Výlet do Paříže – 2.díl

Ráno přichází brzy a na tvrdo. Probírám se s pocitem ranní erekce. Není to však po snu, nebo nějakých představách. Je to, kvůli Danušce. Leží pod přikrývkou a usilovně mi kouří ocas. Za použití zubů a jazyka i rtů. Odkrývám nás a hladím ji po vlasech. Stáčí ke mně zrak a tak mne zdraví, aniž by ho musela vyndat z úst. Přemlouvám ji do sprchy a po dlouhé době, kdy zpívá do mikrofonu, se nechá přesvědčit.  Jdeme spolu. Vzájemně se mydlíme, a hřejeme pod sprchou. Pokouším se do ni zasunout, ale nedovoluje to. Až po návratu do pokoje si lehá na záda a říká:

“Pojď do mně teď, tam mi to připadlo nečisté. Máš li ještě chuť.“  Odůvodňuje a čeká. Jdu kni a prohlížím si její ochlupenou kundu. I tam je trochu blond. Dana roztahuje nohy a sleduje, jak ji studuji. Prsty ji roztahuji pysky a nahlížím dovnitř. Jazykem ji projíždím a strkám ho dovnitř, co nelhlouběji. To se ji velmi líbí. Nastavuje mi ji stále a stále.Zasouvám do ni tedy dva prsty a hledám bod G.  Nacházím, a tlačím na něj dosti brutálně. Dana heká a nepravidelně dýchá. Držím prsty tam, beru místo mezi stehny. Pak náhle vyndávám prsty a brutálně do ni bořím tvrdý penis. Naříká a skučí. Buším s ním v ni až do chvíle, kdy to s ní opět cvičí. Prohýbá se v zádech a třese se po celém těle. Jde mi naproti a z kundičky ji teče vodopád sekretu. A právě teď to bere mne. Jeden příval za druhým ji navštěvuje v kundičce. Dana se snaží vše pojmout, ale nedaří se ji to. Část semene vytéká ven na prostěradlo. Nechává mně dokončit ejakulaci. Má to za sebou a opět vyžaduje klid a ptáka v sobě.

„Oh, tohle umíš, to se musí nechat. Seš můj objev sezóny.

Náhle někdo ťuká na dveře. Dana bez ptaní křičí: „Sakra, ještě né, nejsem hotová.“  A vztekle vstává.

Myjeme se u umyvadla a potom odmykáme. Oba od vedle na nás čekají. Jdu do svého a Jiří hned zjišťuje, jak to proběhlo. Neříkám nic, zatímco on se potřebuje pochlubit. Prý čtyřikrát a ještě by chtěla. Nabídka nestačila poptávce, jak řekl.

 

Po snídani nás opět vezou do centra. Rozcházíme se a celý den brouzdáme po památkách. Celý den pozoruji, že děvčátka se nás straní. Nevedou se za ruce a jsme vedle nich jako pouhý doprovod. Večer je všechny zvu na večeři. Dobře se bavíme, ale Dana má ke mně odstup. I Jiří si stěžuje.

Jdeme spát.

Budí mě opět škrábání. Tentokrát dělám, že spím. Jirka otvírá a venku stojící Hana mu něco drmolí. On se sbírá a kráčí pryč. Hana zavírá dveře zevnitř a cpe se ke mně pod deku. Je mi to jasné, ale nemohu pochopit tu výměnu. Rychlou a bezproblémovou. Mozek mi na to nestačí. Přemýšlení o tom mi ruší Hanďa, neboť ze sebe svléká vše, co má na sobě. Hází to na zem a beze slova mi vnucuje do rukou svá prsa. Směje se mi do očí a říká:

„Dana mi říkala, že seš dobrej, jsem zvědavá. Pojď na to.“ A tlačí se mi do náručí.  Co mi zbývá, i já mám zájem, jen Dana mi tu chybí. Hana to správně odhaduje a říká:

„Nemysli na ni, máš tu lepší zboží, nevěříš?“  A ukazuje mi bezvadně oholenou kundu. Letmým pohledem vidím malé pysky. Pak mi drží hlavu ústy na ni a dráždí se mým nosem. Po chvilkách mne nechá vždy nadechnout. Zapojuji do dráždění jazyk a vymetám ji všemi směry. Koušu ji do pošteváčka a saju, co stačím. Začíná vlhnout a dost tvrdě přirážet. Smýknu s ní na lůžko a bez cavyků ji vrážím penis do kundy. A hned do ni buším. Má ji o něco mělčí než Dana, ale o to užší. Naříká a odtlačuje mne rukou, ale nepolevuji. Až po chvíli ho vyndávám a nechávám ji odpočinout. Rychle dýchá a říká:

„Ona to Dana říkala, nech mně chvilku.“  Nechávám ji popadnout dech. Lehce ji masíruji prsy. Nejsou velké, ale o to tvrdší a nádherné bradavky, vystupující na vrcholech prsů jsou tvrdé a špičaté.

Beru je do úst a saju, koušu a ocumlávám. Hanina je odpočatá a tak ji přilehám a zasunuji ho do ní znovu.  Tentokrát pomalu a s citem. Jsem v ni v klidu a ona je z toho překvapená. Po chvíli v ní pomaloučku jezdím a citlivě tlačím na její čípek. Užívá si ten pocit a přivírá oči, když ho do ní opět brutálně vrážím. Křičí a naříká, ale drží si mne v sobě. Tvrdě ji mrdám až do chvíle, kdy vyráží s pánví proti mně a kroutí se v plném orgasmu. Naříká a svíjí se mi na ocase. Později to odeznívá a Hanka se ke mně lísá s rukou v rozkroku. Asi si ji chladí, nebo chrání. Nevím. Je u mne a nechá si osahávat kozy. Rád si s nimi hraji.

Později leží proti mně na břiše a pohrává si s penise. Ten okamžitě míří proti jejím očím. Ohrnuje ho a nehtem lehce jezdí po žaludu. Je to příjemné,  obzvláště,  když  po něm rozmazává vlastní sliny. Vzrušuje mě to a tak se na ni tlačím zezadu. Zvedá zadeček a vjíždím na kraj. Pak náhle ucuká s větou:

„Tam raději ne, bolí to. Pojď dopředu. Vykouřím tě.“

Poslouchám a v kleče proti ni ho cpu do jejích úst. Má také malou pusu, ale nakonec se vešel. Opatrně jím smýkám dovnitř a ven. Ona ho náhle propouští a říká:

„Neblázni, už jsi mně natrhl zespodu. Tak klidně, ano?“   Kývám a opět ho zavádíme. Hobluji ji pomaloučku a s citem, ona mi oplácí svým jazykem a rty. Saje mi ho, i když ji pumpuji sperma do hrdla. Obsah polyká s penisem v ústech. Ještě ocumlat a nechá ho být. Je unavena a chce odpočinek. Leháme si k sobě a já s její prdelkou v klíně usínám.

Ráno je sprosté, ještě bych spal, ale musíme vstávat. Oba naši přátelé již čekají. Vše balíme a neseme do autokaru. Holky, jak se uviděly, něco řeší. Pak náhle Hana vykřičuje:

“No jako že se jmenuju Hana.“ A smějí se. Tak nevím. Ještě dopoledne v Paříži a mažeme domů. Jsme utahaní, nevyspalí a uspokojení na nějaký čas.  Jak nás překvapuje náhlá otázka Dany, co hodláme podnikat doma.

„Nebojte se, žádná vážná známost, jen přátelství a sex. Jste pro?“  Horečně oba kýváme.

„Ale s jednou podmínkou. My rozhodneme kde a kdy a kdo a s kým. Jste pro?“  Horečně kýváme.

Já podmiňuji, že jen míchané páry, jinak do toho nejdu. Jirka a mne civí, holky horečně kývají.

 

Během cesty nám holčiny tajně ještě jednou kouří ptáky. Už ani nevím která komu. My jim to oplácíme lízáním až k vrcholu, přičemž jim držíme ústa, aby neděsily svými výkřiky důchodce. Ani nevím který které. Je to jedno, nebolí to. A změna je život, v našem případě (směna).

Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *