Životopis jednoho cuckolda – 4.díl (Něco ze života)

Jak jsem se stal cuckoldem, jaká byla cesta než jsem poznal sám sebe a rozhodl se tak žít, oddat se trvalému zamčení a kdo já má Hotwife, jsem popsal v předchozích příbězích. Ano seznámili jsme se na erotické seznamce, záměrně jsem hledal holku, která má sex jako svou práci, ale od začátku toho vztahu, od prvního oslovení, člověk musí trochu přemýšlet a všemu nechat přirozený vývoj.

Jsou, ale i cuckoldi, kteří teprve svou Hotwife hledají a třeba by také rádi profesionálku. Jenže většina z nich asi narazí na neoblomnou zeď hned při prvním kontaktu.

Jak jsem psal moje láska dostávala a stále dostává různé vzkazy a nabídky na vážný vztah jako Hotwife a cuckold.

Jako první zopakuji příklad, kdy jeden  psal, že by si s ní rád začal, že by skončil v práci, staral se o ní doma a ona by vydělávala peníze, šukala s každým bez gumy a on by z ní všechno lízal. Jsou, ale i jiní případi. Jako například vzkaz, že je cuckold, ale že nechce, aby tu práci dál dělala, že on by jí říkal s kým má jít. Další případný zájemce o vážný vztah začal také tím, že je cuckold, ale že místo klícky si přeje aby ho vykastrovala. Zajímavý byl také další vzkaz, kdy si další z adeptů přál, aby ho nahého ponižovala i před kamarádkami a dokonce před rodinou, aby ho před nimi i bila.

¨           Těch vzkazů za tu dobu co jsme spolu je opravdu hodně. Nechodí denně, to ne, ale málo jich není. Většina z nich je zcela mimo realitu. Dávají jí najevo, že si o ní myslí, že je jen kus masa, který na sebe pustí úplně každého, že se nechá od každého vystříkat nebo si často pletou cuckolda s pasákem. Za celou dobu přišel jen jeden jediný normální vzkaz po jehož přečtení láska řekla, že ten je zajímavý, ale pak se ke mně přivinula a řekla, že už má, ale mě a víc nechce.

Ono je také potřeba rozlišovat proč se ženy pro takovou práci rozhodly. Často jsou v tom jen peníze, řešení dluhů, drogy, alkohol, ale je jich asi i hodně, které to prostě mají rádi, stejně jako moje láska a dělají to proto, že je to baví. Ale i tak je to pořád normální žena, která ač dělá to co dělá a chce mít svého cuckolda touží i po normálním rodinné životě, po normálním vztahu plném hezkých chvil. Samozřejmě v rámci možností.

Proto někdo těžko osloví takovou ženu, když jí hned při prvním kontaktu bude psát nějaké představy jako z povídek. Život je prostě o něčem jiném. Ano, i mě vždy lákala představa  být trvale zamčený, piss, BDSM, ale vše musí přijít samo a především z popudu ženy. I v našich začátcích mi láska řekla, že mě sice chce mít zamčeného, ale že ne trvale, že by ráda milování i se mnou. Ze začátku, říkala, že mi nedokáže dát výprask, když mě miluje, že mi nedokáže působit bolest. Vše se muselo vytříbit samo, vše má svůj čas a za to čekání to stojí, protože jsme se nakonec dostali k dokonalému vztahu jako dominantní Hotwife a sub cuckold.

Dospěli jsme do stavu, kdy jsem trvale zamčený a nepočítá se v mým odemčením. Je mi dovoleno líbat mojí lásce nohy, lízat zadeček, mazlit se s ní a masírovat jí, ale sex mít nesmím, natož se udělat, prožít orgasmus a pořádně se vystříkat. Užíváme si to oba, oba to tak chceme, ale nikdy by to nefungovalo, kdyby jsme si hned první den řekli, že to takhle bude. Muselo se to vyvinout samo k takému vztahu. Vlastně teď, když to píšu, tak mě napadá, že prožíváme ty fantazie, to co se objevuje v různých povídkách, ale tím, že jsme všemu dali čas si to můžeme naplno užívat ve skutečnosti.

A ještě mě napadá jedna věc. Něco co se, se mnou děje po posledním výprasku, který jsem dostal. Myslel jsem si, že za tu dobu co mám klícku, co je mi odmítáno uvolnění už nemůžu poznat nic nového. Přesto se to stalo. Poslední výprask sice nebyl nijak silný, ale dvacet ran stačilo, abych si ho pěkně užil. Když jsem viděl jak okolo mě chodí láska s rákoskou v ruce a spokojeně se usmívá začal jsem vše vnímat úplně jinak. Nerozuměl jsem tomu. Rozleželo se mi to v hlavě až druhý den. Poznal jsem totiž, že mi výprask od mojí lásky poskytuje dokonalé uspokojení. Pořád nemám rád tu bolest, ale líbí se mi to, rákoska, dopadne na zadek a štípne, jak pak po celém výprasky bolí zadek a pálí kůže. Uvědomil jsem si, že mám stejné, možná i lepší pocity jako při sexu, mnohem silnější a intenzivnější. Když jsem pochopil, jak jsem začal výprask vnímat, musel jsem to své lásce říct. Začal jsem mít dokonce strach, že když se někdy udělám, že o tyhle prožitky přijdu, že se to tím pokazí. Trochu s obavami z její reakce, protože jsem nechtěl vypadat v jejích očích jako ti co jí píší ty vzkazy. Obával jsem se zbytečně. Mile se na mě usmála a řekla, že je to dobře, že i jí se to líbí, že se nemám bát, že bych se udělal a tím něco pokazil.

No a dneska? Než jsem si sedl k počítači a začal psát tenhle článek jsem telefonoval s mojí láskou, odsekával jsem jí a pořád se vymlouval, proč nemůžu udělat to co po mě chtěla. Naštvaně mi položila telefon. Po pár minutách jsem jí volal ještě jednou, ještě jsem jí potřeboval něco říct a ona mi pak řekla, že za to jak jsem s ní mluvil bude trest. Nemůžu si pomoct, ale už teď se moc těším na další výprask, bojím se, ale těším se víc než na sex, na orgasmus, protože to své vyvrcholení prožiju jinak.

Tak moc udělá s chlapem klícka a dokonalá dominantní žena, Hotwife. Už bych to nikdy nechtěl jinak, ale to pochopí asi jen ten kdo to zkusil.

Bookmark the permalink.

Jeden komentář

  1. Děkuji za další díl, je to super okénko do duše cuckolda a moc se těším na další, jestli teda ještě bude. Líbilo by se mi, kdybys popsal, jak to probíhalo, jak si tě tvoje láska podala a jak jsi dostal za odmlouvání.
    Tak mě napadá, jak se cítíš ve společnosti muže, který má dovoleno mít s tvojí paní sex? Závidíš mu? Vnímáš ho jako nějakého alfa samce ? Máš dovoleno s ním jednat jako rovný s rovným, nebo o začátku vystupuješ jako cuckold a přednost má ve všem host?

  2. Abych pravdu řekl, tak už jsem ani čtvrtý díl nechtěl psát. Ale uvidíme jestli bude časem další. A teď na tvé otázky. Když jsem u toho, když má moje láska jiného muže, tak ano závidím mu, ale zároveň mi to dělá hrozně dobře, když jí vidím, že má s jiným to co se mnou ne. Ani se necítím ponížený, závidím mu a přitom jim to přeju, jsem pyšný na svojí holku, že se to jinému s ní líbí. Jsem rád za tu možnost být zamčený, nadržený a ukázat jí zase jinou stránku mužů. Přijal jsem svou roli cuckolda a jsem šťastný za to, že nesmím. Ani nevím jestli jeho vnímám jako alfa samce, asi ne, protože kdo je alfa a kdo ne je hodně individuální. V jejím srdci jsem alfa samec já, ale pro jiné hodnoty než je sex, on je spíš takový živý robertek, takže podle toho s ním i jednám jako sobě rovným, každý jsme tam na něco jiného. Sub jsem jen vůči mé lásce. Ona by ani nesnesla, kdybych se podřízeně choval k někomu jinému, chce vědět, že jsem jen pro ní a když potřeba tak i chlap na to správném místě. A výpraskům. To už jsem psal. To je něco úžasného, sice z nich mám i strach a respekt, ale pro mě jsou to prožitky jako sex. Za každý další výprask jí víc miluji, nedá se to popsat, cítit jak pálí zadek a přitom jí s vděkem líbat nohy, vědět, že místo vystříkání se budu mít rudý zadek a přitom si to užiju stejně, možná i líp.

  3. Čte se to samo, máš talent, piš dál,rád to čtu a fandím ti,teda vám.

  4. Díky za pochvalu a za přání. Jestli něco dalšího přidám nevím. Jen jsem se snažil dát dohromady příběh jako ucelený pohled na naše soužití, aby si, ten kdo chce udělal obrázek jaké to je žít s prostitutkou, trvale zamčený, v BDSM vztahu, aby bylo vidět, že jinak jsme „normální“ pár, který řeší i běžné věci. Teď momentálně kdybych něco přidával, už bych se asi dost opakoval a bylo by to nezáživné čtení. Samozřejmě pokud bude něco nového nebo zde budou zajímavé otázky, které nebyli v předchozích dílech zodpovězeny, přidám další díl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *