Petra a Tomáš – Derby

Další příběh ze života Petra a Toma.=)

Právě se blížilo v naší malé vesničce fotbalové derby mezi Horní a Dolní Lhotou. Já, jakožto majitel a trenér týmu žáků z Horní Lhoty, jsem se na něj samozřejmě nesmírně těšil. Ještě aby ne, když se mi povedlo sehnat nemalé sponzorské peníze, od zazobané maminky jednoho z mých svěřenců. Samozřejmě to nebylo zadarmo. Kromě toho, že požadovala, aby její synáček hrál co nejvíce, tak se také dost točila okolo mne. Ne, že by mi to nějak moc vadilo. Žena to byla překrásná a nejeden tatínek se po ní otočil. Horší bylo to, že ten její povedenej synátor jménem Marek, byl bohužel fotbalový neumětel. Ale co bylo úplně nejhorší? Že její zájem o mne dost štval mou Petrušku. Vždycky se vytočila, když jsem se o ní doma jen zmínil. A jak bylo vidět, i ten její synáček mne neměl moc v lásce. No ale říkal jsem si že pro klub udělám všechno a že se to snad nějak zvládne a budu mít klid. No ale jak se dále ukázalo, tak to bylo nakonec mnohem horší než jsem si myslel.

Petra dělala na hřišti kustoda a měla na starosti všechny záležitosti, od zápisů, až po vybavení šaten. S klukama se moc dobře znala, protože na hřišti trávila hodně času. Tedy hlavně v naší posilovně. Vždy jsem se dobře bavil, když jí ti mí puberťáci očumovali, když cvičila jen ve sportovní podprsence a malých šortkách. Jak už jsem psal, blížilo se poslední utkání sezony. Nám šlo poprvé o postup a navíc se mělo rozhodnout právě mezi Horní a Dolní Lhotou. Jak to tak na vesnici bývá, tak šlo o velice vypjaté derby dvou nesmiřitelných soupeřů. Nám hrálo do karet to, že posledních šest vzájemných utkání, jsme vždy vyhráli a tak jsem doufali, že je opět pěkně sfouknem a v klidu postoupíme. No ale to by se do toho nesměla vložit právě Petra.

Když mě po jednom tréninku načapala s Markovou matkou v kanceláři v ne úplně lichotivé situaci, tak její trpělivost přetekla. Ne. Neztropila scénu ani se se mnou nerozešla. Vymyslela tu nejhorší pomstu. Byla si tajně promluvit s Markem a vyzvídala jak se v týmu cítí a tak, no a na základě jejich rozhovoru mě pak donutila k tomu, že v derby bude hrát Marek celý zápas na úkor našeho nejlepšího hráče. No chápete to? Taková podlost!!! No moc na výběr jsem bohužel neměl.

Když nastal den D a já sepisoval sestavu na zápas, tak jsem ten zápis málem rozkousal. Ale říkal jsem si že to kluci zvládnou i s tím dřevákem a stejně je přejedem a postoupíme. Kluci nastoupili na hřiště a pořadatel začal číst jména hráčů. U všech byl slyšet potlesk až když jako poslední jméno vyslovil právě to Markovo, tak už tleskala jen jeho matka. V zátylku jsem cítil bodavé pohledy všech těch hrdých otců, které mě v tu chvíli šíleně nenáviděli, protože moc dobře věděli co Marek na hřišti dokáže. „No nic“ řekl jsem si pro sebe a popošel k lajně, abych mohl lépe sledovat hru. No a hlavně Marka. Jaké bylo mé překvapení, když ten klučina po hřišti lítal jako blázen od hráče k hráči, jako by snad byl na klíček? Také tribuna ožila a začala pořádně fandit. Já si pro sebe říkal, jak jsem se v tom klukovi mohl tak splést. Vždyť on je k neutahání. Hra dál plynula, ale šance si nikdo nevytvářel. Byl to tvrdý a nelítostný boj. O poločase jsem kluky cepoval a chválil a snažil se je víc povzbudit. Do druhé půle šli bojovat jako jeden muž. Hra se pomalu přesunovala k soupeřově brance, ale stále se nám nepodařilo skórovat. Když započala 85 minuta, tak přišla osudová šance. Po nádherně rozehraném rohu si ve vápně nejlépe poradil právě Marek a nekompromisně hlavou zavěsil pod víko ukázkový gól. Najednou celý stadion ztichl. Tedy až na fanoušky soupeře. Marek totiž vsítil ukázkového vlastence. V tu chvíli, mě polil studený pot a roztřásli se mi kolena. V zádech jsem pocítil píchání, jak mě na dálku, celá tribuna propichovala očima. No byl to šílený pocit.

Hvizd rozhodčího spustil soupeřovu lavinu nadšení, zatím co já a kluci jsem padli na trávník a zpytovali svědomí. Já chtěl co nejrychleji někam zalézt a už nevylézt a to jsem ještě vůbec netušil, že to bude ještě horší. Stadion se pomalu vylidňoval a já seděl stále na střídačce a koukal na branku, která zpečetila náš osud. V tom ke mně přišla Petra a povídá. „Nic si z toho nedělej. Je to přeci jen sport.“ Pak se ke mne naklonila a pošeptala mi do ucha. „Pak přijď do šatny. Splním ti tvůj nejtajnější sen.“ A při odchodu na mě mrkla. Než mi vůbec došlo co mi vlastně řekla, tak jsem jen přemýšlel nad tím jak to jako myslela? Jak jako jen sport? Tohle bylo přeci derby. To nejdůležitější utkání sakra. Když jsem trochu vychladl, tak mi začalo docházet, to co následovalo po tom. Splní mi můj nejtajnější sen? Musím za ní do šaten, aby mi to vysvětlila.

Když jsem vstoupil do naší šatny, tak už byla prázdná. Kluci už odešli domů. Tedy ještě tu byla jedna taška. Zaposlouchal jsem se a uslyšel jsem tekoucí vodu. Aha řekl jsem si. Ten poslední je ještě ve sprše. Pak jsem ale zaslechl jak se tam někdo baví. Nakoukl jsem tedy dovnitř a v tu ránu jsem ztuhl jak solný sloup. Pod sprchou stál totiž Marek a u jeho nohou klečela má úplně nahá Petra a vášnivě mu při tom kouřila péro. No péro… Spíš pořádného macka. Jinak se to ani nedalo popsat. Když si mě oba všimli, tak si Petra vyndala jeho ptáka ze své překrásné tlamičky a usmála se na mě. „Víš Tome, jak jsem si byla s Markem tuhle promluvit? Zjistila jsem, že nám oběma vadí jak tě jeho matka stále obletuje a tady Marka také hodně štvalo, že vůbec nehraje. No a když mu to dnes takhle nevyšlo tak potřeboval pořádně utěšit. A protože ty jsi už dávno toužil po tom abych si to konečně před tebou rozdala s někým jiným, tak toho využiji a tady Marka pořádně potěším a tobě splním tvé největší přání. Jo a budu jeho první. Co Tome? Jsi rád? Určitě jo. Tak se koukej.“ A já jen s otevřenou pusou koukal a nebyl schopný slova. Má úžasná a překrásná láska, tu teď přede mnou klečí v klučičích sprchách a do pusinky si zasunuje péro mého pubertálního svěřence, které je navíc daleko větší než moje a já to bez hnutí sleduji. No ne tak úplně. Pták se mi téměř okamžitě v kraťasech postavil a ztvrdl tak, jak snad ještě nikdy dřív. Sledoval jsem tu show, ve které má Petra vystupuje jako ta nejžádanější pornohvězda. Marek si jí chytil za hlavu a pomalu si jí pusinkou přirážel na to své kopí a přitom se mi smál do očí. Byla to určitě jeho satisfakce. Chápal jsem, že to pro něho musí být opravdu zážitek. Aby jeho první holka, se kterou se vyspí, byla právě moje Petra. Ona ho stále rychleji sála a vrážela si ho hluboko do krku, až tak že se párkrát zakuckala, ale kouřila dál jako opravdová profesionálka. Po chvilce už bylo vidět, že se Markovi blíží orgasmus, protože Petru chytil za vlasy a držel si jí na péru napíchnutou jako kuře. Ještě pár přírazů a už plnil mé lásce pusinku svým mladistvým semenem a přitom mručel jako medvěd. Bylo vidět, že Petra s takovou dávkou nepočítala. Musela si ho vytáhnout ven a tak jí postříkal celý obličej a částečně i ta její úžasná, kulatá prsa. „Teda Máro, ty si toho v sobě měl teda hromadu. Pak se začala smát a přitom vstala a došla ke mně. „Tak co Tome? Líbilo se ti představení? To sis přeci vždycky přál ne?“ Ani mě nenechala odpovědět, ale přimáčkla se na mě svým nahým a osemeněným tělem a dala mi ukázkového francouzáka. Já se nebránil. Spíš naopak. Líbali jsme se tak vášnivě jako už dlouho ne. Ochutnával jsem Markovo semeno z pusinky mé Petrušky a péro mi stálo jak stožár. Petra pak ode mne poodstoupila a koukla se mi na trenýrky. Pohled jí evidentně potěšil a tak se s úsměvem vrátila k Markovi pod sprchu aby se opláchla.

Když jsme pak oba sledovali, to její překrásně opálené mladé tělo, tak se Markovi opět postavil. „Koukám Máro, že máš na mě pořád chuť co? No tak to nesmím nechat to tvé obří péro zahálet.“ Pak si k němu opět klekla a lehce mu ho vsála do své pusinky. Olizovala ho jako lízátko a to mu dělalo nesmírně dobře, protože během chvilky byl opět tuhý a připravený k akci. Petra na Marka mrkla a řekla. „Tak pojď ty divochu, pěkně ho do mě vraž. Chci být tvá první. Hezky mě omrdej.“ Přitom se opřela rukama o stěnu sprchy a pořádně se rozkročila. Na Markovi bylo vidět, že váhá. Přeci jen měl to být jeho první sex a tak se chtěl ukázat, ale zároveň byl dost nervózní. Petra ho ale pobídla, ať se nebojí, že to spolu zvládnou. Když k ní zezadu přiskočil, tak ho rychle chytila za penis, aby jí snad náhodou neutekl a pomohla mu zasunout do ní to je ho obří péro. Musím říct, že to byl neuvěřitelný pohled. Tak velké péro v sobě Petra ještě nikdy neměla. A v tom mě také hned ujistila. „Achhh Máro. Ty máš tak úžasné péro. Tak velké jsem ještě neměla. Hezky ho do mě vraž až po koule a omrdej mě prosím.“ Nevím jestli to byla pravda, nebo ho chtěla jen povzbudit, ale podle toho co jsem měl možnost vidět, jsem o tom vůbec nepochyboval. Marek tedy podle Petřina přání přirazil a pustil se do díla. Hezky pomalu přede mnou mrdal mou Petrušku a ta hekala na celé sprchy a ty její perfektní kozy jí poskakovaly sem a tam. Mára se opravdu snažil a mrdal Petru, teď už pravidelnými a tvrdými přírazy. Petra byla celá udýchaná a její dech se stále více a více zkracoval až do chvíle kdy na Marka křikla. „Máro přidej. Už budu. Mrdej. Ještě, tááák je to dobře. Ty mě normálně uděláš.“ A pak jen vyhekla jakési „Hechhh“ a rozklepala se. Tělo se jí třáslo a do toho ve své kundičce ždímala Márovo péro, který po chvilce dosáhl svého druhého vrcholu a pořádně Petře vystříkal její svatyňku. No bylo toho opět spousta, až to teklo z její oteklé kundičky ven a po stehnech dolů. Oba byli neuvěřitelně udýchaní, ale evidentně spokojení. „Teda Máro, ty jsi ale divoch. Takhle mě omrdat před mým přítelem a ještě mě vystříkat. Jsi naprosto úžasný.“ Když to dořekla tak se k němu otočila a nádherně ho políbila. Pak koukla na mě a povídá. „Doufám miláčku, že jsi spokojený? Splnila jsem ti tvé přání? Líbilo se ti, jak se ti tu kurvím s Márou? Určitě jo, jinak by ti tak nestál. Tak teď splníš jedno přání mě ano? Běž hezky zpět do šatny a v klidu se posaď a počkej tam na mě. Já tu s Márou mám ještě nějakou práci.“

Jak řekla, tak jsem udělal. Sedím v šatně a poslouchám, jak Marek ve sprchách opět mrdá mou Petrušku a ta heká a jejích o sebe pleskající těla jsou slyšet snad až ven a přitom přemýšlím, jak je možné, že jsem se dostal do situace, že abych zabezpečil náš klub, tak jsem občas laškoval s bohatou paničkou a díky tomu tu teď sedím ve fotbalové šatně po prohraném derby s totálně tvrdým pérem, zatím co mi její syn plní mé nejtajnější přání a tvrdě mrdá mou jedinou lásku?

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

 1. Supr, Tvé povidky mi chyběly!

 2. Můžu jí poslat buď přes email a nebo pokud máte profil na Kandaulismus.cz tak tam přes SZ.=)

 3. Jestli mohu poprosit tak mi jí taky zašli na Kandaulistech nick Skarbax.

  Na kdy přibližně plánuješ tu povídku podle suba40? 🙂

  • Odesláno.=) Snad se bude povídka líbit. Zatím nevím. Sešlo se mi teď víc návrhů. Musím to dát nějak do kupy.

 4. ahoj prosim dalsibl na deril13, dily

 5. Ahoj poprosim tiež tu poviedku na nick 84jas84 ďakujem.

 6. Taky bych jednu kopii prosil 😉
  Díky

 7. Pokračování povídky Hlídání je hotové, takže kdo ho chce poslat, ať mi tu napíše.=)

 8. Prosim tez poslat povidku, pripadne obe na h4ppyd4y()seznam.cz

 9. Píšeš nejlepší povídky!!! Fakt skvělé fantazie. Byl by jsi tak hodny a poslal mi také tu zakázanou povídku na (22397@seznam.cz) 😀 Děkuji

 10. Nazdar tohle je maso, můžeš mi poslat tu zakázanou povidku taky na ivelios@seznam.cz. Dík

 11. Cau, mohl bys poslat taky? 🙂 Díky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *