem jí ho pevně, až s mírným zasmáním vyjekla. Každopádně ve stejném okamžiku se už i se mnou kácela na postel. Při dopadu jsem přimáčknul její tělo pod sebe. Ruka se mi hrnula pod košilí po pokožce od pupíku nahoru až k okraji podprsenky a posouvala ji výše. Jenže to už byla od Nikolky vystavěna stopka ve formě její ruky a napomenutí, že tohle už je moc, tím jejím jemným až omluvným hláskem. Jenže když s člověkem spíte přes rok pravidelně, tak už očekávání i po takové době jsou trochu dále než normálně. Neakceptoval jsem to a zkusil zahrát na jinou strunu, kterou jsem už nějakou dobu měl hlavě a teď přišla ta správná doba.

Stále jsem na ní ležel, takže nebylo nic těžkého chytit jí obě ruce a vysunut nad její hlavu. Podíval jsem se jí v tom šeru do očí. Uvědomil jsem si, že tahle blondýnka je úžasně nevinná snad ve všem, obzvláště v tom pohledu. Nečekala ode mě nic takového. Přiblížil jsem se k jejím rtům a ona mírně otočila hlavu na stranu evidentně jako ukázka vzdoru. Měl jsem aspoň blíže k jejímu uchu a spustil jsem šeptem: „Nikolko, pamatuju si, jak jsi mi kdysi opilá říkala, že bys to někdy chtěla zažít jinak, abych se tě zmocnil a dal ti to vše tvrději. Teď to dostaneš. Víš, že jsem daleko silnější, takže nějaká velká obrana z tvojí strany bude hloupá a navíc, potrestám tě za to. Teď ti řeknu, co přijde. Máme 2 možnosti, abys neřekla, že jsem tak hrozný. Rukou sjedu teď na tvoji kundičku a chvíli si s ní pohraji. Pokud bude stále suchá, budu to brát jako stopku a nechám tě jít, protože to evidentně je chyba a nevzrušuje tě to. Nebo druhá možnost, když ti tu tvoji pičku projedu jak předpokládám ucítím, že pořádně vlhneš, vezmu si tě celou“. Aby ty slova mohla navnímat a poslat signály do celého těla, udělal jsem pomlku a zpomalil v řeči: „Pořádně ti ji vyprstím a pak ti vyšukám mozek z hlavy. Vyšukám tě tak, že tě bude slyšet, jak hekáš až na place.

Jak jsem říkal poslední věty, viděl jsem, jak se jí zorničky rozšiřují a němě otevírá pusu a nevěřícně třeští oči. Nebyla schopna slova. Využil jsem jejího omámení a ze stolku vzal izolepu, která se mi právě nesmírně hodila. To už se ale zvedala a  jakoby nevěřila, co jsem ji teď řekl. Jenže já ji znovu zachytil a znovu přišpendlil na postel. Ozval se zvuk pracující izolepy, která Nikolce spojila obě ruce nad hlavou. Bylo to v takové rychlosti, že se téměř nevzpouzela. Na druhou stranu šlo do tuhého a poprvé k sobě přišel její hlas. V tom tichu bylo slyšet slabě, jak říká: „Míšo to ne, tohle určitě tak nebylo, to jsem já neřekla, to to nesmíš přece“.

Plán zněl jasně a její protest jsem nebral vážně. Vedle postele jsem měl tenkou mikinu, kterou jsem použil jako roubík a rukáv ji vtlačil do úst, abych ukončil jakoukoliv diskusi. Celou vahou jsem ležel na mírně rozevřeních a vzpouzejících se nohou a jedna ruka ji přidržovala zaizolepované ruce nad hlavou. Díval jsem se jí přímo do očí. Bylo v nich zřetelné, jak netuší, co dělat. Cítil jsem její tělíčko se pode mnou snad vzrušením snad strachem třást, ale nezmohla toho nic. Má ruka si to po povolení jednoho knoflíčku riflové minisukně v rozkroku už razila cestu pod její kalhotky. Jel jsem přes jemnou pokožku až po evidentně čerstvě posekaný trávníček dolů. Škubání zesílilo, protože tušila, že jsem neříkal nic do větru, ale naopak plním vše, co jsem řekl. Stejně i její ruce dávají vše do boje. Bohužel pro ni je rozdíl svalů a 20 kil nezanedbatelný a tento boj má už předem prohraný. Její vykulené oči mě prosili o zastavení, stejně jako ústa vydávala mumlání, ale to už já byl na štěrbince. Popravdě mi nikdy neřekla, že to chce pořádně tvrdě. Spíš jsem si to myslel, ale tenkrát jsem na to vyzkoušet neměl koule.  Risknout tímto směrem ve smyslu, že tichá voda břehy mele a jak jsem postupoval po milimetru níže tak jsem k mé radosti opravdu na vodu narazil.

Nikolka byla vlhká. Hned, jak viděla můj vítězoslavný úsměv svým pohledem prozradila, jak moc se stydí, že její tělo nereaguje, jak by sama chtěla. Usmál jsem se jí do očí: „Takže ty to nechceš? Nesvrbí tě kundička?  Tvoje kundička mi právě říká, abych tě pořádně protáhl, tak jdeme na to“ a při vyslovení posledního slova jsem spojil dva prsty a vsunul je plynule do nitra té mokré kundičky. Nebyl jsem s Nikčou zvyklí, že by až takto tekla. Používal jsem většinou lubrikant nebo sliny, ale v téhle chvíli jejího mazu bylo dostatek. Nečekané vsunutí bylo znát na tlumeném vzdechu do rukávu, co měla v puse a úplnému otevření očí. Vplul jsem do ní, jako namydlený, bez známek jakéhokoliv odporu. Hned od začátku jsem si nehrál na gentlemana a jezdil jí v kundičce pořádně zostra. Vzdorovité kolíbání ze strany na stranu ustávalo a bylo nahrazené posouvání její hrudi nahoru a dolu, tím jak se snažila vydýchávat to rychlé přirážení mých prstů až nadoraz. Ze začátku se snažila bránit nohama, které mačkala k sobě, ale to naopak znásobilo tlak v její pičce, protože šlo vidět, že tohle je přesně ta nota, kterou nezažila a která ji vynáší do výšin, byť zatím jejího těla. Stále jsem ji hleděl do očí a všímal si, jak začíná občas přivírat oči. Zvuk pravidelného mlaskaní jejího pohlaví bylo božské. Nevím, jestli mě něco někdy takto rajcovalo. Už moje celá ruka byla potřísněna jejím milostným sekretem, jak tekla. Mezi nohama jsem měl koleno, protože je měla už poddajně od sebe a pomalu se hlásila její levá noha, která se při orgasmu vždy třásla. Tahle chvíle přicházela evidentně. Hlava jí lítala ze strany na stranu a tak jsem se jí přisál na krk pro zase o něco více umocněné znehybnění, ale také znásobení jejího vzrušení. Využil jsem totiž svých zážitků z dřívějška, že například i na krku byla nadměrně citlivá. Bezvládnost těla oznamoval příchod něčeho velkého, takže jsem na chvíli přestal pracovat na jejím pokladu nejen proto, abych ji napínal déle, ať se jen tak jednoduše neudělá, ale i abych se natáhl ještě jednou po izolepě a její slepené ruce tak mohl navíc přikurtnoval ke dřevěnému rámu postele. Navíc jsem ji strhl mini i s kalhotkami. Než se dostala k sobě, uvědomila si, že měla nějakou malinkatou možnost se vyprostit, ale ta byla pryč.

Byla ještě více omezená, bezmocná a já měl obě volné ruce a mohl si hrát s tímto luxusním tělíčkem. Posunul jsem ji nohy více dolů, ať natáhnu její tělo a ukáže se mi tak v celé kráse. Obzvláště prsa se přizvedla a vybízela tak ještě více k polaskání. Bože, to je pohled. Škubala nohama už mírněji spíše pro čest její nevinnosti, protože cítila že moje zakleknutí ji nepovoluje téměř žádný pohyb. Rozepnul jsem všechny knoflíčky košilky a k mému potěšení jsem mohl jen uvolnil zepředu se odepínací, teď už zcela zbytečnou podprsenku a nechal vykouknout její prsa do přítmí pokoje. Vykoukla na mě krásně bílé pevné trojky, jak si je pamatuji. Nic na kráse nebylo ztraceno a díky létu a jejímu opálení krásně kontrastovala s pokožkou.  Jak jsem měl obě ruce volné, tak jsem oběma obkroužil prsa a přimáčkl je k sobě. Tahle hra mě opravdu bavila. Hladil jsem je a mačkal až k bradavkám jako odměnu a znovu se zpět s jednou rukou sunul k vyholenému pokladu níže. Cítil jsem, jak se jemně chvěla, když jsem si prsty znovu našel cestu do jejího nitra. Rezignovala na obranu a přivřela mírně útrápené oči. Teplo, které z ní vycházelo, spolu s velkým množstvím šťáv bylo spalující. Prozrazovalo, co se v ní děje, takže nemusí ona sama nic říkat. Stejně tak nemusím já říkat, jak mi po celou dobu stál vzrušením z celé této scény. Při obkružování prsou a znovu nalezenému rytmu přirážení prsty do Nikolky jsem se natáhl k jejímu uchu a šeptl: „Ty jsi pořádně nadržená kurvička, že?“  po této větě jsem ji stisknul bradavku a co nejvíce přirazil. Vytřeštila oči a vykvikla, víc stejně nemohla. Nabírala znovu to stejné grády, protože jsem udržoval přirážení na sice průměrné frekvenci, ale zato do maximální hloubky, co to šlo. Za tuhle snahu jsem byl odměněný, protože znovu přicházelo to chvění nohy. Vždyť to trvalo jen pár minut a znovu její vzdechy do rukávu nabíraly na obrátkách. Znovu jsem na ní zašeptal: Na něco jsem se tě ptal. Chceš to ty nadržená kurvičko, že? A přidal na už tak důrazném prstění. Otevřela oči a prosila mě skrz pohled, ať toho nechám, protože jsem z ní dostával, co ona nechtěla nechat vyplout na povrch. „Ptám se naposledy Nikolo. Chceš to ty nadržená kurvičko, že? Zakývej pořádně hlavou“. To rozrajcované tělo poslalo signál a ona pokývala na znamení souhlasu. V očích bylo všechno. Stud, vzrušení, napětí, očekávání a hlavně nadcházející orgasmus.

Takové uvolnění jsem, ale neměl pro ni v plánu. Jak to začalo být hraniční, nechal jsem všeho a vstal, rozepnul si pásek a pomohl tak dolů nejen kalhotám, ale i slipům, takže můj 17 cm bojovník vystřelil na světlo světa a směřoval si to přímo k mojí „oběti“. Znovu nečekala, že v jejím finále všeho nechám a jako by se probouzela z mrákot. Ještě jsem odhodil košili a podíval se na tu kopu neštěstí, jak se snaží rozdýchávat další stopku. Vidím stoupající a klesající bílá ňadra a její orosenou kundičku, která se leskla až ke mně. Při drobounkém procitnutí z mlžného opojení si zkřížila nohy ostychem, protože uviděla můj lačný pohled. Cítil jsem znatelně pulzovat mé srdce, jak pumpuje krev tělu, co to dá, i když mi pocitově připadalo, že krev soustřeďuje spíše jenom do spodní části mého těla. Netrvalo to ani 15 sekund a už jsem nahý rozevíral ne tak pracně štíhlé nožky a vtlačil znovu koleno k její mušličce a cestoval rukou po jejím těle. Samo sebou jedna ruka si to zamířila hned k pičce a dala se zpracovávat klitoris, který se jí nádherně zvětšil a bylo tak snazší ho zpracovávat. Znovu jsem nepoznával tohle tělo, protože to bylo, jako bych ji nedal pauzu a tělo se rozjelo v míře vzrušení téměř ve stejném bodu, kde jsem před chvílí opustil. Mumlání do „roubíku“ bylo dost a tak jsem ji do ouška řekl: „Nikolo, teď ti to vyndám z pusy a ty nebudeš mluvit, křičet, nic, protože za prvé tě stejně nikdo neuslyší a hlavně bych tě musel potrestat a to věř, že nechceš“.

Upřímně řečeno taková nátura nejsem, abych ji byť jen zkřivil vlas, ale za tuhle krátkou dobu jsem jí prakticky vyvrátil všechny předpoklady, co o mě měla, tak co by nevěřila i tomuhle. Možná jsem ji teď i morálně dal alibi, že měla důvod mlčet a nepřicházela tak vnitřně o svou nevinnost. Všechno se to dělo při koncertě mé ruky na její klitoris tak možná i mlčenlivost byla umocněna i tímto faktem. Kdo ví. V tu chvíli jsem tenhle rozbor, ale rozhodně nedělal. Cítil jsem chvění jejího těla a dal pusu. Byla vzrušená, takže jsem už pociťoval, jak její jazyk spolupracuje. Znovu jsem zapojil její hlavu a pošeptal: „ Cítíš, jak se mi péro tře o tvoji nožku nikolko? To za chvíli bude v tobě jezdit, jestli mě o to hezky poprosíš.“ Ruka mě bolela, ale já přeskakoval z mrouskání se s nabobtnalým klitorisem a vrážením do tekoucí kundy. Ta občas zapulzovala, když jsem ji projížděl. Její oči měla na mě upřené a říkala: „Míšo, prosím tě, ne.“ Měla pravdu, takto jsem to nechtěl také.  Vsunul jsem mezi její nohy i druhou a rozevřel jí je do praku, nepřestávajíc zpracovávat v tuhle chvíli její bod rozkoše. „Míšo, tohle se nemá dít“. Jenže se to dělo a já se přibližoval penisem k její kundičce. Přehrnul jsem si předkožku a přiložil ho k ústí téhle uslintané krásky. Už nevibrovala jen její noha, ale i celé tělo. V této pozici jsem zůstal nehnutě. Ruka na klitorisu jela stále svou. Stejně tak prsa nebyla zanedbávaná a hnětla ty její zázraky. Tohle celé trvalo nekoných pár minut. Oči měla plná vzrušení a studu, že tělo ovládá ji.  Než jsem ji stihl něco říct tak na mě potichu třesoucím se hlasem promluvila: „Tak už to udělej“. To byla božská mana pro mé uši. Vítězný okamžik byl zde. Pověděl jsem ji:“Řekni, že jsi kurvička a prosíš, abych ti tu tvoji nezbednou píču ojel“. Nechápu, jak to dělá, ale nejistě se usmála, zároveň i zastyděla a to všechno v jednom pohledu. „No tak, co jsem řekl?“. Na to už mi reagovala, protože jsem ji znovu probral stisknutím bradavky a vysoukala ze sebe: Prosím, chci, abys mě pořádně ojel Michale“ Když mluvila tak zavřela oči, ale už to nebylo řečené až tak potichu. Tohle jsem netušil, že od ní někdy uslyším, ale bylo to tu. Můj žalud se na její popud pohnul a razil si cestu jenže jen, co špička byla drobounce nasunutá do ní jsem se zastavil znovu a oslovil ji“ Tak a teď se napíchni sama Nikolko. Chceš to přece ne?“

To už jsem viděl, že jí můžu říkat všechno a ona poslechne, protože její tělo jí jasně přehlasovává a ona se sama svázanýma rukama opřela o rám postele. Viděl jsem, jak se jí břišní svaly dávají do práce a její závojíčky se nasouvají na můj penis, který mizí v té nádheře. Vidět zatnuté celé její tělo jak se snaží nabodávat, co to dá, aby byl uchlácholen její chtíč, bylo neskutečné. Rám postele byl naštěstí pevný, protože bylo vidět jakou silou na něj tlačila Nikola. Na krku jí po čase vyběhla žíla pří vší té snaze uspokojit tělo. Břišní svaly měla vyrýsované jako nikdy, jak cílila pomoci celému tělu se nasouvat na moje péro nahoru a dolů jenže to nebylo úplně to pravé ořechové. Její svázání jí omezovalo a nedovolilo se napíchnout až nadoraz. Takže jsem viděl pod sebou zmítající se tělo lačnící po uspokojení. Reagoval jsem na to a zvolnil práci na klitorisu a prsou aby vše nepřišlo brzy, ať si to pořádně vychutná. Zmar mísící se se vzrušením v jejich očích byl omračující v této situaci. Můj nastavený penis si celé tohle představení užíval. Užíval si, jak se při nabodnutí kundičky celá nádherně obepnula okolo a pulzovala. Při každém násunu mi ho obalovala znovu a znovu dalším sekretem, kterého bylo snad nekonečno. Mohl bych být v ní takto celé věky, jenže to Nikolka nechtěla. Chtěla dojít už k vrcholu. Prosebně se na mě to nevinné stvoření znovu po minutách marné snahy a řekla jednoznačně a nahlas: „Míšo, vyšukej mě, jinak se zblázním, splním všechno, co chceš, prosííím“. Ač překvapen jsem zůstal nad věcí a vypustil jsem ze sebe obyčejné “Dobrá, tak to ukaž“ a vzepjal jsem se a dosedl na její nahý hrudník. Měla tak moje péro nachystané před svou pusou tak, že se jí můj lesklý žalud tře o rty. Podívala se nahoru. Přímo do mých očí a předklonila se, aby mohla schovat celé moje péro do své pusy. Bylo krásné sledovat takovou kočku, jak pracuje přesně podle toho, co ji řeknu.

Nejsem barbar takže, aby i Nikola nebyla zanedbaná, nahnul jsem se a zašmátral za sebe, až jsem našel opuštěný klitoris a obhospodařoval ho mezitím, co se snažila ze mě vysát všechny tekutiny. Pusou dýchat nemohla, takže z toho všeho funěla jako parní stroj a polykala mi ho téměř až po koule. Už se nesoustředila na mě, ale na co nejrychlejší tempo kouření. Bylo zřetelné, že se mě snaží dostat do bodu, kde je ona, abych se i já přestal ovládat a udělal jí to. Podotýkám, že se jí to touhle snahou velice dařilo. Já taky nezahálel s prací na jejím klitorisu a tlačil a manipuloval ho ze strany na strany, jak to šlo. Citlivost necitlivost. Funěním mi dávala znát, že je na pokraji kolapsu. Stejně jako její orosené čelo ukazovalo s jakou vervou do všeho jde. Tohle bylo už i na mě moc. Ve vteřině jsem jí ho vytrhl, až se ozvalo mlasknutí z našpulených rtů. V době, kdy jsem obě ruce měl už pod zadečkem, který měla zatnutý a tudíž pěkně pevný, jsem spatřil, jak otevřela oči, ze kterých bylo vidno, jak je omámená a vzrušená. Jenže vzrušení vystřídalo ve chvíli překvapení z toho, jak si můj penis rychle našel její připravenou kundičku a hned na první dobrou si to prodral až na dno. Z Nikol vylétl sten, který jsem bral jako startovní výstřel. A znovu. A znovu jsem přirážel. Oči měla v sloup vyvrácené a vypouštěla ze sebe do každého přírazů Oooh – oooh – oohhh. Sílou přírazu jsem o něco posunul její tělo nahoru, jenže matrace mi jí vrátila, takže mi pomáhala při razanci jí opravdu tu pičku vyšukat jak jsem slíbil na začátku. Všechno, co tomu předcházelo, její tělo dohnalo k orgasmu během pár přírazů. Já jsem byl ještě v polovině, takže jsem z první linie stále přirážejícího slyšel její už plynulí sten, který až rval uši. Její dlouhé blonďaté vlasy byly rozevláté. Po jejím čele stékala už několikerá kapka potu stejně, jako i tělo měla sexy orosené, jako kdyby právě dobíhala maraton. Chytil jsem ji pod krkem ne až tak silně ale, abych umocnil její pocit oběti. Podařilo se mi to, protože reagovala dalším nevinným pohledem oběti. Břišní svaly měla zatnuté už neustále, protože tím cítila více přírazy mého těla. Její tělo bylo až bych řekl v křeči a cukalo se v posledním tažení. Kundička ji pulzovala a stahovala se kolem mého kůlu. Takový vrchol jsem s ní nezažil. I když už opadal na polovinu třes jejího těla, já do ní stále bušil. Už to přicházelo i na mě. Promazání mi pomáhalo se dostat na opravdu extrémní rychlost při, ne zase tak velkém dráždění jako když by byla suchá. Její pička mlaskala a mé koule stejně tak při nárazu do zadečku. Ruka mi ze zadku znovu zabloudila na ňadro. Jenže jak jsem ji ho stisknul pořádně, tak jsem si navnímal další vlnu, která jí přichází. Podíval jsem se nahoru a okolo ruky, kterou jsem měl stále okolo krku spíše na efekt, nebyla už jen jedna žíla, ale celá partička žil jak Nikola zatínala tělo. Třásla se jako osika. Zatínala i ruce až jsem se bál alby skelet postele nevyrvala. V prsou se prohnula tak, že ležela jen na lopatkách a zadečku a tělo bylo odhazováno přírazy mého válečníka. Bylo to takové extrémní vypětí těla, že jsem se i chvíli bál, aby se jí něco nestalo, jenže to už vybuchla v dalším ohromném orgasmu. Její kunda mi ždímala tak penis takovými stahy, že jsem stihl do ní jen 2x zaplout a už se moje várka drala na povrch. S mlasknutím jsem vyjel z Nikoly a nechal první salvu semene vstříknout na pravé prso a další končily na bradě, vlasech a nose. Vibrace jejího těla byla stále zřetelná. Prsa se jí nadýmala do výše a zase padala.

Oči měla zavřené a hluboce oddychovala na pohovce. Pod nahým tělem byla přímo kaluž její milostné šťávy a stále z ní ještě vykapávala. Takhle zřízené tělo a zároveň uspokojené jsem ještě nikdy neviděl. Mé tušení, že se jí to bude líbit, bylo splněno více jak na sto procent a mé ego bylo vyneseno do výšin. Teď ještě vymyslet jak jí dát do pořádku ať se můžeme znovu zapojit do kolektivu na zábavě. Myslím, že to dnes s takovou nepůjde.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Top poviedka, dobrá poviedka, ktorú som si mohol prečítať. Po dlhom čase som našiel dobrú poviedku,co sa týka tématiky. Mohol by si napísať aj dáke pokračovanie, ako to pokračovalo ďalej, ak niečo bolo ešte potom.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *