Výjimka potvrzující pravidlo

Moje žena Lenka je učitelka. Učí na Obchodní akademii biologii. Známe se už 7 let a manželé jsme rok. Já se jmenuji Milan a jsem o deset let starší než Lenka.
S Lenkou jsme takoví volnomyšlenkářští. Už na počátku jsme si řekli, že budeme spolu, ale náš vztah bude takový volný. To platí i o našem manželství. Prostě já jí nebráním mít milence, ona mě zase milenky. Dokonce moje přítelkyně Míša je Lenčinou kamarádkou a bývalou spolužačkou z gymplu. Já toho jejího Romana, kterému je 20 také znám.
Kdysi jsme si stanovili, že do našich paralelních vztahů nebudeme tahat city, že to sice nebudou partneři jen na sex, ale spíš takoví kamarádi či kamarádky s výhodami s nimiž půjdeme třeba na večeři, do kina, na plavečák nebo jen tak na procházku po městě a na nákupy, ale že vše má svoje hranice a do svého rodinného soukromí nás dvou s Lenkou je prostě nepustíme. Třeba na dovolené jezdíme s Lenkou zásadně sami a ani je příliš netaháme k nám domů, už kvůli drbavým sousedkám. To víte, bydlíme ve 3+1 ale v paneláku. To, že občas má Lenka někoho, zpravidla studentku, na doučování, čímž si přivydělává, to už si lidé z baráku zvykli. Ale kdybych chodil s Michalou k nám sám, to by bylo keců… Když k nám přijde sama a žena je doma, třeba na pokec při víně, nevadí. Když přijde Roman na podobné a já jsem doma, tak také nevadí, ale jak říkám, snažíme se být opatrní a tak na sex používáme buď byty našich partnerů (oba jsou sami) nebo hotel někde za městem popřípadě prostě v teplém období i přírodu. Musím se ještě zmínit, že Lenka je také tak trochu bi. Ony právě s Míšou, když byly obě na gymplu něco spolu měly.

Také jsme si s Lenkou kdysi řekli, že sex s našimi partnery jen přes kondom, abychom se vyhnuli problémům. To jsme se snažili vždy respektovat, jenže někdy výjimka potvrdí pravidlo!

Ještě dlužím popis svojí Lenky…Ona je 178 cm vysoká, myslím, že má 80 nebo 82 kg, to nevím přesně, je taková plnoštíhlá, má širší boky, větší zadek, širší stehna, prsa trojky a má delší přírodně zrzavé vlnité vlasy. V obličeji je hezká a obléká se tak nějak žensky a decentně, tedy kostým, sukně a halenka nebo šaty.

Ten den jsem našel doma maželčino pouzdro s občankou a řidičákem. Ona jezdí malým Toyota Aygo a tak aby neměla problémy, kdyby ji náhodou stavěli dopraváci, rozhodl jsem se, jk budu mít cestu kolem Obchodní akademie, tak jí pouzdro s doklady zanesu.

Bylo už po odpoledním vyučování, škola byla otevřená, odcházely poslední studentky a studentíci a tak jsem bez problémů vstoupil a šel po schodech do druhého patra, kde je manželčin kabinet.

Šel jsem zamyšleně po chodbě a nic netušíc jsem vstoupil do jejího kabinetu. Na stole ležela Tereza, jedna ze studentek ze 3. ročníku, kterou jsem znal, protože byla asi dvakrát u nás doma na doučování. Měla vyhrnutou sukni a mezi jejími docela svalnatými stehny byla zabořená zrzavá hlava Lenky. Byly tak zaujaté samy sebou, že si mě nevšimly. Chvíli jsem je fascinovaně sledoval. Kalhoty mi byly stále víc a víc těsné, tak jsem rozepnul poklopec, vytáhl péro a začal si dělat dobře. V tom si mě všimla Tereza a vyjekla.
Lenka zvedla hlavu a úplně v klidu se zeptala: „Jé, co tu děláš?“ Bradu měla uslintanou od lízání a rukou dál hladila odhalené stehno.
„Co já tu dělám? Spíš co tu děláte vy dvě?“ opáčil jsem na oko káravým tónem.

„No my tu nejdřív měly doučování, ale krapet se to zvrhlo“, řekla mi na to moje žena.
„Krapet jo? A proto jste ani nezamkly dveře?“
„No jo no, stalo se to rychle. Přidáš se k nám? Koukám, že máš něco, co by se nám mohlo hodit“,
pronesla Lenka.
„Gentleman vždy rád pomůže ženám v nouzi,“
zavtipkoval jsem. Otočil se a zamkl dveře.
Můj ocas už byl v pohotovosti, tak jsem popošel až ke stolu. Zblízka jsem si mohl prohlédnout vyholený klín s malým proužkem blonďatých chloupků na podbřišku. Sice tuhle plešatou módu moc nemusím, ale svolná kunda se neodmítá kvůli pár chlupům. Nakonec i já jsem fousatý a dlouhovlasý…
Tereza byla poněkud rudá a poněkud rozpačité z mojí nečekané přítomnosti, ale já toho nedbal a po kouscích jsem smáčel žaluda v její mokré kundě a pomazával si ho její rosou. Nejsem přece barbar, abych do ní šel hned nasucho. I když ona ta holka byla už dobře promazaná díky předchozí péči mojí ženy, takže to šlo rychle. Pomalu jsem ho do té osmnáctky vtlačil až po koule. Blaženě vyhekla. No jsem silnější a tak měla hned moje břicho na svém. Začal jsem přirážet a štíhlé Terezino tělo mi vyšlo naproti. Držel jsem jí za boky a ona se mi lýtky zachytila na ramenou. S každým mým přírazem jsem jí zlehka atakoval dělohu a ona s každým mým kontaktem s jejím děložním čípkem polohlasně zaochkala a prohnula se v zádech jako luk. Lenka jí vyhrnula tričko a osvobodila z podprsenky hezké kozičky dvojky. Hned se přisála pusou na ednu z bradavek a druhou žmoulala prsty.  Baše pohlaví, mé a Terčino,  vydávaly mlaskavý zvuk.Tereza hekala vzrušením a zrychleně oddychovala námahou S Lenčinou pomocí se udělala.Najednou začala mít takový napjatý ksichtík oči v sloup, celá se chvěla a sípavě ze sebe vydávala takové to: „Jóóóó-óóóó!!!“ a její kundní svaly mi ho začaly svírat. Tohle se nedalo vydržet, tomuhle se nedalo odolat. Prostě jsem ho do ní co nejvíce nacpal a začal do ní bezohledně semenit.

Když jsem se udělal až do poslední kapky, vytáhl jsem ho ale protože mi úplně z té situace neklesl, obešel jsem psací stůl, Lence vyhodil sukni až do pasu, stáhl jsem jí kalhotky a začal ji prstit vně i uvnitř už tak zvlhlé kundy. Ještě se trochu rozkročila, aby mi to usnadnila a s pusou plnou Terčina prsa začala kňourat slastí. Stála u stolu se svůdně prohnutými zády. Tomu pohledu se prostě nedalo odolat. Lehce jsem se rozkročil, abych srovnal výšku, uchopil jí za boky a strčil jí ptáka mezi stehna. Ocas se mi už skoro zase zotavil a tak jsem si vysvlékl kalhoty a slipy ke kolenům pak ho prostě do své ženy živočišně zarazil, až udělala: „Hmmmmm!!!“
Já na nic nečekal a bušil jsem ocasem do ní, zatímco Lenka vrtěla zadkem. Pusou stále plenila Terezino prso, druhé jí hnětla v ruce a druhou rukou jí divoce prstila, takže hekala i Tereza.
Kroužení zadku se změnilo v křečovité chvění.
 „Mrdej, pořádně jí tu píču mrdej!“ řvala na mě Tereza, zatímco Lenka jí prsty divoce dráždila poštěváček. Slovník slečny studentky mě sice trošku zaskočil, ale poslušně jsem přirážel.
Sténání obou nabralo na intenzitě. Moje břišní svalstvo však začínalo protestovat proti nezvyklé námaze. Naštěstí mě vysvobodil její mohutný orgasmus. Křečovitě sevřela stehna a hýždě a s nimi také poševní svaly a trhala sebou v opakujících se záchvěvech.  Prohnul jsem se vzad a bezmyšlenkovitě jsem se hnán svým samčím instinktem vysemenil i do své ženy.Tiše kňourala rozkoší.
„Ty jo, to byl mrd,“ ohromeně vydechla Lenka. „Doufám, že ti zbyly síly a zvládneš mě takhle vyšukat ještě jednou,“ žadonila roztouženě.

„Uvidím, co zvládnu. Dáme si to na pejska?“ řekl jsem
Poslechla a zaklekla na čtyři. Předklonila se, položila hlavu na zem a vyšpulila na mě kundu. Přiklekl jsem za ní, prohrábl rezavou houštinu několikrát prsty a potom zasunul čuráka dovnitř. Přirážela jako divá. Její prdel narážela na můj klín jako buchar. Trošku vzpamatovaná Terka, která si klekla k ní. Na ještě chvějících se stehnech od slabin dolů se jí leskly mokré cestičky mého spermatu i jejích šťáv. Drsně mačkala houpající Lenčiny kozy. Tempo přirážení se zpomalilo, až nakonec jen vrtěla zadkem nahoru a dolů, napíchnutá na můj rožeň. Sevřenými prsty si rychle kroužila po poštěváčku. Několikrát mě nehty sekla nevědomky přes zasunutého ptáka. Po několika mých krátkých šťouchnutích se konečně dočkala orgasmu. Její projev nebyl tak bouřlivý, jako ten první před chvílí, přesto si tu rozkoš plně užila.

Já stále přirážel a nezadržitelně jsem opět stoupal k vrcholu.
„Úúúúú…uuuž… buduuu,“ hekal jsem. Můj výstřik opět zasemenil Lenčina rodidla.

Kundou mi svírala ocas jako ždímačka a tělo se chvělo v orgastické extázi. „Nááá-dhe-ra. Tohle jsem potřebovala už fakt dlouho,“ předla po odeznění orgasmu spokojeně.

Zdálo se tedy, že jsem vyhověl. Hodina doučování skončila k naprosté spokojenosti nás všech.

„Musím už letět,“řekl jsem, když jsme se dali jakžtakž do pořádku a pooblékali. „Ne že tu budete zlobit,“ zahrozil jsem ještě naoko přísně.

„Já už taky hned půjdu, paní profesorko,“ hrála si na vzornou studentkuTereza.

Odcházející holčina ke mně přistoupila, vytáhla se na špičky, vtiskla mi pusua strčila ruku na kalhoty do rozkroku.

„Ona snad nemá nikdy dost,“ pomyslel jsem si.

Spiklenecky na mě mrkla a svůdně pohupujíc zadkem odplula z kabinetu. Měla na sobě modré džíny, bílý top a musím říct že jí to docela slušelo, v duchu jsem si říkal že to co nemá v hlavě jí bohatě vynahrazuje její tělo.

„Ty vole, Milane, tys to do nás do obou pustil…!? Do Terezy sice jen jednou, ale první výstřik bývá nejplodnější… Ta holka nic nebere jako já…. A do mě si semenil hned dvakrát !“ řekla mi manželka vyčítavě. „Jestli si oplodnil mě, protože já mám zrovna plodný dny, no dobře, jsem tvá žena, tak bychom měli mimčo, ale co když jsi udělal dítě i Tereze…mojí studentce?“

„No co, však ona si poradí… Neříkej, že nemá žádného kluka?…“, zasmál jsem se a vypadl z manželčina biologického kabinetu.

 

 

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *