Deníček půvabné mrchy -promrdanej návrat Richarda 21. díl

Není ti dobře? Dívá se na mě po ránu muž….cítím se už pár dní nějaká přetažená a bez energie, což je u mě co říct. Hele tak co by si řekla , kdybych dnes nešel do práce a vytáhl děti třeba do ZOO, nabalíš mi pro ně věci?Otáčím se k němu a s pozdviženým obočím a trochu nechápavým pohledem jen přikyvuji a říkám no jasně.Děti jásají když zjistí že budou mít na pár hodin tatínka jen pro sebe.Když chystám kočárek v hlavě se mi honí snad 1000 nápadů jak nic nedělat a jak těch pár hodin pro vegetit.

Oblékám si na zadek riflové zahradníky, na nohy gumáky, do uší si dávám oblíbenou hudbu a jdu se hrabat v záhoncích, první jarní sluníčko celkem obstojně svítí, miláčkové mi přiběhli dát akorát pusinu a vyjíždějí,manžel ke mně přišel a se slovy, tak tu moc nezlob a trochu se zhýčkej mi dává polibek a odchází, dívám se za nimi jak jdou ze zahrady zpět k domu a když slyším jak nastartoval motor auta, beru do uší znovu hudbu a jdu se zpět kopat v záhonech.

No jo , na špatnou náladu a chybějící energii je pohodová práce na slunci to nejlepší. Uběhla asi půl hodina, když se zvedám z kolen že si zajdu do domu pro pití, když v tom vidím na terase jak se z křesla zvedá ……..co? Nevěřím svým očím,…..Richard? Richard? Bože kde se tady vzal? Má být ještě v Americe, jakto , že je tady ……nevěřícně na něj koukám , on se zvedá a kření se do sluníčka, ty jeho pověstné dolíčky ….tolikrát jsem si přála je vidět..a teď , teď tady přede mnou stojí jako přízrak.

JÁ: ahoj, kde ses tady vzal? Stojím asi metr před ním a v očích mám slzy radosti.

Richard: no jsem tvé překvapení, volal mi tvůj muž, že nejsi úplně v kondici tak jsem tě přijel zkontrolovat, včera jsem se vrátil z USA, tak jsme se domluvili , že vezme ven děti a já že se za tebou na chvíli zastavím. ….jen co to dořekl, chytá mi poletující vlasy co mi přikrývají z jedná strany tvář, chytá mě druhou rukou kolem pasu a přitahuje si mě k sobě, se slovy pojď ke mně , mě tiskne k sobě a sklání se pro polibek. Bože ta tvá vůně, ta mi tak chyběla říká.

Jsem šťastná jsem tak vnitřně šťastná, nebyl tady 6 měsíců, na 6 měsíců musel do USA, ale teď je tady, nechci řešit na jak dlouho, hlavní je, že je tady.

Je úžasný cítit ty jeho horký vlhký rty, to upravené strniště, tu jeho vůni, jeho doteky a jeho objetí, chyběl mi, hrozně moc, ta jeho náruč …..choulím se do ní a jen vnímám jeho teplo a tlukot srdce. Myslím na mého manžela, jak mu teď asi je, když sedí v autě s dětmi a bere je na výlet s tím že sem pouštěl Richarda, i když on jako kandaulista, asi bude zažívat rauš? Rauš, který mu pár měsíců chyběl?

Já:Počkej prosím tě, zavolám mu.

Richard: jistě sedá si zpět do křesla , chytá mě za boky a posazuje si mě na sebe, objímá mě pevně rukami kolem pasu , dává mi vlasy z krku a jen na mě přikládá svou tvář, šeptá mi do ucha….jsem šťastný že tě mám zase ve své náruči, ani nevíš jak moc jsem se na tenhle okamžik těšil. Jen tiše přikyvuji když v tom mi vyzvánějící telofon zvedá manžel.

Muž: ahoj miláčku, odpočíváte?

Já: Ahoj, nevím co ti říct, děkuji za překvapení, jsi vážně s dětmi? Nebo jsi je odvezl k babičce a chceš se vrátit?

Muž: kdepak, jsem s dětmi asi 10 minut před ZOO , máte tak 5 hodin, bude Vám to stačit?

JÁ: jistě že bude.

Muž: Tak si to princezno užij a nechej se zhýčkat, zasloužíš si to.jediné co chci je sem tam nějaká fotka

Já: dobře

Muž: tak ať tě doma najdu odpočatou, miluji tě ahoj.

Já: tak jo pa.

Pokládám telefon na stoleček když v tom mi sjede pohled na moje gumáky, až teď mi došlo co mám na sobě.

JÁ: hele zajdu se převléci

Richard….to asi nebude potřeba co se jen svléci?

Jsem trochu v rozpacích , je to přeci jen 6 měsíců co …..co jsme byli spolu, co jsme se viděli nazí, co jsme se sebe dotýkali…co jsme prostě mrdali…..půl roku jsem nikde nebyla, nikdo krom manžela mě neviděl, nějak jsem to v sobě pohřbila………..

Richard: hele nebudeme spěchat. co by si chtěla dělat?

Já: teď bych se zašla převléci a pak to nějak vymyslíme?, když v tom mi to došlo……víš co , tak jo svlečeme se, a jdu k vířivce, které zapínám vyhřívání……

Richard: to je skvělej nápad.

Jdu do kuchyně a Richard jde za mnou…..co jdeš dělat? Jdu vytáhnout maso na oběd, chci ti uvařit dobrý oběd.

Richard: na oběd nebude čas, ten si sem necháme dovést nebo tě na něj někam vezmu, dnes budeš odpočívat a jediné z čeho se tady dnes v kuchyni bude kouřit, nebude hrnec ale ty….Víš co jsi mi psala minulý rok , když jsem ti psal jestli ti můžu přijet dát na zadek na Velikonoce?

Byla to tvoje první provokativní sms, napsala si mi , že na zadek nesmím ale do zadku ano 🙂

tak teď mu koukám zpříma do očí, vidím ten jeho mrdající úsměv, a jeho loveckej pohled, jo tohle si pamatuji docela přesně, asi 5 minut jsem se rozhodovala jestli ti tu sms skutečně poslat.

Jen co jsem to dořekla tak se ke mně přitiskl tak že mi málem přelomil záda vejpůl o kuchyňskou linku……Líbá mě, divoce vášnivě, nejde to se udržet. rvu z něj košili a když pokládám ruce na jeho pásek mám zahradníky dole, stojím před ním jen v tričku a kalhotkách, chytá mě pod zadečkem a zvedá mě na kuchyňskou linku………..jen říká, takhle tě miluji nejvíc……….a svléká mi tričko.

Dívám se na tu jeho mužnou hruď , na jeho ramena, jeho vysportovanou šíji, jeho tvář a to jak přivírá oči, sahám mu na poklopec, je tak tvrdej, konečně ho mám zase v ruce, jen co jsem se ho dotkla jsem totálně mokrá,cítím jak se mi to vše prokrvuje, jak mi tvrdnou bradavky a jak moc si přeji jen jedno mít ho v sobě……..sundávám mu opasek a pokapaný kalhoty i s trenkami letí dolů, konečně ho mám v ruce, konečně zase cítím toho tvrdýho krasavce , je horký , neskutečně tvrdý a kapající, je jak povolenej kohoutek, chci to slízat, chci ho do pusy, musím se s ním přivítat. seskakuji z linky a otáčím Richarda aby ,aby se o ni opřel on. Klekám si před něj, on mi do ruk bere vlasy a když prvně pootevřu pusu abych mu olízla tu kapku vrazí mi ho až do krku a při tom neskutečně vzdychá. Proběhne mi hlavou, aha, žádná romantika, ale pěkně rychlý mrdání….proč vlastně ne.mám pocit že s každým dalším přírazem se mi ho snaží narvat dál do krku až mi z toho tečou slzy.má neskutečně tvrdý koule , které snad budou každou chvíli cákat, tak to ale ne…….zvedám se a říkám,…..vraž mi ho tam……jsem totálně mokrá a neskutečně vzrušená, chci ho do sebe, potřebuju TO jeho pořádný tvrdý mrdání, chci ať mě bolí z toho jak si mě veme do parády…..tak jo princezno na nic jiného nemám chuť než ti ho tam pořádně vrazit, zvedá mě zpět na kuchyňskou linku a dává mi nohy od sebe, chytá čůráka hezky u kořene a chvíli mi s ním po ní jen tak jezdí, jsem tak neskutečně mokrá že mám pod sebou loužičku…….mám zavřené oči a jen cítím to neskutečné horko a tvrdost.Začíná mi ho strkat jen na kousíček, no jo, je prostě větší a ví že potřebuji ze začátku trochu jemnější zacházení než si na něj zase zvyknu. Jsem jak v transu, bradavky totálně tvrdé a kunda absolutně promáčená a prokrvená když se mi do ní tlačí, chci ho tam, potřebuji TO, dávám nohy od sebe co nejvíc to jde a tlačím se mu na něj a říkám na co ještě čekáš, mrdej mě, jen co jsem to dořekla nasadil takové tempo co jsem snad ještě nezažila, mít za sebou skříň se skelničkami asi bych je všechny roztřískala. Tak tenhle výkonej samec mi kurva chyběl, chci ať mi vymrdá mozek, trochu mě to bolí ale neskutečně vzrušuje, rve se do mě jak buldozer co si razí cestu skrze skálu.,při tom mě chytá pod zadečkem a tlačí mi prst do zadečku, je to neskutečná rozkoš, takhle to miluji, líbáme se a já mu sjíždím rty k uchu, to neskutečný mrdání mě dostává k prvnímu orgasmu a když mu začnu sát ušní lalúček je v totální rozkoši, teď přidává ještě na intenzitě a jsou to asi následující tři štouchy kdy ho ze mne vyndává a cáká mi horkou mrdku na prsa.krásně se rozklepal, zasténal a položil mi ho na stehno, cítím jak mu v něm ještě trochu cuká, chytá mě dlaní za krkem a přitahuje si rty ke svým, něžně mě líbá a říká, pojď teď si tě umyju, chytá mě zase pod zadečkem a já mu visím za krkem a nohami ho obepínám kolem pasu, stoupá se mnou po schodech a odnáší mě do koupelny.

Pouštím vodu a do dlaní beru mýdlo, nechci do ruk žádnou houbu, chci ho cítit, chci cítit každý centimetr jeho těla, každej záhyb jeho kůže, dívám se na něj a tak trochu jsem stále v úžasu že tady skutečně je. Pohled na jeho pokožku kterou skrápí kapky dopadající vody mě neskutečně rajcuje. jedu mu rukami po ramenou směrem k hrudníku,sjíždím na břicho a když se dotknu jeho čůráka tak přemýšlím jestli je ještě polotvrdej, nebo jestli je už zase polotvrdej……..ale no tak, nechej ho chvíli,a sundává mi ruku z koulí. dívá se na mě a že prej mi smyje to semeno ať má znovu místo kam to dát :-))))) cítím ty jeho pazoury, ten jeho jemný ale odhodlaný dotek, je jasný že to moc nejde tak bere houbu a smývá pozůstatky hříchu z mého těla. vylézáme ze sprchy a když jdu před skříň pro oblečení , říká jen ,…na…. tohle by ti mělo stačit a háže po mě župan…..jdeme se vybublat…pojď a chytá mě za ruku. V kuchyni se zastavujeme pro ovoce a pití a kráčíme si to rovnou k vířivce….jsem tak šťastná že ji máme, tohle byl jeden z nejlepších investic a hned další nejlepší investice byla do tují, které jsme vysázeli blízko sebe a které nám dokonale zakrývají svou výškou pozemek tak že k nám sousedé nemají sebemenší možnost nějakou škvírkou dohlédnout.

Sedáme si naproti sobě a povídáme si , spíš mi vykládá Richard jak toho půl roku prožil, jsem absolutně uvolněná, beru mu do rukou nohu a tak nějak automaticky mu masíruji chodidlo a sem tam mu ocumlám nějakej palec, je fajn mít pár hodin pro sebe a strávit je prostě relaxací a sexem, člověk to prostě potřebuje. Dívám se na něj pootevřenými škvírkami očí, cítím všechny bublinky které mě ve vířivce masírují a je mi v té teplé vodě tak příjemně, jediné co mě trochu trápí je moje tvrdnoucí druhá jizva po císařích, ale to je jen ukazatel toho že jsem zase vzrušená.

Patří někdo z Vás taky mezi ty labužníky co se ukájí pohledem? Co jsou potichu , vnímaj okolí a to co jim dotyčný říká ale při tom se soustředíte třeba na jeho rty , které se hýbou, na to jak mu jsou vidět zuby, na to jak se při mluvení ten druhej pousměje nebo třeba zvedne obočí? Mě tydle maličkosti neskutečně vzrušují, to když mám svůj prostor a čas na to sledovat ho a zaměřit se na řeč jeho těla, jsem zase vzrušená a proto když jsem polkla zbytek manga sedla jsem si na něj hezky obkročmo, on sedí dál rozvalenej s nataženými nohami a rukami dokořán…….jen říká….copak, princeznička dostala znovu chuť? A kouše se při tom do rtu. Sedím na něm a vjíždím mu prsty do vlasů zakláním mu hlavu olizuji mu krk a když dojdu k rtům jen špitnu, na tebe dnes budu mít chuť celý den,.a dávám ruku pod vodu kde nahmatávám už zase tvrdýho čůráka, není na co čekat vrážím si ho tam , ano stále mě to trochu bolí, ale je to neskutečné vzrušení a rozkoš v jednom, navíc tuhle polohu kdy jsem na něm prostě miluji, Richard mě líbá po krku a hraje si s bradavkami, je neskutečný jak je dokáže sát absolutně mě to dostává.Mrdám se o něj tak jako bych na to měla omezenej čas, ale potřebuji to, chci aspoň dva orgasmy , musím je mít , netrvá dlouho a svíjím se v prvním, cítím ho tak intenzivně, mám chuť se k němu schoulit ale chci druhý, jsem ještě více dravější než u prvního, Richard mi přitom šeptá do ucha, tak se hezky omrdej , jen se hezky ojeť ty malá kurvičko,dělej, a když říká podruhé dělej znovu mnou i jím projíždí orgasmus. to společné sténání a vyvrcholení je balzám. nechávám si ho v sobě a Richardovi se schouluji do náručí, jen tak ležíme a oddychujeme.cítím jeho srdce jak se mu začíná snižovat srdeční frekvence, jak se mu tep zase vrací do normálu a taky cítím jak ten jeho macek pomalu vyklouzl ven. Ležím takhle na něm pár minut, on mě drží v obětí a hladí po zádech a já přitisknuta na jeho rameni jen odpočívám. Mám hlad. Když odcházím na wc Richard bere telefon a fotí mě nahou. Se slovy tahle fotka se mu bude líbit, ji posílá mému muži. Vracím se oblečená k němu když v tom mi říká že objednal jídlo a že je můj muž velmi spokojený, že se mu foto líbilo. Jdu si pro svůj telefon kde mám zprávu od mého muže.

Je strohá ale výstižná…..chci vidět jeho mrdku na tvých zádech, dejte si času kolik potřebujete ale tu fotku dnes chci. Užij si to miláčku, my jsme v pohodě.

Skláním se nad Richardem a dávám mu tu sms přečíst…..se slovy,,…..to není žádný problém se zvedá z vířivky, otírám ho ručníkem a dívám se za ním jak mizí v domě, vypínám vířivku a když vcházím do domu vidím jak si v kuchyni sbírá svršky. Sedáme si k sobě na sedačku a choulíme se k sobě, Richard mě hladí ve vlasech a povídáme si, jediné co nás asi po půl hodině vyrušilo byl zvonek..dovezli jídlo.

Jsem utahaná jako kotě, když jsme dojedli říkám mu ať se jdeme na chvíli natáhnout do postele, na čež odvětil že má na jednu hodinu rezervovanou solnou jeskyni a bylinnou relaxaci v páře a že by byl rád kdybychom tam zajeli…..tak fajn říkám , skočím se tedy jen obléci, fajn půjdu s tebou mohu? Sedí přesně tam co sedává můj muž,je to zvláštní pocit……sedí na posteli přesně tam co sedí můj muž a stejně civí jako on……..oblékám si spodní prádlo když v tom mi řekne…vem si to bílé krajkové a tamty pouzdrové červené šaty.otáčím se k němu s úsměvem a říkám trochu pobaveně a ještě nějaké máš přání? Když v tom mi řekne ano, tamto kožené sáčko a ty tvoje střevíčky…a prosím nechej si rozpuštěné vlasy a na rty tuhle rtěnku, kterou mi podává. Tak fajn, to není problém, ráda to pro tebe udělám. Vycházíme z branky a jsme dokonale sladěni. otvírá mi dveře auta, já k němu vplouvám a zase cítím tu jeho vůni v autě. Vrací mě to zpět do minulosti do prvního okamžiku , na parkoviště za cukrárnou, kde jsem k němu prvně sedla do auta a cítila tuto vůni, je to příjemný velice příjemný pocit.Řídí a já se na něj koukám mám opřenou hlavu o opěrku a tiše ho sleduji, když stojíme na červenou nakloní se ke mně políbí mě, říká jsi unavená? Ano jsem, ale spíš relaxuji….ikdyž si připadám že jsem převálcovaná a totálně vyždímaná mám v sobě nějakej divnej vnitřní klid. Když jsme přijeli na místo otevřel mi dveře auta a chytil mě za pas, tak pojď tady si můžeš odpočinout, vcházíme do resortu kde nás u recepce vítá krásná mladá žena se slovy už jsem na vás čekali jdeme pár kroků za ní a když nám otvírá dveře, dává nám každému deku…..užijte si to na hodinu a půl je to jen vaše.

Richard dává k sobě dvě lehátka, uleháme k sobě a přikrýváme se dekou, vnímám esoterickou hudbu a ten příjemný mírný chlad. tlumená světla dokonale dotváří relaxační atmosféru. Richard leží na zádech s rameny do široka, choulím se k němu na bok a jediné co si pamatuji je jak v povzdálí slyším delfína a jak mi Richard líčí jak se učil serfovat….pak už nic….totální mrtvo, usla jsem.

Princezno, miláčku, hladí mě někdo ve vlasech , pojď musíme jít,otvírám oči a vidím totálně vykřeněného Richarda který se mě snažil vzbudit za ním si nějaké dvě děti hrají s kamínky soli a on s těmi svými dolíčky říká že musíme jít že přemluvil paní ještě o půl hoďky ale teď že už to mají zamluvené tři rodiny s dětmi že by jim chyběly lehátka…..jo jistě promiň., snažím se posadit a cítím se trochu zahambeně,nic se přeci neděje říká Richard a pomáhá mi vstát.

Na tváři mám otlačené lehátko :-))) a s trochou zmateným výrazem ve tváři vcházíme o dvoje dveře dál kde na nás čeká jiná paní a ta už otvírá dřevěné rakvičky, a říká jak a kam si lehnout, neskutečně krásně to tam voní, když v tom mě Richard štípl trochu škodolibě do zadku a říká, tady v tom spánku můžeš klidně pokračovat a políbil mě.

Tak přesně takhle si představuji relax. Jsem úplně ale úplně hotová a ta vůně a teplo navíc přítomnost Richarda je naprosto skvělá a uklidňující, seč se snažím jak můžu stejně usínám.a popravdě jsem jak praštěná pytlem po hlavě kdy ve čtyři hodiny parkujeme u mě před brankou. Richard…….teď už nepůjdu dál….za chvíli se ti vrátí muž s dětmi……..

Brzy tě ale uvidím, slibuji.

Nakláním se k němu a s děkovnými slovy mu dávám poslední políbení . Vychází z auta otvírá mi dveře a se slovy, radši to odpoledne ještě prolenoš usedá zpět do auta.

Dívám se za ním jak odjíždí a jak mi mává skrze okénko. Vcházím do baráku, vyzouvám se svlékám si šaty a beru si domácí mikino šaty, na nohy pořádný fusekle a zavrtávám se do postele.Čtu si sms od muže , že do půl hodinky budou doma.a zase usínám.

Pomooooc někdo mi zvedá oční víčko, kření se na mě syn a hrozně moc gestikuluje a ukazuje mi bagr a dinosaura kterého si dovezl ze zoo , radostí mi skáče po posteli a za ním vidím jak na křesle u toaletky sedí můj muž co mě tiše ale spokojeně pozoruje, ten jeho výraz byl tak spokojenej, jeho jemný úsměv….bylo vidět že je šťastný…..dcera se mi vkrádá pod peřinu a ukazuje mi obrovského koníčka kterého jí tatínek koupil.jsme v ložnici asi ještě hodinu než mi děti povykládají zážitky a to jak se už zase těší na to až pojedou jen s tatínkem do ZOO, můj muž se na mě téměř mlčky dívá……a když pošlu prcky ať si jdou umýt ruce , že půjdu udělat večeři lehne si ke mně pohladí mě ve vlasech a řekne mi že je nejšťastnější muž protože jsem jeho a políbí mě na líčko.

Večeře proběhla neskutečně rychle a v poklidu , děti byly unavené a nedalo to ani hodně práce aby usly, když jsem zavírala dveře pokoje, a scházela po schodišti dolů slyším tolik známé hlasy.na terase sedí můj muž s Richardem….trochu nechápavě za nimi přicházím a říkám ahojte….co vy tady společně,když v tom se můj muž postavil objal mě a se slovy….na něco jste vy dva zapomněli, odchází ke stolečku kde si nalévá whisky. Trochu nechápavě se otáčím na Richarda a pokyvuji hlavou jako o co jde na čež mi můj muž sdělil že nedostal fotku o kterou žádal…. Rirchard si trochu nervozně poposedl a říká…myslíš tu že má mít postříkaná záda?ANO přesně tu.

Richard: no tak tu jsi nedostal protože zrovna záda postříkaná neměla.

Manžel: aha a co měla postříkaná

Richard:její skvostné prsa.

Manžel: na ty cákám já….tvoje jsou záda.

Na čež jsem se rozesmála a říkám….no tak si na mě udělejte mapy ne? Kde je co čí, ať se v tom neztrácíte….načež můj muž řekl……to nebude potřeba my ti to dnes předvedeme a ty si to budeš pro příště pamatovat, načež mi trochu vyschlo v krku , jelikož jestli jsem to zrovna dobře pochopila můj muž se zrovna trochu kulantně vyjádřil o trojce? Říkám….to mi chceš říct, že na mě dnes budete vy dva oba ještě cákat?

Ano přesně to jsem teď řekl,mimochodem lásko víš jaké je dnes datum?

JÁ: ano je 3 dubna 2018

Manžel : a víš kdo má dnes svátek?

Já: ano Richard.

Manžel: myslím si že by se hodilo aby dostal nějaký dar…a společně prožitý dar je to nejlepší co můžeš příteli darovat :-))))

Richard si jen poposedl a se slovy…..dostal sem už kde co ale takhle obdarován jsem ještě nebyl,s těmito slovy tomu nasadil korunu :-)))))

naše pohledy hovořily za vše a moje tvrdnoucí jizva?byla jasný signál že večer ještě zdaleka neskončil.

Bookmark the permalink.

4 Comments

  1. Mrcho, ty jsi teda číslo. Tak moc jsi mi chyběla a pak nám naservíruješ tohle. Musel jsem se hodně přemáhat, abych nespustil kalhoty ke kolenům. Závidím Richardovi i tvému muži. Musí to být dokonale pro všechny. Popis vašeho divokého sexu mě vzrušuje jako málo která povídka zde. oufám, že když se ti Richard vrátil, další díly už budou padat jako z rukávu. Moc se těším.

    • puvabna_mrcha

      Ahoj Jojo, to víš chyběla inspirace a o manželským sexu se mi psát moc nechtělo :-)))), teď to ale vypadá na nové zážitky, tak se zase ráda podělím. Jinak všem přeji krásné jaro :-))))

  2. Tak opět úžasné čtení jako vždy 🙂 vítej zpět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *